PDA

Επιστροφή στο Forum : Ανόβαση Πορταριός 2005


alimonos
23-09-05, 13:15
Πόσοι από δω μέσα θα πάνε στην ανάβαση Πορταριάς ?
Άντε να μαζευτούμε κάμποσοι εκεί από όλη την Ελλάδα ......
Τι λέτε?

jimbo
23-09-05, 20:32
πολύ καλή ιδέα!!!! για πότε όμως είναι προγραμματισμένη?

alimonos
24-09-05, 13:49
Την επόμενη Κυριακή είναι φίλε....

toyota mania
29-09-05, 17:31
Εγω θα ειμαι εκει.Μπορουμε να βρεθουμε αν θελεις.

alimonos
29-09-05, 22:21
θα με ακούσεις κατά τις εφτά με εφτάμιση το πρωί της Κυριακής να ανεβαίνω για την Shell..........

toyota mania
29-09-05, 22:56
θα με ακούσεις κατά τις εφτά με εφτάμιση το πρωί της Κυριακής να ανεβαίνω για την Shell..........Τετοια ωρα να εισαι σιγουρος οτι δεν θα σε ακουσω :lol: :lol: καθως θα ειμαι στον δρομο,αλλα για δωσε λεπτομερειες.

alimonos
30-09-05, 09:25
Εμείς (μια ομάδα από Γιάννενα και Άρτα) θα είμαστε έξι με εξίμιση Κυριακή πρωί στο Βόλο για καφεδάκι, και μετά βουρ για Πορταριά πριν κλείσει για να πιάσουμε καλές θέσεις...

toyota mania
30-09-05, 14:51
Εγω την αραζω εδω και χρονια μετα το βενζιναδικο στις βιλλες,εχει την καλυτερη θεα.

tsaftsouf20V
30-09-05, 21:30
παιδια μιας κ μενω βολο(μακριααααααααααα!) τι λετε να βρεθουμε να γνωριστουμε κ απο κοντα? καλο το ιντερνετ αλλα σαν το face 2 face τιποτα!

Χρηστος
01-10-05, 10:00
λοιπον η καλυτερη θεα φιλε ηρακλη ειναι πριν το βενζιναδικο στο μεγαλο πεταλο εχει μια καλη ευθεια φορτωνουνε μεχρι και εκτες εκει και μετα το πεταλο,εκει θα ειμαι αυριο οποιος γουσταρει να δει και καμια στουκα ειναι το καταλληλο σημειο.

ξαναλεω αναμεσα κατηχωρι και βενζιναδικο shell στο πεταλο με τα πολλα δεντρα.......

alimonos
01-10-05, 12:58
Ο καιρός τι λέει ρε παιδιά ???

toyota mania
01-10-05, 13:27
λοιπον η καλυτερη θεα φιλε ηρακλη ειναι πριν το βενζιναδικο στο μεγαλο πεταλο εχει μια καλη ευθεια φορτωνουνε μεχρι και εκτες εκει και μετα το πεταλο,εκει θα ειμαι αυριο οποιος γουσταρει να δει και καμια στουκα ειναι το καταλληλο σημειο.

ξαναλεω αναμεσα κατηχωρι και βενζιναδικο shell στο πεταλο με τα πολλα δεντρα.......Ναι αλλα δεν βλεπεις τις κατω στροφες,αλλα και το ωραιο πεταλο στο βενζιναδικο.Εσυ για στουκες θα πας :lol:Τι κανει η κορακλαααααααααααα σου.Μαζευεις καθολου για την προικα της η στα τρωει ολα το carinaκι :lol: :lol: .

Χρηστος
01-10-05, 15:47
Ο καιρός τι λέει ρε παιδιά ???


και η βροχα επεφτε.......οπως ελεγε ο ζαμπετας

Χρηστος
01-10-05, 15:52
λοιπον η καλυτερη θεα φιλε ηρακλη ειναι πριν το βενζιναδικο στο μεγαλο πεταλο εχει μια καλη ευθεια φορτωνουνε μεχρι και εκτες εκει και μετα το πεταλο,εκει θα ειμαι αυριο οποιος γουσταρει να δει και καμια στουκα ειναι το καταλληλο σημειο.

ξαναλεω αναμεσα κατηχωρι και βενζιναδικο shell στο πεταλο με τα πολλα δεντρα.......Ναι αλλα δεν βλεπεις τις κατω στροφες,αλλα και το ωραιο πεταλο στο βενζιναδικο.Εσυ για στουκες θα πας :lol:Τι κανει η κορακλαααααααααααα σου.Μαζευεις καθολου για την προικα της η στα τρωει ολα το carinaκι :lol: :lol: .


καλα ελα εσυ αυριο και θα τα βρουμε που θα καθησουμε!!!!η μικρη καλα ειναι, κατι περισευει και για το carinaki :lol:

η δικια σου?

toyota mania
01-10-05, 18:36
Εγω ειμαι μεσα οτι και να γινει,ακομα και κατακλυσμος.Δεν εγινε και τιποτα παμε για καφεδακι η οτι αλλο.

alimonos
01-10-05, 18:40
ναι ρε φίλε κι εγώ μέσα είμαι αλλά μην δεν γίνει καν η ανάβαση φοβάμαι ... για αυτό ρωτάω για τον καιρό...
μην την πατήσουμε όπως παλιά που φάγαμε την βροχή της αρκούδας και δεν έγινε και ο αγώνας...
θυμάσαι ?

toyota mania
01-10-05, 20:03
ναι ρε φίλε κι εγώ μέσα είμαι αλλά μην δεν γίνει καν η ανάβαση φοβάμαι ... για αυτό ρωτάω για τον καιρό...
μην την πατήσουμε όπως παλιά που φάγαμε την βροχή της αρκούδας και δεν έγινε και ο αγώνας...
θυμάσαι ?Κιοταξε και ψιλοβροχο να ριξει η απλως βρεγμενος να ειναι ο δρομος το θεαμα παει περιπατο.Η αναβαση μπορει να μην ματαιωθει αλλα ολοι θα πανε φυλαγμενα yell yell yell .

wastegate
02-10-05, 09:58
Μονο τα παλια αυτοκινητα προσφερουν ακομα θεαμα

alimonos
05-10-05, 00:13
τελικά ήρθε κανείς στην Πορταριά ???
Κανέναν δεν βρήκα πάντως ούτε με "φώναξε" κανείς...
εκτός από έναν τύπο με ΤΟΥΟΤΑ F1 καπελάκι και μπουφάν...

toyota mania
05-10-05, 17:07
τελικά ήρθε κανείς στην Πορταριά ???
Κανέναν δεν βρήκα πάντως ούτε με "φώναξε" κανείς...
εκτός από έναν τύπο με ΤΟΥΟΤΑ F1 καπελάκι και μπουφάν...Που ησουνα βρε γαμωτο.Αυτος ηταν ο τσαφ τσουφ.Εγω, ο Χρηστος και ο κυριος toyota f1 ειμασταν στην στροφη πριν το βενζιναδικο.

alimonos
05-10-05, 23:16
Εγώ ήμουνα παρκαρισμένος μέσα στο βενζινάδικο ρε Ηρακλή!
Ανέβηκα γύρω στις 7μιση και έφυγα αμέσως μετά που πέρασε ο αλυτάρχης προς τα πάνω,
συγκεκριμένα διασταυρωθήκαμε στην στροφή κάτω από το βενζινάδικο...
καλά δεν είδατε την "αμερικάνα" (...να κατεβαίνει με ρελαντί τύπου έβο) να
με φωνάξετε ρε γμτ...

toyota mania
06-10-05, 00:10
Εγώ ήμουνα παρκαρισμένος μέσα στο βενζινάδικο ρε Ηρακλή!
Ανέβηκα γύρω στις 7μιση και έφυγα αμέσως μετά που πέρασε ο αλυτάρχης προς τα πάνω,
συγκεκριμένα διασταυρωθήκαμε στην στροφή κάτω από το βενζινάδικο...
καλά δεν είδατε την "αμερικάνα" (...να κατεβαίνει με ρελαντί τύπου έβο) να
με φωνάξετε ρε γμτ...Εγω ανεβηκα με το αυτοκινητο μεχρι επανω στο χωριο,(ακριβως στον τερματισμο)και μετα κατεβηκα κατω με τα ποδια, αλλα οχι απο τον δρομο, γιατι σιγουρα θα σε εβλεπα,αλλα απο τα χωραφια και τις αυλες τον σπιτιων(κοινως εκοψα δρομο).Δεν πειραζει ομως εχει και αλλες αναβασεις :drive .Αλλα βρε παιδι μου καμια ΑΕ 86 να μην τρεχει, πηξαμε στα τενεκεδοFORD με το αισχος πλαισιο.

SavvasKE35
06-10-05, 08:03
Αλιμονε, και αλλοι, λυπαμαι αλλα εκανε χαλασμο το προηγουμενο βραδυ μεχρι και τις 4:00 το πρωι (εχω σοφιτα, με παραθυρα σε κλιση, οποτε κοιμασαι και ελεγχεις τη βροχη), και ετσι δεν μπορεσαμε να ξεκινησουμε, μιας και επρεπε να ξεκινησουμε το πολυ 4:00 για να ειμαστε 6:00 εκει. Και μετα με πηρες εσυ τηλ. μιας και οντως δεν ημουν εκει. Λες και ηταν φτιαχτο, να κανει μετα μια λιακαδα εκπληκτικη.

Χρηστος
06-10-05, 21:11
Εγώ ήμουνα παρκαρισμένος μέσα στο βενζινάδικο ρε Ηρακλή!
Ανέβηκα γύρω στις 7μιση και έφυγα αμέσως μετά που πέρασε ο αλυτάρχης προς τα πάνω,
συγκεκριμένα διασταυρωθήκαμε στην στροφή κάτω από το βενζινάδικο...
καλά δεν είδατε την "αμερικάνα" (...να κατεβαίνει με ρελαντί τύπου έβο) να
με φωνάξετε ρε γμτ...


αν περασες πριν τις 7:30 δεν σε ειδα σιγουρα γιατι εγω εφτασα στην στροφη μετα,παντως κοιτουσα μηπως δω κανα toyota ae-86 και το μονο που ειδα ηταν μια celica TS πρεπει να ηταν καραπειραγμενη ειχε ενα θορυβο απιστευτο με δυο καζανακια,καθησες και στο δευτερο σκελος?

alimonos
07-10-05, 10:39
εννοείται ρε Χρήστο ότι έφυγα απο τη SHELL μετά το τέλος του αγώνα....