Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Re: Η Ασφαλεια Που Εχουμε Ασφαλισμενα Τα Οχηματα Μας Κλεινει
  #4  
Παλιά 26-07-06, 12:20
GEORGIOS_XYNOS Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 03-09-2004
Μηνύματα: 1.986
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 4 φορές σε 4 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 443
GEORGIOS_XYNOS θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Re: Η Ασφαλεια Που Εχουμε Ασφαλισμενα Τα Οχηματα Μας Κλεινει

Λεω σε μια κολλητη μου εδω και καιρο οτι θα κλεισει αυτη η εταιρια και τι μου απανταει?
Οταν κλεισει θα σου χτυπησω την πορτα!!!!
Λεω σε εναν αλλο κολλητο, ασφαλισου ρε σε καμμια σοβαρη, και τι μου απαντα? Αμα με χτυπησει μια απο τις ηλιθεις μικρες που δεν πληρωνουν θα με καλυψει η διακια μου σοβαρη? ΟΧΙ!!!!!!! Αρα ας ειμαι στις φτηνιαρικες!!!
Ωραια, τωρα ολοι αυτοι οι λαλακες που σαν "ηλιθιοι " ενεπλακησαν σε ατυχηματα διοτι σαν "ανοητοι" που ηταν βρεθηκαν να τους τσαλακωνουν κατι "εξυπνοι" τζαμπαντανοβιοι τυποι, πρεπει να τρεξουν τωρα στους δικηγορους, για να πληρωσουν το χαρατσι του 20% της ζημιας αμοιβη, μπας και παρουν κατι. Και μη ξεχναμε οτι αλλοι οι τοκοι στα δικαστηρια εναντιον μιας Ασφαλιστικης και αλλα εναντιον του Επικουρικου, καλο ε????
Εχει και αλλα ο μπαχτσες,
πες εχω μια ζημια και σκοτωθηκε καποιος, άλλα λεφτα δινει ο δικαστης αν πληρωνει η Ασφαλιστικη και άλλα αν πληρωνει το κρατος (επικουρικο). Και το Επικουρικο ξερετε ποιος το πληρωνει τοσα χρονια? ΕΣΕΙΣ!!! γραφει το ποσοστο που δινετε μεσα απο τα ασφαλοιστρα σας στο συμβολαιο σας....

Αλλα ο ΜΑΓΚΑΣ Ελλην Σαββουλη λεει: γιατι να πληρωνω πολλα? ας παω σε μια φτηνη!! Και μετα περιμενει να καλυψει τη ζημια το Κρατος... ποιο??? ΟΕΟ???? ΚΡΑΤΟΣ????
QUIZ: ποιος ειναι ο μεγαλυτερος και χειροτερος κακοπληρωτης που στα παιρνει απο πριν και οταν σου χρωσταει κανει χροοοοοονια να σου δωσει κατι????
Βοηθεια: εχει 6 γραμμματα αρχιζει απο ΚΡ και τελειωνει σε ΟΣ.
Σαββα εχεις συγκεκριμμενα καποιες μερες, ασε τις λαλακιες και τραβα ασφαλισου, δεν ειναι αστεια αυτα, ειστε που ειστε και ατακτοι ολοι σας στο σοϊ, κανε μου τρην χαρη!!!!
Για το ποιες εταιριες ειναι στο στοχαστρο εχουν πει και ξαναπει, ΞΥΠΝΑ ΤΕ ΩΡΕ!!!!!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση