Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 29-06-07, 13:02
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Ασε ρε Γιάννη... όσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια...
Εγω προσωπικά γουσταρω τρελα το κλιμα γιατί το απλό a/c δουλευει σαν ανεμηστηρας κρύου αέρα, δλδ πρεπει να εχεις να βαράνε επανω σου οι αεραγωγοί για να το καταλάβεις και εκει ειναι που παθαινεις και τα πλευρητώματα...
Αντίθετα το clima σου δημιουργεί μια πολύ ωραία ατμοσφαιρα μεσα στο αμάξι χωρίς να σε βαραει στη μουρη για να το καταλάβεις και δεν ξαναασχολήσαι με το δυναμωσε-χαμήλωσε όσο οδηγείς...
Μην τα ισοπεδώνουμε όλα τωρα... Επειδή η BMW του πατερα σου είχε γερμανικό ψωφοκλίμα τα βγάζεις όλα άχρηστα...
Έλα μια μερα να σε βαλω μεσα στην Ε12 (που ειναι πραγματική corolla όπως λεει και μια ψυχή ) με φουλ ζεστη απ'εξω να δεις για πότε κρυώνει μεσα η ατμόσφαιρα και τί ωραιο κλίμα σου δημιουργεί όσο οδηγείς...

Υ.Γ. Και εμενα το κλιμα στην αλφα 156 του πατερα μου ειναι σκετη Α Π Ο Γ Ο Η Τ Ε Υ Σ Η αλλά επειδη το εχω και εγω στη 12αρα μπορω να καταλαβω τη διαφορά...
Μη συγκρίνεις γερμανικα και ιταλικά με την ανωτεροτητα του Ιάπωνα...
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση