PDA

Επιστροφή στο Forum : Κάρτα μέλους Corolla Club – Silver Card.


Slobo
20-01-06, 17:43
http://www.corollaclub.com/forums/images/ranks/SilverCardCorolla.gifΑγαπητοί φίλοι

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε σχετικά με την κάρτα μέλους του Corolla Club. Η συγκεκριμένη κάρτα η οποία ονομάζεται Silver Card αφορά στην ενεργή ένταξη σας στο Corolla Club (ως μέλη της λέσχης Corolla Club), εκτός από την μέχρι τώρα συμμετοχή σας στο forum. (.....Συνέχεια εντός....)

Slobo
20-01-06, 17:44
Πως μπορείτε να αποκτήσετε την κάρτα.

Όσα από τα μέλη δεν έχουν ήδη προμηθευτεί την κάρτα του Club, μπορούν να την προμηθεύονται, αφού κάνουν εγγραφή, κάθε Παρασκευή στην εβδομαδιαία συνάντηση μας στην καφετέρια Bizz στο Μικρολίμανο.

Όσα από τα μέλη δεν έχουν τη δυνατότητα να έρχονται στις συναντήσεις, και αυτό αφορά τα μέλη τα οποία μένουν μόνιμα στην επαρχία, μπορούν να κατεβάσουν την αίτηση εγγραφής από το ακόλουθο link http://www.corollaclub.com/fanis/aitisi.pdf ή από το link το οποίο υπάρχει στην πρώτη σελίδα του Forum. Στην συνέχεια θα στέλνουν συμπληρωμένη την αίτηση στο email info@corollaclub.com ή στο φαξ 210 4256663 και θα παραλαμβάνουν τις κάρτες τους ταχυδρομικά με αντικαταβολή (θα υπάρχει η επιβάρυνση των εξόδων αποστολής). Ειδικά για τα μέλη της επαρχίας (τα οποία όπως είναι φυσικό δεν έχουν τη δυνατότητα να έρχονται στις συναντήσεις) μαζί με την κάρτα θα παραλαμβάνουν και τρία αυτοκόλλητα του Club.

Το ετήσιο κόστος ανέρχεται στα 20 ευρώ.

Γιατί να αποκτήσετε την κάρτα.

Έχοντας αυτή την κάρτα εκτός από την υποστήριξη που προσφέρετε στη λειτουργία του Corolla Club μπορείτε να έχετε όλες τις εκπτώσεις που θα ανακοινώνονται σε συνεργαζόμενα καταστήματα του Club αλλά και συμμετοχή σε όλες τις προσφορές σε διάφορες εκδηλώσεις που θα οργανώνονται, όπως για παράδειγμα η μηναία συνάντηση του Club σε πίστα καρτ.


Ένας λόγος παραπάνω είναι ότι ένα σημαντικό μέρος του forum από ένα σημείο και μετά(σε ημερομηνία που θα ανακοινωθεί σύντομα) θα είναι προσβάσιμο μόνο σε όσα μέλη είναι κάτοχοι Κάρτα μέλους. Αυτό γίνεται με μοναδικό σκοπό την καλύτερη οργάνωση, διαχείριση και λειτουργία του Forum.

LoVis
18-03-06, 13:06
Βασικα εγω εχω γινει μελλος αλλα δεν εχω παρει αυτοκολλητα..πως θα γινει να αποκτησω και εγω?:)

kgz
23-03-06, 13:09
καλημέρα !πως μπορώ να αποκτήσω κι εγώ την silver card του club?

madvinegar
23-03-06, 13:25
Νομίζω φίλε kgz ότι λίγο πιο πάνω ο Slobo εξηγεί πάρα πολύ ωραία και ξεκάθαρα πως γίνεται η απόκτηση της κάρτας.

GUS
31-03-06, 18:17
Ρε παιδια με τι προγραμμα εκτελειτε η αιτηση για να συμπληρωθει?

madvinegar
31-03-06, 18:49
To αρχειάκι είναι .pdf άρα θέλει Adobe acrobat.

GUS
31-03-06, 19:04
Ναι με αυτο την εκτελω,παω να την συμπληρωσω αλλα δεν μπορει να γραψει...

GrVenue
31-03-06, 20:16
Kalispera!!! Tin Kyriaki ti ora ginete i sinantisi sto alsos tou Peristeriou kai se poio simeio?

Fanis
31-03-06, 20:19
Ναι με αυτο την εκτελω,παω να την συμπληρωσω αλλα δεν μπορει να γραψει...


πολυ απλα την εκτυπωνεις και την στελνεις με φαχ στο 2104256663


Kalispera!!! Tin Kyriaki ti ora ginete i sinantisi sto alsos tou Peristeriou kai se poio simeio?


οι συναντησεις γινοναται καθε παρασκευη στις 21.00 το βραδυ στο αλσος περιστεριου στην καφετερια αλσος.

GrVenue
31-03-06, 21:09
Epidei den mporo tis Paraskeves stis 21:00 yparxei kapoio tilefono gia epikoinonia?

corollapatra
03-04-06, 09:45
Ναι με αυτο την εκτελω,παω να την συμπληρωσω αλλα δεν μπορει να γραψει...

Δεν είναι απλό να γράψεις σε .pdf αρχείο. Γίνεται, αλλά είναι βαβούρα. Καλύτερα να τυπώσεις την αίτηση, να την συμπληρώσεις με το χέρι και να την στέιλεις με fax. Ή εναλλακτικά, αφού την συμπληρώσεις με το χέρι, να την σκανάρεις και να την στείλεις με e-mail.

Slobo
03-04-06, 11:01
Epidei den mporo tis Paraskeves stis 21:00 yparxei kapoio tilefono gia epikoinonia?

Μπορείς να επικοινωνήσεις με τον Φάνη στο τηλέφωνο που έχει στην υπογραφή του ή στείλε pm σε εμένα.

Υ.Γ. Προσπαθησε να αποφεύγεις τους λατινικούς χαρακτήρες. Ρίξε μια ματιά στους κανόνες λειτουργείας εδώ (http://www.corollaclub.com/forum/rules.php?sid=fdad243910ded29029be9f3641b86293)

TOLIS EE80
24-04-06, 20:55
Τα τετραγωνα που εχει η αιτηση για ποιο πραγμα υπαρχουν?

MrSolo
25-04-06, 04:01
Κύριοι καλώς σας βρήκα, επειδή δουλεύω μόνιμα βράδυ και είναι ακατόρθωτο να έρθω κάποια Παρασκευή στις 9 υπάρχει δυνατότητα να γίνει η εγγραφή με FAX και να στείλω τα χρήματα σε κάποιο λογαριασμό?
Ευχαριστώ

MYTHOS_TRD
07-05-06, 12:14
exo CARINA peirazei?

Slobo
08-05-06, 10:22
Όχι φίλε μου δεν πειράζει. Υπάρχουν και άλλα μέλη στο club με Carina και Avensis.

Scarab
08-05-06, 21:17
ΠΩΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΑΛΣΟΣ?ΑΠΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΕΧΩ ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ

diafanh-psyxh
08-05-06, 23:04
φίλε Scarab μπορείς να ρίξεις μια ματιά εδώ ---> http://www.corollaclub.com/forum/viewtopic.php?t=806&start=0

akis
04-06-06, 13:52
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΣΤΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ, ΣΤΟ ΕVET.ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΟΛΑ 101 3Θ,ΔΟΥΛΕΥΑ ΑΡΓΑ ΤΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.

Slobo
05-06-06, 10:22
Φίλε μου καλημέρα. Βεβαίως και μπορείς να παραστείς στην συνάντηση της Τετάρτης. Μπορείς και εκεί να κάνεις εγγραφή. Σε περιμένουμε.

akis308
22-06-06, 17:45
Ρε παιδιά, έχω στείλει την αίτηση εδώ και αρκετό καιρό, αλλά ακόμα τίποτα.
Δεν με νοιάζει μια για την κάρτα, μιας και είμαι Κρήτη.
Στείλε ρε Φάνη ένα λογαριασμό να βάλω τα λεφτά, αφού εδω μέσα περνάω αρκετές ώρες της μέρας μου.

diafanh-psyxh
23-06-06, 11:29
φίλε akis308 σχετικά με το λογαριασμό έχει μπει ήδη στο πρόγραμμα απλά πρέπει να κάνουμε την κίνηση που μας συμφέρει.Ζητάμε μόνο λίγη ακόμα υπομονή.

φιλικά,κωνσταντίνος

akis308
23-06-06, 21:45
Οk.
Μου είπε ο Φάνης για κάποιο κώστα και νόμιζα τον kostafek, ο οπόιος έχει ψιλόεξαφανιστεί...
Όλα καλά λοιπόν!

dj_neo
02-07-06, 01:59
Οι συναντήσεις γίνονται ακόμη?
Αν όχι πως αλλιώς μπορώ να προμηθευτώ την κάρτα μέλους??
Ευχαριστώ!!!

diafanh-psyxh
02-07-06, 11:28
οι συναντήσεις γίνονται κανονικότατα.πολύ απλά έρχεσε σε μία από αυτές και την πέρνεις.ειδάλως μπορείς να επικοινωνήσεις με το Φάνη και να γραφτείς στο μαγαζί του.

dj_neo
02-07-06, 16:11
Ευχαριστώ πολύ!! Σύντομα θα ανήκω κι εγώ στο club!!!

Ma-corolla
14-11-06, 11:18
Να δώ εγώ ποτε θα ανήκω στο club???Εχω στηλει και e-mail και fax παλιοτερα αλλα τιποτα δεν έλαβα τίποτα το mail το εστηλα καπου τον Ιουλιο τι εγινε απο τοτε δεν ξερω εστηλα μετα και αλλο και ροτουσα τι εγινε αλλα παλι τιποτα το λάβατε το δικό μου???????

Ayrton
14-11-06, 12:45
Να δώ εγώ ποτε θα ανήκω στο club???Εχω στηλει και e-mail και fax παλιοτερα αλλα τιποτα δεν έλαβα τίποτα το mail το εστηλα καπου τον Ιουλιο τι εγινε απο τοτε δεν ξερω εστηλα μετα και αλλο και ροτουσα τι εγινε αλλα παλι τιποτα το λάβατε το δικό μου???????

Εχουμε προσπαθήσει κατ' επανάληψη να έρθουμε σε επαφή μαζί σου. Μήπως το τηλ. είναι λάθος? Αν θές μπορείς να επικοινωνήσεις με το 210-4256663 με τον Φάνη, για να λυθεί το όποιο πρόβλημα τυχών υπάρχει.

tamis
23-01-07, 00:41
Για σας φιλοι μου.Μετα απο αρκετο καιρο ξαναμπηκα στην παρεα του forum.Ειχα λαβει περυση τετοια εποχη την silver cart του club για το 2006.Φετος θα μου ερθει η νεα καρτα για το 2007 η θα πρεπει να ξανακανω αιτηση? Ευχαριστω.

Hlektrologos
23-01-07, 01:57
Και εγω με τη σειρα μου να πω οτι την Παρασκευη στη συναντηση εκανα εγγραφη αλλα εδωσα λαθος στοιχεια για την πινακιδα του αυτοκινητου.Εστειλα μηνυμα στον Ayrton για να σας ενειμερωσει.Ελπιζω το λαθος να διορθωθηκε.

Ma-corolla
26-01-07, 13:19
που ειναι οι καρτες οεο????

TOLIS EE80
26-01-07, 15:02
Εχω στειλει την αιτηση απο αχες Δεκεμβριου αλλα δεν εχω λαβει τιποτα. Τι γινεται?

κωνσταντίνος
28-01-07, 01:27
Παιδιά στην τελευταία συνάντηση τον Δεκέμβρη του 2006 πλήρωσα για την κάρτα του 2007 αλλά δεν την έχω παραλάβει γιατί λείπω Αμερική και θα επιστρέψω Ελλάδα τον Αύγουστο. Τι θα γίνει με την κάρτα ? θα την κρατήσετε και θα την παραλάβω τον Αύγουστο ?

diafanh-psyxh
28-01-07, 22:39
κωνσταντίνε αν δεν επείγεσαι για την κάρτα την πέρνεις όταν επιστρέψεις αλλιώς επικοινώνησε με το φάνη για να κανονήσουμε τι θα γίνει.
φίλε TOLIS EE80 επικοινώνησε με τον Φάνη για να διευθετηθεί το θέμα.
φίλε bill σε αυτά τα πράγματα πρέπει να είμαστε λίγο προσεκτικοί.κάτι θα κάνουμε για την περιπτωσή σου

Hlektrologos
29-01-07, 02:47
φίλε bill σε αυτά τα πράγματα πρέπει να είμαστε λίγο προσεκτικοί.κάτι θα κάνουμε για την περιπτωσή σου


Diafane το ξερω απλα θυμομουν την πινακιδα του παλιου αυτοκινητου και μπερδευτικα.Βλεπεις μοιαζουν αρκετα.Ευχαριστω παντος.

κωνσταντίνος
05-02-07, 00:34
κωνσταντίνε αν δεν επείγεσαι για την κάρτα την πέρνεις όταν επιστρέψεις αλλιώς επικοινώνησε με το φάνη για να κανονήσουμε τι θα γίνει.


Δεν είναι επείγον . οπότε θα μιλήσουμε ξανά όταν επιστρέψω τον Αύγουστο για να την πάρω

sakis
18-02-07, 18:55
Tην Gold πως την δινεται παιδια με κριτηριο τι??φιλικα παντα απλα για να καταλαβω οχι τιποτα για την Silver ok.

diafanh-psyxh
19-02-07, 10:07
ενας admin θα πρέπει να διαφέρει σε κάποια πράγματα εν συγκρίση με ένα απλό μέλος.επομένως εγώ έχω την gold και εσύ φίλε μου μπορείς να πάρεις τη silvercard.

sakis
19-02-07, 13:02
οκ!!!ειχα απορια!!

kostasdyn
22-02-07, 01:56
Κατ αρχην καλησπερα σε ολους !!!!!
Μπορειτε να μου πειτε πως την βγαζουμε αυτην την καρτα απο που την παιρνουμε και σε τι μπορουμε να την χρησημοποιησουμε?????και επισης εγω σπουδαζω ιταλια απο που 8α την παρω την καρτα και ποιος 8α μου την στειλει εδω???Ελλαδα γυρναω τελη μαρτιου!!!!!Παντως εγω 8α η8ελα να την βγαλω!!!απλα να μου πει καποιος πως γινεται.....ευχαριστω!!!!

diafanh-psyxh
22-02-07, 11:26
Πως μπορείτε να αποκτήσετε την κάρτα.

Όσα από τα μέλη δεν έχουν ήδη προμηθευτεί την κάρτα του Club, μπορούν να την προμηθεύονται, αφού κάνουν εγγραφή, κάθε Παρασκευή στην εβδομαδιαία συνάντηση μας στην καφετέρια Bizz στο Μικρολίμανο.

Όσα από τα μέλη δεν έχουν τη δυνατότητα να έρχονται στις συναντήσεις, και αυτό αφορά τα μέλη τα οποία μένουν μόνιμα στην επαρχία, μπορούν να κατεβάσουν την αίτηση εγγραφής από το ακόλουθο link http://www.corollaclub.com/fanis/aitisi.pdf ή από το link το οποίο υπάρχει στην πρώτη σελίδα του Forum. Στην συνέχεια θα στέλνουν συμπληρωμένη την αίτηση στο email info@corollaclub.com ή στο φαξ 210 4256663 και θα παραλαμβάνουν τις κάρτες τους ταχυδρομικά με αντικαταβολή (θα υπάρχει η επιβάρυνση των εξόδων αποστολής). Ειδικά για τα μέλη της επαρχίας (τα οποία όπως είναι φυσικό δεν έχουν τη δυνατότητα να έρχονται στις συναντήσεις) μαζί με την κάρτα θα παραλαμβάνουν και τρία αυτοκόλλητα του Club.

Το ετήσιο κόστος ανέρχεται στα 20 ευρώ.

Γιατί να αποκτήσετε την κάρτα.

Έχοντας αυτή την κάρτα εκτός από την υποστήριξη που προσφέρετε στη λειτουργία του Corolla Club μπορείτε να έχετε όλες τις εκπτώσεις που θα ανακοινώνονται σε συνεργαζόμενα καταστήματα του Club αλλά και συμμετοχή σε όλες τις προσφορές σε διάφορες εκδηλώσεις που θα οργανώνονται, όπως για παράδειγμα η μηναία συνάντηση του Club σε πίστα καρτ.


Ένας λόγος παραπάνω είναι ότι ένα σημαντικό μέρος του forum από ένα σημείο και μετά(σε ημερομηνία που θα ανακοινωθεί σύντομα) θα είναι προσβάσιμο μόνο σε όσα μέλη είναι κάτοχοι Κάρτα μέλους. Αυτό γίνεται με μοναδικό σκοπό την καλύτερη οργάνωση, διαχείριση και λειτουργία του Forum.


υπάρχει στην πρώτη σελίδα φίλε μου εδώ : http://www.corollaclub.com/forums/showthread.php?t=9841

Tsortsinio81
07-08-07, 22:16
καλησπερα.να ρωτησω καταρχας τι ωρα μαζευεστε στο μικρολιμανο...και επισης τι χρειαζεται για τις silver kai gold card και ποια τα πλεονεκτιματα.φιλικα tsortsinio...

diafanh-psyxh
08-08-07, 16:27
καλησπέρα φίλε μου.στο μικρολίμανο μαζευόμαστε στις 9 το βράδυ κάθε Παρασκευή.για την κάρτα μέλους απλά είναι υποχρεωτικό να παρεβρεθείς.δεν χρειάζεται τίποτε άλλο.όσον αφορά τα πλεονεκτήματα κλπ μπορείς να διαβάσεις παραπάνω αλλά και τις λοιπές σελίδες,αν δεν κάνω λάθος έχει ξαναρωτηθεί.

ΥΓ: λόγο του ότι οι περισσότεροι βρισκόμαστε σε διακοπές οι συναντήσεις έχουν σταματήσει για το μήνα Αύγουστο

ari
16-10-07, 20:19
καλησπερα παιδια ...ενδιαφερομαι και εγω για την καρτα μελους... αλλα δεν ανοιγει το λινκ με την αιτηση. πως αλλιως γινεται?

corollapatra
17-10-07, 07:52
καλησπερα παιδια ...ενδιαφερομαι και εγω για την καρτα μελους... αλλα δεν ανοιγει το λινκ με την αιτηση. πως αλλιως γινεται?
Μπορείς να περάσεις από το Bizz στο Μικρολίμανο (http://www.corollaclub.com/forums/showthread.php?t=10932) κάποια Παρασκευή μετά τις 21:00 όπου γίνονται οι συναντήσεις και να γνωριστείς με τα παδιά ή να στείλεις p.m. στον Κων/νο diafanh-psyxh (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=4456) ο οποίος θα σε βοηθήσει για τα περαιτέρω...

diafanh-psyxh
17-10-07, 20:35
βασικά προλαβαίνεις δεν προλαβαίνεις χεχε με καλεί η μαμα πατρίδα όπου ναναι.ελπίζω τα παιδιά παραπάνω να σε κάλυψαν.για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία στείλε μου προσωπικό μήνυμα

lykaki
27-01-08, 14:26
παιδια επειδη ειμαι πολυ πολυ νεος!!! μπορει να ερθω αυτη την παρασκευουλα στο bizz για την καρτουλα!!! ειναι κοντα στο ναι? γτ την παρασκευη που πηγα ειδα ενα φιλαρακι μας που ειχε στο αμαξι του το αυτοκολλητο...και το ειχε παρκαρει μπροστα στο ναι...

Alex-poli
11-04-08, 13:33
Αύριο είναι μεγάλη μέρα. Η μεγαλειώδης στιγμή έφτασε.Από άυριο το πρωί θα είμαι και επίσημα μέλος, κάτοχος silver card και επιτέλους θα πάρω και αυτοκόλλητα του club. Αμήν........:mrgreen:

(@)WizZk1d(@)
13-04-08, 00:55
Μια ερώτηση.
Στην αίτηση που συμπληρώνω αυτή τη στιγμή έχει δυο κουτάκια μεγάλα σα να είναι για να μπει φωτογραφία...
τι παίζει?
συμπληρώνουμε κάτι εκεί?

Janakas
13-04-08, 01:54
Οχι φιλε, δεν συμπληρωνεις κατι και απ' οτι θυμαμαι δεν χρειαζεται ουτε φωτογραφια!

(@)WizZk1d(@)
13-04-08, 03:06
thanks janakasgr.
Tην έστειλα μεσω email.
Αναμένω παραλαβή.

Alex-poli
13-04-08, 12:02
Μια ερώτηση.
Στην αίτηση που συμπληρώνω αυτή τη στιγμή έχει δυο κουτάκια μεγάλα σα να είναι για να μπει φωτογραφία...
τι παίζει?
συμπληρώνουμε κάτι εκεί?


Φίλε χτες πήγα απο το Φάνη, γράφτηκα και έδωσα την ίδια αίτηση με αυτήν που έχεις αλλά έχει αλλάξει. Ζήτα απο τον Φάνη να σου στείλει την καινούργιαα εκτός και αν τα βρείτε μέσω τηλ

(@)WizZk1d(@)
14-04-08, 00:47
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Alex-poli
Φίλε χτες πήγα απο το Φάνη, γράφτηκα και έδωσα την ίδια αίτηση με αυτήν που έχεις αλλά έχει αλλάξει. Ζήτα απο τον Φάνη να σου στείλει την καινούργιαα εκτός και αν τα βρείτε μέσω τηλ

--------------------------------------------------------------------------------
Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alex-poli : Σήμερα στις 13:24.

Α οπότε η δικιά μου που έστειλα χθές (Αίτηση) μάλλον θα αποριφθεί?
ΦΑΝΗΣ σε τι ΝΙCKNAME αντιστοιχεί να στείλω ενα PM.
Ευχαριστώ προκαταβολικά...

Janakas
14-04-08, 03:42
Α οπότε η δικιά μου που έστειλα χθές (Αίτηση) μάλλον θα αποριφθεί?
ΦΑΝΗΣ σε τι ΝΙCKNAME αντιστοιχεί να στείλω ενα PM.
Ευχαριστώ προκαταβολικά...

Fanis ειναι το nickname του φιλε μου.

Alex-poli
14-04-08, 14:23
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Alex-poli
Φίλε χτες πήγα απο το Φάνη, γράφτηκα και έδωσα την ίδια αίτηση με αυτήν που έχεις αλλά έχει αλλάξει. Ζήτα απο τον Φάνη να σου στείλει την καινούργιαα εκτός και αν τα βρείτε μέσω τηλ

--------------------------------------------------------------------------------
Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alex-poli : Σήμερα στις 13:24.

Α οπότε η δικιά μου που έστειλα χθές (Αίτηση) μάλλον θα αποριφθεί?
ΦΑΝΗΣ σε τι ΝΙCKNAME αντιστοιχεί να στείλω ενα PM.
Ευχαριστώ προκαταβολικά...

Δεν ξέρω αν θα απορριφθεί, απλά είναι άλλη η αίτηση.Μίλα με τον Fani μπορεί και να κάνει.

Vavvas
20-05-08, 10:28
Παιδια δεν ξερω αν με θυμαστε. Ειχα ερθει μια μερα απο το bizz για να παρω τη καρτα μελλους μου αλλα δεν γινοταν γιατι ελειπε ο διαφανος(πριν πολυ καιρο). Επειδη τη χρειαζομαι συντομα καποιος ας επικοινωνησει με τον διαφανο να την φτιαξετε και να μου πειτε ποιος θα την εχει να τον παρω τηλ να περασω να τη παρω. Ειχα κανει αιτηση στην εκδρομη στη Λουτσα το Σεπτεμβρη. please συνεννοηθειτε με τον διαφανο και βρειτε τα στοιχεια μου, περιμενω απαντηση μεχρι τελος της βδομαδας.

Vavvas
23-05-08, 22:32
Βγαλατε ακρη? Βρηκατε τα στοιχεια μου? Ας απαντησει καποιος να δω οτι ενδιαφερθηκατε λιγο.

Nikos
24-05-08, 07:23
Βγαλατε ακρη? Βρηκατε τα στοιχεια μου? Ας απαντησει καποιος να δω οτι ενδιαφερθηκατε λιγο.
Αν θέλεις στείλε pm στον fanis ή κάλεσε τον στο τηλ. 210 4256663 για να συννενοηθείτε

gianniscorollakias
26-05-08, 00:11
Γεία ρε παιδιά.
Μήπως μπορείτε να μου πείτε πως μπορώ να βγάλω κάρτα μέλους corolla club?

Vavvas
26-05-08, 00:49
Ειτε καποια παρασκευη στο μικρολιμανο-bizz cafe ή σε καποιο kartday.

sakisbax
11-07-08, 17:46
παιδιά γιατί δεν ανεβάζεται την αίτηση εγγραφής στο site εδώ να μπορούμε να γραφτούμε και εμείς που είμαστε μακριά απο Αθήνα??

Alex-poli
11-07-08, 18:47
Γειά σου ρε Σάκη γείτονα..Σώστή η ερώτηση σου αλλά θα σου απαντήσουν παιδιά πιο κατάλληλα. Απ'οσο γνωρίζω, θα γίνει. Άν θές πάντως φίλε σε μια βδομάδα φεύγω με άδεια και θα είμαι επάνω 26-07 με 03-08, άν θες μπορώ να σου δώσω. Και στον Δημήτρη απο τον Βόλο (MITSOS) , όταν είχαμε βρεθεί του είχα δώσει, να έχουν όλα τα παιδιά. Άν θες πάντως εγώ έχω μαζί μου πάντα, πάμε για καφέ όλοι μαζί θα είναι και Roy-D και την δίνω και στο Φάνη όταν γυρήσω και σου στέλνει. Ελπίζω να βοήθησα....
Άντε και ο Πανθρακικός στα σαλόνια. Να δώ εμάς που πάμε για διάλυση το φελέκι μου

carina jp
16-07-08, 09:46
Την Παρασκευή στο bizz φαντάζομε να μπορώ να κάνω εγγραφή

Alex-poli
16-07-08, 12:01
Ναι φίλε μου μπορείς...

4ZZ-FE
27-08-08, 13:53
Μια ερώτηση αν κάνω τώρα εγγραφή θα χρειαστεί το 2009 να κάνω ξανά 1/1 ή πηγαίνει ημερολογιακά;

PANOS SPEED
27-08-08, 14:10
τι χρειαζεται για την εγγραγη και τι για την καρτα?

ranger
27-08-08, 16:35
οι εγγραφές ισχύουν για ενα ημερολογιακό έτος και οχι απο τη στιγμή της εγγραφής και για 365 μέρες. καλα είναι λοιπόν να περιμένεις λιγάκι και να κάνεις κατευθείαν την εγγραφή για το 2009 οι οποίες εκτιμώ οτι θα αρχίσουν σε περίπου ενα μήνα...
Ανέμενε νεότερη ανακοίνωση!!!

kafou1978
31-10-08, 22:10
ποια η διαφορα της απλής κάρτας μέλους από την SILVER κ GOLD CARD?

diafanh-psyxh
01-11-08, 14:21
όλα τα μέλη πέρνουν την silvercard με την εγγραφή τους.η gold δινεται στους administrators

επίσις θα σε παρακαλέσω να δοαβάσεις τους κανόνες λειτουργίας του forum που θα βρεις εδώ
http://www.corollaclub.com/forums/showthread.php?t=8877 (http://www.corollaclub.com/forums/ext.php?ref=http://www.corollaclub.com/forums/showthread.php?t=8877)

Vasilakos69
15-10-09, 11:27
Εμείς απο αθήνα πως θα κάνουμε την εγγραφή?Μαζεύεστε ακόμα στο Bizz στο Μίκρο κάθε παρασκευή?Άν είναι να ερθώ!:wink:

agapiou
15-10-09, 11:31
Καλημέρα. Όχι φίλε μου δεν γίνονται άλλο συγκεντρώσεις στο bizz. Για την εγγραφή που ρωτάς, θα ενημερώσει ο Φάνης πότε θα ξεκινήσουν!

Ζήσης
01-01-10, 23:48
Γειάσας ρε παιδιά να κάνω μια πολύ σοβαρή ερώτηση, απο πότε ξεκινάνε οι εγγραφές για να αποκτήσω την silver card? Κ που να πάω για να την πάρω!!!!!!! Σας ευχαριστώ πολύ!!!!

agapiou
02-01-10, 07:24
Ζήση, σε έχω απαντήσει και σε ποιό παλιά ερώτηση σου. Θα γίνει ανακοίνωση. Εσύ που είσαι από Αθήνα, μπορείς να περάσεις από το Φάνη, για να γραφτείς. Απλά θα περιμένεις γιατί έχουμε περίοδο εορτών.

Ζήσης
02-01-10, 19:57
Ζήση, σε έχω απαντήσει και σε ποιό παλιά ερώτηση σου. Θα γίνει ανακοίνωση. Εσύ που είσαι από Αθήνα, μπορείς να περάσεις από το Φάνη, για να γραφτείς. Απλά θα περιμένεις γιατί έχουμε περίοδο εορτών.
Έχεις απόλυτο δίκιο φιλαράκι μου θα ακολουθήσω την συμβουλή σου κ θα πάω απο τον Φάνη μέσα στην βδομάδα! Συγνώμη αν σε κούρασα!!!!!!!
:jumpers

agapiou
02-01-10, 20:18
Ζήση, δε με κούρασες, απλά έχεις ξανακάνει την ερώτηση αυτή. Μην ανησυχείς, το γνωρίζει η διοίκηση του club το θέμα με τις κάρτες. Σύντομα, θα βγει και η ανακοίνωση!

Ζήσης
02-01-10, 20:23
Οκ φιλαράκι μου να είσαι καλά κ σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!!!! Όπως καταλαβαίνεις θέλω να γίνω μέλος άμεσα!!!!!

nikolakis
03-01-10, 02:19
Απλα να εχεις "ζεστο" το 20ευρο.....αν θυμαμαι καλα!!!

agapiou
03-01-10, 06:38
Φίλε nikolakis (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5589) ελπίζω να μην το λες ειρωνικά για το "20ευρο". Μ' αυτό, παίρνεις τη κάρτα και έχεις έκπτωση σε συνεργαζόμενα καταστήματα, πράγμα που το κάνουν πολλά παιδιά. Καταστήματα που έχουν επιλογεί για την καλύτερη εξυπηρέτηση των μελών. Επίσης, ενισχύεις ενεργά το club, για το οποίο ο Φάνης πρέπει να πληρώνει κάθε μήνα ένα είδος "ενοικίου" ας το πω, για να υπάρχει η σελίδα.
Και πάλι συγγνώμη αν παρεννόησα την πρόταση σου.

Ζήσης
03-01-10, 11:46
Κ 50 να κάνει δεν με νοιάζει εγώ θα τα δώσω!!!!!!!!

PANOS SPEED
17-05-10, 17:32
ειχαμε καμια εξελιξη με τις καρτες??

Ζήσης
17-05-10, 17:35
Αυτό εννοείς μήπως........?:roll:
http://www.corollaclub.com/forums/showthread.php?t=19554
Αν κατάλαβα λάθος συγνώμη φίλε Πάνο:mrgreen:

PANOS SPEED
17-05-10, 17:36
ναι...εχουμε κατι σχετικο??

Fanis
17-05-10, 18:12
οι καρτες ειναι διαθεσιμες στην αθηνα μονο απο εμενα και στην επαρχια απο τους κατατοπου mod/admin.

vnb
18-05-10, 08:35
Υπαρχει καποια λυση για εμας που οι ωρες εργασιας ειναι λιγο τρελες και δεν μπορουμε να περασουμε απο εσενα φανη??

Fanis
18-05-10, 08:37
αν μιλησουμε τηλ ολα γινονται

Bill_corolla
18-05-10, 15:42
Εμείς που είμαστε από επαρχία αλλά δεν έχουμε στην περιοχή μας κάποιον moderator ή Administrator πώς θα παραλάβουμε την κάρτα; Υπάρχει δυνατότητα να μας αποσταλεί;

giorgisrog
18-05-10, 17:31
και εδω στη κρητη αν γινεται κατι ρε παιδια..........