Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 13-06-08, 19:46
pavlosTS Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 18-03-2008
Μοντέλο: Corolla TS pro-f/l
Μηνύματα: 396
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 237
pavlosTS είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panagio_ts Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια να 'στε καλα για τις πληροφορίες, δεν ήξερα κανέναν να εχει τετοιο αμάξι και σε όποιον το έλεγα μου έλεγε ότι να 'ναι που είχε ακουσει απο ένα φίλο μιανου φιλε του που εχει ενα γνωστο και ηξερε μια ξαδερφή ......κτλ.

Γενικώς μου το έβγαζαν άχρηστο, επηδή δεν πηρα Golf GT.

Ευχαριστω για τις απαντήσεις σας και πλέον ξέρω και σίγουρα οτι ειναι κατι φυσιολογικό.
Να χαιρωμαστε τις αμαξαρες μας!!! (εγώ σημερα το χαρηκά πολύ που γύριζα απο Αλεποχώρι)
Κοίτα θα σου πω κάτι για το αμάξι γιατί θα ακούσεις πολλά και θα στεναχωριέσαι τζάμπα. Το αμάξι που πήρες και που πήρα δεν το γνωρίζει ο κόσμος. Εδώ δεν το γνωρίζουν τα συνεργεία της ΤΟΥΟΤΑ καλά καλά. Δεν κυκλοφορεί πολύ και να σου πω την αλήθεια αυτό με κάνει να το γουστάρω περισσότερο. Αυτό στο λέω γιατί γενικά ο κόσμος έχει την τάση να κρίνει και το χειρότερο να κρίνει πράγματα που όυτε τα έχει δει...

Ειδικά για το golf gt έχω ακούσει από πολλούς για προβλήματα κλπ. Επειδή δεν μου αρέσει να ακούω φήμες γράφτηκα στο κλαμπ για το συγκεκριμένο αμάξι να δω τι λένε. Έπαθα πλάκα με αυτά που διάβασα...
Τόσο το gt όσο και το tsi βγάζουν απελπιστικά πολλά προβλήματα όχι στο μοτέρ (δεν το έχουν σπάσει) αλλά σε ένα πλήθος περιφερειακών. Μην έχεις κανένα ενδοιασμό αν έκανες καλά που πήρες TS και όχι gt.

Εγώ προσωπικά αν έπερνα αυτή τη στιγμή αμάξι θα ήμουν ανάμεσα σε TS, Type R και Leon FR. Η επιλογή είναι προσωπική και έχει να κάνει με τις ανάγκες του καθενός. Πάντως για το gt μην έχεις ενδοιασμούς
Απάντηση με παράθεση