Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 05-12-08, 09:18
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 4ZZ-FE Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν είναι ανασφάλιστο και η ασφάλεια σου καλύπτει ζημιές απο ανασφάλιστο όχημα τότε σε αποζημιώνει η ασφάλεια και είναι καλύτερα να είναι ανασφάλιστο όσο παράξενο και αν ακούγετε. Εμένα με τράκαρε ένα αλήτης σταθμευμενος, έφυγε αλλά κατάφερα και τον βρήκα. Ασφαλισμένος, δεν παραδέχεται ότι με χτύπησε και του έχω κάνει μήνυση μέσω ασφαλιστικής γιατί έχω νομική κάλυψη. Βράσε ρύζι, είναι να μην μπλέξεις με τις κολοασφάλειες και τους μ@λ@κες που κυκλοφορούν εκεί έξω

Καλά ξεμπερδέματα

Το ιδιο πραγμα φιλε. Τρακαρε τον αδερφο μου ενας καραγκιόζης μπετονιέρης και ενω εφταιγε 200% (ηταν και οι δύο σταματημενοι στο φαναρι και ανοιχτηκε ο μπετατζης και του εφαγε ολο το φτερο - ο αδερφος μου δεν ειχε καν ξεκινησει) και παρόλαυτα του εκανε αρνητική δήλωση με αιτιολογία οτι ο αδερφος μου του χωθηκε !!!

Να μη στα πολυλογώ, το τρακάρισμα εγινε τον Φεβρουάριο του 2008 και το δικαστηριο εχει οριστεί για τα μέσα του 2009 !!!!!!!
Φυσικά το αμαξι το επισκευασμαμε με δικά μας εξοδα και δεν ηταν και λιγα (1200 ευρω)... και ακόμα περιμένουμε φίλε...

Οπως τα λες... αν δεν σου κανει θετικη δηλωση ο αλλος... βράσε ρύζι...
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση