Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #45  
Παλιά 24-12-10, 00:59
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 500
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sotoskap Εμφάνιση μηνυμάτων
Εεε κάποια στιγμή έπρεπε να πατήσεις φρένο (αν και δεν φαίνεται στο βίντεο) γιατι έφτανε η στροφή...εγώ εκεί δεν πάτησα, την πήρα με τέρμα γκάζι, ε??

Επίσης δεν κρύβω τπτ ρε Γιάννη για να αυτοπροδωθώ οπως λες...όλοι σου είπαν και σου λένε ΟΤΙ στα πολλά χλμ δεν καλύπτεται εύκολα η διαφορά και εσυ εκει...επιμένεις οτι έχεις όλα τα υπερκυβισμένα με τα 114 γαλλικά αλογακια! Άραξε μην συνεχίζεις είναι κουραστικό!!


Και για να σου δώσω να καταλάβεις...μια παρόμοια φάση είχα και με τον Γιώργο (GEORGE N.) με αντεστραμένους τους ρόλους (εγώ στην θέση την δικιά σου και αυτός στην δική μου-ερχοταν να με περάσει) και δεν πρόλαβε το παιδί στην ευθεία, με είδες να βγαίνω και να λέω οτι τον είχα άνετα? Και ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ...!

Και τελος...αυτός δεν ήταν ο διαγνωστικός γύρος...ήταν το 2ο ή 3o session και μάλιστα προς το τέλος του οπως επίσης και γω 1η φορά μπηκα σε πίστα σαν και σενα!

Αντε καληνύχτα..η συνέχεια στην πίστα όποτε θες γιατί εδω ειμαστε off topic!!
Για το OFF TOPIC δεν πειραζει εξαλλου εγω εγραφα εδω περι δυναμομετρησεων!
Οσον αφορα για τον GEORGE N. ειχε προβλημα με διακοπες τροφοδοσιας κατι το οποιο μπορει να στο διαβεβαιωσει και ο ιδιος αλλα και ο MITSOS που ηταν μεσα μαζι του!
ΠΟΤΕ δεν ειπα οτι ημουν γρηγοροτερος μεσα στην πιστα απο τα υπερκυβισμενα(πηγαινε στα παλια ποστ) ουτε οτι τα τα εχω ανετα!Απλα αν θυμασαι ολοι τοτε σχολιασαμε εκεινη την ευθεια και ΜΟΝΟ!
Το ιδιο και με τον Τσερκεζο ακριβως εγινε στην ευθεια!
Φυσικα και δεν μπορω να σας κερδισω!Αλλα η διαφορα αποδοσης μας οχι σε νουμερα αλλα στο δρομο ειναι μικρη!Αυτο και μονο αυτο εγω σχολιασα και Sorry αν παρεξηγηθηκα απο εσας (υπερκυβισμενους)γι αυτο!
Καλο βραδυ και τα υπολοιπα στην ΠΙΣΤΑ!
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giannis gt : 29-12-10 στις 21:06.
Απάντηση με παράθεση