Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #47  
Παλιά 13-02-08, 09:30
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Ρε συ Κοσμά... Καλά όλα αυτα αλλά...
Είχα και έχω και εγω στην οικογένεια Ιταλικά αυτοκίνητα (alfa romeo, fiat punto, fiat cinquecento). Δεν άντεχα με τίποτα αυτο το αγχος κάθε φορά που γύριζα το κλειδί να δω τί θα μου βγάλει αυτη τη φορά... Είχα αγχος κάθε φορά που πήγαινα καμιά εκδρομή ή ταξίδι μην έχω πρόβλημα και μείνω πουθενά...
Ο αδελφός μου ειναι κολλημένος με φίατ και πήρε τωρα το T-Jet το Punto. 1 μηνα το εχουμε στην κατοχή μας και το εχει παει στην αντιπροσωπία 4 φορές...
Ελπίζω να μην ξαναβγάλει κατι (τουλάχιστον όχι τωρα κοντά) αλλά δυστυχώς εγω δεν μπορω να ζω με αυτο το αγχος.
Θέλω όταν γυρίζω το κλειδί να παταω γκάζι και να φευγω. Όχι να ψαχνω να δω γιατι μου πεταξε λαμπακι παλι, ή τι ειναι αυτο που ακουγεται απο το μοτερ (και που δεν το έκανε χτες) κτλπ.
Για να μη μιλησω για την ποιότητα κατασκευής και τον στανταρ εξοπλισμό γιατι θα βάλετε τα γέλια όλοι με αυτα που είδα στο T-jet...
Τεσπα, τη γνωμη μου λεω απλα.
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση