οι τιμες που ειπα ειναι μονο αγορα το υλικο απο αυτον.
δεν ξερω πως χρεωνει. σκεφτομαι να παω σ αυτον εκει φιλικα να μαθω κατι λεπτομερειες και να του προτεινω συνεργασια. δλδ να μου δινει υλικα και γω να ριχνω σε δουλειες που θα βρισκω μονος μου
προσπαθω να μαθω ποσο το πουλανε οι αμερικανοι ετσι απλα στην αμερικη. υπολογιζω 30-50 δολλαρια τα 3.4 kg
__________________
|