Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 20-01-13, 21:03
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 500
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Παντως εχει δικιο ο Γιαννης. Υποτιθεται κανεις ολες τι υπολοιπες παραχωρησεις (δλδ σε άλογα, τουρμπο, στησιμο κτλπ) για να αγορασεις αμαξι βαση αξιοπιστίας.
Αυτο πουλαει κυρίως η ΤΟΥΟΤΑ. Αξιοπιστία.

Αν αγοραζεις βαση αξιοπιστίας και παιρνεις ΤΟΥΟΤΑ, φυσικά απαιτείς απο τη εταιρία να σου προσφέρει αυτο ακριβως που πληρωσες.

Οταν λοιπον σε σχετικά καινουρια ΤΟΥΟΤΑ σου λενε πως σου καιει λαδι, θες αλλαγη μπλοκ και δεν ξερω τι αλλο, καταρχην η ξενέρα που τρως δεν πληρωνεται με τιποτα. Νιωθεις "προδομένος". Και μετα αν εχει και τρεξιμο... ειναι άλλο μανικι. Και καλα να εισαι στην εγγυηση. Αν το παρεις χαμπαρι μετα?

Με λιγα λογια, οι περισσοτεροι που παιρνουν ΤΟΥΟΤΑ, το παιρνουν για να μην ξανα-ασχοληθουν. Σου λεει, θελω ενα αμαξι να με πηγαινει και να του ανοιγω καπω μονο για να συμπληρωνω νερο στους καθαριστηρες. Δεν με νοιαζουν τα τρελα γκαζια, ουτε το στησιμο, ουτε η μούρη. Ολοι σου προτεινουν ΤΟΥΟΤΑ.

Αν χασει η ΤΟΥΟΤΑ αυτο το ατού... χανει την ουσία ύπαρξης της.

Και για να σας προλαβω, ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ αν οι αλλες μαρκες ειναι χειροτερες ή χαλανε πιο συχνά ή σε λιγοτερα χιλιομετρα κτλπ. Εγω θέλω η ΤΟΥΟΤΑ μου να μην χαλάει γιατί αυτό μου "υποσχέθηκαν" οταν την αγόραζα.
+1000000000000000 AΠΕΙΡΟ!!!
Αυτο λεω και εγω τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο!!!
Δεν μιλησα για 400 αλογα ουτε για 700 κιλα!!!
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...
Απάντηση με παράθεση