PDA

Επιστροφή στο Forum : Δηλώσεις Συμμετοχής Για Συνάντηση Βορείου Ελλάδας


DjBac
28-06-05, 17:36
Το σχετικό τόπικ (http://www.corollaclub.com/forum/viewtopic.php?p=20288#20288)....

Όσοι λοιπόν επιθυμούν να συναντηθούν και να παρευρεθούν στη συγκεκριμένη εκδήλωση ας το δηλώσουν εδώ, έτσι ώστε να έχουμε την καλύτερη δυνατή εκπροσώπηση!!!!!! :hehe :hehe

Οι συμμετοχές προς το παρόν έχουν ως εξής:

1) JIMS192
2) Wastegate
3) Stathis
4) GRECTOR
5) Leon74
6) Basilis

Jims192
28-06-05, 17:47
Ενας εγώ..ελπίζω οχι και μοναδικός!

wastegate
28-06-05, 19:49
Αν εχω το αμαξι εδω υπολογισε και σε μενα

Stathis
28-06-05, 20:20
Θα ειμαι εκτος αλλα θα προσπαθησω να επιστρεψω πριν τις 6. :drive


Οποτε δεν ειμαι σιγουρος για το αν θα μπορεσω να δωσω παρον. :cry:

παντος πρεπει να εχει τρελο χαβαλε

Jims192
29-06-05, 09:22
παντος πρεπει να εχει τρελο χαβαλε
Aπο stilo club:
<<[...]Αγαπητοί φίλοι το παραπάνω κείμενο αποτελεί το Δελτίου Τύπου που έχει σταλεί στα ΜΜΕ.
[....] περιμένουμε πολύ περισσότερα από 200 αυτοκίνητα...
Mε άλλα λόγια... θα γίνει ένας πανικός δίχως προηγούμενο για τα δεδομένα της Βόρειας Ελλάδας.
Πιθανότατα το γεγονός θα καλυφθεί από την ΕΤ-3 και από τα περιοδικά FASTER και CAR&DRIVER. Ίσως και περισσότερα.>>

GRECTOR
30-06-05, 11:45
θα μαι κ γω παρόν για να θολώσει το ματάκι μου.corolla power!!!!!!!!!!

leon74
30-06-05, 17:24
ΕΛΑ ΕΛΑ ΕΛΑ!!!!

ΠΡΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/7 ΣΤΙΣ 22:00 CARREFOUR (STER CINEMAS) ΓΙΑ ΒΟΡΕΙΟΕΛΛΑΔΙΤΕΣ TS & ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ!!!

ΕΛΑ, ΔΙΑΛΕΧΤΕ!

JIMS192 KAI LEON74 ΗΔΗ ΜΕΣΑ...

Υ.Γ. Και μη μου πει κανένας τίποτα για τα κεφαλαία... !

DjBac
30-06-05, 17:51
Άντε για να μαζεύεστε!!! :hehe
Η λίστα όλο και μεγαλώνει!!!!!

Jims192
30-06-05, 18:31
Κυρίες-οι ΔΥΣΤΥΧΩΣ :x θα σας το χαλάσω cussing .Αν και απο την αρχή είχα κάποιες υποψίες πίστευα πως κάπως έτσι θα γινόταν,αλλά ήλπιζα :oops: !Μετά απο σχετικό mail που έστειλα στην υπευθυνη του vw club και την οποία έχω γνωρίσει κιόλας παλαιότερα έλαβα την απάντηση...(παραθέτω τα mail
Εστειλα: pc
[...]Καλησπέρα...[...]Αν τελικά υπάρξει συμμετοχή απο το
corollaclub θα έρθω με την corolla(είχα πει πως μπορεί να πήγαινα και με το polo το οποιό όμως δεν είναι δικό μου).Θα πρέπει να κανονίσουμε και μείς για
χώρο??(μάλλον μικρό δεν βλέπω να μαστε περισότεροι απο 4-5 αυτοκίνητα μέχρι
σήμερα ή θα υπάρχει και χώρος για μη οργανωμένους[...](η ανακοίνωση στα υπόλοιπα club που συμμετέχουν έχει βγεί εδώ και καιρό για
να αράξουμε.Sorry που σε βάζω να ασχολήθείς με άσχετα αλλά είσαι η ποιο
αρμόδια απο όσους ξέρω για να μου απαντήσεις... προσπαθώ να βγάλω καμια
άκρη!Ευχαριστώ για το χρόνο σου θα περιμένω νέα...Φιλικά Δημήτρης!

Και η απάντηση: pc
Koita..
Mporeite na erthete alla afou den exoume gnwrisei kanenan ypefthyno den
mporoume na sas valoume sto xwro twn clubs.
Tha parkarete ekswterika kai tha erthete mesa. Exoume orisei xwro gia tous
asxetous.
Katalavaineis pws epeidh den exoume gnwrisei kanenan ypefthyno kai den
exoume synenoithei me kapoion den mporei ksafnika na prosthesoume ena akoma
club tin kyriakh.
[...]


Από ότι καταλάβατε έπρεπε να έχει προηγηθεί συνάντηση υπευθύνων ποιο πρίν...Συνεπώς εγώ θα πάω με την corolliτσα μου και θα την αράξω στους άσχετους.οσο για το ποτάκι το Σάββατο το Βράδυ ισχύει...εστω και αν δεν πάμε μαζί την Κυριακή...Κακό δεν κάνει μια νέα γνωριμία!Νext year better!C.u guyzzz!

leon74
30-06-05, 18:55
Ωραία ευγενικότατη απάντηση... Για τους ΑΣΧΕΤΟΥΣ!!!! Ακου εκεί!

Jims192
30-06-05, 21:27
Ωραία ευγενικότατη απάντηση... Για τους ΑΣΧΕΤΟΥΣ!!!! Ακου εκεί!
Kαλά ρε συ μην αρπάζεσαι..Αλλωστε ψιλοάσχετοι είμαστε με το όλο σκηνικό αφου δεν ασχοληθήκαμε με την ώρα μας...Η κοπέλα είναι πολύ ευγενική και πολύ well loοked συνάμμα!!!Ο όρος ξεκίνησε απο μένα=>Sorry που σε βάζω να ασχολήθείς με άσχετα

Ayrton
01-07-05, 08:26
Ε, η αλήθεια αυτή είναι (όπως τα λέει ο Δημήτρης). Βέβαια γενάτται και το ερώτημα κατά πόσο απευθυνθήκανε και στο corolla club! Και επειδή η ερώτηση είναι ρητορική, σας απαντώ κατευθείαν ότι δεν μας ανακοινώθηκε τίποτα! Άλλωστε δεν σας γεννιούνται ερωτηματικά που δεν συμμετέχει κανένα club τις ΤΟΥΟΤΑ? (αν δεν απατατώμαι!!!)

wastegate
01-07-05, 08:30
Μαλλον δεν συμπαθουν τους Ιαπωνες!

leon74
01-07-05, 09:58
Υπάρχουν και πιο διακριτικές απαντήσεις, όπως: "οι μη εγγεγραμμένοι" σύλλογοι, ή "οι μικρότεροι σύλλογοι"... Στο κάτω κάτω το happening είναι ακριβώς κολλητά με την μεγαλύτερη αντιπροσωπεία Toyota της Β. Ελλάδας, και θα μας πούνε και άσχετους?

(Πόνεσε ρε παιδιά, πώς να το κάνουμε... :x:)

Jims192
01-07-05, 11:19
Εχω νέα...Νεο mail απο την υπευθυνη του vwclub
Μail:

Kalimera loipon...
An katafereis kai mou vreis YPEFTHYNO tou corolla club mexri to vrady gia na
sas kanonisoume theseis kati mporw na kanw..
Pare me to syntomotero dynaton sto [...]
Akoma kai an den prolavete shmera. Toulaxiston elate thn kyriakh na sas
milhsoume kai na sas gnwrisoume apo konta kai na symmetexete sto epomeno
kanonika..
OK?
Thanks..

Λοιπόν???Who is in charge for this???

DjBac
01-07-05, 12:03
Δημήτρη πάρε τηλέφωνο καλύτερα.. Ή τον Φάνη ή τον Σπύρο!!

Ayrton
01-07-05, 12:27
Εχω νέα...Νεο mail απο την υπευθυνη του vwclub
Μail:

Kalimera loipon...
An katafereis kai mou vreis YPEFTHYNO tou corolla club mexri to vrady gia na
sas kanonisoume theseis kati mporw na kanw..
Pare me to syntomotero dynaton sto [...]
Akoma kai an den prolavete shmera. Toulaxiston elate thn kyriakh na sas
milhsoume kai na sas gnwrisoume apo konta kai na symmetexete sto epomeno
kanonika..
OK?
Thanks..

Λοιπόν???Who is in charge for this???

Λοιπόν, κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας με την υπεύθυνη απο το VW Club, μπορώ να σας πώ ότι προκειμένου να μην υπάρξει πρόβλημα, και για να μπορέσουνε να μπούνε τα αυτοκίνητα μέσα στο parking, θα πρέπει κάποιος να παραστεί σήμερα στον ορισμό των θέσεων. Ηδη έχω μιλήσει με τον Δημήτρη, ο οποίος δεν μπορεί. Εάν λοιπόν κάποιος το δει το μύνημα έως τις 17:00 - 18:00, ας μου στείλει μύνημα στο 6944574218, για να κανονίσω τα περαιτέρω! Αλλιώς -δυστυχώς- θα είσαστε στο δίπλα parking.

Υ.Γ. υπάρχει ακόμα ένα ενδεχόμενο έστω και την κυριακή να μπορέσουμε να βάλουμε τα αυτοκίνητά σας μέσα. Αναμένω νέα!

Υ.Γ. Πιστεύω ότι σήμερα στην συνάντησή σας θα ξέρετε πόσοι θα είσατε. Εγώ έχω κάνει λόγο για 4-5 αυτοκίνητα.

leon74
01-07-05, 12:33
Τελικά, πόσα αυτοκίνητα θα είναι? Πρέπει να πάμε εκεί σήμερα να κάνουμε τι?
Δεν μπορούμε να δώσουμε αριθμούς πινακίδων τώρα και να μας κανονίσει θέσεις?

Αν είναι ο Δημήτρης την Κυριακή θα είμαι και εγώ. Η μόνη περίπτωση να μην πάων είναι η... χαλαζόπτωση που μπορεί να έχουμε Κυριακή.

Ayrton
01-07-05, 12:46
Τελικά, πόσα αυτοκίνητα θα είναι? Πρέπει να πάμε εκεί σήμερα να κάνουμε τι?
Δεν μπορούμε να δώσουμε αριθμούς πινακίδων τώρα και να μας κανονίσει θέσεις?

Αν είναι ο Δημήτρης την Κυριακή θα είμαι και εγώ. Η μόνη περίπτωση να μην πάων είναι η... χαλαζόπτωση που μπορεί να έχουμε Κυριακή.

Το πρόβλημα είναι ότι υπάρχουνε και άλλα club που θέλουνε να κανονίσουνε, και για αυτό όσα μπορέσουνε να έχουνε άτομο εκει να κανονίσει θα είναι κατά 99% μέσα! Εσύ μπορείς leon??? Αν ναι στείλε μου μήνυμα.

Υ.Γ. Την κυριακή ο Δημήτρης θα είναι (απο όσο γνωρίζω!)

Jims192
01-07-05, 22:09
Και ξαναλέω...Παίδες σας έχω ευχάριστα.Τελικά τα καταφερα και έφτασα στην ώρα μου και βρέθηκα με τους υπευθύνους-διοργανωτές και ναι...την κυριακή δεν θα είμαστε στους άσχετους αλλά στους σχετικούς!!!Θα έχουμε ένα χώρο που χωράνε απο 5 μέχρι χ corolles.Για να πάμε λοιπόν οργανωμένα και να μή χαθούμε στο πλήθος(θα χει απο cento και punto μεχρι δεκάδες impreza και vw) θα κάνουμε μια μινι συνάντηση στο carrefour του φοίνικα απο την πλευρά του τερζή στις 5.30.Φροντίστε μόνο να είστε στην ώρα σας γιατι κανονίσαμε που κανονίσαμε τελευταί στιγμή να μην πάμε και τελευταίοι!!!
Για αυτό λοιπόν κύριοι φορέστε τα toyotika σας γυαλίστες τις coroullες σας και τα λέμε την Κυριακή! :olala

Υ.Γ:Απαραίτητη προυπόθεση για την καλή συμμετοχή μας και την επανάληψη αυτής οφείλει να είναι η συννετή συμμετοχή όλων και οι εναρμονισμένη συμβίωση με τα μέλη των άλλων club(αυτο ισχύει για όλα τα club φυσικά)

Basilis
01-07-05, 22:10
ρε παιδια βρηκατε υπευθυνο??? τι θα γινει τελικα??? εγω ειμαι πολυ κοντα απο το μερος συναντησης αν χρειαζεστε κατι συγκεκριμενο και μπορω να βοηθησω δεν εχω προβλημα... απλα πειτε μου