PDA

Επιστροφή στο Forum : Επιτελους Πηρα Το Μωρο Μου......


Hlektrologos
22-12-05, 03:07
Αν και εδω και καιρο ειμαι στο corolla club δεν ειχα corollaki και αυτο γιατι προσπαθουσα να πουλισω το πάλιο μου αυτοκινητο μεχρι να αγορασω καινουριο(corolla φυσικα).Τελικα μετα απο λιγο ψαξιμο αγορασα το αυτοκινητο και το πηρα στα χερια μου την δευτερα.Το παραδοξο ειναι οτι το πηρα απο μαντρα και ο προηγουμενος ιδιοκτητης ηταν μελος του club γιατι το αυτοκινητο εχει αυτοκολητα του club στα πισω παραθυρα.Ειναι μια μαυρη g6 μοντελο 00 με body kit και O.Z ζαντες.Το ξερατε το παλικαρι που την ειχε?Απο οτι μου ειπε ο μαντρας το ανταλαξε με ενα 350Ζ.Τωρα που πηρα το αυτοκινητο ελπιζω τις Παρασκευες που δεν δουλευω να μπορω να ερχομαι στις συναντησεις σας.......[acronym:dd58c57aa3="ΔΙΑΦΟΡΑ"]COROLLA[/acronym:dd58c57aa3] FOR EVER!!!

Nikos
22-12-05, 07:29
Καλοριζικο με πολλα καλα ασφαλη χιλιομετρα.Αυριο Παρασκευη 23/12 σε περιμενουμε στη συναντηση πισω απο το εκθεσιακο κεντρο Περιστεριου στην καφετερια Αλσος.Οπου δεις πολλα corolla μαζεμενα μπες και παρκαρε :lol:

Sotosgl
22-12-05, 09:04
Bill καλοταξιδη η Corolla σου με πολλα ασφαλη και απροβληματιστα χιλιομετρα!
χαχαχα για Corolla μιλαμε οποτε μαλλον ατοπη ειναι η ευχη μου!
Η Corolla σου ανηκε στον DJklap ηταν μελος και στο Forum οποτε μπορει να δεις να φιγουραρει πουθενα η φωτο της.
Ποσο πηγε το HAIR ? ?

Slobo
22-12-05, 10:35
Φίλε μου καλορίζικό και καλοτάξιδο με ασφαλή χιλιόμετρα. Έχουμε το ίδιο αυτοκίνητο και μπορώ να πω ότι έκανες μία από τις καλύτερες επιλογές.

Ελπίζω να σε δούμε και από κοντά σε κάποια από τις συναντήσεις μας.

endurasKE-30
22-12-05, 11:37
Καλοταξιδο φιλε το Κορολι σου και να το προσεχεις!
Φροντιδα και προδερμ σε κερι!!! :lol:

diafanh-psyxh
22-12-05, 12:38
καλορίζικη η γιαπωνέζα και εύχομαι πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα

Hlektrologos
24-12-05, 00:05
Ευχαριστω ρε παιδια, το αμαξι ειναι φοβερο.Δεν μπορεσα σημερα να ερθω στην συναντηση λογω δουλειας ομως καποια στιγμη σιγουρα θα τα πουμε.

Hlektrologos
24-12-05, 00:18
Oσο για τιμη που ρωτησε καποιος θα την πω απο κοντα...παντος πιστευω πως το αυτοκινητο επιανα περισσοτερα.

MARMEL
24-12-05, 04:04
wellcome home