PDA

Επιστροφή στο Forum : Βολτα Στο Λουτρακι


spiros
16-05-05, 13:13
Τη Κυριακη 29 Μαϊου θα παμε βολτα στο Λουτρακι (για φαγητο) και μετα στη Κορινθο (για καφε).
θα συναντηθουμε στις 10:00 το πρωι.στην ελευσινα μετα τη γεφυρα της μαμας ΤΟΥΟΤΑ στα δεξια υπαρχει μια ταμπελα η οποια λεει ΦΟΥΡΝΟΣ. 8)

kyro
16-05-05, 15:37
Ίσως πριν το φαγητό μπορούμε να πάμε στην Κόρινθο για Καρτ.

conan22b
16-05-05, 17:05
ε αν δεν καταφέρω να έρθω σε αυτή τη συνάντηση διαγράψτε με από το forum.

Slobo
16-05-05, 18:23
Ίσως πριν το φαγητό μπορούμε να πάμε στην Κόρινθο για Καρτ.

Πάντως και να μην προλάβουμε αυτή τη φορά για Καρτ να το κανονίσουμε οποωσδήποτε.

MARMEL
16-05-05, 19:40
προς πληροφορηση θα φαμε σε ενα μερος το οποιο λεγεται πισια. ειναι αναμεσα λουτρακι και σχοινο. η ταβερνα λεγεται πλατανος και ειναι καταπληκτικοτατη σε φαι και σε θεα και σε parking. και οχι δεν εχω ποσοστα απο την ταβερνα!!! :x το καλο ειναι οτι αν θελουμε μπορουμε να παμε και να ερθουμε απο διαφορετικη διαδρομη. μπορουμε να παμε απο εθνικη και να γυρισουμε απο δασος με στροφιλικια. η και το αντιθετο για να μη ζαλιστει ο σπυρος αφου θα χωνευει :oops: . καλυτερα πρωτα στροφιλικια και μετα φαι :lol: :P και μετα εθνικη. ε? τι λετε?
ΥΓ οσοι δεν εχουν, ας προμηθευτουν VHF απο το φανη. το σιγουρο ειναι οτι θα τα ευχαριστηθειτε!!!

Jims192
16-05-05, 19:56
προς πληροφορηση θα φαμε σε ενα μερος το οποιο λεγεται πισια. ειναι αναμεσα λουτρακι και σχοινο. η ταβερνα λεγεται πλατανος και ειναι καταπληκτικοτατη σε φαι και σε θεα και σε parking. και οχι δεν εχω ποσοστα απο την ταβερνα!!! :x το καλο ειναι οτι αν θελουμε μπορουμε να παμε και να ερθουμε απο διαφορετικη διαδρομη. μπορουμε να παμε απο εθνικη και να γυρισουμε απο δασος με στροφιλικια. η και το αντιθετο για να μη ζαλιστει ο σπυρος αφου θα χωνευει :oops: . καλυτερα πρωτα στροφιλικια και μετα φαι :lol: :P και μετα εθνικη. ε? τι λετε?
ΥΓ οσοι δεν εχουν, ας προμηθευτουν VHF απο το φανη. το σιγουρο ειναι οτι θα τα ευχαριστηθειτε!!!
Φαι???VHF???Στροφιλίκια???Γ@μ@ την απόστασή μου μεσα!Τα καλύτερα χάνουμε.... yell

kyro
17-05-05, 11:11
Προτείνω πρώτα στροφές που θα είμαστε ξεκούραστοι, αφάγωτοι, ορεξάτοι. Και θα μπορούμε να συζητήσουμε μετά, τι σας έκανα στα στροφιλίκια.
Επιστροφή χαλαρά από εθνική για να χονέψουμε.

Nikos
17-05-05, 13:37
Σωστος ο Αντωνης!Ο σκοπος ειναι να παμε καπου και να περασουμε καλα και φυσικα να γυρισουμε πισω οπως ακριβως θα παμε - δηλαδη με ασφαλεια!Αντε ρε φιλε Slobo να γνωριστουμε.Μενουμε στην ιδια πολη και ειμαστε αγνωστοι

Fanis
17-05-05, 13:54
Ενημερωτικα για να ειστε ετοιμοι .

καναλι 5 στα VHF

KAI ΟΛΟΙ ΜΕ ΓΕΜΑΤΑ ΤΑ ΝΤΕΠΟΖΙΤΑ ΣΑΣ!!!

Slobo
17-05-05, 14:03
Αντε ρε φιλε Slobo να γνωριστουμε.Μενουμε στην ιδια πολη και ειμαστε αγνωστοι

Στην επόμενη συνάντηση φίλε μου την Παρασκευή.

vagelisteo
17-05-05, 14:08
Πανο φιλμ μην ξεχασουμε να παρουμε εμεις!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Χαράλαμπος Μυλωνάς
17-05-05, 18:57
Παιδιά είμαι καινούργιο μέλος.Μπορώ να έρθω και εγώ στην εκδρομή?Αν ναι πως γίνεται ,Θα μαζευτούμαι όλοι μαζί καπου και θα φύγουμε από εκεί για Λουτράκι

NyO
18-05-05, 11:01
Εννοείται πως μπορείς!!! Τι ερωτήσεις ειναι αυτές! :wink:
Λεπτομέρειες 8α μάθουμε φαντάζομαι αργότερα αλλά ναι συνήθως μαζευόμαστε όλοι κάπου και ξεκινάμε απο εκεί για τον τελικό προορισμό!

MARMEL
19-05-05, 00:07
λοιπον επειδη θα βλεπω και θα ακουω αποριες βαση λογικης θα γινει το εξης. η αποσταση ειναι περιπου 180 χιλιομετρα πηγαινε ελα. μια 2ρα δλδ. :-? . θα παμε απο ελευσινα βιλλια ψαθα αλεποχωρι ισως στο αλεποχωρι πιουμε καφε σε παραλια. μετα απο κει παμε σχοινο και μετα απο ολα αυτα και καταπληκτικη διαδρομη ειλικρινα φτανουμε στα πισια οπου και ειναι η ταβερνα επανω στο βουνο μεσα στα δεντρα με τελεια θεα. τα τραπεζια της ταβερνας ειναι κομενες φετες απο πλατανο και το νερο που πινουμε εκει ειναι απο πηγη η οποια αναβλυζει εκει.αποχωρωντας απο εκει σε 10 λεπτα θα ειμαστε στο λουτρακι το οποιο εχει πολυ ωραιες καφετεριες. θα επιλεξουμε. εχει μερικες επανω απο τη λιμνη λουτρακιου με ωραια θεα και εχει και την γνωστη καφετερια καταρακτες επισης με τελεια θεα στη θαλασσα. απο κει η επιστροφη γινεται απο το γνωστο δρομο της εθνικης οδου. χμ.... αυτη τη φορα αν θα εχει κινηση δε θα με πειραξει καθολου διοτι θα βλεπω τηλεοραση :hehe . οχι σαν την πικρα που εφαγα οταν γυρνουσα απο γιαννενα.βεβαια αν θελουμε το αλαζουμε το μενου και παμε και καμια κορινθο η ξαναγυρναμε απο τα στροφιλικια (τρεμε billlllll). θα δουμε. καλο ειναι επισης να πουν εδω τα μελη τα οποια θα ερθουν να ξερουμε περιπου τι γινεται. (παλι εγω και ο βαγγελης θα μαστε? yell ) αλωστε υπαρχει χρονος. το βασικο προγραμμα λογικα θα ειναι αυτο. λοιπες καλυτερευσεις δεκτες. φιλικα πανος. tongue

kyro
19-05-05, 11:16
Ας ξεκινήσουμε να δηλώνουμε συμμετοχή λοιπόν. Εγώ θα έρθω. Καήκατε.

Slobo
19-05-05, 15:17
Και εγώ θα έρθω. Εκτός απροόπτου βέβαια.
Ευκαιρία να δοκιμάσω :drive και τα καινούργια αμορτισέρ, ελατήρια, λάστιχα ..... αυτά.



Πάντως από την περιγραφή του MARMEL η διαδρομή φαίνεται πολύ καλή.

GIANNIS_G6
19-05-05, 15:24
Aντε να δουμε!!!εχει σκουριασει το τουτου μου,πρεπει να το ξεμπουκωσουμε λιγο γιαυτο οι στροφεσ ειναι οτι πρεπει με συνεχεισ ανεβοκατεβασματα και τρελα σκασιματα!!(θα θελα :lol: :lol: )λοιπον μεσα και γω μαγκεσ!! question αλλα εχω μια απορια?εσεισ θα μπορεσετε να με ακολουθησετε?? :lol: :lol: :P

Nikos
19-05-05, 20:31
Λεω να ερθω και εγω,μετα την επισκευη δεν εχω "κανει" χιλιομετρα εκτος πολης. Απορια: θα παρουμε και γυναικες μαζι;

TOLIS EE80
19-05-05, 20:56
Μιας που ειμαι απο την κορινθο θα χαρω πολυ να σασ δουμε απο κοντα.

TOLIS EE80
19-05-05, 21:18
΄Κοιτα συμπτωση.στα πισια εχουν οι γονεις μου εξοχικο.μπορω να πω οτι ειμαι πολυ τυχερος. :lol:

MARMEL
19-05-05, 23:36
Λεω να ερθω και εγω,μετα την επισκευη δεν εχω "κανει" χιλιομετρα εκτος πολης. Απορια: θα παρουμε και γυναικες μαζι; φυσικα φιλε. χωρις γυναικες δεν παμε πουθενα και τι γυναικες ομως ε? ηδη τις εχουμε κανει πασιγνωστες με τις εκδηλωσεις μας. ε αννα? ε ελενα? χε χε . θα χουμε θα χουμε!!!

MARMEL
20-05-05, 23:07
λοιπον ηρθε η ωρα για την ανακοινωση για τον τοπο και την ωρα συναντησης.. μετα την ΤΟΥΟΤΑ ελευσινας υπαρχει μια γεφυρα που αριστερα παει ελευσινα και δεξια παει μαγουλα.παμε ολο ευθεια :lol: την περναμε απο κατω τη γεφυρα και με το που βγαινουμε απο αυτην στα δεξια μας εχει μια ταμπελα που λεει ΦΟΥΡΝΟΣ. εκει θα ειμαστε στις 10:00 . ειναι το σημειο που ειχαμε δωσει ραντεβου οταν κοψαμε την πιτα μας :hehe :hehe :hehe
ΥΓ χμ....... ο billlllll δε θα ερθει να δω πως στριβει? αλλα πως να τον δω οταν δε θα μπορει να με βλεπει αυτος? question

DjBac
21-05-05, 02:10
Κατά πάσα πιθανότητα θα έρθω και εγώ!! :hehe

billlllll
21-05-05, 02:27
Μην ανησυχείς Μarmelάδα μου κατά πάσα πιθανότητα θα έρθω και γω...
Εκτός απροόπτου βέβαια.. (επίσκεψη γονέων από Γιάννενα-ξεκίνημα νωρίς εξεταστικής...)

MARMEL
22-05-05, 21:36
χμ ο νεοκλης που χαθηκε? ειχε λυσαξει για βολτα. θα τον βρω.... ηρθε η στιγμη να ταπεινωσω ts........ :P

Mike_G
23-05-05, 00:41
Κι εγώ μέσα (κατα πάσα πιθανότητα) θα έρθει και ενα φιλαράκι με μαύρη στρογγυλοφάναρη να σας δει κι αυτός..........θα προσπαθήσω να έρθω και την παρασκευή να το συζητήσουμε και απο κοντα

Ελπίζω βέβαια να μην δουλευω :-?

sotiris
23-05-05, 13:18
Άμα τα καταφέρω θα έρθω για να γραφτώ κιολας στο club.

Nikos
24-05-05, 17:20
Παιδια καλου κακου δεν φοραμε και μαγιο!!!!!!!!!!

Slobo
24-05-05, 18:54
Παιδια καλου κακου δεν φοραμε και μαγιο!!!!!!!!!!

Νίκο καλή η ιδέα σου!

Πριν από λίγο όμως που κοίταγα την πρόβλεψη του καιρού πικράθηκα λίγο :mad . Ελπίζω μόνο να πέσουν έξω (ως συνήθως δηλαδή σε τόσο μακρινές προβλέψεις) και να έχει καλό καιρό sun.

Nikos
25-05-05, 18:11
Κατι τετοιο ακουσα και εγω το πρωι και σπαστηκα.Μακαρι να κανουν λαθος

MARMEL
25-05-05, 23:34
καλυτερα να βρεχει για να αναψουμε και το τζακι και να εχει και ενδιαφερον η διαδρομη. αχ μου λειψε ο χειμωνας!!!

ΘΕΜΗΣ
27-05-05, 02:49
Γεια χαρα σε ολους.Ειμαι και εγω καινουργιος και θελω να μπω σιγα,σιγα στον ρυθμο σας.Ειμαι 18 και εχω μια εξαψη για corolla απο τα 13.Μπορει να ερθω και εγω αν μπορεσω.Βεβαια αυτο που με κολαει ειναι οτι ειμαι λιγο πιτσιρικας ακομα και θα ειναι καπως διαφορετικα για εσας.Και το οτι δεν γνωριζω κανεναν ειναι καπως και αυτο.

billlllll
27-05-05, 03:08
Φίλε μη κολλάς θα δεις μια παρέα είμαστε όλοι θα γνωρίσεις άτομα αμέσως...
Όσο για την ηλικία μην ανησυχείς δε μας πήραν και μας τα χρόνια... (εξαιρείται ένας... ξέρει αυτός... :P )
Θα χαρούμε να σε δούμε!

vagelisteo
27-05-05, 12:04
Απο συμμετοχη βλεπω παλι ΠΑΝΙΚΟΣ!!!!
Εγω εχω την εξης απορια:πως γινεται να "λεμε" γιατι δεν κανουμε εκεινο σαν club ολοι μαζι γιατι οχι το αλλο????Αφου σε εκδρομουλες 1 φορα το 2μηνο δεν υπαρχει συμμετοχη πως να κανει το προεδριο διαφορα αλλα???

DjBac
27-05-05, 12:19
Τελικά θα έρθω αλλά θα το παίζω γερμανός!!! :hehe :hehe
Το αμάξι από δευτέρα και αν!!!!

Σα να έχει δίκιο ο Βαγγέλης!!! Τι να κάνουμε...
Ας ελπίσουμε τουλάχιστον πως θα δούμε μέλη από επαρχία!!

vagelisteo
27-05-05, 12:24
Ωχ ωχ ωχ Αντωνη χτυπησες ενα ακομα "σημειο"!!!!!
Επαρχεια..........................!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
Μμμμμμμμμμμμμμ σιγουρα θα δουμε μελη..........μαλλον ........... question question

Jims192
27-05-05, 15:06
Ωχ ωχ ωχ Αντωνη χτυπησες ενα ακομα "σημειο"!!!!!
Επαρχεια..........................!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
Μμμμμμμμμμμμμμ σιγουρα θα δουμε μελη..........μαλλον ........... question question
Για ποιούς χτυπά η καμπάνα?Ρε παίδες τι να κάνουμε,αφου είμαστε μακρυά.Και σείς τι κάνετε?Ανηφορίστε και λιγάκι...Ηδη η Βορριοκεντρική συμμαχία συγκροτείται για τα καλά.Είμαστε 4 (xenos,χρηστος,toyotamania,jims192) και αυξανόμαστε.Είμαστε ψημένοι για εκδρομούλα αλλά πλεισιέστερα ημών...Αντε με το καλό! :lol: :lol: :lol:

vagelisteo
27-05-05, 15:11
Ειχαμε ανεβει Γιαννενα φιλε Δημητρη και μαντεψε ποσοι ηρθαν να μας δουν!!!
Οσο για την εκδρομη προς τα πανω σκεψου εαν στο Λουτρακι εχουμε τοση μεγαλη συμμετοχη σκεψου τι θα γινει οταν θα πρεπει να κανουμε καμια 600χλμ πηγαινε ελα και οχι 190 που ειναι τωρα!!!

Jims192
27-05-05, 15:34
Ειχαμε ανεβει Γιαννενα φιλε Δημητρη και μαντεψε ποσοι ηρθαν να μας δουν!!!
Οσο για την εκδρομη προς τα πανω σκεψου εαν στο Λουτρακι εχουμε τοση μεγαλη συμμετοχη σκεψου τι θα γινει οταν θα πρεπει να κανουμε καμια 600χλμ πηγαινε ελα και οχι 190 που ειναι τωρα!!!
Δεν λέω ρε Βαγγέλλη να φτάσεται και μέχρι εκεί...Για μας έιναι παραπάνω απο 600 αυτή η εκδρομή.Κάπου ενδιαμεσα για να μοιραστεί η απόσταση..Εστω και πιο κοντά σε σας καθότι είστε και πλειοψηφία... :lol: :lol: :lol:

MARMEL
27-05-05, 15:38
Γεια χαρα σε ολους.Ειμαι και εγω καινουργιος και θελω να μπω σιγα,σιγα στον ρυθμο σας.Ειμαι 18 και εχω μια εξαψη για corolla απο τα 13.Μπορει να ερθω και εγω αν μπορεσω.Βεβαια αυτο που με κολαει ειναι οτι ειμαι λιγο πιτσιρικας ακομα και θα ειναι καπως διαφορετικα για εσας.Και το οτι δεν γνωριζω κανεναν ειναι καπως και αυτο. ελα ρε ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΡΑ!!! ΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΙΤΕΣ μασανε ρε συ? φυσικα να ερθεις. οσο για αυτους για την επαρχια ασε βαγγο τις ξερουμε τις δικαιολογιες. ποτε θα παμε λιμνη πλαστηρα? να οργανωθω δλδ?

Jims192
27-05-05, 15:42
...οσο για αυτους για την επαρχια ασε βαγγο τις ξερουμε τις δικαιολογιες. ποτε θα παμε λιμνη πλαστηρα? να οργανωθω δλδ?
Το καλοκαίρι πλησιάζει και επιζήτηση δροσιάς είναι επιβεβλημένη...Οπότε ετοιμαστήτε βάλτε τα καλά σας και τα διπλοφάναρα σας...Τα στροφιλίκια και ο toyota mania μας περιμένουν!!! :lol: :lol: :lol:

Slobo
27-05-05, 15:47
Πάντως εγώ αν μπορούσε να οργανωθεί μία εκδρομή και πιο μακριά , κοντά στα παιδιά της επαρχίας, θα ακολουθούσα άνετα. Ειδικά για Λίμνη Πλαστήρα δεν το συζητώ. Χαλαρά μέσα! Αλλά και Γιάννενα (να παινέψω λίγο και την καταγωγή μου) και αλλού.

Αν υπάρχει καλή παρέα και καλή διάθεση ακόμα και οι πιο μακρινές αποστάσεις φαίνονται τελικά πολύ μικρές. Και από ότι έχω δει από την πολύ μικρή μέχρι τώρα παρουσία μου στο club (γιατί είμαι αρκετά καινούργιος) αν μη τι άλλο η καλή παρέα είναι δεδομένη. Το ίδιο πιστεύω και η διάθεση.

MARMEL
27-05-05, 16:15
ωραια τοτε αν και θα τα πουμε και απο κοντα θα οργανωσω βολτα στην λιμνη πλαστηρα. θα ερθει και ο χρηστος εκει σιγουρα. το λεγαμε απο καιρο με το βαγγελη αλλα ολο τσακιζε. ειχα μπλεξει και με τη δουλεια και με αραβωνες και τσακιζε συνεχεια. μαλοον σε 2-3 βδομαδες θα παμε αν ειναι. τσιπουρο θελουμε οχι στροφιλικια. χε χε

CorollaG6
27-05-05, 16:39
ante ta leme tin kyrgiaki. Sorry gia ta latinika ala eime sxoli kai den exei creek to pc

toyota mania
27-05-05, 17:43
Ωχ ωχ ωχ Αντωνη χτυπησες ενα ακομα "σημειο"!!!!!
Επαρχεια..........................!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
Μμμμμμμμμμμμμμ σιγουρα θα δουμε μελη..........μαλλον ........... question question
Για ποιούς χτυπά η καμπάνα?Ρε παίδες τι να κάνουμε,αφου είμαστε μακρυά.Και σείς τι κάνετε?Ανηφορίστε και λιγάκι...Ηδη η Βορριοκεντρική συμμαχία συγκροτείται για τα καλά.Είμαστε 4 (xenos,χρηστος,toyotamania,jims192) και αυξανόμαστε.Είμαστε ψημένοι για εκδρομούλα αλλά πλεισιέστερα ημών...Αντε με το καλό! :lol: :lol: :lol: Παντος εγω δεν μασαω,ειμαι μεσα για την κυριακη,αρκει να βρω παρεα loud .Τωρα για λιμνη Ν.ΠΛΑΣΤΗΡΑ αρκει να εχει καλο καιρο(ηλιο) και να εχει γεννησει η γυναικα μου(μεχρι 10 Ιουνιου περιμενω το δευτερο yell )απο εκει και περα θα μεινετε με το στομα ανοικτο απο το τοπιο(ειναι και τα γουστα βεβαια).Το μονο κακο ειναι οτι δεν προλαβαινεις να την ευχαριστηθεις σε μια μονο ημερα. Τωρα εσεις οι 3 ενοχοι(ξερετε ποιοι) μου χρωστατε επισκεψη, αρκει να εχει μεχρι τοτε η λιμνη νερο.

wastegate
27-05-05, 18:14
Ειχαμε ανεβει Γιαννενα φιλε Δημητρη και μαντεψε ποσοι ηρθαν να μας δουν!!!
Οσο για την εκδρομη προς τα πανω σκεψου εαν στο Λουτρακι εχουμε τοση μεγαλη συμμετοχη σκεψου τι θα γινει οταν θα πρεπει να κανουμε καμια 600χλμ πηγαινε ελα και οχι 190 που ειναι τωρα!!!
Γιατι βαγγελη ποσα ατομα κατεβηκαν απο την αθηνα στα Γιαννενα?Μην το πας ετσι.Για να ερθω εγω αθηνα θα χρειαστω τουλαχιστον 100Ε για πηγαινε ελα + οσα χαλασω+το ξενοδοχειο.Με συμφερει για μονο για 1 διημερο?

Nikos
27-05-05, 18:34
Παιδια για Λιμνη Πλαστηρα πιστευω οτι δε θα βολεψει ολους.
Πιστευω οτι αν κανονιζαμε μια εκδρομουλα προς Λαμια σιγουρα 8α υπαρξει μεγαλυτερη συμετοχη απο πιο πολλα μελη του club.Πιστευω οτι ειναι πολυ καλη ιδεα

TOLIS EE80
27-05-05, 21:42
Καποιος υπευθυνα ν'αναφερει το προγραμμα.ειμαι απο κορινθο και δεν θα σας βρω ελευσινα.μαλλον στα πισια αλλα τι ωρα θα ειστε εκει;αληθεια ποσοι θα μαζευτουμε;το boss ποιος θα ειναι;

MARMEL
28-05-05, 01:39
λοιπον το ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. To boss ειναι οι corolles μας και ο vagelisteo μιας και ειναι supermoderator :lol: . ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ στις 10 απο την ελευσινα ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΙΣ 10 Ε? :x . μετα την τουοτα εχει πινακιδα μεγαλη ΦΟΥΡΝΟΣ. θα παμε απο ΒΙΛΙΑ ΨΑΘΑ ΑΛΕΠΟΧΩΡΙ(μαλλον αλεποχωρι καφεδακι) μετα παμε ΣΧΟΙΝΟ και μετα ΠΙΣΙΑ. θα ειμαστε στην ταβερνα πλατανος περιπου στις 12:30. μετα το φαι θα αποφασισουμε που θα ρουφηξουμε ενα καφeδακι πριν βγουμε στην εθνικη για επιστροφη. μαλλον στους καταρακτες στο λουτρακι. η συνολικη αποσταση προβλεπεται στα 190 χιλιομετρα.η διαδρομη ειναι τρομερα ομορφη. να εχουμε ολοι vhf, φωτογραφικη μηχανη, διαθεση, και φυσικα απλετο χαμογελο.

ΥΓ1 φιλε TOLIS EE80 αν μας βρεις στα πισια θα μας καταλαβεις πιστεψε με. μπορεις να μιλησεις σε οποιονδηποτε.
ΥΓ2 οσο αναφορα για την βολτα στην λιμνη πλαστηρα ειναι επιθυμια δικη μου και του βαγγελη και σχεδιαζεται εδω και καιρο αλλα ολο ακυρονοταν λογω υποχρεωσεων.οι λογοι που θελουμε να παμε εκει ειναι το μερος και φυσικα τα παιδια που θα συναντησουμε εκει. θα ναι 3-4 μαλλον.η συγκεκριμενη βολτα δεν αλαζει με τιποτα. θα γινει ανακοινωση απο βδομαδα για ημερομηνια.θα τα μπλεξουμε στο τελος. αν θελετε και αλλη βολτα προς λαρισα φυσικα γινεται αλλα μετα την ημερομηνια της λιμνης πλαστηρα. χε χε. εκτος αν κανονισετε πιο νωρις μονοι σας. φιλικα πανος

Sotosgl
28-05-05, 09:00
Ρε παιδια δεν θελω να ειμαι το πνευμα αντιλογιας εδω αφου το κανονιζω αρκετο καιρο να ερθω αλλα με τον βρωμοκαιρο τι κανουμε?Αν συνεχισει να ριχνει οπως σημερα δεν βλεπω να εχουμε και πολυ λαο(ειδικα εγω που τα λαστιχακια μου εχουν γινει Slick :oops: :banghead )

overboost
28-05-05, 13:42
Μέσα και εγώ!Δεν ξέρω κανέναν αλλά είναι ευκαιρία να γνωριστούμε.Το κακό είναι ότι μετά τις 9.30-10 είμαι free αύριο οπότε βλέπω να σας κυνηγάω (μην τα λιώνετε και εσείς :P ) μέχρι να καθίσετε για φαγητό.
Υποθέτω ότι στο κινητό αυτό θα μπορώ να σας βρώ αύριο έτσι?

billlllll
28-05-05, 17:10
Ναι ρε γμτ ελπίζω να μην ρίχνει πολύ αύριο και μας τα χαλάσει... overboost πάρε τηλ στο δρόμο να μας βρεις!

MARMEL
28-05-05, 21:07
δεν ξερω τι λετε αλλα εγω θα παω εστω και μονος μου :x . τετοιος καιρος μ αρεσει εμενα. cussing τι σκ@τ@ απο ζαχαρη ειμαστε? το αμαξι το πηρα μονο και μονο για να μη βρεχομαι. αν ηταν ετσι τα πραγματα........ ερχομουν και με το CBR μου. αν ειναι οποτε βρεχει να κανουμε πισω δεν κανουμε τιποτα ετσι. και μετα ΜΕ ΛΕΤΕ ΠΑΠΠΟΥ .
και στην τελικη το κρεας που υπαρχει εκει δε το βρισκεις ευκολα πανελλλαδικα!!!
ελπιζω να υπαρχει η ιδια ορεξη και φυσικα συμμετοχη αλλιως θα πηγαινω μονο με το βαγγελη που δε μασαει απο καιρους και χιονια (βλεπε μετσοβο)
φυσικα δεν πιανω κανεναν απο το λαιμο. :lol:
10 ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΟΜΩΣ :x
και στην τελικη ηταν μεχρι σημερα τ απογευμα 99% να μην ερθω λογω του οτι δουλευω αυριο. εχω αναλαβει μια υποχρεωση (πλοηγος χα χα χα χα :lol: ) επειδη δεν ξερει κανενας την ταβερνα δεν γινοταν να ελειπα και το αποτελεσμα ηταν να διαφωνησω εντονα με το αφεντικο. το οτι αυριο θα χασω 150 ευρω που δε θα παω στη δουλεια δε το λογαριαζω καθολου προκειμενου για να ειμαι στη βολτα μας!!!
φιλικα πανος

toyota mania
28-05-05, 22:33
Πανο,μια απο τα ιδια.Τα χρονια ειναι αυτα που νιωθεις και αισθανεσαι.Ειμαι 32 και νιωθω 22.Περυσι πηγα μονος μου Ακροπολις και τις 3 ημερες απο το πρωι μεχρι το βραδυ.Πηγα μονος μου γιατι δεν με ακολουθουσε κανενας λογω προγραματος,τους φαινοταν κουραστικο,λογω χιλιομετρων και περπατηματος,παιδια 23 και 25 χρονων.Εκανα 500 χιλ την ημερα συν το οργωμα των βουνων.Να προσεχετε αυριο.

Jims192
28-05-05, 22:56
Τωρα για λιμνη Ν.ΠΛΑΣΤΗΡΑ αρκει να εχει καλο καιρο(ηλιο) και να εχει γεννησει η γυναικα μου(μεχρι 10 Ιουνιου περιμενω το δευτερο yell )
Αντε με το καλό και σύ...Θα περιμένουμε να "γεννήσει" και ο χρήστος τώρα..στα κοντά και αυτός!
απο εκει και περα θα μεινετε με το στομα ανοικτο απο το τοπιο(ειναι και τα γουστα βεβαια).Το μονο κακο ειναι οτι δεν προλαβαινεις να την ευχαριστηθεις σε μια μονο ημερα.
Ξεκινάμε άμα είναι πουρνό πουρνό.Και για τους μακρυνούς...στη Λάρισα και μεγάλο σπίτι έχουμε και μπόλικα κρεβάτια :lol: :lol:
Τωρα εσεις οι 3 ενοχοι(ξερετε ποιοι) μου χρωστατε επισκεψη, αρκει να εχει μεχρι τοτε η λιμνη νερο.
Ποιους λές question question question

τσιπουρο θελουμε οχι στροφιλικια. χε χε

Και κοψίδια να συμπληρώσω...γμτ κάτι πρέπει να κάνω μ΄αυτό το ρημάδι το στόμα μου!Δεν κλείνει με τπτ :oops:

MARMEL
29-05-05, 09:12
μπορει να προσπαθει ο καιρος να μου τη σπασει αλλα οχι δε θα νευριασω παλι.ξεκιναω. ελπιζω να ειμαστε οι ιδιοι και να μη μασησουμε χε χε. προσοχη στους δρομους!!!
παω να μυρισω τις πευκοβελονες βρεγμενες

toyota mania
29-05-05, 14:02
Εσυ ποιους λες δημητρη :lol: .Θα πλακοθουμε :P στα κοψιδια(τετοια παιδακια δεν εχω ξαναφαει πουθενα,ταβερνα φιλου)στο τσιπουρο,ντοπιο,αλλα και κρασι.Αυτο που δεν παιζεται ειναι ο καφες με φοντο το ηλιοβασιλεμα και το λαμπιρισμα της λιμνης.Επισης ψαρι φρεσκο(ποιο φρεσκο δεν γινεται,πριν το ψησουνε κολυμπαει μπροστα σου),αλλα και για τους ψαραδες υπαρχουν καταπληκτικα μερη για ψαρεμα.

wastegate
29-05-05, 19:14
αν ειναι οποτε βρεχει να κανουμε πισω δεν κανουμε τιποτα ετσι. και μετα ΜΕ ΛΕΤΕ ΠΑΠΠΟΥ .
θα πηγαινω μονο με το βαγγελη που δε μασαει απο καιρους και χιονια (βλεπε μετσοβο).Το οτι αυριο θα χασω 150 ευρω που δε θα παω στη δουλεια δε το λογαριαζω καθολου προκειμενου για να ειμαι στη βολτα μας!!!
Καταρχας το οτι εισαι παππους ειναι το μονο σιγουρο!!Γιατι ρε συ μονο ο βαγγελης ηρθε μετσοβο?Εγω δεν ηρθα ρε και το βραδυ φορτωνα το αμαξι για να φυγω το πρωι θεσ/νικη?Ρε συ 150Ε μεροκαματο παιρνεις?Καμια τετοια δουλεια και για μενα υπαρχει?

MARMEL
29-05-05, 21:37
ε κυριακη ειναι να μην παρω :oops: 150?
αλλη μια βολτα στεφτηκε απο επιτυχια. νομιζω ηταν καλα. conan22b sotosgl corollag6 dj clap175, θεμης και καποιοι αλλοι καλα που ηρθατε. χε χε εσεις χασατε. το συνολο ηταν καλο.η διαδρομη ηταν ομορφη με αρκετες στροφες και στενα περασματα. ο καιρος μας εκανε το χατηρι και εβρεχε μονο το πρωι. με το που ξεκινησαμε φαγαμε μονο μερικες ψιχαλες. ιστορια της υποθεσης ο νεοκλης και ο chris που μας εκαναν και χεστηκαμε στο γελιο. μετα απο μια ομορφη διαδρομη σε βουνα και θαλασσα πηγαμε στην ταβερνα μεσα στα πλατανια και νομιζω οτι ηταν ολα οκ. εγω εμεινα ευχαριστημενος παντως. αλωστε γουστα ειναι αυτα. στο γυρισμο παντως δεν περιμενα οτι θα ακουλουθουσαμε ακομα τη γραμμη την οποια ειχαμε ξεκινησει(φαλαγγα). ημασταν ολοι μαζεμενοι στη σειρα απο το λουτρακι μεχρι το παρκιν στα goodys μεχρι που χαιρετηθηκαμε και απο κει και μετα ταπα. αν και ειχε κινηση γμτ. τα vhf πηραν φωτια.
ημασταν 14 αυτοκινητα 23 ατομα και ηρθε και μας βρηκε στην ταβερνα ο κορινθιος με το ομορφο ΕΕ80 o τολης. ευχαριστουμε για την παρεα τολη.το παρων εδωσαν επισης 5 γυναικες σας ευχαριστουμε και εσας!!!
ελπιζω να δουμε τις φωτο που τραβηξαμε εδω
τα υπολοιπα ας τα πουν και οι αλλοι συμμετεχοντες της βολτας
φιλικα πανος

geo_d_cr
29-05-05, 23:43
καλησπερα παιδια...................
πως ηταν η βολτα στο λουτρακι σημερα?
ελπιζω να περασατε καλα αν και δεν βοηθησε αυτος ο τρελοκαιρος.
κατι ειδα οτι παιζει κ αλλη εκδρομη μετα απο αυτην ,αληθευει??

geo_d_cr
29-05-05, 23:48
μηπως θα μπορουσε καποιοσ να με βοηθησει να βαλω καμια φωτο καλη οπως εχουν ολοι κ οχι"ΝΟ ΑΒΑΤΑΡ".........??http://www.corollaclub.com/forum/images/smiles/yell.gif
yell

Gorillas
30-05-05, 01:12
μηπως θα μπορουσε καποιοσ να με βοηθησει να βαλω καμια φωτο καλη οπως εχουν ολοι κ οχι"ΝΟ ΑΒΑΤΑΡ".........??http://www.corollaclub.com/forum/images/smiles/yell.gif
yell
Πήγαινε από τις επιλογές που έχει πάνω στο προφίλ και στην συνέχεια επέλεξε τον πίνακα ελέγχου άβαταρ. Εκεί μπορείς να φορτώσεις μια φωτο από τον υπολογιστή σου. Να προσέχεις όμως λίγο που γράφεις γιατί είσαι off topic, όπως εγώ αυτή την στιγμή.

ΘΕΜΗΣ
30-05-05, 03:06
Φιλε Πανο(Marmel),εχεις απολυτο δικιο.Ειμαι αδικαιολογητος.Ενω ηθελα να ερθω,ημουν λιγο "κολημενος" :oops:.Τωρα που εμαθα ομως πως περασατε,πραγματικα το εχω μετανιωσει :banghead,.Ειμαι νεος στο club και εχω ακομα καποιους δισταγμους :-? ,Ειμαι σιγουρος οτι θα μπω στον ρυθμο σας,λιγο χρονο θελω.Πιστευω οτι στην αρχη θα νιωσατε ολοι ετσι.

Nikos
30-05-05, 08:11
Παιδια καλημερα καλη εβδομαδα και καλη εργασια.
Οφειλω να ομολογησω οτι ολα ηταν πολυ καλα , παο την αρχη μεχρι το τελος.
Το γελιο μονο ποθ ριξαμε ηταν ολα τα λεφτα.
Σπυροοοοοοοοο! Καποιο μελος ειπε για ξεσκαρταρισμα χαχαχαχα! Το ιδιο μελος παραπονοινταν συχνα για το αυτοκινητο που τον ακουθουσε.ΑΝΤΩΝΗΗΗΗΗ. Αντε και στην επομενη εκδρομουλα ακομα καλυτερα.
Πανο απο τη στιγμη που υπηρχε κοινη αποφαση για επιστροφη ολα τα αυτοκινητα μαζι δεν θα χαλαγε η γραμμη και πιστευω οτι ηταν καλη διαφημηση για το COROLLACLUB

Slobo
30-05-05, 11:24
Καλημέρα σε όλους.

Πως περάσαμε στην εκδρομή? Τέλεια!!! Φοβερά!!! Φανταστικά!!! Υπέροχα!!!

Όπως καταλάβατε έμεινα κατενθουσιασμένος. Τόσο πολύ μάλιστα που περιμένω πως και πως για την επόμενη.

Η διαδρομή ήταν πολύ καλή (μπράβο Πάνο). Φυσικά και η ταβέρνα ήταν πολύ καλή (και πάλι μπράβο Πάνο). Ο καιρός πήγε να μας τα χαλάσει λίγο αλλά τελικά δεν τα κατάφερε. Αφού και βροχή βρήκαμε και ομίχλη (εδώ βοήθησαν πολύ τα VHF) αλλά και πάλι το κέφι έμεινε αμείωτο. Περιττό βέβαια να πω ότι στα περισσότερα χωριά μας κοίταγαν όλοι σαν χαζοί και εδώ που τα λέμε δεν είναι και συνηθισμένο να βλέπεις συχνά ένα κομβόι από ίδια αυτοκίνητα.

Κατά τα άλλα όπου και να βρισκόμασταν είτε για καφέ είτε για φαγητό κυριολεκτικά λιώσαμε από τα γέλια.

Μπράβο σε όλους όσους συμμετείχαν . Πραγματικά ήταν όλα υπέροχα.

Άντε με το καλό η επόμενη στην οποία και περισσότεροι να είμαστε αλλά και να είναι πιο μακριά για να βρεθούμε και με τα παιδιά από την επαρχία που δεν έχουν την δυνατότητα να είναι παρόν στις συναντήσεις αλλά και σε κοντινές εξορμήσεις σαν την χθεσινή.

Θα προσπαθήσω αργότερα να ανεβάσω μερικέ φωτογραφίες που βγάλαμε!

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους.

vagelisteo
30-05-05, 11:32
Οντως ηταν παρα πολυ καλη η διαδρομη και πιστευω πιο πολυ θα την ευχαριστηθηκε ο billlllll (εαν δεν ειχε τοσο βαρος μεσα πιστευω ακομα καλυτερα)!
Για μια ακομα φορα περασαμε πολυ ωραια και πολυ φαγητο(βλεπε μερικοι τρωγανε απο 3 τραπεζια)...............
Χρηστο το ματι ενταξει με τα "γυαλια" ηλιου???? :lol:
Αντε παιδια να ειμαστε καλα και να παμε και προς τα πανω που λεμε συντομα σχετικα.

Jims192
30-05-05, 12:44
Για μια ακομα φορα περασαμε πολυ ωραια
Aντε μπράβο!Και στα δικά μας σύντομα....
και πολυ φαγητο(βλεπε μερικοι τρωγανε απο 3 τραπεζια)...............
Γμτ..Τα καλύτερα χάνουμε.... :x

Αντε παιδια να ειμαστε καλα και να παμε και προς τα πανω που λεμε συντομα σχετικα.
Ετοιμαστήτε...περιμένουμε! :lol: :lol: :lol:

Nikos
30-05-05, 15:15
Aσχολειται καποιος με pulbar να μας το πει!
Εχθες "καποιος" φωναζε αν εχει κανεις "εργατη" [acronym:181c7bfaa7="ΔΙΑΦΟΡΑ"]COROLLA[/acronym:181c7bfaa7]
Χαχαχαχαχα Αντωνη!

Nikos
30-05-05, 15:16
Aσχολειται καποιος με pulbar να μας το πει!
Εχθες "καποιος" φωναζε αν εχει κανεις "εργατη" σε [acronym:4e66c75119="ΔΙΑΦΟΡΑ"]COROLLA[/acronym:4e66c75119]
Χαχαχαχαχα Αντωνη! :did

MARMEL
30-05-05, 18:52
:x ποιος ετρωγε απο 3 τραπεζια? παντως ευχαριστω για τα καλα σας λογια. το θεμα ειναι να ληγει μια εκδρομη χωρις να υπαρχει κατι το οποιο σε χαλασε. υπομονη και θα γινει ανακοινωση για την βολτα στη λιμνη πλαστηρα.
ΥΓ στο πηγαινε εγω δεν ειχα βαρος δλδ? :lol:

DjBac
30-05-05, 19:26
Ρε Πάνο??? Ρωτά ποιος έτρωγε από 3 τραπέζια??? :hehe :hehe
Μάλλον εσύ!!!! :hehe :hehe

Έτρωγες και έπινες από παντού!!!

MARMEL
30-05-05, 19:52
εγω ρε? ενα παιδακι πηρα απο το τραπεζι του σπυρου και εσεις απο το δικο σας μας δωσατε το κοκορετσι που δε το θελατε πια. α μου βαλατε και λιγο μπυρα!!! :hehe
ατιμε βαγγελη θα με ζαλισει ο :oops: wastegate παλι!!!
και ο billlll δοκιμασε το μπουλμπασι απο το δικο μας χε χε :hehe :hehe :hehe

wastegate
30-05-05, 21:30
εγω ρε? ενα παιδακι πηρα απο το τραπεζι του σπυρου και εσεις απο το δικο σας μας δωσατε το κοκορετσι που δε το θελατε πια. α μου βαλατε και λιγο μπυρα!!! :hehe
ατιμε βαγγελη θα με ζαλισει ο :oops: wastegate παλι!!!
και ο billlll δοκιμασε το μπουλμπασι απο το δικο μας χε χε :hehe :hehe :hehe
Απο μονο 3 ετρωγε?Παλι καλα να λετε οταν πηγαμε μετσοβο εφαγε απο το δικο μου,του βαγγελη,της αννας και δεν συζηταμε για το πιατο της ελενας νυστικη την αφησε την κοπελα και της πηρε και αλλο πιατο και της εφαγε το μισο.Επισης εχω την απορια που στο καλο χωρεσε ολα αυτα+ενα πιατο ΝΑ με το συμπαθειο γιδας βραστης + 3 μεριδες λουκανικο,χωρια το τσιπουρο που το περναγε για νερο και το κατεβαζε κατω με την μια!!
Υ.Γ.
Πανο καμια νταλικα δεν βρεθηκε στον δρομο σου?

Sotosgl
30-05-05, 23:32
Γ#@$* τα λαστιχα μου Γ@#$!!!! yell
Ρε παιδια το προγραμματιζα τοσο καιρο να ερθω και κοιτα ο Κ#$#@$καιρος!!!
Τα λαστιχα μου οπως ειπα ειναι τελειως Slick και το μονο που θα καταφερνα να κανω αν ερχομουν θα ηταν να βρεθω σε καμοια μπαριερα...
Παραλιγο την γλυτωσα στην φωτογραφιση :lol:
Παντως χαιρομαι που περασατε καλα.......ή οχι? 8)

kyro
31-05-05, 12:56
Αν ερχόσουνα φίλε Σώτο θα βάζανε να πηγαίνεις πίσω από εμένα. Είναι σίγουρο αυτό. Το θέμα είναι ότι αν εσύ πήγαινες πίσω από εμένα τότε ποιος θα ήταν πίσω σου; :multi

Slobo
31-05-05, 13:03
Αντώνη σου υπενθυμίζω ότι συμφωνήσαμε όλοι και στην επόμενη βόλτα να έχουμε τις ίδιες θέσεις. :hehe :hehe :hehe :hehe

geo_d_cr
31-05-05, 13:17
vre sis min tsakoneste gia tis thesis...

Sotosgl
31-05-05, 14:00
Γιατι θα ημουν απο πισω σου Αντωνη?
Για να πατησω κανενα φρενο και να σας παρω ολους σβαρνα και να σας πληρωνω???? :lol:
Πλακα πλακα πρεπει να ερθω να σας δω και απο κοντα καμοια μερα αλλα ποτε? tongue

Mike_G
01-06-05, 09:22
Αντώνη μην φοβάσε και δεν την γλυτώνεις :lol: άρχισε να ξεχνάς τα πίσω καθίσματα!!!!!!! Ηταν η πρώτη μου βόλτα με το club και πέρασα τόσο καλά :beg που θα προσπαθώ να δείνω το παρόν σε κάθε βόλτα απο εδώ και πέρα (πολύ γέλιο ρε παιδιά :jumpers )

kyro
01-06-05, 11:49
Δεν συμφωνήσαμε τίποτα για τις θέσεις. Αφήστε τα έξυπνα. Φίλε geo d gr καλύτερα να γράφεις στα ελληνικά. Σώτο πίσω από εμένα έβαζαν πάντα όποιον δεν είχε λάστιχα ή/και άλλα περίεργα χαρακτηριστικά. Για παράδειγμα μέχρι το αλεπωχώρι πίσω μου ήταν ο Νίκος. (χε χε). Γιατί δεν έρχεσαι αυτή την Παρασκευή;

Sotosgl
01-06-05, 13:11
Οκ τοτε! :oops: Οταν λες περιεργα τι εννοεις?
Το ζητημα ειναι η αποσταση η δουλεια και η σχολη τελειωνω απο την δουλεια στις 10 και μετα που κουραγιο αλλα δεν παει αλλο θα κανω την βολτουλα μου απο εκει!!!

geo_d_cr
01-06-05, 20:51
οκ φιλε αντωνη.
ποτε περιπου υπολογιζεται να ειναι η επομενη βολτα;;

geo_d_cr
01-06-05, 20:53
αντωνη γαλατσιωτης εισαι?

kyro
02-06-05, 13:02
Ναι Γαλατσιώτης. Που το κατάλαβες; Για την επόμενη κάτι ψυθιρίζεται κοντά στο τριήμερο του Αγιου Πνεύματος

Nikos
02-06-05, 14:01
Αντωνη, ο sotosgl ρωταει για τα περιεργα.
Πιστευω οτι καλυτρεα θα ειναι να του πεις απο κοντα!

geo_d_cr
02-06-05, 14:54
ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΛΕ?ΚΑΙ ΓΩ ΓΑΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΕΙΜΑΙ...ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΟΥ ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ..??????


loud φιλε μου να γραφεις με μικρα.Ευχαριστω........ loud

geo_d_cr
02-06-05, 23:06
γιατι με μικρα τι διαφορα εχει΄΄΄΄΄;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;να ξερω δηλαδη

DjBac
03-06-05, 02:22
Αν διαβάσεις τους κανόνες θα καταλάβεις τι διαφορά!! Γενικά στη "γλώσσα" του Internet χρησιμοποιείς κεφαλαία οταν φωνάζεις!!

geo_d_cr
03-06-05, 10:04
καλως
που να ξερω οτι υπαρχουν και τετοιες"ιδιοτροπιες"....

Sotosgl
03-06-05, 10:15
Αντωνη και Νικο με εχει φαει η αγωνια!!! :-?
Οταν λετε περιεργα εννοειται πραγματα που μπαινουν στις καγκουριες καρακιτσαρια?
Δεν νομιζω να εχουμε τετοια στο Club :P

kyro
03-06-05, 14:26
Οπως λέει και ο Νίκος περισσότερα από κοντά. Εκτός και αν σου πει ο ίδιος που είναι ουδέτερος. (φυσικά πάλι έβγαλε την ουρά του απ'έξω)

Slobo
03-06-05, 14:47
Μερικές φωτογραφίες από την εκδρομή. Ζητώ συγνώμη για την κακή ποιότητα αλλα κάποιες από αυτές τις έβγαλα ενώ οδηγούσα.

MARMEL
03-06-05, 17:39
merikes akoma

wastegate
03-06-05, 22:17
Ρε συ πανο για καλα στροφιλικια ειπες οχι για ειδικες διαδρομες του ακροπολις.Δεν βρηκε κανεις κατω?Παντως το δικο μου θα ξυλωνοταν ΟΛΟ ειδικα στην δευτερη φωτογραφια δεν θα ειχε μεινει τιποτα.Παντως η διαδρομη ειναι καλη

MARMEL
05-06-05, 21:38
εγω παντως τα στροφιλικια που ειχε τα ευχαριστηθηκα. ημουν πρωτος και ψιλοανοιγα και μετα ξαναπεριμενα. που το ξερεις οτι ειναι καλη η διαδρομη ρε βασιλη? απο τις φωτο? παντως δε νομιζω να εμεινε καποιος ανικανοποιητος!!! :hehe :hehe

wastegate
06-06-05, 00:12
Ρε συ φιλε ολο βουνο βλεπω στις φωτογραφιες οποτε λογικα να το παρεις ολο στροφες θα ειναι.Δεν εχω δει και πολλα βουνα να εχουν ευθειες