Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 29-01-09, 02:18
Το avatar του χρήστη ranger
ranger Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 27-03-2005
Μοντέλο: E-12 Tsport facelift
Περιοχή: 'Ιλιον
Ηλικία: 43 male
Μηνύματα: 4.110
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 651
ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
χαχαχα.... δεν καταλάβαινω ρε Μπάμπη σε ποιόν αναφέρεσαι;; δε θυμάμαι να έφυγα με κανένα δώρο;;; το φλουρί ήταν ανάμεσα στο κομμάτι μου και στου Γιάννη, κανονικά έπρεπε να πάρω ενα ηχείο εγώ και ενα αυτός!!!
θα με βόλευε να πάρω το μπρελοκάκι, αλλα θελατε να κανω κλήρωση στην οποία δεν είχα δικαιωμα συμμετοχης... και αντί να βγώ να παραπονεθώ, είμαι και απολογούμενος;;;; χαχαχαχα, εσύ δεν πήρες κανένα δωράκι μηπως θελεις ενα ban για καναδύο μέρες;;; (για να μην μπαίνεις στο site και να έχεις όλο το χρόνο σου ελεύθεριο για να διαβάσεις υλικά )

περιμένω και απο τους υπόλοιπους τα σχόλια τους για τη σημερινή εκδήλωση, καθως και φωτογραφίες (και εδω για άμεσο σχολιασμο και στο photo album της Πάτρας).

Στο σημείο αυτό να πούμε και ενα ευχαριστώ στην κεντρική διοίκηση απο την Αθήνα που μας έστειλε την πίτα με την καταπληκτική επικάλυψη σοκολάτας (το κομμάτι του Στέλιου το έφαγε ο Αντρέας, τη στιγμή που ήμουν έτοιμος να το σφετεριστώ).

8 Corolla (μετά ήρθε και ο Νικος με το 20V) ενα Lancia και ενα Gets και συνολικά 15 άτομα... Να είμαστε καλά και του χρόνου παιδιά.....!!!
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Administrator Ειδικών Επιχειρήσεων


Κάντε τους δρόμους πιο ασφαλείς, είναι ευθύνη όλων μας...
Απάντηση με παράθεση