Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 20-11-14, 15:07
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 499
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Φανη ελπιζω να κατεβω να τα ξαναπουμε!!!
Δεν με προβληματιζει το μερος απλα το ανεφερα.....

Ευχομαι να πανε ολα καλα με τις μετρησεις ,να μετρηθουν ολα καλα και σωστα χωρις παρατραγουδα ,γιατι εχω προσφατα ΠΟΛΛΑ παρατραγουδα ,με προ μηνος περιπου, με το Dynoday του Greek Renault Club που ειχα κατεβει με το Punto!!!

Απλα ειμαι της αποψης οτι ομαδα που νικα δεν την αλλαζεις και η ομαδα του ΜΑΙΚΟΝ μπορει να μην ηταν η καλυτερη ή το φαβορι ,αλλα σε 3 συνεχομενα dynoday <νικουσε> ΠΑΝΤΑ!!!

Φτανει ομως με την γκρινια μου ,σας επρηξα και καταντω κουραστικος και γραφικος ισως και ΦΥΣΙΚΑ κατι τετοιο ΔΕΝ θελω να συμβει!!!

Τα λοιπα ευχομαι απο κοντα.......


ΥΓ:Pilotos και να ηθελε να μετρησει μηχανες ,θεωρητικα δεν θα μπορουσε ,με τετοια ραουλα που εχει (λεια) θα σπινιαριζε με 4η ακομα και το 50αρι Townmate του Θειου μου και αν κατεφερνε τελικα να το κανει να μην σπινιαρει ,να κατσει πανω για βαρος-τριβη θα εκανε 10 λεπτα να φτασει κοφτη απο 1500 στροφες που πατανε απο τα φορτια-φρενα που βαζει για να κανει την μετρηση!!!

Για την ιστορια απο αμαξι σε αμαξι ,σε γρηγορη ροη-απανωτα πατηματα και σε δυνατα αμαξια πρεπει να περιμενει αναγκαστικα να κρυωνουν τα φρενα απο οτι ενα αδρανειακο που δεν εχει φρενα, οποτε να ξερετε οτι ΙΣΩΣ λεω ΙΣΩΣ δεν θα υπαρχει ροη η ιδια οπως του ΜΑΙΚΟΝ π.χ.!
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giannis gt : 20-11-14 στις 15:15.
Απάντηση με παράθεση