Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Πιστα Στο Ελληνικο ??
  #1  
Παλιά 14-09-05, 09:24
Το avatar του χρήστη Fanis
Fanis Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 21-10-2003
Μοντέλο: LEXUS IS 200
Περιοχή: Nikaia
Ηλικία: 52 male
Μηνύματα: 4.500
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός
Πιστα Στο Ελληνικο ??

Ολο το παρασκηνιο πηγη http://www.autopress.gr/gnews/show.asp?ID=5759

Κατηγορηματικά απέκλεισε ο υπουργός ΠΕΧΩΔΕ Γιώργος Σουφλιάς το ενδεχόμενο να κατασκευαστούν και να λειτουργήσουν στο πρώην αεροδρόμιο του Ελληνικού εγκαταστάσεις πίστας για τη διεξαγωγή αγώνων Formula 1.

"Όσο είμαι εγώ υπουργός ΠΕΧΩΔΕ και καθορίζω τη χρήση γης δεν πρόκειται να λειτουργήσει η Formula 1 στο Ελληνικό" είπε ο κ. Σουφλιάς και προσέθεσε ότι το Ελληνικό θα γίνει το μεγαλύτερο μητροπολιτικό πάρκο και συνεπώς είναι αδιανόητο μέσα σε οικιστικό ιστό να λειτουργήσει η Formula.



"Δεν είμαι αντίθετος να γίνει στην Ελλάδα πίστα για Formula 1, αλλά εκτός των οικιστικών ιστών και με τις κατάλληλες υποδομές και τις κατάλληλες εγκαταστάσεις" τόνισε. Τέλος (, λοιπόν, στα σενάρια αυτά. Τουλάχιστον μέχρι να γίνει ανασχηματισμός διότι ο κος Σουφλιάς μίλησε για όσο εκείνος παραμένει υπουργός ΠΕΧΩΔΕ. Ή κάνουμε λάθος;
__________________
WEBSITE ADMIN τηλ 2104256663

Η διαφορα μεταξυ ενος αντρα και ενος παιδιου ειναι......το μεγεθος των παιχνιδιων..


Απάντηση με παράθεση