Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 16-10-07, 09:49
Το avatar του χρήστη alex-g
alex-g Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 05-06-2007
Μηνύματα: 1.659
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 373
alex-g είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα συμφωνησω. Ειναι λιγα τα χιλιομετρα για τετοιο μοτερ. Και το δικό μας ΕΕ80 το ιδιο προβλημα ειχε βγαλει αλλα ο πατερας μου το πηγαινε για σερβις και αλλαγη λαδιων μονο αν του παρουσιαζε προβλημα... Υπηρχαν περιπτωσεις που ο μηχανικος απορουσε πως μπορεί και παει το αμαξι χωρις σταγονα λαδιου μεσα...
Αλλά, μας πεταξε και εμας προβλημα τσιμουχακια και ελατηρια. Το πουλησαμε και ο καινουριος αλλαξε μοτερ...
Παρόλαυτα, μας εβγαλε ασπροπρόσωπους για 20 χρόνια... (ΕΕ80 του '87).
Αρα παιζει όντως ο προηγουμενος να το ειχε κακοσυντηρημενο...
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από toyota mania Εμφάνιση μηνυμάτων
Σωστα.Ειναι ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ τα χιλιομετρα για αυτο το μοτερ.Εαν ειναι σωστα τοτε ειναι κακασυντηρημενο και προηγουμενος κατοχος ηταν ο Χιτλερ.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από diafanh-psyxh Εμφάνιση μηνυμάτων
φίλε μου μάλλον τα χιλιόμετρα δεν είναι σωστά τότε ή απλά είναι σκισμ΄?νο το μοτέρ.πάντως ρώτα και αλλού πριν κάνεις την κίνηση.ξαναλέω πολλά τα λεφτά κατα την ταπεινή μου γνώμη
ρε παιδια εχω χασει τι μπαλα, τι λετε,που απαντατε? εμενα κανονικα μου φενοντε τα χιλιομετρα, εκτος αν ειναι μοντελο του 93. εμενα ειναι του 97 και εχει κανει 168500 οσο για το προβλιμα.. το carina του φιλου μου , με τον 4αfe στα 155.000 του εμφανισε το ιδιο λογο οτι ανεβικε 4 φορεσ ι θερμοκρασια πανω απο το επιτρεπομενο οριο και εγινε πανδεσια!
Απάντηση με παράθεση