PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση Στη Λαμία


Ayrton
03-06-05, 11:13
Λοιπόν παίδες, τις ημέρες του αγώνα εγώ θα βρίσκομαι στην Λαμία. Ηδη με κάποια παιδιά συζητήσαμε το ενδεχόμενο να βρεθούμε την κυριακή του αγώνα (26/06) στην Λαμία. Πως το βλέπετε? Ευκαιρία να γνωριστούμε και με αρκετά παιδιά απο την Επαρχία. Για να σας δώ!!! 8)

Jims192
03-06-05, 12:11
A ετσι μπράβο!Λαμία..Λογω του ότι το acropolis ανεβηκε προς τα πάνω,κατάφερα και περσυ και πρόπερσυ να κατέβω αλλά παρακολούθησα μόνο την super ειδικά της Λιλαίας .Επειδή και δεν είχα χρόνο να μείνω και επειδή δεν γνωριζα τα μέρη, δεν ανέβηκα σε κανα βουνό να σκονιστώ και να το ευχαριστηθώ..Συνεπώς φέτος που θα είστε και οι παλιότεροι εκεί είμαι έτοιμος για "αναρρίχηση"Συνεπώς...1η Δηλωση συμμετοχής..η δικιά μου...! :lol: !
99,9%φαντάζομαι πως μεσα είναι και toyota mania και ο χρήστος και 98,9%(άτιμη εξεταστική)και ο xenos.Ωραία..φτιάχτηκα τώρα :lol: :lol: :lol:

Ayrton
03-06-05, 12:22
Μπράβο μπράβο!!!! Αντε να μαζευτούμε!!! Φέτος (όπως ίσως ήδη ξέρετε), δεν υπάρχει λύλαια. Να δούμε πως θα το κανονίσουμε, να δούμε και καμια ειδική, και να είμαστε στον τερματισμό στην Λαμία. Τα παρελκόμενα θεωρούνται αυτονόητα!! :oops: χεχε :P

kyro
03-06-05, 14:35
Δείχνει πολύ ωραία ιδέα. Συνάντηση του club σε ειδική του ακρόπολις. Αν μπει και κάποιος μπροστά που ξέρει τη διαδρομή νομίζω ότι θα ανεβάσει από Αθήνα πολύ κόσμο στη Λαμία.

Slobo
03-06-05, 17:49
Πολύ καλή ιδέα. Εκτός απροόπτου είμαι μέσα.

MARMEL
03-06-05, 17:55
Δείχνει πολύ ωραία ιδέα. Συνάντηση του club σε ειδική του ακρόπολις. Αν μπει και κάποιος μπροστά που ξέρει τη διαδρομή νομίζω ότι θα ανεβάσει από Αθήνα πολύ κόσμο στη Λαμία. μπαινω μπροστα αλλα θα σας παω απο βουνα και λαγκαδια(εντουρας) αλλα που να ξερω τοτε το προγραμμα μου?

Anonymous
03-06-05, 18:26
A ετσι μπράβο!Λαμία..Λογω του ότι το acropolis ανεβηκε προς τα πάνω,κατάφερα και περσυ και πρόπερσυ να κατέβω αλλά παρακολούθησα μόνο την super ειδικά της Λιλαίας .Συνεπώς...1η Δηλωση συμμετοχής..η δικιά μου...! :lol: !
99,9%φαντάζομαι πως μεσα είναι και toyota mania και ο χρήστος και 98,9%(άτιμη εξεταστική)και ο xenos.Ωραία..φτιάχτηκα τώρα :lol: :lol: :lol:

Λες, ε? :-? Καλα, αν μαζευτουμε και μπορω παμε.... 8)

Fanis
03-06-05, 18:38
Παναγιωτη δεν παιρνουμε τα CBR μας να παμε???????

Mike_G
03-06-05, 23:04
Παιδιά επειδή δεν ξέρω την διαδρομή και το τι θα δουλεύω καλό πιστεύω θα ήταν να δώσουμε μια συνάντηση εμείς της Αθήνας για να πάμε μέχρι εκεί όλοι μαζί. Ετσι δεν θα αγχωθούμε για την διαδρομή εμείς που δεν την ξέρουμε και θα ήταν και ποιο καλή φάση πιστεύω. Πάντως αν κανονιστεί κάτι τέτοιο θα προσπαθήσω να κανονίσω την βάρδιά μου και να σας ακολουθήσω.

geo_d_cr
04-06-05, 00:04
Παίδες ευχαρίστως να ακολουθήσω ,αλλά ως τοτε που να ξέρω το προγραμμα μου.!
Αυτό είναι το "κόλλημα''

Jims192
04-06-05, 23:56
Λες, ε? :-? Καλα, αν μαζευτουμε και μπορω παμε.... 8)
Δεν κατάλαβα δηλάδη?Εμείς δεν σου φτάνουμε?Και τι θα πει αν μπορείς?Να μπορέσεις!!!

Basilis
05-06-05, 11:07
παιδια και εγω αν μπορεσω θα κατεβω,γιατι οχι..... μπορει να ερθω με ενα φιλαρακι απο το VW club... :P sun sun sun sun

Anonymous
05-06-05, 15:01
Δεν κατάλαβα δηλάδη?Εμείς δεν σου φτάνουμε?Και τι θα πει αν μπορείς?Να μπορέσεις!!!

Αν δεν γραφω τπτ τοτε λεω ρε......... :P
(καλα αν παμε στανταρ, μπορει και να παρακαμψω τπτ :oops: )

Ayrton
06-06-05, 08:26
Παιδιά, κοιτάχτε να οργανωθούμε. Εγώ θα ρίξω μια ματιά και στο πρόγραμμα του αγώνα για να δω σε ποια ειδική μπορούμε να πάμε την κυριακή. Άλλωστε εγώ θα είμαι επάνω απο Πέμπτη! Βέβαι έχετε υπόψη σας, ότι εάν είναι να δούμε ειδική, θα είναι άγριο το ξύπνημα!!! Μαζί με τα κοκόρια!!!

toyota mania
06-06-05, 11:38
Παιδιά, κοιτάχτε να οργανωθούμε. Εγώ θα ρίξω μια ματιά και στο πρόγραμμα του αγώνα για να δω σε ποια ειδική μπορούμε να πάμε την κυριακή. Άλλωστε εγώ θα είμαι επάνω απο Πέμπτη! Βέβαι έχετε υπόψη σας, ότι εάν είναι να δούμε ειδική, θα είναι άγριο το ξύπνημα!!! Μαζί με τα κοκόρια!!!Μονο Κυριακη,ρε συ,τριημερη αργια στο Ακροπολις και 4:30 επανω απο τον zzz .Εγω θα παω ολο το το τριημερο,ας συνενοηθουμε

Anonymous
06-06-05, 12:18
και 4:30 επανω απο τον zzz .Ε

Ναι, να παρεις και την καραμπινα μαζι, μην πεταχτει κανενας λαγος και τον χασεις!!! :lol:

(ακου εκει 4.30 8) )

Ayrton
06-06-05, 13:39
Κοιτα, όσοι θα είμαστε επάνω, εννοείται ότι μπορούμε να τα πούμε και άλλες ημέρες!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Ayrton
09-06-05, 08:11
Λοιπόν, έτσι απλά για ενημέρωση, απο Αθήνα μέχρι τώρα είμαστε περίπου 8-9 αυτοκίνητα. Δεν ξέρω πόσοι θα είσαστε απο την Επαρχία εκεί, αλλά θέλω να πιστεύω ότι θα μαζευτούμε αρκετοί τελικά! :lol:

(Δεν έχω μελετήσει ακόμα τις ειδικές, αλλά ρίξτε και εσείς καμιά ιδέα...... αν τα καταφέρουμε να δούμε και καμιά ειδική! Να φάμε κι λίγο χώμα :P !!!)

Jims192
09-06-05, 08:52
Λοιπόν, έτσι απλά για ενημέρωση, απο Αθήνα μέχρι τώρα είμαστε περίπου 8-9 αυτοκίνητα. Δεν ξέρω πόσοι θα είσαστε απο την Επαρχία εκεί, αλλά θέλω να πιστεύω ότι θα μαζευτούμε αρκετοί τελικά! :lol:
Ελα να μαζευόμαστε... (προς το παρών ξέρω σίγουρα 2 και πάμε γι αλλα.Ηρακλή θα κατέβεις απο παρασκευή?)
(.... αν τα καταφέρουμε να δούμε και καμιά ειδική! Να φάμε κι λίγο χώμα :P !!!)
Τι θα πεί αν τα καταφέρουμε?Γι'αυτό δεν θα πάμε?Acropolis χωρίς να φάς χώμα...καφές
χωρίς τσιγάρο...Ελα να οργανωθούμε!!! :lol: :lol: :lol:

toyota mania
09-06-05, 09:47
[quote=Ayrton";p="19418]Λοιπόν, έτσι απλά για ενημέρωση, απο Αθήνα μέχρι τώρα είμαστε περίπου 8-9 αυτοκίνητα. Δεν ξέρω πόσοι θα είσαστε απο την Επαρχία εκεί, αλλά θέλω να πιστεύω ότι θα μαζευτούμε αρκετοί τελικά! :lol:
Ελα να μαζευόμαστε... (προς το παρών ξέρω σίγουρα 2 και πάμε γι αλλα.Ηρακλή θα κατέβεις απο παρασκευή?)
(.... αν τα καταφέρουμε να δούμε και καμιά ειδική! Να φάμε κι λίγο χώμα :P !!!)
Τι θα πεί αν τα καταφέρουμε?Γι'αυτό δεν θα πάμε?Acropolis χωρίς να φάς χώμα...καφές
χωρίς τσιγάρο...Ελα να οργανωθούμε!!! :lol: :lol: :lol:[/quot Και τις 3 ημερες.Απο μια γρηγορη ματια που εριξα στο προγραμμα,για παρασκευη ξεχωρισα την Ελατεια.

Ayrton
09-06-05, 10:37
Στην Ελάτεια θα είμαι και εγώ κατα πάσα πιθανότητα την Παρασκευή! Στο γνωστό σημείο, στο μοναστήρι! Είναι ίσως το καλύτερο σημείο τις Ελάτειας - Ζέλη! Στηνώμαστε με κοψίδια εκεί!!! :lol: :lol: :lol:

Εγώ έλεγα για την κυριακή, γιατί τότε θα είμαστε και οι υπόλοιποι του Club.!!!
(Mε το μειονέκτημα ότι δεν θα δούμε πολλά εργοστασιακά τότε!)

Jims192
09-06-05, 14:37
Είναι ίσως το καλύτερο σημείο τις Ελάτειας - Ζέλη! Στηνώμαστε με κοψίδια εκεί!!! :lol: :lol: :lol:
To έχω πει πολλές φορές οτι πάντα τα καλύτερα χάνουμε...

Πάντως παίδες εγώ αμάξι στο χωματόδρομο δεν βάζω...Χίλιες φορές προτιμώ να περπατήσω κανα 2 χλμ...Μόλις άλλαξα λάστιχα,με αυτήν την ανάρτηση και με τα χίλια μύρια κοπανήματα θα αρχίσει να τρίζει χειρότερα..(ηδη έχω 1 τριγμο,καλά 2..ή 3,βαριά 5,το πολύ 6!!)οπότε καλό ήταν να βρεθούμε απο κάτω για να πάμε όλοι μαζί σε καμιά καλή θέση(Εκτώς πάλι αμα έρθει κανείς με hilux ή hiace και μας φορτώσει :lol: :lol: :lol: ..)Αποφασίστηκαι τελικά ποιος θα μας οδηγήσει στα κατατόπια?

Ayrton
09-06-05, 15:12
Μα, φίλτατε Δημήτρη. Το θέμα δεν είναι μόνο να δείς μερικούς τρελλούς να περνάνε με τα αυτοκίνητά τους! Η ουσία είναι η όλη φάση που παίζεται για να περάσεις καλά!!! :P Και μέσα σε αυτά, και τα κοψίδια!!! χεχεχεχε

toyota mania
09-06-05, 16:00
Είναι ίσως το καλύτερο σημείο τις Ελάτειας - Ζέλη! Στηνώμαστε με κοψίδια εκεί!!! :lol: :lol: :lol:
To έχω πει πολλές φορές οτι πάντα τα καλύτερα χάνουμε...

Πάντως παίδες εγώ αμάξι στο χωματόδρομο δεν βάζω...Χίλιες φορές προτιμώ να περπατήσω κανα 2 χλμ...Μόλις άλλαξα λάστιχα,με αυτήν την ανάρτηση και με τα χίλια μύρια κοπανήματα θα αρχίσει να τρίζει χειρότερα..(ηδη έχω 1 τριγμο,καλά 2..ή 3,βαριά 5,το πολύ 6!!)οπότε καλό ήταν να βρεθούμε απο κάτω για να πάμε όλοι μαζί σε καμιά καλή θέση(Εκτώς πάλι αμα έρθει κανείς με hilux ή hiace και μας φορτώσει :lol: :lol: :lol: ..)Αποφασίστηκαι τελικά ποιος θα μας οδηγήσει στα κατατόπια?θα σας βαλω εγω μεσα στο τανκς το δικο μου :lol: .Αν εχει κανει Ακροπολις,χωμα,πετρες κ.α.Αλλα χωμα και εγω δεν θα παω,900 euro τα πληρωσα τα γ@μ@μ@ν@ τα TTE,εξαλλου στην Ελατεια δεν πατας χωμα,παρκαρεις στο εκκλησακι και περπατας,λιγο ομως.

Geo!
11-06-05, 01:10
Ωραία!! θα έρθετε και προς Λαμία μεριά! Σπουδάζω στην Λαμία οπότε θα είμαι εκεί! Το Σάββατο σίγουρα! Κυριακή ισως (μπορεί βράδυ να ταξιδεύω για Ηράκλειο). Μην ξεχνάτε υπάρχει και Service Park! Έχει πολύ πράμα κι εκεί! :hehe :hehe
Γιάννη αν έρθεις τελικά, φέρε και την κάρτα μου, που είναι έτοιμη, να κλείσει το θέμα εγγραφή!! :hehe :hehe
Γιατί απ'ότι διάβασα από τις 15/6 δεν θα μπορούμε να μπαίνουμε στο site διαφορετικά!Αν είναι πες μου να σου στείλω το τηλεφωνό :call μου με PM.

(Υ.Γ.: Χάθηκα λόγω εξεταστικής περιόδου... και τώρα βλέπω αρκετές αλλαγές στο Site! :roll: :wink: )