Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #127  
Παλιά 27-07-05, 18:49
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από toyota mania";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωχ ποτε.(να μου καει το radiocd,οχι το μοτερ )
Όχι πως έχει καμία σημασία... απλά για το αρχείο... Το είχες γράψει στο post που μας έλεγες για την κάρτα καυσαερίων σου.

Παράθεση:
Σημερα εβγαλα καινουργια καρτα καυσαεριων.Οπως βλεπετε απο τις καρτες, εγινε ενα πρωτοφανες πραγμα.Η καινουργια καρτα(30-6-2005 με 128.000 χιλ)εχει πολυ πιο λιγα καυσαερια απο την παλια(21-6-2004 με 90.000χιλ περιπου).Καθε χρονο που εκανα ανανεωση την καρτα ειχα και πιο πολλα καυσαερια.Στην TOYOTA δεν το πιστευαν και μου ελεγαν οτι αλλαξα καταλυτη.Ο καταλυτης ειναι ο μαμα .Το μοτερ σκαει απο υγεια(τα καυσαερια ειναι σαν την εξεταση αιματος για τον ανθρωπο και δειχνουν την κατασταση του μοτερ, αλλα και την ποιοτητα καυσης).Τα καυσαερια αυτα δεν αντιστοιχουν ουτε σε μοτερ με 5.000 χιλ .Τι λετε να εγινε .Εγω ξερω, αλλα δεν λεω(ενταξει μπορει και να πω)γιατι οταν γραφω κατι μερικοι δεν πιστευουν,ειρωνευονται,το παιζουν ξερολες και δεν ξερουν την τυφλα τους.
Ο γραπτός λόγος μένει.
Απάντηση με παράθεση