PDA

Επιστροφή στο Forum : Track Day 20/11/05


Jims192
24-10-05, 14:08
Μετά απο συναντήσεις που είχαν τα διάφορα club Β.ελλάδος και που συμμετέχαμε και μείς στο πρώτο,όπως θα θυμάσται είχε γίνει και λόγος για διοργάνωση κοινού track day
στην πίστα των Σερρών.Δεν είχαμε την ευκαιρία να παρευρεθούμε στα υπόλοιπα meeting που κάνανε τα υπολοιπα παιδιά,αλλά τελικά αυτό κανονίστηκε για την Κυριακή 20 Νοεμβρίου.Θα συμμετέχουν 5 clubs(ibiza,vw,106,bmw,motorwomen)
με διαφόρα αυτοκίνητα.Οι συμμετοχές ακόμη δεν έχουν οριστικοποιηθεί αλλά υπολογίζονται γύρω στις 40-50 ένω το κόστος θα κυμανθεί απο 50-60 ευρώ ανα αυτοκίνητο.Μίλησα τηλεφωνικά με την υπευθυνη του vw club μου είπε οτι θα μπορούμε και μείς αν θέλουμε αρκέι να ξέρουμε μέχρι την Τετάρτη 26 Οκτωβρίου οριστικά πόσοι θα είμαστε.Τώρα το πώς και τι και τα λεφτά οριστικά θα με ενημερώσει αν και εγώ ουδεμία σχεση θα έχω με οικονομικά και οργανωτικά αφου θα πάμε "μέσω" άλλων.Οσοι λοιπόν θέλετε δεν έχετε παρα να postaρετε.Θα πάμε εκεί για να περάσουμε καλά να κάνουμε νεες γνωριμίες και να οδηγήσουμε σε ένα ασφαλές ελεγχόμενο περιβάλλον.
Προς το παρών ο πίνακας συμμετοχών έχει μία συμμετοχή:JIMS192.Οσοι πιστοί προσέλθετε!

Jims192
26-10-05, 10:19
Παιδιά ένας ένας όλοι θα πάρετε..παρακαλώ μην σπρώχνετε...Κύριος στο βάθος έ ψιτ,στην ουρά σας....!!!Χαμός!Ωραία!Μετα απο αυτόν τον χαμό είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω οτι μάλλον δεν θα καταφέρουμε όλοι να τρέξουμε την κυριακή και ίσως το κάνουμε διήμερο για να χωρέσουμε!Τεσπα.Δηλώνω και leon74 και Κosma που είπαν οτι θα ρθουν και βλέπουμε....Αντε και καλά να περάσουμε!

MARMEL
26-10-05, 19:03
φιλε δημητρη νομιζω οτι δε θα πολυβγαλεις και πολυ ακρη ετσι εδω. νομιζω οτι οι θεσσαλονικεις εχουν τον πρωτο λογο σε τετοιο event μιας για μας εδω και η αποστηση ειναι μεγαλη και γενικα το ολο εξοδο. απο δικης μου πλευρας δεν ξερω καν αν θα μαι εδω τη συγκεκριμενη ημερομηνια. συνεχισε την προσπαθεια

Anonymous
26-10-05, 23:33
ΔημητρακηΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!
Το οτι θα παρευρεθω την συγκεκριμενη μερα , στο συγκεκριμενο μερος ειναι κατα 98%
σιγουρο,οπως σιγουρο ειναι επισης κατα 100% το οτι δεν θα λαβω μερος για τους λογους τους οποιους εχω προαναφερει.

Jims192
27-10-05, 13:47
φιλε δημητρη νομιζω οτι δε θα πολυβγαλεις και πολυ ακρη ετσι εδω. νομιζω οτι οι θεσσαλονικεις εχουν τον πρωτο λογο σε τετοιο event μιας για μας εδω και η αποστηση ειναι μεγαλη και γενικα το ολο εξοδο. απο δικης μου πλευρας δεν ξερω καν αν θα μαι εδω τη συγκεκριμενη ημερομηνια. συνεχισε την προσπαθεια
Μα το ξέρω και φυσικά σ'αυτούς τους 7-8 αναφέρομαι.Προς θεού και δεν πιστευά ποτέ ότι θα έρθει καποιος απο αλού.Anyway και τρείς που θα μπούμε τον χαβαλέ μας θα τον κάνουμε!

ΔημητρακηΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!
Το οτι θα παρευρεθω την συγκεκριμενη μερα , στο συγκεκριμενο μερος ειναι κατα 98%
σιγουρο,οπως σιγουρο ειναι επισης κατα 100% το οτι δεν θα λαβω μερος για τους λογους τους οποιους εχω προαναφερει.

Eυχαριστώ πολύ!!! :lol: :lol: :lol: ¨οσο για εκείνη την μέρα καλά θα κάνεις και θα έρθεις.Ούτως ή άλλως για το χαβαλέ και την εμπειρία πάμε.Καλά θα περάσουμε πιστεύω.Ελπίζω να τα πούμε και απο κοντά την Κυριακή!

billlllll
27-10-05, 13:57
Γαμώτο! Λογικά εγώ θα ανέβω το άλλο Σαββατοκύριακο 4-6/11 Θεσσαλονίκη. Αν ταίριαζε η ημερομηνία θα ερχόμουν με τα 1000... :(

Καλά να περάσετε!!

Jims192
01-11-05, 18:03
http://img127.imageshack.us/img127/623/pistagreek4zs.th.jpg (http://img127.imageshack.us/my.php?image=pistagreek4zs.jpg)

Βλέπω την κάτοψη της πίστας και "ονειρεύομαι" σημειώσεις a la mcrae[/google] rally του τύπου "two left over press,don't cut" κλπ, και η αλήθεια είναι οτι ιδέα δεν έχω για τις ιιδιαιτερότητες μιάς πίστας.Κάποιες χρήσιμες συμβουλές για το τι να προσέξουμε κλπ έχετε?Π.χ γνωρίζω περι πιέσεων ελαστικών οτι πρέπει να είναι αρκετά μεγαλύτερες περίπου 32 εώς 34.Ισχύει?Τι άλλους κινδύνους εγκυμονεί μια πίστα που μπορούν να προβλεφθούν και να αποφευχθούν τα χειρότερα?Τί αλλο να πάρω μαζί μου εκτώς απο κράνος και ένα ζευγάρι χέρια ακόμη(που λεει και ένα κακόβουλο όν)?

MARMEL
01-11-05, 19:10
να παρεις ενα ζευγαρι δεξια ποδια μαζι σου. θα σου χρειαστουν. επισης παρε και ενα γιογιο μαζι. σαν αυτα που ειχαμε οταν χεζ@με οταν ημασταν μωρα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Χρηστος
02-11-05, 16:38
να παρεις ενα ζευγαρι δεξια ποδια μαζι σου. θα σου χρειαστουν. επισης παρε και ενα γιογιο μαζι. σαν αυτα που ειχαμε οταν χεζ@με οταν ημασταν μωρα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



χα ,χα,χα μη μασας μιτσαραααααααααααααααααα........................

Jims192
16-11-05, 10:05
Λοιπόν οι κύριοι που θα έρθουν είτε για μέσα είτε για έξω να ξέρουν ότι την Κυριακή θα έχουμε πρωινό ξύπνημα!Δηλαδή από οτι λέμε επειδή θα είναι track day και όχι ημιday κατα τις 9 θα πρέπει να μα σται Σερρες.Για ακριβή ώρα και τόπο συναντησης θα ορίσουμε μέχρι την παρασκευή.

Υ.Γ:Ξέρει κάποιος σας που ακριβώς είναι η πίστα?Αν ναι πάμε και μόνοι μας.Αν όχι θα βρεθούμε με τα παιδιά του vwclub και θα πάμε παρεούλα!

popol@ros
16-11-05, 11:17
παρε το δρομο για τις Σερρες........ πριν μπεις στην πολη στο δεξι σου χερι θα βρεις την περιφερειακη των Σερρων...........μπες μεσα και μετα απο κανα δυο χιλιομετρα στο δευτερο φαναρι ειναι η πιστα....... βασικα εχει ταμπελες και κατα δευτερον θα εχει κοσμο στο δρομο οποτε ακολουθας το κομβοι........
μια συμβουλη θα σου δωσω : μεγαλη προσοχη στην πιστα.....

leon74
16-11-05, 12:18
Πάμε μόνοι μας ρε. Σιγά μην ακολουθάμε το VW Club! Τη Δευτέρα θα φτάσουμε.

ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ ΩΣΤΟΣΟ ΤΗ ΒΑΝΑΥΣΗ ΤΑΚΤΙΚΗ ΣΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!

ΣΙΓΑ ΜΗ ΣΗΚΩΘΩ ΣΤΙΣ 07:00 ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΣΤΙΣ 9:00!!!!!

Καλά ρε τρελός είσαι? Τι θα πάμε να κάνουμε εκεί πρωινιάτικα? Να σκουπίσουμε το μαγαζί?

popol@ros
16-11-05, 14:44
Πάμε μόνοι μας ρε. Σιγά μην ακολουθάμε το VW Club! Τη Δευτέρα θα φτάσουμε.

ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ ΩΣΤΟΣΟ ΤΗ ΒΑΝΑΥΣΗ ΤΑΚΤΙΚΗ ΣΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!

ΣΙΓΑ ΜΗ ΣΗΚΩΘΩ ΣΤΙΣ 07:00 ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΣΤΙΣ 9:00!!!!!

Καλά ρε τρελός είσαι? Τι θα πάμε να κάνουμε εκεί πρωινιάτικα? Να σκουπίσουμε το μαγαζί?

ποσο χρονων ειπαμε οτι εισαι???

Jims192
16-11-05, 17:18
Πάμε μόνοι μας ρε. Σιγά μην ακολουθάμε το VW Club! Τη Δευτέρα θα φτάσουμε.
Είτε μόνοι μας είτε με παρέα,πάνω κάτω μαζί όλοι θα φύγουμε,περίπου τις ίδιες ώρες όποτε κάπου θα συναντηθούμε....

ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ ΩΣΤΟΣΟ ΤΗ ΒΑΝΑΥΣΗ ΤΑΚΤΙΚΗ ΣΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!
Που με κατήγγηλες?Στο συμβούλιο της επικρατείας ή στο ευρωπαικό δικαστήριο μήπως?
Για αλλή μια φορά διαπιστώνω το αστείρευτο μίσος σου προς το άτομό μου!Αυτή η ζήλεια τελικά(κυρίως για τα χέρια,και μετα για τα λαμπάκια μου) σε έχει τυφλώσει :hehe :hehe :hehe


ΣΙΓΑ ΜΗ ΣΗΚΩΘΩ ΣΤΙΣ 07:00 ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΣΤΙΣ 9:00!!!!!
Ναι...ΣΙΓΑ μη σηκωθείς!ΓΡΗΓΟΡΑ να σηκωθείς γιατί αμα σε περιμενουμε καμιά ώρα η κάρτα θα ναι 2*3 σε μπορντώ και όχι κοκκινη αυτη τη φορά!Το παμε κύριοι αυτή η Κυριακή δεν θα ναι μια συνηθισμένη...Δεν θα χει ξύπνημα στις 12 χουζουρέματα,πρωινό με μέλια κλπ,αλλά ξύπνημα προσκοπικό,καφέ στην πίστα ενώ εσείς δεν ξέρω τι θα φάτε για πρωινό,εγώ πάντως λέω να φάω εσάς...(ήρθε η ώρα για τα μεγάλα λόγια!!!)



Καλά ρε τρελός είσαι? Τι θα πάμε να κάνουμε εκεί πρωινιάτικα? Να σκουπίσουμε το μαγαζί?
Τι να σου κάνω ρε φίλε...Αν ήξερα οτι τις Κυριακές ξυπνάς...Δευτέρα κάτι θα είχαμε να προτίνουμε για ποιό αργά...
Αντε πολλά είπαμε....Τα υπόλοιπα θα τα πούν τα....χρονόμετρα!


Και το λοιπόν...Κυριακή 20/11 συνάντηση περι τις 8+.Που?Πάλι carrefour?Τα παιδιά του vw
θα συναντηθούν στο carrefour το δυτικό,νομίζω στον περιφερειακό εκεί στο παπαγεωργίου...Τι λέτε?
Επίσης πόσοι θα έρθουν εκτώς απο τους τρείς που θα μπούμε για να ξέρουμε να περιμένουμε?


Πάμε μόνοι μας ρε[...]
Καλά ρε τρελός είσαι? Τι θα πάμε να κάνουμε εκεί πρωινιάτικα? Να σκουπίσουμε το μαγαζί?
ποσο χρονων ειπαμε οτι εισαι???

Να απαντήσω Αντα Αυτού?Απαντάω...Κοίτα η ταυτότητα πρεπει να γράφει κάτι σε 30+.Το μυαλό πρεπει να λέει κάτι σε 20-,συνεπώς με Μ.Ο. Κάπου στα 25 έχει αρκετή καλή ηλικία για να κουβαλάει τρελλά και χαζομάρα που Κυριακάτικα και πρωηνιάτικα
θα πάει να τρέχει στις πίστες...[/quote]

Anonymous
16-11-05, 23:02
ΕΓΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΝΤΩΣ!!!
Αρκει να ξερω σιγουρα ΠΟΥκαιΤΙ ΩΡΑθα συναντηθουμε ωστε να ξεκινησουμε για τα Σερρας!!

Υ.Γ. ΠΡΟΣ LEON74...

ΠΕΣΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ!!!!

Jims192
17-11-05, 09:52
Παράθεση αυτούσιου τμήματος post της υπευθύνου του vwclub clsfox:

Υπό την αιγίδα του Hellenic VWclub θα συμμετέχουν τα παρακάτω μέλη και φίλοι μας:

1. ladilas (Corolla TS) + 2 CorollaTS *(Εμείς είμαστε αυτοί)
2. (Megane)
3. Μιχάλης (Ibiza)
4. Κατερίνα (Ibiza)
5. Σπύρος (350Ζ)

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ:


Όλοι οι συμμετέχοντες θα πρέπει να βρίσκονται 8:30 το πρωί στην πίστα. Το ραντεβού μας για το VWclub είναι:

[b]7:30 το πρωί της Κυριακής μπροστά στο ΤΙΤΑΝ από τη μεριά της προέκτασης Λαγκαδά.

Εκεί θα συγκεντρωθούν όλοι οι συμμετέχοντες του Track Day από όλα τα clubs για να ξεκινήσουμε όλοι μαζί την πορεία μας προς την πίστα..
Παρακαλούνται οι συμμετέχοντες εκτός Θεσσαλονίκης να επικοινωνήσουν με την CLSFox για περισσότερες λεπτομέρειες.

Κατά την πορεία προς την πίστα θα πρέπει να τηρηθούν όλοι οι κανόνες ασφαλούς οδήγησης χωρίς ενέργειες επίδειξης δεξιοτεχνίας ή της δυναμικότητας του αυτοκινήτου. Όσα μέλη έχουν PMR θα πρέπει να τα φέρουν μαζί ώστε να λαμβάνουν τις οδηγίες από τους υπεύθυνους συντονιστές για την διαδρομή αλλά και πληροφορίες σχετικά με την οργάνωση των συμμετεχόντων στην πίστα. Κατά την άφιξη στην πίστα τα αυτοκίνητα θα τοποθετηθούν στο χώρο γύρο από αυτή ώστε να βρίσκονται σε ετοιμότητα για την είσοδο τους σε αυτή. Εν συνεχεία θα πληρωθεί το υπόλοιπο ποσό των 10 ευρώ για την ασφάλεια της πίστας και θα συμπληρωθεί η δήλωση της ασφάλειας. Η ασφάλεια καλύπτει μόνο υγειονομική περίθαλψη και καμία απολύτως υλική ζημιά τόσο για το όχημα όσο και για την πίστα.

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΝΑ ΦΕΡΕΤΕ ΚΡΑΝΟΣ!!!
Ελέγξτε την κατάσταση του αυτοκινήτου σας και τις πιέσεις των ελαστικών σας!

Μέσα στην πίστα οι προσπεράσεις ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ πλην των περιπτώσεων που το μπροστά αυτοκίνητο έχει ΔΕΙ τον πίσω και του έχει κάνει σήμα να προσπεράσει (δεξί φλάς). Το club μας θα χωριστεί σε δύο group δυναμικότητας και κάθε group θα έχει την ευκαιρία να μπει 4-5 φορές στην πίστα από 10 λεπτά. Εννοείται πως δεν είναι υποχρεωτικό να μπούμε και τις 5 φορές. Ο καθένας θα επιλέξει πόσες και ποιες φορές θα μπει, για να μην καταπονήσει τον εαυτό του και το αμάξι του.

[......]

Οι είσοδος των θεατών στην πίστα είναι ελεύθερη. Όποιο μέλος επιθυμεί να μπει συνοδηγός σε κάποιο από τα αυτοκίνητά μας θα πρέπει να πληρώσει τα 15 ευρώ της ασφάλειας της πίστας.

Ελπίζουμε να έρθετε όλοι στην πίστα για να συμπαρασταθείτε στα μέλη μας που θα τρέξουν και για να γλεντήσετε μαζί μας με τον τρόπο που μόνο το Hellenic VWclub ξέρει. Το Track day τελειώνει περίπου στις 17:00.

Παρατήρηση: Επειδή θα υπάρχει παράλληλη πορεία πολλών clubs προς την πίστα έχει ειδοποιηθεί η τροχαία για να υπάρχουν μπλόκα που θα ελέγχουν την ομαλή πορεία των αυτοκινήτων.

papathvas
17-11-05, 21:32
έρε και όσο δεν ήθελα να χάσω αυτό το trackday :cry:
παίδες φώτο!!βγάλτε πολλές φώτο να χαρούμε κ εμείς λιγάκι tongue

ranger
18-11-05, 16:35
Φίλε Δημήτρη, θέλω να σου ευχηθώ κάλή επιτυχία και κυρίως καλή διασκέδαση στην πίστα. Γιατί το σίγουρό ειναι οτι θα μπεις να παιξεις με το αυτοκίνητο σου στις ασφαλεις και ελεγχόμενες συνθηκες μιας πίστας. Μακάρι το Club μας να μπορούσε να εκπροσωπηθεί από περισσότερα μέλη, αλλά νομίζω οτι η πληθωρική παρουσία αου είναι ικανή για να μας βγάλει ασπροπρόσωπους!!!!
Περιμένουμε εντυπώσεις εμπειρίες και πολλές φωτογραφίες!!!! :cool:

Slobo
18-11-05, 16:43
Καλη επιτυχία σε όλους όσους θα συμμετέχουν. Πάνω από όλα να περάσετε καλά και με πολύ προσοχη. Άντε και την επόμενη φορά με περισσότερες COROLLES.

Δημήτρη δώστα όλα!!

Περιμένουμε εντυπώσεις.

Jims192
21-11-05, 18:29
Τρομερή εμπειρία.Περάσαμε υπέροχα.Δεν περιγράφεται με λόγια...Το απόλυτο ΞΕΧΑΡΜΑΝΙΑΣΜΑ.Οπωσδήποτε πρέπει έστω και μια φορά στη ζωή σου να ζήσεις κάτι τετοιο.
Αφού φτάσαμε και οργανωθήκαμε χωρίστηκαν τα group δυναμικότητας.Το δικό μας περιελάμβαναι Εμάς δλδ(Kosmas,leon74,jims192),ένα type-R,ένα 350Ζ,μια Μ3 και μια Ε30 320(στα χαρτια μάλλον 320 και μια Ε190 αγνώστων κυβικών.Απο οτι καταλαβένετε ήταν το group με τις μεγαλύτερες ονομαστικές ιπποδυνάμεις.Την παρασταση πάντως την δώσανε τα rallakia τα οποια είχανε και τους 5 καλύτερους χρόνους (Εκτός απο κάτι evo που ήρθανε στο τέλος).Σύνολο συμμετοχών 50 και πάρα πολλοί θεατές απο τα διαφορα club που συμμετύχανε.
Την πρώτη φορά που μπήκαμε κάναμε κυρίως αναγνωριστηκή γρήγορη βόλτα.Δυστυχώς το χρονόμετρο του Kosma δεν δουλευε και έτσι δεν έχουμε ένδειξη του χρόνου του αλλά βάση των διαφορών στην πίστα φαινόταν να κινήτε περίπου στο χρόνο του leon74 δηλαδή γύρω στο 1.52.950 .Σ'αυτή την φορά ο δικός μου χρόνος ήταν αρκετα υποοδεεστερος στο 1.56.500.Και ενώ λοιπόν πίστευα οτι πιεσα αρκετα το αυτοκίνητο και δεν είχε άλλα περιθωρια διαψευστηκα καθώς το 1.48.401 με συνοδηγό αυτή τηφορά,δηλώνει οτι απλά πήγα βόλτα στη λαική την πρώτη φορά.Δυστυχώς τα χρονόμετρα για μια ακόμη φορά ''τα παίξανε'' και δεν έχουμε το χρόνο του leon74 την δευτερη φορά ο οποίος κινήθηκε επίσης πιο γρηγορα απο την πρώτη φορά καπου εκει κοντά στο δικό μου χρονο πιθανότατα και καλύτερα καθώτι είχα οπτική επαφή μαζί του και συναντιόμασταν στα ίδια σημειά ενώ πλησιάσε και πέρασε ένα polo το οποίο είχε καλύτερο γυρο 1.47.278 .Λίγο καλύτερα απο μας το type-r με χρόνο 1.47.45
ενώ την παράσταση έκλεψαν διάφορα rallye με τον καλύτερο χρόνο της ημέρας 1.36.042.Αρκετά πιο μπροστά μας τα bmw το 350 αρκετα rallakia και αλλά διαφορά ενώ πίσω μας καποια άλλα ραλλάκια τα yaris,που κάνανε αρκτα καλούς χρόνους γύρω στο 1.53.00 και διαφορα άλλα αυτοκίνητα.Σιγουρά είχαμε και άλλα περιθωρια και με λίφη εξάσκηση και χωρίς τπτ άλλο στο αυτοκίνητο πιστευω το 1.45.00 ήταν εφικτό. αλλά για πρώτη φορά καλά πιστευω τα πήγαμε,ενώ σίγουρα το απολάυσαμε πολύ.Next time better.

Y.Γ:Συγχαρητήρια αξίζει στα παιδιά που το οργανώσανε,ενω απο πλευράς πίστας θα μπορούσε να τανε καλύτερα τα πράγματα κυρίως όσον αφορά τα χαλασμένα χρονόμετρα.

Εις το επανειδείν λοιπόν...

Jims192
21-11-05, 18:40
Και μερικές φωτογραφίες.Εδώ οι "Αντίπαλοι μας".

ranger
21-11-05, 18:55
Φίλε Δημήτρη, το μόνο που μπορώ να σου πώ είναι ενα μεγάλο μπράβω!!! Το αξίζετε όλα τα παιδία του Club που μπορέσατε να συμμετάσχετε... Μακάρι την επόμενη φορά να μπορέσει το club να συμμετέχει πιο ενεργά και να στηρίξει τους συμμετέχοντες...
Μακάρι επίσης να μπορέσουμε κάποια στιγμη να οργανώσουμε και το δικό μας Track Day!!!
Σας ζηλέυω....

Jims192
21-11-05, 19:12
Κι άλλες...

Jims192
21-11-05, 19:16
Και μερικές ακόμη...

Jims192
21-11-05, 19:22
Και η ουσία του πράγματος...

Nick-K
23-11-05, 16:12
Πολύ πινακίδα Κοζάνης είδα στις φωτογραφίες απο την κόκκινη BMW και τη μαύρη!! Σίγουρα θα περάσατε τέλεια!! Όντως ένα μεγάλο μπράβο που είχατε συμμετοχή!

Υ.Γ. Αυτή την κόκκινη BMW την είδα ένα βράδυ να σβουρίζει γύρω-γύρω σε ένα δρόμο της Κοζάνης πέρυσι! Ωραία πράγματα!! :)

popol@ros
26-11-05, 01:12
παρατηρηση : τους καλυτερους χρονους τους εγραψαν τα δυο ΕΒΟ που ηρθανε το μεσημερι , γυρω στο 1:35 γυρνουσαν.......
οσο αναφορα για τα ραλλακια , το ενα απο αυτα (το ασημι) γυρναει στο 1:33-1:34.....
κατα τα αλλα πολυ ομορφη η διοργανωση και μπραβο στα παιδια που το στησανε ολο το σκηνικο αλλα ρε γαμωτο ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ..........

madvinegar
28-11-05, 09:59
Καλό είναι το κρύο... Ρουφάγανε τα μοτέρ φρέσκο πράμα...

popol@ros
28-11-05, 12:03
Καλό είναι το κρύο... Ρουφάγανε τα μοτέρ φρέσκο πράμα...


δεν ζεστενονταν ευκολα τα λαστιχα.......;)

madvinegar
28-11-05, 12:11
Με λίγο burn out στην αρχή ζεστένονται μια χαρα... Μετά φυσικά παραμένουν ζεστα γιατί οι ρυθμοί που θα κινιόντουσαν τα αυτοκίνητα θα ήταν επιεικώς "γρήγοροι"... :-)

ranger
28-11-05, 12:13
Με το κρύο τα γκομενάκια φοράνε πολλά ρούχα..... και δυστυχώς αυτά δεν μπορεις να τα ζεστάνεις με burn out!!! :lol: :lol: :lol:

Jims192
29-11-05, 13:38
παρατηρηση : τους καλυτερους χρονους τους εγραψαν τα δυο ΕΒΟ που ηρθανε το μεσημερι , γυρω στο 1:35 γυρνουσαν.......
οσο αναφορα για τα ραλλακια , το ενα απο αυτα (το ασημι) γυρναει στο 1:33-1:34.....
κατα τα αλλα πολυ ομορφη η διοργανωση και μπραβο στα παιδια που το στησανε ολο το σκηνικο αλλα ρε γαμωτο ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ..........

ησουν και εκεί φίλε?Δεν μας είδες?Γιατι δεν ήρθες μια βόλτα να γνωριστούμε? Κρίμα...
Ραντεβού την κυριακή το απόγευμα στο carrefour...