Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #36  
Παλιά 04-03-08, 09:15
Το avatar του χρήστη Mike_G
Mike_G Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 26-03-2005
Μοντέλο: E-12
Περιοχή: Κερατσίνι + Τρίκαλα
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 1.036
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 337
Mike_G είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Μιχάλη ότι ατύχημα και να έχουμε καλούμε και περιμένουμε την τροχαία.... δεν υπάρχει τίποτε άλλο που να μας καλύπτει σε περίπτωση που ο άλλος θέλει να κάνει "νερά". Οτι και να υπέγραφε εκείνη την ώρα εκεί δεν έχει ισχύ. Το έχω ξαναπεί οτι έντυπα όπως η φιλική δήλωση και αυτά που σε βάζει αυτός απο την ασφάλεια να υπογράψεις είναι το ποιό απλό πράγμα να τα βγάλεις άκυρα και να τα γυρίσεις τα πράγματα. Το μόνο που είναι υποχρεωμένοι όλοι να το λάβουν σαν 100% αληθές είναι αντίγραφο του δελτίου του περιπολικού που θα έρθει είτε αυτός είναι η ασφαλιστική είτε και αν φτάσει εκεί το δικαστήριο. Ολα τα υπόλοιπα είναι για περιπτώσεις που ο φταίχτης δεν έχει σκοπό να σου κάνει την ζωή δύσκολη... Παράδειγμα όταν με τράκαρε το starlet και ήμουν παρκαρισμένος παρακαλώ και είχαμε την ίδια ασφαλιστική και μου είπε πως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα και θα κάνει κανονικά δήλωση και όλα καλά εκεί στο σημείο του τροχαίου αλλά μετά απο 2 μέρες άρχισε να θέλει τρέξιμο για να παραδεχτεί το λάθος του (είχε την υποστήριξη της ασφαλιστικής δεν ξέρω γιατί... αλλά πήγαν και αυτοί να τα γυρίσουν και να μην με πληρώσουν) το μόνο που με έσωσε είναι το αντίγραφο του δελτίου του περιπολικού που με το που το πήγα στα γραφεία της ασφαλιστικής και τους λέω πάρτε αυτό και ξεκινήστε δικαστικό αγώνα σε 10 μέρες μου έδωσαν τα λ7.....
__________________
Βρείτε μου κάποια που να χει αισθήματα... και γω θα κόψω τα παραστρατήματα...
Βρείτε μου κάποια που να χει καρδιά... και γω θα γίνω απ' τα ποιο καλά παιδιά.

Εξτρέμ, αμυντικοί, τερματοφύλακες... και αυτοκαταστροφικοί παίχτες... μεγάλοι αγώνες, τρελά ξενύχτια... blade is back.

COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
mike_g@corollaclub.com
Απάντηση με παράθεση