Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 18-11-14, 22:23
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 500
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Καλησπερα και απο εμενα!!!

Εγω ΠΑΡΩΝ στην εκδηλωση αλλα μαλλον ΟΧΙ για δυναμομετρηση και εξηγουμαι χωρις να παρεξηγουμαι!

Εχω εκφρασει την αποψη μου για τα ΜΑΗΑ και φυσικα και για τον εν λογω Κυριο (τον πατερα εννοω οχι τον υιο) απο προσωπικη εμπειρια το 2010!

Τωρα επειδη διοργανωνεται εδω στο Βολο το ΣΚ DRAG DAY και μαλιστα στο στρατοπεδο στο οποιο ειμαι και εγω ,στο Στεφανοβικειο ,αν ο αγωνας τελικα γινει δεν θα ερθω καν!!!
Υπαρχουν πολλες πιθανοτητες ο αγωνας να μη γινει και θα ανοιξω και TOPIC για να μην βγω OFF εδω!!!

Αν τελικα κατεβω με παρεα ,Μητσο ,Χρηστο και οποιον αλλο θα κατεβω με το megane αλλα ΔΕΝ θα μετρηθω για λογους που εχω πολλακις πει!!!

Χωρις παρεξηγηση Φανη το εν λογω δυναμομετρο εινα πιο αυστηρο απο το Dastek της ΜΑΙΚΟΝ αλλα οχι δεν ειναι αυστηρο!!!Αυτο βεβαια θα φανει και απο τα αμαξια που θα μετρηθουν οπως του Μιχαλη και του Αντρεα που εχουν πολλακις μετρηθει στον ΜΑΙΚΟΝ!!!

Επειδη ειχα σκοπο να κατεβω με το Punto για μετρηση φετος αν πηγαιναμε στον ΜΑΙΚΟΝ,αφου αυτο δεν θα γινει δεν βρισκω το λογο να μετρηθω και φυσικα δεν λυπαμαι τα 20-25 ευρω αλλα το οτι διαφωνω με τον εν λογω μηχανημα!!!

Εν αντιθεση επειδη ΓΟΥΣΤΑΡΩ τρελλα την παρεα και το εχω πολλακις αποδειξει αν ΔΕΝ ειμαι στο DRAG DAY θα κατεβουμε!!!

Για την ιστορια και με το Punto να κατεβαινα δεν θα μπορουσε να το μετρησει σωστα οποτε ΤΖΑΜΠΑ ο κοπος-ταλαιπωρια του αμαξιου και η καταναλωση!!!

Sorry για το κατεβατο αλλα θελω να ειμαι ξεκαθαρος!!!!Δεν ξερω τι οδηγησε σε αυτην την επιλογη ,φυσικα σεβαστη,αλλα δυστυχως για μενα ειναι θεμα καθαρα προσωπικο-ηθικο!!!

Οποτε υπολογισε μασα- τουρτα αλλα χωρις μετρηση!!!
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...
Απάντηση με παράθεση