PDA

Επιστροφή στο Forum : Αξεσουαρ


HORSEPOWER
07-11-05, 00:23
εχω μια κορολα tsport και θελω να ρωτησω τι αξιζει καλυτερα να βαλω σταμαξι απο θεμα αναπνοης ενα φιλτρακι ελευθερας στο κουτι η μια φιλτροχοανη? καποιοι μου ειπαν οτι με την φιλτροχοανη θα χω προβλημα με τους ανταπτορες στο φιλτροκουτι ισχυει?

Mike_G
07-11-05, 07:47
φίλε μου πρόβλημα με τους αντάπτορες δεν θα έχεις γιατί πλέων υπάρχουν προβλεπόμενες λύσεις αλλά τώρα τι θα σου προσφέρει η χοάνη και τι το ελεύθερο φιλτράκι σε αυτά τα άλογα δεν είμαι κατάλληλος να σου πω. Εγώ πάντως στο 1.4 που έχω βάλει βαρελάκι είναι πολύ καλό (μέχρι στιγμής τουλάχιστον)

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΔΕΣ
07-11-05, 11:34
Η λύση είναι μία και μοναδική...

Φιλτροχοάνη από την BLITZ ειδικά κατασκευασμένη για τη [acronym:bcce12dfb7="ΔΙΑΦΟΡΑ"]COROLLA[/acronym:bcce12dfb7] TSPORT..

Μεταλλική με ειδικό αντάπτορα.
Δουλεύει άψογα και είναι δοκιμασμένη στα αυτοκίνητα μας...

ckapodistrias
07-11-05, 15:00
kai i KnN exei vgalei kitaki Typhoon.
doulevei kala kai apodedigmena.

www.knfilters.com

HORSEPOWER
07-11-05, 22:48
ευχαριστω μαγκες θα κοιταξω τιμες και θα πραξω αναλογως!

HORSEPOWER
07-11-05, 23:01
ρωτησα στην αντιπροσωπεια για την αεροτομη της ττε για την τ sport και μου ειπαν οτι εχει 700 ευρω αγορα αληθευει η μουφα?

billlllll
07-11-05, 23:47
Φίλε μου καλωσήρθες στο forum. Θα σε παρακαλέσω πριν ανοίγεις κάποιο τόπικ να κοιτάς αν υπάρχει κάποιο αντίστοιχο και έχει συζητηθεί το ζήτημα που θέλεις και να ρωτάς εκεί και αν όχι, τότε να ανοίγεις νέο θέμα...
Στο θέμα μας τώρα...
Τελείως μούφα αυτό που σου είπαν στην αντιπροσωπεία.... Η αεροτομή κομπλέ σε αντιπροσωπεία πάει γύρω στα 300 ευρώ....
Μπορείς να βρεις και 'απομίμηση' κομπλέ στα μισά λεφτά...

HORSEPOWER
08-11-05, 00:12
συγνωμη φιλε billl ειμαι νεος στο συστημα θα συντονιστω γρηγορα καμια φορα βιαζομαι κιολας.Ωστε ετσι ε?θα περασω μια βολτα απτην αντιπροσωπεια να τους τα ψαλω λιγο.Ευχαριστω.

HORSEPOWER
10-01-06, 21:03
μπορει καποιος να μου πει κανα καλο μαγαζι για αγορα και τοποθετηση αντιηλιακων μεμβρανων, τιμες κλπ...