Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 05-03-12, 20:49
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 500
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Σημερα εγινε η ολοκληρωση της αλλαγης JET στο νιτρο και απο +40 πρεπει να ειμαι τωρα στα +50 ,βεβαια δεν το μετρησα ακομα!!!
Εκανα καποιες δοκιμες στο δρομο να δω τι κανει αλλα η μπουκαλα με προδωσε και τελειωσε και αυτη.........
Αυριο κατεβαινω Αθηνα και θα παρω και τις 2 για γεμισμα ωστε να ειμαι ετοιμος για τις 31 του Μηνα!
Προλαβα βεβαια και εκανα μια καλη μετρηση με το οργανακι ...........
Τα R888 κανουν εκπληκτικη δουλεια στην προσφυση και θελω 5500 στροφες για να μην γονατισει το μοτερ!
Νεα ατμοσφαιρικη μετρηση 8,7 ευκολα καθως και 16 ξερο επισης πλεον ευκολα και οχι μια φορα που ειχα κανει!!!
Τωρα οσο αφορα την μετρηση με ΝΙΤΡΑ οπως ειπα η πιεση της μπουκαλας δεν ηταν στα καλυτερα της ωστοσο μια ενδεικτικη μετρηση που ηθελα την πηρα:
0-100 σε 7.6 sec και 0-400μ.σε 15.6 με Ταχ.Εξ. 150 χιλιομετρα!!!!
Να πω οτι ημουν πανω απο την μεση σε τεποζιτο και φουλ γεματος απο εργαλεια και ρεζερβα οποτε το 15 ξερο στις Σερρες φανταζει μαλλον εφικτος στοχος!!!!
Η εκκινηση με τα ΝΙΤΡΑ στο ON ειναι μια εμπειρια τοσο τρομακτικη οσο και επικινδυνη για ημιαξονια και σασμαν!!!!Δεν μπορεσα να κανω την ιδανικη εκκινηση αλλα στις Σερρες θα βαλω τα δυνατα μου!!!
Με ολα αυτα λοιπον η υπογραφη μου τροποποιηται!!!
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...
Απάντηση με παράθεση