PDA

Επιστροφή στο Forum : Καρτ!!!


ranger
04-01-06, 16:15
Την παρασκευή 6 Ιανουαρίου είναι αργία. Εκμεταλλευόμενοι το γεγονός οτι δεν θα έχει συνάντηση στο Άλσος λέμε να πάμε να ξεδώσουμε στο Καρτοδρόμο στις Αφιδνες. Έχω πάρει τηλέφωνο στην πίστα και μου είπαν οτι θα ειναι ανοιχτή μεχρι τις 10 το βράδυ.
Επειδή είναι ανέπίσημη βόλτα του club δεν θα έχουμε καλύτερη τιμή ούτε ειδική μεταχειρηση. Η τιμή είναι 11 euro η βόλτα και διαρκει γύρω στα 15 λεπτά...
Προτείνω να βρεθούμε στον κόμβο της Renault στις 5:30 το απόγευμα και να πάμε χαλαρα....
Περιμένω όσους ενδιαφέροντε να δηλώσουν συμμετοχή....
Αντε να παμε να γουστάρουμε!!! Ήρθε ο Πατρινός να σας ξεσηκώσει!!! :lol:

kyro
04-01-06, 16:27
Πάμε τρελέ Πατρινέ. Πάμε για τρελές ολισθήσεις (καλά όσο γίνετε). Ρε συ δεν παίρνεις τηλ να βάλουμε και τις κορόλες στην πίστα; οεο;

ranger
04-01-06, 16:34
Πηρα την πρωτοβουλια και ειπα οτι το club ενδθαφερεται να καθηερωσει μια φορα το μηνα συναντηση σε πιστα για να βαζουμε και τα αυτοκινητα. Μου είπαν οτι αυτο μπορει να γινει, αλλα κατοπιν συνενοησης...
Συγκεκριμενα για την παρασκευη επειδη ειναι αργια και αναμενεται να εχει αρκετο κοσμο μου είπαν οτι δεν ειναι δυνατον να βαλουμε αυτοκινητα μεσα....
Απο εδω και πέρα εινια δουλεια του 5μελους να συνεννοηθει με την πιστα και να καθηερωσει συναντησεις κτλ κτλ :cool:

Gorillas
04-01-06, 16:46
Πολύ πιθανόν να είμαι και εγώ. Απλά να γράψετε σίγουρα.

Slobo
04-01-06, 16:50
Βαγγέλη ήδη έχει γίνει επαφή από το 5μελες και με αυτην και με άλλες πίστες (για να βρούμε την πιο συμφέρουσα λύση) και σύντομα θα κλείσει η συμφωνία σε ποια θα γίνεται η μηνιαία συνάντηση καρτ.

Όλα αυτα θα τα δείτε σύντομα σε σχετική ανακοίνωση με τις μελλοντικές εκδηλώσεις.

ranger
04-01-06, 17:14
Πολύ πιθανόν να είμαι και εγώ. Απλά να γράψετε σίγουρα.

ΟΚ μπορει να μην εγινε πληρως κατανοητό, αλλα είνια οριστικό!!!! Θα παμε για κατρ, εκτος αν μας τα χαλασει ο καιρος οπότε θα παμε για κανενα καφε!!!
Όσοι ενδιαφερονται να ερθουν να ειναι στο σημειο συναντησης στις 5:30 και αν ο καιρος δεν επιτρεπει κατρ, βλέπουμε.....μαλλον καφεδακι!!!

DjBac
04-01-06, 17:41
Μέσα και εγώ!!!!!!!

Nikos
04-01-06, 19:30
Μεσα!!! Χαλλλαρα ουαου που λλλεει και ενας φιλλλος :lol:

diafanh-psyxh
04-01-06, 23:14
Λοιπόν κατόπιν περετέρω συνενόησης με την πίστα των αφιδνών (καρτοδρομο) είναι 11 ευρώ το 10λεπτο(15 λεπτά θα είναι μόνο στις επίσημες εμφανίσεις μας στη πίστα δηλαδή μια φορά τον μήνα πράγμα το οποίο έχει ανατεθεί σε εμένα και το Λευτέρη και βρισκόμαστε σε καλό δρόμο).Μας είπε όσοι πάμε ανεπίσημα την παρασκευή να του πούμε ότι είμαστε από το club για να μας δωσει λίγο παραπάνω 1-2 λεπτά.Επομένως Βαγγέλη ξέρεις τι θα πεις

MARMEL
04-01-06, 23:31
ποιο? cussing
μεσα και εγω αλλα με εναν ορο.
ο τελευταιος θα πληρωσει τους καφεδες και θα χω αποδειξεις γιατι θα τραβαει η ελενα βιντεο :hehe :hehe :hehe

kyro
05-01-06, 00:33
Και γιατί ρε Πάνο επιμένεις τόσο να πληρώσεις τους καφέδες;

hatzidi2
05-01-06, 12:00
μάλλον θα τα καταφέρω να έρθω και εγώ

IVEHIN
05-01-06, 12:07
Super παιδια.Μπραβο ρε καταδρομεα εκανες και κατι σωστο!!!!!
Εγω θα σας βρω εκει περα κατευθειαν αφου μενω διπλα σχεδον(αγ.στεφανο),εκτος εαν τα χαλασει ο καιρος.

Α και αν φτασετε και δεν εχω ερθει μην παρει κανεις απο εσας το Νο.5!!!!

endurasKE-30
05-01-06, 14:54
Ρε Βαγγελακη που να σου καει η καφετιέρα!!!
Τωρα που θα φυγω εγω για Θεσ/νίκη βρηκες να το οργανωσεις????
Τεσπα, καλα να περασετε παιδια!

Slobo
05-01-06, 15:16
Ρε Βαγγελακη που να σου καει η καφετιέρα!!!
Τωρα που θα φυγω εγω για Θεσ/νίκη βρηκες να το οργανωσεις????
Τεσπα, καλα να περασετε παιδια!


Παιδία όσοι δεν προλάβετε την Παρασκευή μην αγχώνεστε. Όπως βλέπετε και παραπάνω είμαστε στο τελικό στάδιο της οργάνωσης να γίνεται συνάντηση σε καρτ κάθε μήνα. Σύντομα θα βγει και η σχετική ανακοίνωση.

MARMEL
05-01-06, 16:19
εγω θα φοραω το κρανος μου για να ειμαι πιο αεροδυναμικος :hehe

Nikos
05-01-06, 17:11
Παιδια επιεδη στο συγκεκριμενο σημειο δεν υπαρχει χωρος για να παρκαρουμε προτεινω να βρεθουμε στα goodys του Αγιου Στεφανου γυρω στις 17:45

kyro
05-01-06, 17:37
Ναι ρε σεις. Τόσοι το είδαμε κανείς δεν το πρόσεξε; Ραντεβού στις 17:45 στα Goody's . Και όσοι χαθούμε στις 18:00 στην πίστα. Να έχετε ανοιχτά τα PMR.

IVEHIN
05-01-06, 17:37
εγω θα φοραω το κρανος μου για να ειμαι πιο αεροδυναμικος :hehe

Εσυ ρε MARMEL δεν χειαζεσαι κρανος για να εισαι αεροδυναμικος.
Αν το θυμηθεις φερε και τα υγρα των φρενων.

ranger
06-01-06, 12:04
Εγώ το οργάνωσα, αλλά βλέπω οτι κάποιοι πηραν πρωτοβουλια και αλλαξαν την ώρα :mad :mad
Anyway καλά κάνατε... Συμφωνω με την αλλαγη... Εγώ θα είμαι κατα τις 5:30 στη Ρενο, για να μαζέψω κανεναν ξεχασμένο...
Marmel πάρε οχι μόνο το κράνος, αλλά όλη τη στολή σου

Nikos
07-01-06, 09:20
Μπορει καρτ να μην καναμε (μας τα χαλασε το ψιλοβροχο) αλλα πιστευω περασαμε παρα πολυ ωραια στο FLOCAFE Αγ. Στεφανου.Αυτο αλλωστε μπορει να το πιστοποιησει και ο Πανος (κατα κοσμο MARMELαδας) με καποια "ντοκουμεντα" που εχει στη φωτογραφικη του μηχανη :jumpers

IVEHIN
07-01-06, 15:13
Πραγματικα περασαμε ωραια.
Αν καναμε καρτ και με το ψιλοβροχο ομως θα ριχναμε πολυ γελιο με τις εξοδους και τα γλιστρηματα...!!!
Δεν πειραζει αλλη φορα.

MARMEL
07-01-06, 15:56
χμ........... ντοκουμεντα θελετε ε? ε ναι.........
αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι η συνηθεια εδω και πολλα χρονια στα χειλη αυτου του κυριου. γιατι αραγε σε ποσοστο 99% ειναι μονιμα ετσι? τι φταει? τι ετρωγε μικρος?

wastegate
07-01-06, 19:41
Πανο με απογοητευεις με αυτο που ρωτας ειναι προφανη τα αιτια τα πολλα τσι...... γαρα φταινε και η αγανακτηση που τον εχετε φτασει.Φαινεται εντονα να λεει:Μα την παναγια σας λεω αν το πιασω αυτο το πιπινι θα το φαω ολοκληρο.
Υ.Γ.
Ο βαγγελης δεν ειναι?

IVEHIN
07-01-06, 21:44
Τι σου λενε ρε βαγγελακη!!!!
Πως τα ανεχεσαι αυτα καταδρομεας ανθρωπος?

Nikos
08-01-06, 14:53
Βαγγελαααααααααααααα.Φιλε πρεπει να απαντησεις στις κατηγοριες για τα..............προκλητικα σου χειλη :jumpers

diafanh-psyxh
08-01-06, 15:40
ρε Βαγγέλη μπας και είχε τπτ μέσα η κούπα του καφέ?σίγουρα δεν ένιωθες κάτι να σε ενοχλεί στο στόμα?χεχε

φιλικά πάντα ,Κών/νος

osfp10
08-01-06, 16:29
Βαγγέλη σε πήρανε χαμπαρι μου φαινεται..........................

Nikos
08-01-06, 17:15
Αραγε τι να ηθελε να πει με αυτη την εκφραση ο "ποιητης" στη φωτο; :lol:

madvinegar
09-01-06, 10:09
Παιδιά... δεν είναι μόνο τα χείλη... Για δείτε και το χέρι του... Είναι σαν να κρατάει κάτι...

corollapatra
09-01-06, 10:19
Πάντως, με τέτοια... προβολή που του κάνετε του Βαγγέλη, πως να μην βγει το δημοφιλέστερο μέλος του 2005; :lol:

Ayrton
09-01-06, 12:30
Πάντως, με τέτοια... προβολή που του κάνετε του Βαγγέλη, πως να μην βγει το δημοφιλέστερο μέλος του 2005; :lol:

XMMMMMMM τέτοια του λέτε, και παίρνει αέρα μετά! Ακούς εκεί δημοφιλέστερος!!
:lol:

IVEHIN
09-01-06, 13:15
Μετα απο την βροχα που φαγαμε στο καρτοδρομο θα ειναι οντως πολυ δημοφιλης στην ψηφοφορια.........ως το χειροτερο μελος!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :did shoothim shoothim shoothim shoothim

ranger
09-01-06, 16:53
Αφού με καλείτε να απαντήσω, θα το κανω....
Το χειρότερο σε αυτή τη φωτογραφία είναι η μύτη μου, που σε προφίλ φαίνεται πραγματικά πολύ μεγάλη.... (Αλλά βέβαια ξέρετε τι λένε για αυτούς που έχουν μεγάλη μύτη!!!!) Για το λόγο αυτό κόμμενες οι πλάκες για τα χείλη και το χέρι του Βαγγέλη....
Αλλά μια και τα είπα χύμα, ας τα πώ και τουβαλάτα!!! Η φωτογραφια αυτή είναι τη στιγμή που περιγράφω την φράση " Look Τούμπανο" Όσοι δεν ήσασταν απλά χάσατε!!!! :lol:

PERLAS
28-09-06, 17:22
Vaggo pote tha epanalavoume tin kontra?????thimase esy......ante ante!!!!

ranger
29-09-06, 14:13
Και βέβαια τη θυμάμαι τη μονομαχια μας Γιάννη.... και φαντάζομαι οτι θέλεις να πάρεις το αίμα σου πίσω...
Η άληθεια είναι οτι το θέμα του καρτ ειναι λιγο στάσιμο αυτή τη στιγμή μια και κατα πάσα πιθανότητα θα αλλάξουμε πίστα. αυτό όμως δεν μας εμποδίζει να κανουμε μια ανεπίσιμη βόλτα και να ξεχαρμανιάσουμε!!!
Όλα θα δρομολογηθούν όταν τελειώσει η εξεταστικη.... 2 εβδομάδες ακόμα!!!