Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #84  
Παλιά 03-10-14, 23:43
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Κανε ενα κοπο σε παρακαλώ και ξαναδιάβασε -προσεκτικά αυτη τη φορά- την 2η παράγραφο απο το ποστ μου, καθως και τις 2 τελευταιες προτασεις μου. Άλλα λεω, άλλα καταλαβαίνεις. Νομίζω οτι ειναι κατανοητά, αλλα θα εξηγησω περαιτέρω.

Καλοπροαίρετα δεν σημαινει γελάω εις βαρος καποιου και τον κοροιδευω/χλευαζω.
Οπότε δημοκρατία εχουμε και μπορεις να εκφραζεις τη γνωμη σου αρκει να σεβεσαι τον συμφορουμιτη σου.
Επισης "καλοπροαιρετα" δεν σημαινει να συμφωνουν ολοι μαζι μου ή με καποιον (αυτο πως σου ήρθε, δεν καταλαβα).
Αυτο που ειπες και σου ζηταω να τηρήσεις απο εδω και μπρος ειναι να εκφράζεσαι καλοπροαίρετα οταν απαντάς σε συμφορουμιτη (και οχι να τον χλευαζεις).
Μία παντηση του τυπου "χαχαχαχαχαχαχα" χωρις περαιτέρω εξηγησεις (και οταν δεν δινεται σε ποστ που εχει γραφτεί κατι αστείο πχ ανεκδοτο), προϋποθέτει χλευασμό. Ειδες πως και ο ιδιος απόρησε και δεν καταλαβε τι αστείο είχε το ποστ του.

Ελπίζω αυτη τη φορά να το εξηγησα καλυτερα.

Και οσο για την πατεντα, δεν μου απαντησες που στο δικο μου αμαξι εδωσε 5 αλογα και 1 κιλο ροπης (σελίδα 5, ποστ 43). Βασικά εγω ξεκίνησα και το τόπικ. Θα επρεπε και εγω να απαντησω στο δικο σου ποστ "χαχαχαχαχχαχαχα" επειδη δικαιώθηκα?

Δοκιμες κανουμε, τις αναφερουμε εδω για να βοηθαμε ο ενας τον αλλο.
Αν αρχιζουμε να κοροιδευουμε και να γελαμε ο ενας εις βαρος του αλλου, θα πάει το κλαμπ περίπατο.

Δεν νομιζω να ζηταω κατι παραλογο. Δεν συμφωνεις?
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη madvinegar : 03-10-14 στις 23:52.
Απάντηση με παράθεση