Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
BRC
  #7  
Παλιά 17-10-10, 12:26
Το avatar του χρήστη Fanis
Fanis Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 21-10-2003
Μοντέλο: LEXUS IS 200
Περιοχή: Nikaia
Ηλικία: 52 male
Μηνύματα: 4.500
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός
Cool BRC

Στην καταναλωση μπορειτε να το δειτε και πανω στον προγραμματισμο που γινεται οτι δεν ξεπερναμε το + , - 2 % ποτέ με το δικο μας συστημα αλλά και απο μετρησεις σε οσους το εχουν βαλει.

επισης δεν το συζηταμε οταν εχτες γεμισα με 0.64.9 στην Δελτα autogas πισω απο το ΜΕΤΡΟ στην Πειραιως και εβαλα 50 λιτρα με 32.57ε αντι για το 80αρι ευρω που γεμισε ο αδερφος μου που εβαλε 52λιτρα με 1.54ε

οσο για αξιοπιστια δεν πιστευω οτι μπορει να γινει λογος μιας και με χειροτερα συστηματα υγραεριου τα Toyota εχουν βγει σκυλια , αλλα παρολα αυτα εγω βαζω και λαδιερα για να εχω το κεφαλι μου ήσυχο .

οσο για επιδοσεις ας μιλησουν οσοι εχουν ηδη βαλει για να σας πουν την πραγματικη διαφορά .

για του λογου το αληθες σας ανεβαζω μια εικονα απο το χτεσινό γεμιζμα

επισης βαζω και την εντολη συμμορφοσης για τα απαγορευμενα αυτοκινητα που δεν επιτρεπεται να φτιαξουμε.

θα δειτε οτι αναφερει απο ΤΟΥΟΤΑ τον 4ΕFE κινητηρα .εγω παντως βρηκα το προβλημα στο προγραμμα και το εχω βελτιωσει και πιστευω πως θα τον βγαλουν απο την black list.

ενα τελευταιο εναι πως στην για την TS υπαρχει καινουργια οδηγια και την περιμενουμε γιατι μας υποσχεθηκαν 1.5 κιλα ροπης και 14 αλογα παραπανω με 5% παραπανω καταναλωση αεριου.
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg 641.jpg (222,6 KB, 251 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: pdf CT_01_2010.pdf (208,4 KB, 50 εμφανίσεις)
__________________
WEBSITE ADMIN τηλ 2104256663

Η διαφορα μεταξυ ενος αντρα και ενος παιδιου ειναι......το μεγεθος των παιχνιδιων..


Απάντηση με παράθεση