Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 25-02-08, 18:23
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Βασικά ήρθε ο απεσταλμενος της ασφαλιστικής μας, κατεγραψε το συμβαν και πηρε και φωτος. Αρα ο "μπετονιερας" δεν μπορει να ισχυριστεί ότι δεν έγινε το συμβαν.

Εμείς καλεσαμε σημερα την ασφαλιστική του "μπετονιέρα" και ήταν αρκετά καθησυχαστικοί... Τους είπαμε οτι ο πελάτης τους ισχυρίζεται πως δεν θα κάνει δηλωση και η απάντηση ήταν πως δεν πειράζει, αφου οι 2 ασφαλιστικές ειναι στον φιλικο διακανονισμό θα πληρωθούμε απο την ασφαλιστική μας και μετα οι δυο ασφαλιστικές θα τα βρούνε μεταξύ τους...
Τι να πω ρε γμτ... Και εγω του ειπα του αδερφου μου οτι επρεπε να περιμενει την αστυνομία ειδικά επειδή επεσε σε τέτοιο καραγκιόζη...
Από την αλλη, δεν το κατάλαβα δλδ... Θα πρέπει όταν μας τρακάρουνε να παρακαλάμε να μην έχει στραβομαμησει το προηγούμενο βράδυ αυτος που μας τράκαρε για να μας κάνει το "χατηρι" να κανει δήλωση? Εγω αν άκουγα τέτοια πραγματα δεν ξέρω αν θα είχα κρατηθει να μην τον κάνω μαυρο στο ξύλο τον σκα%&$&*άκα...
Θα δούμε τωρα τι θα γίνει... Μακάρι να μην πάρει διάσταση το θέμα και να παρουμε τα λεφτά μας πίσω χωρις πρόβλημα, γιατι δεν έχω καμία όρεξη να περνουμε τηλ τον καραγκιόζη. Εγω δεν παρακαλάω... Θα ακούσει τα σχολιανά του, τουλάχιστον να ξεθυμάνω και μετα θα βάλουμε τη Νομική Κάλυψη να του πάρει μεχρι και το δίπλωμα αν δεν πληρωσει...
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη madvinegar : 25-02-08 στις 19:03.
Απάντηση με παράθεση