PDA

Επιστροφή στο Forum : paintball


hatzidi2
22-01-06, 11:54
τι θα λέγατε να κανονίζαμε ένα paintball, στην Μάνδρα Αττικής, και την βόλτα μας θα κάναμε με τα τουτού μας, και θα το ευχαριστίομασταν οι πολεμοχαρείς τουλάχιστόν.

Βεβαία απαραίτητη προύποθεση νόμιζω θα ήταν η συμμετοχή του ranger, ως ποίο ειδικού, θα είναι ο λοχαγός της όμαδας, όπου θα πέρνουμε όλοι διαταγές.
΄
ρίξτε μια μάτια εδώ και βλέπουμε από συμμετοχή πώς πάμε
http://www.risk-group.com/paintball/paintball_1.html

MARMEL
22-01-06, 13:27
axxx χατζιδη ξερεις ποσο καιρο το κουβεντιαζω αυτο? ολο το παραταμε. επισης εχω σκεφτει να παιζουμε μπαλα 5χ5 με αλλα clubs πχ corollaclub vs redliners vs puntoclub vs saxomania κτλ κτλ . θα μπορουσαμε αν γινει καλη συννενοηση να κανουμε ενα μικρο πρωταθληματακι. (με επαθλα)
και φυσικα να υλοποιηθει η ιδεα σου που καλα εκανες και την εγραψες εδω.(εγω δεν εβρισκα αντικρυσμα)

Mike_G
22-01-06, 23:30
Μέσα ρε παιδιά νομίζω οτι είνια αρκετοί που θέλουν είχε γίνει μια ψιλοκουβέντα παλιά αλλά έμεινε εκεί το πράγμα. Αντε να το κανονίσουμε όσοι μπορούμε και θέλουμε θα έχει τρομορή πλάκα. (Βαγγελάκι μην κάνεις την πάπια σε θέλω όπωσδήποτε. . . . )

Nikos
23-01-06, 06:47
...............Βεβαία απαραίτητη προύποθεση νόμιζω θα ήταν η συμμετοχή του ranger, ως ποίο ειδικού, θα είναι ο λοχαγός της όμαδας, όπου θα πέρνουμε όλοι διαταγές.
΄
ρίξτε μια μάτια εδώ και βλέπουμε από συμμετοχή πώς πάμε
http://www.risk-group.com/paintball/paintball_1.html................(Βαγγελάκι μην κάνεις την πάπια σε θέλω όπωσδήποτε. . . . )


Βαγγελη απ οτι βλεπω εχεις και ανθρωπους που ειναι ετοιμοι να υπακουσουν στις διαταγες ενος Καταδρομεα-Αλεξιπτωτιστη αλλα και καποιους αλλους που για καποιο συγκεκριμενο λογο σε "θελουν" οπωσδηποτε :crazylol

Mike_G
23-01-06, 16:36
θα είναι τρέλα!!!!!!!!!!!!!! και καλύτερα είναι (πιστεύω) την νύχτα και να έχει και λίγο βροχούλα για τα γούστα αλλά απ οτι βλέπω θέλει τουλάχιστον 18 άτομα αντε μπας και μαζευτούμε

kyro
23-01-06, 23:51
Mέσα...

wastegate
24-01-06, 07:15
βαγγελη μην πας ρε συ επιτιδες σε θελουν για να σαπισουν στις μπιλιες και μετα στο ξυλο,μου τι ειπαν εμενα....

endurasKE-30
24-01-06, 09:37
Εγω στανταρ ειμαι μεσα και στανταρ αντιπαλος του Βαγγελακη!!!
Θα εχουμε μια αναμετρηση ναυτικου-πεζικου....

Gorillas
24-01-06, 09:48
Mέχρι να κανονιστεί θα έχω τελειώσει την εξεταστική οπότε μέσα και εγώ.

ranger
26-01-06, 19:33
Θα ανταποκριθω στο κάλεσμα των φίλων του club και θα δηλώσω το βροντερο παρόν, αρκει να ειναι μετα την εξεταστική και να κανονινστεί κάποιο σαββατοκύριακο που θα ειμαι Αθήνα!!!
Κυριακό εσεις ρε στο Ναυτικό δεν ειχατε πιάσει ποτέ όπλο, μηπως πρέπει να πας πρώτα για τη βασική εκπαιδευση;;;
Θα γίνει χαμός, θα φέρω και κατι πυρομαχικά που μου ξεμείνανε και δεν πρόλαβα να τα ρίξω όσο υπηρετούσα!!!! :hehe :hehe :hehe

Mike_G
27-01-06, 00:53
θα φέρω και κατι πυρομαχικά που μου ξεμείνανε και δεν πρόλαβα να τα ρίξω όσο υπηρετούσα!!!! :hehe :hehe :hehe


Δεν θέλεις να το κάνεις αυτό πίστεψέ με. Αλλά αν είναι να το κάνεις ειδοποίησε με να ξέρω :lol: :lol: :lol:

Nikos
27-01-06, 08:25
Μιχαλη, ελπιζω να μην υπαρξει πυροβολισμος στο ποδι και μετα ασελγεια στο ........"πτωμα" του παθοντος :lol: :lol: :lol:

endurasKE-30
27-01-06, 10:16
Κυριακό εσεις ρε στο Ναυτικό δεν ειχατε πιάσει ποτέ όπλο, μηπως πρέπει να πας πρώτα για τη βασική εκπαιδευση;;;


Βαγγελάκη με αυτο το πλευρό να κοιμάσαι να μην αλλάξει το όνειρο....
Εχεις ακούσει το δε θα ξερεις απο που θα σου ερχονται????
Προτεινω να το κανουμε την τελευταια Κυριακη των Αποκριων γιανα αισθανεται ανετα και μεσα στο κλιμα ο Βαγγελακης ετσι κιτρινοκοκκινοπρασινος που θα φυγει απο την πιστα... :lol: :lol: :lol:

corollapatra
27-01-06, 13:28
τι θα λέγατε να κανονίζαμε ένα paintball [...]

[...] Βεβαία απαραίτητη προύποθεση νόμιζω θα ήταν η συμμετοχή του ranger, ως ποίο ειδικού, θα είναι ο λοχαγός της όμαδας, όπου θα πέρνουμε όλοι διαταγές [...]


Βλέποντας ότι τα αίματα έχουν ανάψει για τα καλά, σας παραθέτω το παρακάτω βιντεάκι (Μιχάλη, κολλήσαμε όλοι με αυτά...) για να δείτε τι έχει να γίνει όταν πάτε για την... μάχη!!! shoothim viking

Ααααχχχχ, τι χάνω που δεν είμαι στην Αθήνα... Μου φαίνεται θα πάρω το car μου και θα :drive μέχρι την πρωτεύουσα την ημέρα που θα κανονίσετε την jedi

http://www.grapheine.com/bombaytv/playuk.php?id=611736

hatzidi2
27-01-06, 14:10
Βλέποντας ότι τα αίματα έχουν ανάψει για τα καλά, σας παραθέτω το παρακάτω βιντεάκι (Μιχάλη, κολλήσαμε όλοι με αυτά...) για να δείτε τι έχει να γίνει όταν πάτε για την... μάχη!!! shoothim viking


thanks για τον ρόλακι, με βλέπω για όσκαρ 2ρου ανδρικού ρόλου :lol: :lol:

endurasKE-30
27-01-06, 14:16
χαχαχαχα...
για ελατε... για ελατε.... :lol:

Nikos
27-01-06, 14:40
Βρε κουφαλιτσες ολοι κρυβετε ενα σκηνοθετη μεσα σας ε; :lol:

ranger
28-01-06, 21:55
και εγώ ευχαριστώ για το ρόλο!!!! Θα το αποδείξω και στην paintball μαχη!!! :hehe

Gorillas
28-03-06, 11:50
Τώρα που ανοίγει ο καιρός δεν ψήνεστε να κανονιστή καμία μάχη;

endurasKE-30
28-03-06, 12:40
Νικο μαλλον το ξεχάσαμε αυτο...
Κρίμα.

Slobo
28-03-06, 12:59
Με λίγη υπομονή Κυριάκο όλα γίνονται. Είναι πολλά αυτά που πρέπει να γίνουν και δυστυχώς κάποια αναγκαστικά καθυστερούν. Θα το κοιτάξουμε το θέμα μήπως κανονίσουμε κάτι επίσμα και με ειδικές τιμές για το club.

El Corollinio
31-03-06, 16:54
τωρα ειναι καλος ο καιρος παιδια για paintball το πολυ καλοκαιρι ειναι θανατος...
εγω θα προτεινα την πιστα της παρνηθας που ειναι η ποιο ωραια για παιχνιδι στο δασος (και για spedball βεβαια) απλα δεν εχει και πολυ χωρο για παρκαρισμα και οι χαμηλοι θα εχουν προβλημα,εγω με 3ποντα κατεβαινω με το ζορι αλλα δεν το δοκιμαζω πια
www.paintballhellas.com

endurasKE-30
31-03-06, 17:31
Εχεις δικιο φιλε για την εποχη και θα ειναι ακομη καλη για κανα μηνα ακομη, αν και η πιο καλη για μενα ειναι να εχει και λιγο κρυο και κανενα ψιλοβροχο.

Gorillas
31-03-06, 17:35
Πάντως ένας δεν επηρεάζεται από καιρικές συνθήκες. Είναι μαχητής παντώς καιρού. Ranger μίλα ρε, εγώ θα κάνω τον δικηγόρο σου;

El Corollinio
31-03-06, 19:43
λιγο κρυο ειναι καλα για εμας,αλλα για τα οπλα που χρησιμοποιουν co2 σαν πρωοθητικο δημιουργει δυσλειτουργιες shoothim shoothim (παγωματα και τετοια,μην φανταστειτε τιποτα επικυνδινο...)....αν παλι εχει κανενας φιαλη hpa τοτε αλλαζει η ιστορια...

Hlektrologos
31-10-06, 01:40
Κανενα νεο για το θεμα?