Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 29-12-07, 21:27
Το avatar του χρήστη koperton
koperton Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 02-08-2006
Περιοχή: ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Ηλικία: 51 male
Μηνύματα: 785
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 296
koperton είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
Η προσοψη του εργοστασιακού radio CD είναι μεγαλύτερη απο τα after market που κυκλοφορούν στο εμπόριο. Υπάρχουν λοιπόν ειδικές προσόψεις στο μεγεθός του εργοστασιακού Radio CD που λειτουργούν σαν ανταπτορες για να μπουν τα radio CD που εχουν μικροτερο μεγεθος. Στον παραπάνο χώρο υπάρχει μικρή θήκη για μικροαντικείμενα ή CD...


Εγώ θέλω να ρωτήσω σχετικά με τη δυνατότητα να παίξει mp3 το "μαμα" radio CD. παρόμοια συστήματα που εχω ακουσει στο παρελθόν παρουσιαζαν το προβλημα οτι το radio CD καθηστερουσε αρκετά να διάβασει τα δεδομένα απο το USB mp3 player ή i-pod κτλ. αυτο ειναι μεγαλο προβλημα, αν εχω ενα usb stick 2 GB και αργει να διαβασει τα δεδομενα. Ενα αλλο προβλημα ειναι οτι μερικές φορες με το αναμα της μιζας δεν ξεκινουσε το mp3 player με αποτελεσμα να πρεπει να σβήσει και να ξανααναψει ο κινητήρας.
Φάνη, Koperton, για πειτε...!

Ranger, εγω στο Verso εχω βαλει τον ενισχυτη που γραφει ο Φανης σε προηγουμενα ποστ στο ιδιο θεμα, απο τον οποιο βγαινουν εξοδοι για mp3 player (οχι usb αλλα καρφι), gps, tv, pda, κινητο τηλεφωνο κ.λ.π. Εχω ενα mp3 player 1gb το οποιο το συνδεω στο καρφι και με το που το ανοιξω κατευθειαν κοβεται ο ηχος απο το εργοστασιακο ηχοσυστημα και παιρνει απο το mp3. Σου τονιζω οτι δεν ειναι usb η συνδεση.
Οταν συνδεθει το mp3 player το εργοστασιακο δεν εμπελεται πλεον.
Τωρα αυτο για την καθυστερηση που γραφεις δεν μπορω να το καταλαβω.
Στο Ε12 που εχω βγαλει το εργοστασιακο και εχω βαλει radiocd - mp3 & με θυρα usb, οντως υπαρχει μια καθυστερηση στο να διαβασει απο το usb stick και καποιες φορες γινεται και αυτο που λες με τη μιζα. Μονο ομως με το stick οχι με cd mp3. Αυτα.
__________________
6944311978
koperton@corollaclub.com
Απάντηση με παράθεση