Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Re: Αντιπροσωπείες - Συνεργεία - Καταστήματα
  #56  
Παλιά 09-01-06, 11:51
Το avatar του χρήστη Sotosgl
Sotosgl Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 28-01-2005
Περιοχή: Γερακας Αττικης
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 318
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 267
Sotosgl είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Αντιπροσωπείες - Συνεργεία - Καταστήματα

Βρε παιδια εχει δικιο ο Mechanicaf πρεπει να υποστηριξουμε την εταιρια μας με οποιον τροπο μπορουμε αλλα παντα υπαρχει αυτο το διαολεμενο αλλα (Σημειωση εγω εχω Ε90 και δεν εχω τετοια προβληματα αλλα θειοι μου και ξαδερφια μου με Toyota εχουν απειρα προβληματα με τις αντιπροσωπειες και τα βλεπω).
Οταν παραγγειλεις καινουργιο αμαξι και σου εμφανισει καποιο προβλημα στα πλαστικα οπως του ξαδερφου σε Yaris με προβλημα στο μικρο πανω ντουλαπακι (οποιος εχει μπει σε Yaris το ξερει) και η βρωμα απο το Air-Condition σε Avensis και η αντιπροσωπια του λεει χιλιες δικαιολογιες και στην τελικη δεν τον εξυπηρετει τοτε αλλαζουν τα πραγματα...
Κακα τα ψεματα σε μερικες περιπτωσεις οι αντιπροσωπειες μας ειναι καθαρα εμποροι (με την κακη εννοια παντα) αφου προσπαθουν να βρουν χιλιους δυο τροπους να σε πεταξουν απο την εγγυηση για να τα τσεπωνουν αυτοι...
Δεν λεω οτι το κανουν ολοι γιατι ελευθερη αγορα εχουμε ψαχνουμε τον αντιπροσωπο που μας συμφερει και παμε εκει,αλλα αν ειναι να περιμενω 3 μηνες για ενα γνησιο ανταλακτικο επειδη δεν το ζητανε πολλοι ή να αρνουνται να μου φτιαξουν ενα κατασκευαστικο προβλημα και μου λενε οτι θα σου κοψουμε 300 ευρω απο την τιμη και ειμαστε ενταξει κατανταει κοροιδια....
Για τα λαδια που βαζουν δεν το συζηταμε μπροστα στα ματια μου επειδη ειναι φιλος,οπως εβγαλε τα λαδια απο ενα Corolla επειδη ηταν ακομα καθαρα τα εβαλε σε Yaris και πολλες αλλες τετοιες αλχημειες
Αντιπροσωπια εκει καπου στην Μεσογειων.....
__________________

Ζήτω η καγκουριά!!!!!!!!!!!!ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
Απάντηση με παράθεση