PDA

Επιστροφή στο Forum : Ανεπίσημο Track Day


DjBac
10-11-05, 01:55
Λέμε με τον Βασίλη (Billlllll) να πάμε μια μέρα μέσα στον Νοέμβρη στα Μέγαρα να δούμε τι κάνουν τα αυτοκίνητά μας, να τα μάθουμε λίγο καλύτερα, να δούμε χρόνους κτλ κτλ...

Για πείτε, ενδιαφέρεται κανείς από εσάς?? Dino??? :hehe :hehe :hehe

Sotosgl
10-11-05, 10:17
Mε τον Billl ε?
Δεν παιζει.....
Γιατι με τα διαολια που εχει βαλει στο car του μεχρι να μπουμε και να βγουμε απο τις στροφες ο Billl θα πιει καφεδακι θα πλυνει το αμαξι του θα γυαλισει και τις ζαντουλες και μετα θα μας περιμενει και στον τερματισμο!
Παιδια γνωριζετε περιπου μερα?
Τουλαχιστον να ερθουμε να σας θαυμασουμε....

madvinegar
10-11-05, 10:24
O Bill σα κλασσικός fan του Initial D κανονικά πρέπει να βάλει και ένα ξεχειλισμένο ποτήρι με άλμη στην ποτηροθήκη του όσο θα κάνει τα ντριφταρίσματα και τα χωσίματα στις στροφές.
Και μη δούμε να χύνεται σταγόνα.... ο Bunta παραμονεύει...

Euripides
10-11-05, 11:33
Για Μέγαρα ως γνωστόν πετάμε τη σκούφια μας...

Θα εξαρτηθεί βέβαια από τη μέρα, την ώρα, τη θερμοκρασία, τα βαρομετρικά, τα σχολεία, τα φροντιστήρια, τα γυμναστήρια, τα ωδεία, τα καφενεία, τα συνεργεία, την οικονομική πολιτική, την εξωτερική πολιτική, την ισοτιμία ευρώ - πακιστανικής ρουπίας, την εξάπλωση της γρίππης των πτηνών κλπ...

Αλλά βασικά κάπου θα το βολέψουμε αν προχωρήσετε... ΣΚ ή -το πολύ- απογευματάκι θα ήταν ιδανικά.

DjBac
10-11-05, 11:52
Μάλλον για Σ/Κ λέμε... Θα πάρουμε σήμερα τηλ. να δούμε αν έχουν αγώνες!!

IVEHIN
10-11-05, 12:52
Για ενημερωσε ρε αντωνη οταν μαθεις.
Ακομα και αν δεν παρουμε μερος να θαυμασουμε εσας.
Αν και πιστευω οτι μολις δει ο ντινος το ποστ θα αρχισει να μας ψηνει ολους.(βαζει και καινουργιο χταποδι μεσα σε αυτην την βδομαδα,η τουλαχιστον ετσι ειπε)οποτε πιστευω οτι θα πεταξει την σκουφια του!!!!!!!!!!! :cool:

MARMEL
10-11-05, 12:55
αν ερθω με το CBR εγω σας πειραζει?
γιατι αν μεχρι τοτε δεν εχω βαλει την αναρτηση θα τουμπαρω απο το πεισμα μου!!!

chris
10-11-05, 13:59
shoothim 99%εγω ειμαι μεσα viking

Sotosgl
10-11-05, 14:12
Lol να δω τον Βασιλη με ποτηρακι γεματο νερο και κομματακια τοφου (μην το ξεχναμε)
να Driftarει και τι στον κοσμο!!!!
Θα τα καταφερει ομως ή θα βγει μουσκεμα????
Ιδου η απορια......

kyro
11-11-05, 10:13
Δεν το συζητάμε. Μέσα.

(Μιχάλη να παντρέψεις τις 15αρες με τα Avon του Λευτερη, σύντομα θα χρειαστούν)

madvinegar
11-11-05, 10:48
Δεν χρειάζεται να παντρέψω τίποτα Αντώνη... Αν χρειαστεί τα έχω έτοιμα φορεμένα τα ψoφο-energy για να τους δώσω την χαριστική βολή...

Slobo
11-11-05, 12:11
Μιχάλη ο Αντώνης εννοεί τις παλιές 15αρες σου (τις μαμά).
Να τις παντρέψουμε φίλε γιατί εγώ δεν θέλω να δώσω χαριστική βολή στα μόλις 6 μηνών potenza μου. :lol: :lol: :lol: :lol:
Στα ψοφο - Avon μου όμως νομίζω ότι επιβάλλεται να δώσουμε μια χαριστική βολή. :lol: :lol: :lol:

Slobo
11-11-05, 12:12
Μιχάλη ο Αντώνης εννοεί τις παλιές 15αρες σου (τις μαμά).
Να τις παντρέψουμε φίλε γιατί εγώ δεν θέλω να δώσω χαριστική βολή στα μόλις 6 μηνών potenza μου. :lol: :lol: :lol: :lol:

Nikos
11-11-05, 13:44
Παιδια ετοιμαστε 15αρες για το αμαξι μου . Λευτερη παμε στο Γιωργο να μας δωσει τελειωμενα λαστιχα

Slobo
11-11-05, 13:48
Νίκο λάστιχα έχουμε. Ζάντες θέλουμε. Αν βρούμε πάμε στο Γιώργο να τα βάλει.

dinos
11-11-05, 14:24
μου φαινεται οτι ο Αντωνης το ανοιξε για μενα το ποστ!!!!τι να πω τωρα γινεται να δωσω αλλη απαντηση απο το ειμαι μεσααααααααααααααααααα αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα αααα αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα αααααααα αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ααα
Ρε τι τραβαει η κορολλα μου κ δεν το μαρτυραει....Αντωνη απο πισω σου θα μαι και θα σε τραβαω με την καμερα...εχω ζαντες θα βρω κ λαστιχα για καψιμο κ φυγαμε...παιδια παιδια ελατε ολοι να γελασουμε....εκει δε θα χει αντιθετο ουτε υγρασια σαν τα καλαβρυτα κ πανω απολα δε θα ναι αναβαση για να αγκομαχανε οι αδυναμοι

ranger
11-11-05, 14:37
Παιδία αν μιλάμε για αυτό το σαββατοκύριακο που θα ειμαι Αθήνα, ειμαι και εγω μέσα.... Μάλλον όχι μεσα στην πίστα, δεν το βάζω εγω το αμαξάκι μου για σκίσημο!!!!
Αλλα εγώ μπορώ να σας δώσω πολύτιμες πληροφορίες για την πίστα, επειδή την έχω δει από ψηλάάάάάά. Δίπλα στην πίστα είναι η ζώνη ρίψης των αλεξιπτωτιστών!! Τι μου θυμήσατε τώρα.....

madvinegar
11-11-05, 16:11
Νίκο λάστιχα έχουμε. Ζάντες θέλουμε. Αν βρούμε πάμε στο Γιώργο να τα βάλει.

Ρε Λευτέρη είπαμε... έχω εγώ τις μαμά τις 15" μάυρες, σιδερένιες.

Mike_G
14-11-05, 18:13
Υπάρχουν σιδερένιες ζάντες όλοι τις έχουμε αντε να δούμε ημερομηνίες να βλέπω για να κανονίσω να μην δουλεύω

DjBac
14-11-05, 19:05
Παίρνω τηλ σήμερα στην πίστα (πριν λίγο) και βγάζει βλάβη το νούμερο.. Θα δοκιμάσω πάλι αύριο και θα ενημερώσω, αν καιεξαρτάται από την εκδρομή!

kyro
15-11-05, 11:31
Παίρνεις στο 22960-20559; Αυτό είναι το τελευταίο που δούλευε.

billlllll
15-11-05, 12:00
Παίρνεις στο 22960-20559; Αυτό είναι το τελευταίο που δούλευε. Μπα αυτό που λες δε φαίνεται να δουλεύει...
Στα 22960-25099 και 22960-25017 που πήρα εγώ το πρώτο δε το σηκώνουν και το δεύτερο σα κάποιος να το σηκώνει και να το αφήνει ανοιχτό :-? Καλά δημόσιο είναι η πίστα...??? :lol: :lol: :lol:

kyro
15-11-05, 13:04
Μιλήστε με Ευριπίδη να σας δωσει το κινητό του παιδιού που είναι στην πίστα.

Euripides
15-11-05, 13:56
Μιλήστε με Ευριπίδη να σας δωσει το κινητό του παιδιού που είναι στην πίστα.
Ο Ευριπίδης που αθόρυβα παρακολουθεί τις εξελίξεις, έχει δώσει από νωρίς το πρωί το εν λόγω κινητό στον DjBac - Αντώνη. :cool: :cool:
Θα ενημερωθείτε μόλις υπάρξουν νεώτερα από τον ίδιο...
Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε. :cool:

Euripides
15-11-05, 14:07
Νεώτερα από ανακοίνωση των 4Τροχών:

"Tην επόμενη Κυριακή το Αυτοκινητοδρόμιο των Μεγάρων θα παραμείνει ανοικτό. Τηλέφωνα επικοινωνίας: 22960-25099 και 22960-25013."

SavvasKE35
15-11-05, 14:20
ισοτιμία ευρώ - πακιστανικής ρουπίας


τι εννοεις ? "ισοτιμία ευρώ - πακιστανικής ρουπίας"? εγω νομιζω οτι πρεπει να συμβαδισει με το βιοτικο επιπεδο του καθε λαου. Στην περιπτωση αυτη απλα για λογους ευκολιας να γινει απο 1,0345 :1 σε 1:1 , μιας και εμεις οι πακιστανοι ανθρωποι ειμαστε!

DjBac
15-11-05, 16:40
Μιλήστε με Ευριπίδη να σας δωσει το κινητό του παιδιού που είναι στην πίστα.
Ο Ευριπίδης που αθόρυβα παρακολουθεί τις εξελίξεις, έχει δώσει από νωρίς το πρωί το εν λόγω κινητό στον DjBac - Αντώνη. :cool: :cool:
Θα ενημερωθείτε μόλις υπάρξουν νεώτερα από τον ίδιο...
Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε. :cool:

Ευριπίδη, τον παίρνω τηλ από το πρωί και είναι κλειστό!!! shoothim shoothim shoothim

Euripides
18-11-05, 07:22
Λοιπόν παίδες...
Την Κυριακή, 99,9% και εκτός συνταρακτικού απροόπτου θα είμαι στην πίστα. Θα έχει αρκετό κόσμο, αλλά η παρέα είναι έτσι κι αλλιώς απαραίτητη. Υπάρχει δε η υποψία πως τα ΣΚ μέχρι το τέλος του χρόνου η πίστα θα είναι κλεισμένη για διάφορες εκδηλώσεις.
Ο καιρός δεν προβλέπεται ιδιαίτερα καλός, αλλά άν βρέξει κιόλας.... θα το γλεντήσουμε!!

Nikos
18-11-05, 07:55
....................
Ο καιρός δεν προβλέπεται ιδιαίτερα καλός, αλλά άν βρέξει κιόλας.... θα το γλεντήσουμε!!
Ευριπιδη απο οτι αντιλαμβανομαι εισαι ετοιμος να το γλεντησεις ετσι κ αλλιως.Ποσο μαλλον αν βρεχει!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

endurasKE-30
18-11-05, 09:40
Τελικα τι θα γινει?Κανονισαμε κατι?

billlllll
18-11-05, 15:39
Εγώ αυτό το Σαββατοκύριακο δε μπορώ με τπτ. και από ότι πήρε το αυτί μου θα έχουν track day πολλά club 'ακριβών΄ αυτοκινήτων (μάλλον και μόνο γι'αυτό αξίζει να πας Lotus,Porsche.... )

Euripides
18-11-05, 19:40
.... και από ότι πήρε το αυτί μου θα έχουν track day πολλά club 'ακριβών΄ αυτοκινήτων (μάλλον και μόνο γι'αυτό αξίζει να πας Lotus,Porsche.... )
Μα νομίζεις πως θα έβαζα τη γριούλα μου στην πίστα αν μαζί της έμπαιναν απλά καθημερινά αυτοκίνητα;
Η έχουμε επίπεδο ή δεν έχουμε... :cool: :P :P :lol:

alimonos
18-11-05, 22:54
ΠΕΣΤΑ ΜΕΓΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

billlllll
19-11-05, 05:43
.... και από ότι πήρε το αυτί μου θα έχουν track day πολλά club 'ακριβών΄ αυτοκινήτων (μάλλον και μόνο γι'αυτό αξίζει να πας Lotus,Porsche.... )
Μα νομίζεις πως θα έβαζα τη γριούλα μου στην πίστα αν μαζί της έμπαιναν απλά καθημερινά αυτοκίνητα;
Η έχουμε επίπεδο ή δεν έχουμε... :cool: :P :P :lol:
σωστόοοοοΟΟοος (σου χρωστάω και κάτι dvdιά εσένα έ..? )

hatzidi2
21-11-05, 19:51
ορισμένες photo από την πίστα των μεγάρων (πριν 2 χρόνια, με την Ε12 1.6)

πως μπορώ να ανεβάσω ένα βιντεάκι από την πίστα?

kyro
21-11-05, 21:36
Τι έγινε την Κυριακή τελικά; Ωραία γύριζε το Carerham στο 1.07; Έμαθα ότι ανοιχτό είναι ακόμη το πρώτο ΣΚ του Δεκεμβρίου. Να το χτυπήσουμε;

DjBac
22-11-05, 03:54
Μέσα για το πρώτο Σ/Κ του Δεκέμβρη!

ranger
22-11-05, 12:38
Τέλεια!!! Το πρώτο Σ-Κ του Δεκεμρίου θα είμαι και εγώ Αθήνα και είμαι μέσα!!!! Βέβαια το αμάξι μάλλον δεν θα το βάλω μέσα, έχω πει οτι το λυπάμαι, αλλά που ξέρεις, μπορεί εκείνη την ώρα να πορώθώ και να μπώ να στρίψω!!!!!

dinos
22-11-05, 14:00
Τέλεια!!! Το πρώτο Σ-Κ του Δεκεμρίου θα είμαι και εγώ Αθήνα και είμαι μέσα!!!! Βέβαια το αμάξι μάλλον δεν θα το βάλω μέσα, έχω πει οτι το λυπάμαι, αλλά που ξέρεις, μπορεί εκείνη την ώρα να πορώθώ και να μπώ να στρίψω!!!!!
Το λυπασαι???????????τι ειπες τωρα????Ρε Βαγγελη γιαυτο πηρες Τουοτα για να το λυπασαι???Τα Τουοτα οσο τα λυπασαι σε λυπουνται κ οσο τα γ@μ@ς σε κανουν για αλλη μια φορα υπερηφανο που τα καβαλας...Λοιπον κ επειδη σε αγαπαω παραδιδω δωρεαν μαθηματα του πως να πινεις το αιμα κ να μη βγαζει αχνα ενα κορολλακι κ επισης υπαρχει πλουσιο υλικο με βιντεο που αποδεικνυει αυτα που σου λεω(διακοφτο-καλαβρυτα in car :lol: :lol: :lol: )

kyro
25-11-05, 19:39
Πολύ ησυχία εχει το τόπικ. Πήγα σήμερα στην πίστα να ρωτήσω για το επόμενο ΣΚ αλλά μάλλον πήγα αργά (5.30) και την είχαν κάνει. Θα πάω και την Τρίτη μάλλον. Έχει άλλος κανένα νέο;

DjBac
25-11-05, 19:42
Δυστυχώς δεν κατάφερα να επικοινωνήσω... Την τελευταία βδομάδα δεν είχα ΚΑΘΟΛΟΥ χρόνο και πιο πριν τη μία δεν το σήκωναν και την άλλη δεν έπιανε/ήταν κλειστό!

Euripides
29-11-05, 14:02
Αγαπητά μου παιδιά,

Το ερχόμενο ΣΚ (3-4 Δεκεμβρίου) η πίστα των Μεγάρων θα είναι ανοικτή στο κοινό.
Όσοι πιστοί προσέλθετε!!
Επικοινώνησα με τον υπεύθυνο, και μέχρι στιγμής δεν υπάρχει κάτι οργανωμένο που θα κλείσει την πίστα για αποκλειστική χρήση.
Λέω για Κυριακή, αλλά μπορώ μάλλον και το Σάββατο.
Τι λέτε;

ranger
29-11-05, 21:10
Εγώ είμαι μέσα!!!! Θα είμαι Αθήνα συνεπώς δεν μπορώ να λείψω!!! Βέβαια όπως έχω δηλώσει και παράπάνω εγώ το αμάξι ΔΕΝ θα το βάλω στην πίστα (εκτός συγκλονιστικού απροόπτου!!!) ...
Παρακαλω τα υπόλοιπα μέλη να δηλώσουν άμεσα συμμετοχή για να μαζευτούμε πολλοί κι να θαυμάσουμε τους θαρραλέους!!!

Euripides
30-11-05, 07:39
Εγώ είμαι μέσα!!!! Θα είμαι Αθήνα συνεπώς δεν μπορώ να λείψω!!! Βέβαια όπως έχω δηλώσει και παράπάνω εγώ το αμάξι ΔΕΝ θα το βάλω στην πίστα (εκτός συγκλονιστικού απροόπτου!!!) ...
Παρακαλω τα υπόλοιπα μέλη να δηλώσουν άμεσα συμμετοχή για να μαζευτούμε πολλοί κι να θαυμάσουμε τους θαρραλέους!!!
Το αμάξι θα το βάλεις, γιατί θα σου δαγκώσω το σβέρκο :P :lol:
Για ποιούς θαρραλέους μιλάς; Σιγά το τόλμημα!! Λίγη πίεση παραπάνω στα λάστιχα θέλει, και όσο σβέλτο ρυθμό νομίζεις πως μπορείς να ακολουθήσεις. Κάνεις 3-4 γύρους, σύν έναν προθέρμανσης και έναν χαλαρό πριν βγείς για να ηρεμήσουν υγρά και φρένα, και ούτε φθορές ούτε ζημιές. Τίποτα διαφορετικό από μια γρήγορη διαδρομή σε επαρχιακό δρόμο με στροφιλίκια...

Όσοι θέλουν βόλτα με τη γριούλα μου, θα την έχουν αφού περάσουν το απαραίτητο face control, και ελεγχθεί το ποινικό τους μητρώο. Απαραίτητη και η προσκόμιση πιστοποιητικού κοινωνικών φρονημάτων. :P :P :P :lol: :lol: :lol:

kyro
30-11-05, 10:37
Μια βόλτα στην πίστα είπαμε να πάμε και ο ένας αλλάζει λάστιχα και δεν προλαβαίνει να τα στρώσει, ο άλλος φοβάται το αμάξι (ή μήπως μην τον περάσουν;) ο παράλλος πάει εκδρομή, ο αντιπαράλλος έχει πλέξιμο. Νομίζω ότι πρέπει να ξεσκονίσω την συλλογή μου με γραμματόσημα αυτό το ΣΚ, άσε μην σκονιστεί και το αμάξι που πλύθηκε τώρα με τις βροχές. Πέρασα από τον φίλο σου Ευριπίδη και από ότι λέει δεν υπάρχει περίπτωση να κλείσει κανείς την πίστα.

billlllll
30-11-05, 15:26
Εγώ εξαρτάται από τα οικονομικά μου! Αν περισσέψουν 60-70 ευρώ βενζίνες +πίστα θα έρθω!!!

Euripides
01-12-05, 11:45
Λοιπόν, επειδή δε βλέπω ενδιαφέρον θα το πω με άλλα λόγια και θα δώσω μερικά πιο σοβαρά επιχειρήματα για να έρθετε στην πίστα... :P :P idea


Για να φτάσετε στα Μέγαρα, περνάτε από Εθνική οδό και ίσως και από Αττική οδό. Εκεί λοιπόν μπορείτε να "διακοσαρίσετε" άνετα, να "τσαγιάσετε" μερικούς αμφισβητίες των επιδόσεων της κορολίτσας σας, και να "ανοίξετε φιλικά" με την παρέα σας σε περίπτωση ταυτόχρονης προσέλευσης. viking shoothim shoothim


Επίσης στα Μέγαρα υπάρχουν και αρκετές ερημιές για να μπορέσετε να κάνετε "sex στο κορολάκι", και επειδή και τα δύο είναι εξαντλητικά σπόρ, καλύτερα να το κάνετε πριν την είσοδο στην πίστα, μιας και είναι καλύτερο να πέσουν οι χρόνοι σας, παρά να σας πέσει το... :censored


Στην πίστα υπάρχει και πλυστικό πιεστικό μηχάνημα, για όσους τυχόν έχουν πανάκριβες γυαλιστερές ζαντούλες, body kit, φρυδάκια, λαμπάκια, κλπ, ώστε αν όλα αυτά σκονιστούν, να μπορέσουν να κυκλοφορήσουν στην κενωνία με το κούτελο ψηλά.


ΠΡΟΣΟΧΗ:
Η οδήγηση στην πίστα, απαιτεί συστηματική χρήση των φρένων, καθώς και επανειλημένα στριψίματα του τιμονιού. Όσοι τα πάνε καλά μόνο με το γκάζι, καλό είναι να την αποφύγουν. Χειρόφρενα επιτρέπονται, και μερικές φορές επιβάλλονται.

Το κράνος είναι υποχρεωτικό. Αυτό μπορεί να δημιουργήσει σοβαρά προβλήματα στην κόμμωση και τη χωρίστρα σας. Κομμωτήριο δεν υπάρχει στην πίστα. Πάρτε μαζί σας ζελέ και τσατσάρες, γιατί αν σας δεί έτσι χάλια η κοπέλλα σας μπορεί και να σας παρατήσει!



Συγχωρήστε μου (αν θέλετε) την παραπάνω χιουμοριστική, αλλά και ελαφρώς ειρωνική για μερικούς, δημοσίευση. Σκοπός μου είναι τουλάχιστον να σας τραβήξω την προσοχή, είτε κάνοντάς σας να γελάσετε, είτε εξαγριώνοντάς σας, και όχι να σας ειρωνευτώ.
Αγαπάτε το αυτοκίνητο. Αγαπάτε την ταχύτητα και την αδρεναλίνη. Χαρείτε τα και τα δύο στην πίστα και όχι στο δρόμο. Γνωρίστε τις δυνατότητες του αυτοκινήτου σας αλλά και τις δικές σας (σα διαφημιστής τα λέω...).
Μπορεί να μην είστε οι γρηγορότεροι της ημέρας.
Μπορεί να μην είστε οι θεαματικότεροι της ημέρας.
Θα έχετε γίνει όμως σίγουρα καλύτεροι οδηγοί, και σας εγγυώμαι πως δε θα βλέπετε την ώρα να ξαναπάτε.

Ευχαριστώ.

THE END.

DjBac
01-12-05, 14:01
Αν βρω κάποιον να πάμε μαζί θα έρθω!! Κυριακή τι ώρα λέμε?

ranger
01-12-05, 18:17
Λοιπόν παίδες, αυτή την κυριακή θα βρίσκονται στην πίστα των μεγάρων και κάποια μέλη του GTC (Greek Tuned Cars). Θα είναι και γιαυτούς κατι σας ανεπίσημο track day.... Βέβαια αυτό δεν μας επηρεάζει εμας... Για οργανωθείτε στην αυριανή συνάντηση, ορίστε ώρα, σημείο συνάντησης κτλ κτλ... Τα μέλη του gtc έχουν ραντεβού στα διόδια της Ελευσίας στις 9:30 το πρωί... :cool: Εμείς να το κάνουμε 9:28 χεχεχε

billlllll
02-12-05, 01:13
Εγώ λόγω εκτάκτων εξόδων (Αμστερντάμ σου 'ρχομαι !!! ) Παίδες δε μου περισσεύει σάλιο, οπότε μάλλον δε θα έρθω. Να πάω στην πίστα και να μην το βάλω μέσα ούτε να το σκέφτεστε! (Εκτός αν βρω τπτ λεφτά στο δρόμο πεταμένα :hehe )

Euripides
05-12-05, 07:03
Καλημέρα σας...

όπως ήταν αναμενόμενο δε φάνηκε κανείς στην πίστα την Κυριακή, αν και ο καιρός ήταν θαυμάσιος για βολτούλα.

Κρίμα, και πάλι κρίμα. Δε θα πώ τίποτε άλλο γιατί θα μου βγούν κακές λέξεις και δεν κάνει. :-?

MARMEL
05-12-05, 15:50
καλα σοβαρα μιλας? ευτυχως που δεν πηγα γιατι θα τρελενομουν αν δεν εβλεπα κανεναν. ευριπιδη δεν πιστευω να πηγες σε αλλη πιστα ε?

Euripides
06-12-05, 11:53
καλα σοβαρα μιλας? ευτυχως που δεν πηγα γιατι θα τρελενομουν αν δεν εβλεπα κανεναν. ευριπιδη δεν πιστευω να πηγες σε αλλη πιστα ε?
Γιατί να τρελαθείς αγαπητέ Πάνο;
Για την πίστα των Μεγάρων μίλούσα, όχι για της Πέγκυ Ζήνας... Ποιός να πάει και τί να κάνει στα Μέγαρα Κυριακάτικα...
Η πίστα είχε αρκετούς νέους (και παλιούς), με αυτοκίνητα όπως Impreza, EVO, Lotus Elise & Exige, Caterham, MX5, Corolla TS (μέλος και του κλαμπ, αλλά δε σας λέω ποιός, μην τον κακοχαρακτηρίσετε...), Μ3, διάφορα Σαξόραλα, μέχρι και AUTOBIANCHI!!!. Ναι, καλά διαβάσατε...

Εγώ θα ξαναπάω σύντομα, όπως κάνω όταν έχω χρόνο και η πίστα είναι διαθέσιμη. Αλλά δεν θα μπω στον κόπο ξανά να σας φυτέψω την ιδέα. Το έδαφος είναι πολύ άγονο...

billlllll
06-12-05, 11:58
Εγώ φαντάζομαι ποιος είναι :hehe ...
Euripides όσο για την όρεξη για πίστα έχεις δίκιο... Δεν υπάρχει καθόλου όρεξη και δε το βλέπω να αλλάζει έτσι εύκολα το κλίμα...
Εγώ πάντως σίγουρα θα την επισκευτώ ξανά, αν και τον Δεκέμβριο απίθανο το βλέπω... Ελπίζω να περάσατε καλά πάντως και να τα πούμε σύντομα και εντός πίστας.... ;)