Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 08-07-11, 15:57
Το avatar του χρήστη GiWrGoS@XXX
GiWrGoS@XXX Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μοντέλο: E11 1.4 vvti g6
Περιοχή: athina
Ηλικία: 40 male
Μηνύματα: 686
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 295
GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mlt184 Εμφάνιση μηνυμάτων
μια χαρα βγηκε....επερεπε να εχω κι εγω μια φωτογραφια πριν να φανει η διαφορα..καμμια σχεση παντως το "2" κ σ εμενα εχει φθαρει πιο πολυ απο τ αλλα και το χαραξα λιγο για να το βαψω..
Eγω εκανα την βλακεια και δεν αφαιρεσα το δερμα απο το διακοσμητικο μεταλλακι ,για τον φοβο μηπως χαλασει η εφαρμογη τους ,με αποτελεσμα καθως ετριβα το μεταλλο στις ακρες να ,γδερνω και το δερμα γυρω γυρω... οποτε καταλαβαινεις περα απο τις προ-υπαρχουσες φθορες ,τη ζημια επαθε απο το γδαρσιμο του γυαλοχαρτου οταν τελειωσα...

γιαυτο και ειναι αρκετα εντυπωσιακο το οτι η βαφη δερματος παπουτσιων καλυψε τοσο μεγαλο ευρος ζημιας σχεδον εντελως,φυσικα επαιξε ρολο και η γυαλαδα που χαρισε το βερνικι ....


οποιος επιχειρησει να βαλει βερνικι στο λεβιε και δεν θελει να περιμενει κανα διημερο μεχρι να στεγνωσει καλα για να τον πιασει με ασφαλεια.... προτεινω να βαλει το λεβιε στο φουρνο ή να τον βαλει μπροστα απο σεσουαρ μαλλιων για αρκετη ωρα ..... θα στεγνωσει- σκληρυνει ( το βερνικι) πολυ πιο γρηγορα ,μονο μην το παρακανετε με την θερμοκρασια γιατι αν εχετε βαλει βαφη παπουτσιου απο κατω,οπως εκανα εγω,...θα σκασει και θα αρχισει να ξεφλουδιζει μαζι με το βερνικι στα σημεια που εχει μπει μεγαλη ποσοτητα κρεμας βαφης......
Απάντηση με παράθεση