PDA

Επιστροφή στο Forum : Είναι τρελός ο Madvinegar


ranger
24-10-05, 12:21
Όσοι τον γνωρίζουν, τον χαρακτηρίζουν ως είναι ενα ήσυχο παιδί, που αγαπάει πολύ το corollaki του!!!
Μερικοί ίσως ξέρετε ότι έχει ενα από τα πίο δυνατά E-12 1,400 του club!!! (το απέδειξε στο dyno day)....
Λίγοι ξέρουν οτι θέλει να αλλάξει ζαντολάστιχα και με την ευκαιρία να βάλει 16' άρες...
Ελάχιστοί όμως έμειναν μέχρι το τέλος της auto exelixis όπου ο Μιχάλης αποφάσησε να δώσει την χαριστική βολή στα michelen energy που φοράει για να επιστεύσει τη διαδικασία σθοράς και αντικατάστασης τους!!!
Μόνο ενας όμως ήταν μέσα στο αυτοκίνητο του και βιωσαν εκ' των έσω αύτη τη μοναδική εμπειρία..... Ποιός;;;; ΕΓΩ
Ο Μιχάλης με τρέλανε στο χειρόφρενο και στο παντιλικι!!!! Σβουρίζαμε γύρω γύρω από το Corolla του Slobo ο οποίος απλώς μας παρακολουθούσε ανησηχόντας μήπως το καμένο λάστιχο βρωμήσει το αμάξι του!!! Δυστυχώς οι φωτογραφικές μηχανές δεν οπλίστηκαν γρήγορα και δεν απαθανάτησαν αυτό το γεγονός... Αλλά πως θα μπορούσαν άλλοστε τη στιγμή που εγώ είχα βγεί ο μίσος εξω από το σβουρίζον αυτοκίνητο και φώναζα, ενώ ο Μιχάλης έστρωνε με λάστιχο το parking του Ελληνικού!!!!
Η κερκίδα μας ήταν εκτός από τους συνήθεις ύποπτους Slobo, Αντώνη, Νίκο NyO και κάτι γκομενάκια του burn out που είχαν τελειώσει το θεάρεστο και κοινοφελές λειτουργημα τους!!!

αλλά και μετά οταν πήγαμε να φάμε κάτι ντοπαρισμένα και υπερκυβισμένα πιτόγυρα ο Μιχάλης είχε τρελές ορέξεις και ελιωνε λάστιχο με την πρώτη ευκαιρία... Είχε πάθει τέτοια ψύχωση που περπάταγε και ελιωνέ τις σόλες από τα παπούτσια του!!! Αν συνέχισε με αυτό το ρυθμό, πάω στοιχημα ότι έφτασε σπίτι του με τα λινά και τις ζάντες!!!
Δώσε και σε μένα some pantilikia mparmpa

Slobo
24-10-05, 12:48
Α ρε Βαγγελάκη δε παίζεσαι!!! Πάλι όμως ξέχασες να αναφέρεις μερικές λεπτομέρειες.

Τα πράγματα δεν ήταν τόσο απλά. Ο τρελόξυδος δεν σβούριζε μόνο γύρω από την CORΟLLA μου αλλά και από την [acronym:60085353cb="ΔΙΑΦΟΡΑ"]COROLLA[/acronym:60085353cb] του ΝΥΟ και το TERIOS του Νίκου.:headbang


Μόνο ενας όμως ήταν μέσα στο αυτοκίνητο του και βιωσαν εκ' των έσω αύτη τη μοναδική εμπειρία..... Ποιός;;;; ΕΓΩ

Ε αφού είσαι και Ranger. Την επόμενη φορά να ανοίξεις και το αλεξίπτωτο!!! :jumpers

Σβουρίζαμε γύρω γύρω από το Corolla του Slobo ο οποίος απλώς μας παρακολουθούσε ανησηχόντας μήπως το καμένο λάστιχο βρωμήσει το αμάξι του!!!

Σιγά μην άφηνα να μου βρωμίσετε το car μου με τα πατιλίκια σας!!!

Δυστυχώς οι φωτογραφικές μηχανές δεν οπλίστηκαν γρήγορα και δεν απαθανάτησαν αυτό το γεγονός... Αλλά πως θα μπορούσαν άλλοστε τη στιγμή που εγώ είχα βγεί ο μίσος εξω από το σβουρίζον αυτοκίνητο και φώναζα, ενώ ο Μιχάλης έστρωνε με λάστιχο το parking του Ελληνικού!!!!

Που να προλάβουμε ρε συ. Αφού ο τρελόξυδος σβούριζε σαν τρελός(ξυδος) shoothim


Πάντως το συμπέρασμα είναι ένα και νομίζω κοινά αποδεκτό:

Είναι τρελός αυτός ο MADVINEGAR!!!! :olala

Δεν ξέρω όμως ποιος είναι πιο τρελός , ο MAD ή εσύ? :did :headbang

madvinegar
24-10-05, 13:29
Έχε χάρη που θέλατε να το διαλύσουμε νωρίς...

Nikos
24-10-05, 14:05
Με τοση "ντοπα" που εφαγε λογικο ηταν να πηγαινει ετσι.Τελικα ειναι τρελος το λεει και το nick του.Μαλλον εκανε καλη δοευλεια το πιτογυρο που.....προτεινα!

ranger
24-10-05, 18:12
Το πιτόγυρό που πρότεινες δεν ήταν ενα απλό, συμβατικό και κοίνό πιτογυτό...
Ήταν ντοπαρισμένο και τσίτα υπερκυβισμένο... νια νια!!
:cool: Περάσαμε τέλεια, γουστάρω!!!

MARMEL
24-10-05, 22:46
ρε πιτογυροι ποτε θα κανονισουμε να παμε να φαμε ρε σεις? αντε πριν φυγω για ροδο. αλλα οχι πιτογυρους αλλα κοψιδια tongue tongue . τι λετε για πεμπτη κατα τις 9?
και σας παω και κοντρα ποιος θα πει πιο πολυ κρασι η μπυρα. εχω 20βαλβιδο στομαχι. (φτου μη με ματιασω!!!)

jimbo
25-10-05, 07:29
ναι ναι ναι! να πάμε όλοι μαζί να πιούμε τα ξύδια μας και να γυρίσουμε μετά σπίτια μας με τα τουτού μας! τότε τα τουτού θα σβουρίζουν και χωρίς χειρόφρενα! χαχαχαχαχα ΜΕ ταξάκι να πάτε :P

Nikos
25-10-05, 08:11
....................εχω 20βαλβιδο στομαχι. (φτου μη με ματιασω!!!)
:crazylol Γεια σου ρε MARMELαδα με τα 20βαλβιαδα στομαχομοτερ :jumpers

ranger
25-10-05, 09:12
Το στομάχι του Marmel είναι 20βαλβιδο, του Νίκου υπερκυβισμένο, το δικό μου απλά 1600cc, αλλά του τρελόξυδου μόλις 1400cc. Αναρωτιέμαι όταν πίνει που το βάζει, το μεταβολίζει αμέσως;;; Πέμπτη ισως ειμαι και εγώ Αθήνα...
Πάντος ο ΄τύπος είναι αρκετά τρελός, όπως λέει και το ονομά του, γιαυτό ας μην του πηγαίνουμε πολύ κόντρα... Προσεχώς νέα στοιχεία :cool:

Slobo
25-10-05, 10:55
Και το δικό μου 1400 είναι Βαγγέλη. Λες όμως με το 6αρι να μεταβολίζω καλύτερα ? :crazylol

Πάνο μέσα για τα κοψίδια και τα ξύδια(η 11αρα όμως θα μείνει στο σπίτι). Επειδή όμως εγώ δεν μπορώ την Πέμπτη μήπως να το κανονίζαμε πιο πρίν ή από την επόμενη εβδομάδα(αν δεν έχεις φύγει για Ρόδο).

Υ.Γ. Σαν να ξεφύγαμε πάλι από το topic!!!

Φιλικά

MARMEL
25-10-05, 19:30
χμ αμα λειπει ο λευτερης δεν κανουμε τιποτα( tongue γλυφω το νεο μας προεδρο εγω!!!χεχε :lol: :lol: ) .παμε για την επομενη αν ειμαι εδω τοτε. οποτε τα λεμε παλι

madvinegar
26-10-05, 09:56
Λευτέρη τελικά πότε θα πάμε να σου κάνω κανένα μάθημα?

Slobo
26-10-05, 10:32
Μιχάλη όποτε θες, αρκεί να βρούμε το χώρο. Όλα τα υπόλοιπα τα έχουμε.

ranger
27-10-05, 15:25
Παραδίδονται μαθήματα drift από τον πρωτοπόρο του είδους Madvinegar!!!
Εφαρμόζονται συγχρονες διδακτικές μέθοδοι, για να μάθει και ο πλέον άσχετος να drift-αρει με μπροστινοκίνητο!!!
Παγκόσμια πατέντα το σύστημα e-learning που πρώτος εφαρμόζει ο Μιχάλης με καταπληκτικά αποτελέσματα!!!
Βαρεθήκατε να σας τη λένε οι πισωκίνητοι, ελάτε σε εμάς και δεν θα χάσετε... και οι προστινοκίνητοι μπορούν να drift-αρουν!!!!
Μαθήματα για να αποκτίσετε χέρια πρώτου, δευτέρου και για τους πολύ προχωρημένους, τρίτου σταδίου...!!!

Slobo
27-10-05, 15:35
Δεν παίζεσαι ρε Βαγγέλη.
Έχεις ξεφύγει! Εντελώς όμως! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

madvinegar
27-10-05, 16:14
Παιδιά ηρεμήστε... Θα μας πάρουν με τις ντομάτες.....

Nikos
27-10-05, 17:05
Παραδίδονται μαθήματα drift από τον πρωτοπόρο του είδους Madvinegar!!!
Εφαρμόζονται συγχρονες διδακτικές μέθοδοι, για να μάθει και ο πλέον άσχετος να drift-αρει με μπροστινοκίνητο!!!
Παγκόσμια πατέντα το σύστημα e-learning που πρώτος εφαρμόζει ο Μιχάλης με καταπληκτικά αποτελέσματα!!!
Βαρεθήκατε να σας τη λένε οι πισωκίνητοι, ελάτε σε εμάς και δεν θα χάσετε... και οι προστινοκίνητοι μπορούν να drift-αρουν!!!!
Μαθήματα για να αποκτίσετε χέρια πρώτου, δευτέρου και για τους πολύ προχωρημένους, τρίτου σταδίου...!!!
Βαγγελη ή σε εχουν πειραξει τα σουβλακια του Τζεκου ή κατι σου δινουν και τρως στην εστια!Δεν εξηγητε αλλιως αυτη η συμπεριφορα :jumpers :did

ranger
27-10-05, 17:42
Δεν φταίνε αυτά που τρώω, αυτά που βλέπω φταίνε!!!!!!
Ελάτε στην Πάτρα και θα δείτε... :cool:

madvinegar
27-10-05, 17:45
Αχχχ ρε Βαγγέλη... Με τον πόνο μας παίζεις...
Ετοίμασε τα πιπίνια και θα έρθω με τις πάντεεεεεεεεεεεεεες

Θωμας.Κ
27-10-05, 23:05
Παραδίδονται μαθήματα drift από τον πρωτοπόρο του είδους Madvinegar!!!
Εφαρμόζονται συγχρονες διδακτικές μέθοδοι, για να μάθει και ο πλέον άσχετος να drift-αρει με μπροστινοκίνητο!!!
Παγκόσμια πατέντα το σύστημα e-learning που πρώτος εφαρμόζει ο Μιχάλης με καταπληκτικά αποτελέσματα!!!
Βαρεθήκατε να σας τη λένε οι πισωκίνητοι, ελάτε σε εμάς και δεν θα χάσετε... και οι προστινοκίνητοι μπορούν να drift-αρουν!!!!
Μαθήματα για να αποκτίσετε χέρια πρώτου, δευτέρου και για τους πολύ προχωρημένους, τρίτου σταδίου...!!!
Βαγγελη ή σε εχουν πειραξει τα σουβλακια του Τζεκου ή κατι σου δινουν και τρως στην εστια!Δεν εξηγητε αλλιως αυτη η συμπεριφορα :jumpers :did
doctor :roll: :P :P :P :P :P :P :P :P :P

wastegate
31-10-05, 00:26
Τι πινετε βρε κακουγκες και ειστε μεσα στην τρελη χαρα και εμας δεν μας το λετε? Μαλλον θα σας πειραξε το νεφος...

jimbo
08-11-05, 20:15
λες φίλε Βασίλη να ισχύει τελικά αυτό που λένε! " μην πατάτε το χόρτο, άλλοι το καπνίζουν" χαχαχαχαχαχα