Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 23-03-09, 14:34
Το avatar του χρήστη tserkene
tserkene Offline:
 
Εγγραφή: 13-03-2006
Μοντέλο: corolla ts
Περιοχή: Βέροια
Ηλικία: 39 male
Μηνύματα: 524
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 274
tserkene είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mpesikos Εμφάνιση μηνυμάτων
πραγματηκα το αμαξι ειναι ΤΕΡΜΑ!!εδειξε παρα πολυ με το σποιλερ κ αν του βαλεις κ τον μπροστα προφηλακτηρα(δεν ξερω μην τον εχεις παραγγείλει κ τον περιμενεις)θα δεσει το γλυκο κ πλεον θα ειναι αναμφισβήτητα το πιο ομορφο κορολλα του κλαμπ!πολλες φορες οταν το βλεπω λεω κριμα που δεν ειναι κ ΤS..
edit1:τον προφηλακτηρα τον κοψατε για να βαλετε το σποιλερ?στο κεντρο λεω που εχει το κενο με την σιτα..
edit2:εγω αν το εβαζα το σποιλερ δεν θα επερνα κ τις εξατμισεις γιατι θα μου αρεσε πιο πολυ με μια κ θα εκλινα την υποδοχη που εχει για την δευτερη εξατμιση..
ΖΗΛΕΥΩ..ΖΗΛΕΥΩ..ΖΗΛΕΥΩ..ΖΗΛΕΥΩ..:sh oothim
Φιλε mpesikos, ευχαριστω για τα καλα σου λογια αλλα και το δικο σου εχει αλλα χαρισματα.... ειναι Ts και τα λεει ολα

Κατα την γνωμη μου θεωρω πως ο μπροστα προφυλακτηρας απο το Ts (που εχω δηλαδη) ειναι πολυ καλητερος ποιοτικα και αν εβαζα αυτον απο την ΤΤΕ θα ειχα προβληματα τον χειμωνα με τα χιονια(βλεπεις εχω και αυτην την τρελα:ANYWOR: ). Της ΤΤΕ δεν εχει να παρεις κατι μεμονωμενο ειναι ολα πακετο και αν χαλασω εγω κατι, ας πουμε ενα προβολακι δεν μπορω να το παρω και τι θα κανω μετα? Και ετσι παραμενω με αυτον, ΟΧΙ πως δεν μου αρεσει, μου αρεσει πολυ αλλα...αλλα...

Και εγω ηθελε να παρω αλλα δεν ειχε τοτε Ts:ANYWOR: :ANYWOR: :ANYWOR:

edit: ναι ειναι κομενος για να μπει το σποιλερ απο το μαυρο διακοσμητικο και κατω.
edit: τοτε γιατι να το βαλεις? εγω δεν ηθελα να βαλω το σποιλερ ηθελα να βαλω μονο τις εξατμησεις αλλα δεν εμπαιναν και ετσι το εβαλα.
__________________


visit us on tserkezos.gr visit us on car.gr visit us on facebook


visit my garage

Αν έχεις βαρεθεί να κοιμάσαι τις Κυριακές, τότε μπορείς και εσύ να έρθεις μαζί μας… ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Απάντηση με παράθεση