PDA

Επιστροφή στο Forum : Εσωτερικοσ Φωτισμοσ ( Κονσολασ )


LoVis
03-02-06, 23:58
Επειδη δεν θυμάμαι να υπαρχει τετοιο τοπικ για τα δικά μας μοντελάκια και πως να αλλάξουμε τον εσωτερικό φωτισμό ανοιξα εγώ ενα!!! ξερει κανεις πως αλλάζουμε ανώδυνα τον φωτισμό?απο ασπρο να το κανουμε μπλε κάτι ? στο κοντέρ πως αλλάζει?καμία πρόταση κάτι ???:)

MARMEL
04-02-06, 00:19
σε τρωει ε?

LoVis
04-02-06, 00:50
Ναι ναι :) χεχεχεχε ...τι εγινε εσυ γιατι δεν μπαινεις στο MSN ?:) εχεις αλλαξει φωτισμο ?βοηθα εσυ ξερεις:)

MARMEL
31-03-06, 22:27
εχω αλαξει αλλα ακομα να το τελειωσω και να το κανω οπως θελω. βαριεμαι τα λυσε δεσε. αρχιμηχανικος εχω γινει ρε γμτ

michael_s
31-05-06, 23:58
Όταν το τελειώσεις δωσε μας κι εμας τα φωτα σου αρχιμηχανικε!!!!

LoVis
01-06-06, 09:44
εγω τον αλλαξα τον φωτισμο στην consola δεν ειναι τιποτα τελικά...αλλα πρεπει να παρεις δυνατα LEDAKIA αλλιως δεν βλεπεις τον χριστο σου...απλα λυνεις την κεντρικη consola και απο μεσα εχει ενα πλαστικο διαφανες...σαν γυαλινο ειναι..το βγαζεις και τραβας το LEDAKI με το χερι και βαζεις αλλο..easy...michael το corolla sto avatar ειναι δικο σου ? που τον βρηκες τον προφυλακτηρα?ποσο σου πηγε η τρυπα στο καπω?μιλα!

michael_s
01-06-06, 11:45
οκ θα παρω led και θα το κανω κι εγω!μακαρι να ηταν δικό μου αυτο που βλέπεις αλλα που θα παει θα γίνει και το δικο μου ετσι!!!