Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 18-05-10, 16:22
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Μπράβο ρε Δημητρη!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lefteris777 Εμφάνιση μηνυμάτων
κοιτα εγω εχω την e12 1.4(4ΖΖΖ) στα 90.000 χιλ. και του εκανα προσφατα σερβις!το αμαξι ειναι μαμα εκτος απο ενα τελικο!φοραω και ζαντουλες και αεροτομουλα....εχω εγγυηση μεχρι 11ο του 2010!!
Λεω να βαλω το μοτερ και το σαζμαν που καθονται απο το g6 και εχουν 80.000 χιλ. αλλα το μοτερ εχει σπασμενη εισαγωγη!τωρα γιατι στο g6 γραφει πανω 3ΖΖΖ και οχι 4ΖΖΖ εφοσον ειναι 1.4?κατι ειχε αλλαχτει απο τον προηγουμενο λογικα!
τελοσπαντων ευχαριστω για την βοηθεια!!το πηρα αποφαση θα αλλαξω μονο σαζμαν....
Ιδιες εισαγωγες δεν εχουν το δικο σου με του αδερφου σου? Μπορεις να βαλεις και την δικη σου πιστευω...
Απο την αλλη, οπως σου ειπα δεν εχει να κανει με τα χιλιομετρα, αλλα με το γεγονος οτι βγαινανε προβληματικες εκεινες οι παρτιδες μοτερ και καιγανε λαδι. Τωρα φυσικα δεν ξερω τι εχει αλλαξει ο προηγουμενος... Μπορει να εχει αλλαξει όλο το μοτερ (οχι απλα κορμο) και να ειναι οντως ενα πληρες 1600αρι... Μπορει απλα να εχει κολησει αλλο χαρτακι στο πλαι που να λεει 3zz... Μονο αυτος το ξερει...

ΒΑσικά ο κωδικος του μοτερ ειναι χτυπημενος πανω στον κορμο. Αλλα και παλι... αν εχει αλλαξει εντοσθια και εχει κρατησει τον παλιο κορμο... τρεχαγυρευοπουλος... Καλυτερα βρες το παλιο ιδιοκτητη και ρωτα τον...
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση