PDA

Επιστροφή στο Forum : Εκδρομη Στα Τρικαλα


ΘΕΟΔΩΡΟΣ
20-07-05, 16:02
Παιδια θα ανεβω στα τρικαλα για ολιγοημερες διακοπες.οποιος μενει εκει η θα βρεθει εκει αυτες τις μερες και θελει να βρεθουμε για κανα καφε και ανταλλαγη αποψεων για τις κορολιτσες μας ας ποσταρει εδω για να συναντηθουμε loud loud loud

toyota mania
20-07-05, 16:14
Οταν ειναι να ερθεις,στειλε pm να βρεθουμε.500 μετρα μακρια απο τα σπιτι μου θα περασεις.

Mike_G
20-07-05, 17:52
όχι ρε φίλε :banghead το προηγούμενο σάββατο γύρισα Αθήνα κρίμα ίσως μια άλλη φορά καλά να περάσεις στην ιδιαίτερη πατρίδα μου

MARMEL
21-07-05, 22:10
αν βρεθει κανας ακομα εγω ειμαι μεσα για λιμνη πλαστηρα απο 16 αυγουστου και μετα!!!!!!!!

vagelisteo
22-07-05, 09:01
αν βρεθει κανας ακομα εγω ειμαι μεσα για λιμνη πλαστηρα απο 16 αυγουστου και μετα!!!!!!!!


Ρε συ δεν ειχαμε πει να παμε??

MARMEL
22-07-05, 23:19
αν βρεθει κανας ακομα εγω ειμαι μεσα για λιμνη πλαστηρα απο 16 αυγουστου και μετα!!!!!!!!


Ρε συ δεν ειχαμε πει να παμε??
ε αυτο λεω ρε βαγγελη να παμε αν ειναι να δουμε και τον ηρακλη!!! 13 αυγουστου επιστρεφω απο :oops: κυπρο!!!

toyota mania
23-07-05, 00:34
Σας περιμενω :jumpers :olala .Θα περασουμε καλα,αν και εκεινη την εποχη θα γινεται ψιλοχαμος.

endurasKE-30
23-07-05, 00:47
Παιδια αν το κανονισουμε για Σαββατοκυριακο θα ερθω μιας και σε καμια εβδομαδα θα ειμαι 16βαλβιδος!!!
Ηρακλη ερχομαστε, κερνας σφηνακια Motor cote ετσι??????

toyota mania
23-07-05, 10:29
Παιδια αν το κανονισουμε για Σαββατοκυριακο θα ερθω μιας και σε καμια εβδομαδα θα ειμαι 16βαλβιδος!!!
Ηρακλη ερχομαστε, κερνας σφηνακια Motor cote ετσι??????θα πιεις τσιπουρο 150 οκτανια :lol: :lol: :lol: δεν σε σωζει τιποτα,αλλα μετα zzz zzz

Χρηστος
23-07-05, 20:46
υστερα απο μια βδομαδα και... να μαι και γω!!εννοειτε οτι ειμαι μεσα για καρδιτσα στον φιλο μου τον ηρακλη,μπορει να ρθω και πιο νωρις μεσα στην βδομαδα.......
ετοιμασε το μηχανακι ηρακλη για μετρησεις :lol: :lol:

toyota mania
23-07-05, 21:37
υστερα απο μια βδομαδα και... να μαι και γω!!εννοειτε οτι ειμαι μεσα για καρδιτσα στον φιλο μου τον ηρακλη,μπορει να ρθω και πιο νωρις μεσα στην βδομαδα.......
ετοιμασε το μηχανακι ηρακλη για μετρησεις :lol: :lol:Αντε να δουμε :oops: .Το οργανακι δεν ειναι δικο αλλα απο εξαδελφο, το εχουμε οποτε θελουμε,αρκει να μπορει :lol: και ειναι ο μονος που ξερει να το δουλευει,πολυ σπαστικο βρε παιδι μου.

toyota mania
24-07-05, 23:42
Μερικες φωτο

alimonos
25-07-05, 00:18
Τι σφηνάκια είναι αυτά που λέει Εντουράς ρε Ηρακλέα? Για λέγε για λέγε...
Οι φωτό είναι από Πλαστηρόλιμνη? Πολυ γμτη τοποθεσία φίλε... πρέπει να κανονίσουμε "μάζωξη" εκεί πάνω ... αλλά να χει και κουμάντο για "κοψίδια" ... καταλαβαίνεις τώρα...

toyota mania
25-07-05, 16:03
Τι σφηνάκια είναι αυτά που λέει Εντουράς ρε Ηρακλέα? Για λέγε για λέγε...
Οι φωτό είναι από Πλαστηρόλιμνη? Πολυ γμτη τοποθεσία φίλε... πρέπει να κανονίσουμε "μάζωξη" εκεί πάνω ... αλλά να χει και κουμάντο για "κοψίδια" ... καταλαβαίνεις τώρα...Ειναι σφηνακια αυτοκινητου :lol: για το μοτερ.Ειναι λιπαντικα και αντιτριβικα για μοτερ,σασμαν κ.α.Για εμας εχει τρελο τσιπουρο με ατελειωτα κοψιδια(ολα ντοπια λιμνης,τα καλυτερα παιδακια)και μετα βουτια στην λιμνη για να συνελθουμε.Εχει και απο τα καλυτερα στροφιλικια για ατελειωτο :drive .Οσο για ομορφια ειναι ισως το ομορφοτερο μερος στην Ελλαδα, να σκεφτεις παθανε πλακα ελβετοι που ειναι γεματοι λιμνες.Να δεις ηλιοβασιλεμα να παθεις πλακα.Τελειος ερωτικως προορισμος.Αν εχω δει πολλα επωνυμα(παρανομα και μη)ζευγαρακια.

alimonos
25-07-05, 23:19
Άντε μοντεράτορες κανονίστε τίποτα ρεεεεεεεεεε...........

MARMEL
26-07-05, 19:04
θα παμε θα παμε.το θεμα ειναι το ποτε!!!που να πρωτοπαμε γμτ :oops:

wastegate
26-07-05, 19:55
Μπορει να ερθω και γω αν ειναι μετα τις 15(αν μεινει τιποτα δηλαδη)

MARMEL
26-07-05, 19:59
αν μεινει τιποτα απο χρονο η απο το μοτερ?

endurasKE-30
26-07-05, 22:55
αν μεινει τιποτα απο χρονο η απο το μοτερ?

:lol: :lol: :lol:
Ωραιος ο MARMEL!!!

madvinegar
27-07-05, 09:25
Μάλλον από λεφτά εννοεί.

wastegate
27-07-05, 16:00
αν μεινει τιποτα απο χρονο η απο το μοτερ?

:lol: :lol: :lol:
Ωραιος ο MARMEL!!!
Απο μοτερ θα μεινει πανο απο λεφτα δεν νομιζω.Κοιτα μην ερθω και σου λεω να τα παμε και μου λες εχω ζωντανο κοφτη μεσα!!! :lol:
Υ.Γ.
Εντουρα πηρες απο τον πανο τις κακες συνηθεις?Μα καλα ουτε ενας δεν θα μου πει καλα λογια?

Χρηστος
27-07-05, 16:35
αν μεινει τιποτα απο χρονο η απο το μοτερ?

:lol: :lol: :lol:
Ωραιος ο MARMEL!!!
Απο μοτερ θα μεινει πανο απο λεφτα δεν νομιζω.Κοιτα μην ερθω και σου λεω να τα παμε και μου λες εχω ζωντανο κοφτη μεσα!!! :lol:
Υ.Γ.
Εντουρα πηρες απο τον πανο τις κακες συνηθεις?Μα καλα ουτε ενας δεν θα μου πει καλα λογια?

βασιλη αυτους που σε πειραζουν μην τους φοβασαι,αυτοι που σε χτυπανε την πλατη ειναι οι επικινδυνοι.....

wastegate
27-07-05, 18:17
[quote="Χρηστος";p="21541αυτοι που σε χτυπανε την πλατη ειναι οι επικινδυνοι.....[/quote]
Υπαρχουν τετοια ατομα εδω μεσα χρηστο?

toyota mania
28-07-05, 00:33
[quote="Χρηστος";p="21541αυτοι που σε χτυπανε την πλατη ειναι οι επικινδυνοι.....
Υπαρχουν τετοια ατομα εδω μεσα χρηστο?[/quote]Φιλε westegate,αν θελεις να μην σπασει το μοτερ,μονο λαδια TOYOTA(το συνιστουν 29 σπασμενα μοτερ :lol: yell ).Μακρια απο προσθετα(ξουτ,ξουτ,ξουτ οξω απο δω)και αλλες μ@λ@κιες.Εξαλλου με το υπερβολικο κοστος τους (45ευρω) ξερεις τι κανεις :lol: .Χωρις πλακα το μεγαλυτερο ποσοστο κινητηρων σπαει απο κακη λιπανση(μπορω να βοηθησω)και κακη τροφοδοσια(δεν μπορω να βοηθησω).Ελπιζω να τα πουμε απο κοντα.

alimonos
28-07-05, 01:34
Πως θα γίνει να μας στείλεις και μας κανα "σφηνάκι" ???

wastegate
28-07-05, 14:17
[quote="Χρηστος";p="21541αυτοι που σε χτυπανε την πλατη ειναι οι επικινδυνοι.....
Υπαρχουν τετοια ατομα εδω μεσα χρηστο?Φιλε westegate,αν θελεις να μην σπασει το μοτερ,μονο λαδια TOYOTA(το συνιστουν 29 σπασμενα μοτερ :lol: yell ).Μακρια απο προσθετα(ξουτ,ξουτ,ξουτ οξω απο δω)και αλλες μ@λ@κιες.Εξαλλου με το υπερβολικο κοστος τους (45ευρω) ξερεις τι κανεις :lol: .Χωρις πλακα το μεγαλυτερο ποσοστο κινητηρων σπαει απο κακη λιπανση(μπορω να βοηθησω)και κακη τροφοδοσια(δεν μπορω να βοηθησω).Ελπιζω να τα πουμε απο κοντα.[/quote]
Αφου μπορεις να βοηθησεις στην καλη λιπανση κατι θα κανουμε τοτε!!Δεν βαζω λαδια ΤΟΥΟΤΑ(πληροφοριακα)γιατι ειναι ψιλομαπα(ετσι μου ειπαν).Γιωργο εισαι να ανεβουμε μαζι?Το σκεφτομαι πολυ σοβαρα να παω!!

alimonos
28-07-05, 14:26
Για τούτο το ΣΚ είναι αδύνατο Βασιλη... για άλλο θα συννενοηθούμε!

wastegate
28-07-05, 14:28
Οταν θα μαζευτουνε ολοι ρε οχι αυτο!!Περιμενουμε να δουμε ποτε θα βγαλει ο πανος ανακοινωση

alimonos
28-07-05, 14:29
Οκ τότε ρε Βασίλη! Μέσα είμαι...

Χρηστος
29-07-05, 20:15
[quote="Χρηστος";p="21541αυτοι που σε χτυπανε την πλατη ειναι οι επικινδυνοι.....
Υπαρχουν τετοια ατομα εδω μεσα χρηστο?[/quote]

οχι ρε βασιλη δεν το ειπα για εδω μεσα,γενικα μιλαω αμεσως με παρεξηγησες :lol: :lol:

endurasKE-30
29-07-05, 21:57
αν μεινει τιποτα απο χρονο η απο το μοτερ?

:lol: :lol: :lol:
Ωραιος ο MARMEL!!!
Απο μοτερ θα μεινει πανο απο λεφτα δεν νομιζω.Κοιτα μην ερθω και σου λεω να τα παμε και μου λες εχω ζωντανο κοφτη μεσα!!! :lol:
Υ.Γ.
Εντουρα πηρες απο τον πανο τις κακες συνηθεις?Μα καλα ουτε ενας δεν θα μου πει καλα λογια?

Οχι φιλε Βασιλη
Φτου φτου να ζησει το μοτερακι σου και παντα καλοταξειδο!!!!
Εξαλου ΤΟΥΟΤΑ δεν ειναι γιατι να μην ζησει??
Και δεν βγηκε και αδικως το ρητο:
Εχεις δει ποτε Corolla χαλαει???
Αντε να μαζευτουμε ολοι μαζι στον Ηρακλη να τα πουμε! :jumpers

endurasKE-30
29-07-05, 22:01
Πως θα γίνει να μας στείλεις και μας κανα "σφηνάκι" ???

Γιωργαρα σου αρεσε αυτο με τα σφηνακια ε???

alimonos
30-07-05, 03:49
Αφού είμαι "μερακλής" τι να κάνουμεεεεεεεεεεεεεε .....??????????????????

toyota mania
30-07-05, 09:09
Εχεις δει ποτε Corolla χαλαει???Αν και τελευταια η Ε12 μας τα χαλασε λιγο, απο θεμα αξιοπιστιας και ποιοτητας κατασκευης, δεν πειραζει ομως.Αντε να μαζευτουμε ολοι μαζι στον Ηρακλη να τα πουμεΑν αργησετε πολυ η λιμνη δεν θα εχει νερο :lol: .

wastegate
30-07-05, 09:16
Μακαρι εντουρα να μην παθει τιποτα