PDA

Επιστροφή στο Forum : Αναφορα Και Φωτο Απο Γιαννενα


MARMEL
14-03-05, 22:51
μολις γυρισαμε μετα απο τρομερη κινηση. απο το λουτρακι μεχρι και κακια σκαλα ΣΗΜΕΙΩΤΟΝ.(πικρα). το σπιτι το οποιο μειναμε (δεν θα το πιστεψετε) ηταν 50 μετρα απο το σπιτι του wastegate. πηγαμε σε ομορφα μερη μεσα στα γιαννενα αλλα και μετσοβο που εκει ειναι ενα καταπληκτικο μερος και τα λουκανικα και τα παιδακια ειχαν την τιμητικη τους στο στομαχι μας. το μονο κακο ειναι ο wastegate ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΥ Παρα πολυ. σε ταβερνες και σε διαφορα club cafe ειχε ταραξει την coca cola μιλαμε πρεπει να ηπιε ενα τελαρο κοκακολες. :lol: .. αυτο που μας εκανε πολυ ωραια ενυπωση ηταν οι φωτιες που αναβουν το βραδυ για να διωξουν τα κακα πνευματα(wastegate). Γυρισαμε ολα τα γιαννενα για να τις δουμε. πολυ ποδαροδρομος λεμε.ειδαμε και τον φιλο billllll φυσικα εκει.. μην ξεχασω τις καγκουριες που ειδα εκει. υπαρχουν πολλα αυτοκινητα που ειναι για πολυ γελιο απο σποιλερ αεροτομες και τετοια. ειναι μερικα που το εχουν παρακακανει αρκετα. σε γενικες γραμμες περασαμε υπεροχα αξεχαστα και ευχαριστουμε τον wastegate για την ξεναγηση του και τη φιλοξενη μαμα του που μας ποτιζε νοστιμο τσιπουρο.(εχω φερει στο σπιτι και το πινω μαζι με καπνιστο μετσοβου). να μην ξεχασω επισης το πολυ ομορφο μουσειο ελληνικης ιστοριας του παυλου βρελλη με τα κερινα ομοιοματα . καταπληκτικο απλα. και παλι η θεσσαλονικη με τα [acronym:b650bfae93="ΔΙΑΦΟΡΑ"]COROLLA[/acronym:b650bfae93] της ηταν απων ενω ηταν πολλα αυτοκινητα απο κει. ευχαριστω επισης τον βαγγελη που καθαρισε να μεινουμε σε μια υπεροχη γκαρσονιερα καθως και για την καλη και αστεια παρεα του(βλεπε σπρευ αφρου χα χα χε χε)

billlllll
15-03-05, 03:58
Εμ θέλατε να φύγετε νωρίς εγώ τώρα έφτασα σπίτι μου.... 3.30 ώρες το έκανα. Γειά σου Γιαννενάρα με τα καγκούρια σου :P

kostas kontoleon
15-03-05, 07:54
τελικα βασιλη ειδα τη φατσα σου ηθελες δεν ηθελες :lol: παντως παιδια ζηλεψα ηθελα να ημουν και εγω στην εκδρομη,μπραβο μπραβο!!!

MARMEL
15-03-05, 15:36
η επομενη θα ναι λιμνη πλαστηρα μετα το πασχα λογικα :oops:

Anonymous
15-03-05, 15:52
Καθε χρονο την Πρωτομαγια στην Λίμνη Πλαστήρα σουβλίζουνε σαν να ειναι Πάσχα!

MARMEL
15-03-05, 16:16
ααα!!!! ωραια τοτε. θα κανω πασχα 2 φορες? hangry hangry hangry

diafanh-psyxh
15-03-05, 19:44
παναγιώτη όλα και όλα.θα έρθω και εγώ τότε ρε συ.μεγάλος άνθρωπος είσαι δεν κάνει να τρως πολύ.μην πάθεις και τπτ.χεχε

Χρηστος
15-03-05, 20:34
παναγιώτη όλα και όλα.θα έρθω και εγώ τότε ρε συ.μεγάλος άνθρωπος είσαι δεν κάνει να τρως πολύ.μην πάθεις και τπτ.χεχε

Εiμαι και εγω μεσα για πλαστηρα,ρε συ κωστα εχεις δικιο :lol: και εγω για συμπαρασταση στο Πανο :lol: :lol:

vagelisteo
15-03-05, 20:39
παναγιώτη όλα και όλα.θα έρθω και εγώ τότε ρε συ.μεγάλος άνθρωπος είσαι δεν κάνει να τρως πολύ.μην πάθεις και τπτ.χεχε


Δεν του ειπαμε εμεις τιποτα αληθεια..................... :lol: :lol: .
Γιαννενα παντως παρα πολυ ωραια ηταν οπως πολυ ωραιες και οι μπουγατσες(μιαμ-μιαμ) εκτος απο τα κρεατικα.........!!!!!!

NyO
15-03-05, 20:44
Παιδια το 3ημερο είμουν Τρίκαλα και πραγματικά αξίζει να πατε Πλαστηρα αλλα και στα πέριξ (Μετέωρα, Ελάτη κτλ) Πανεμορφα ήταν και ειδικά τότε που λέτε θα είναι και όλα ανθισμένα!

MARMEL
18-03-05, 18:52
εδω ειμαστε γεματοι αφρους, γιναμε σκ@τ@ yell cussing yell cussing και για ολα φταιει ο βασιλης. ο βαγγελης εφαγε τον πιο πολυ. ειχα πεθανει στο γελιο(αυτος με την πλατη απο πισω ειναι ποιος αλλος? ο ΒΑΓΓΕΛΗςςς)

MARMEL
20-03-05, 15:09
που εισαι βασιλη να σε δειςςςςςςς yell cussing yell cussing yell cussing :blind

wastegate
25-03-05, 19:59
Ρε συ Πανο αφου σου ειχα πει οτι θα γινω λιωμα.Για πες οτι ηρθες και μου εκανες λεβινοκανταδα στις 2 το βραδυ

MARMEL
25-03-05, 20:38
ε.... περασα κατω απο το σπιτι σου με 1000στροφες ρελαντι . οχι στον κοφτη οπως συνηθως

wastegate
25-03-05, 20:48
ρελαντι το λες αυτο?Για πες και τι τραγουδι ειχες?

MARMEL
25-03-05, 21:02
καποιο του καζαντζιδη ηταν. επαιζε στο τερμα. κοντεψαν να μου δωσουν σφαλιαρες τα ηχεια. :lol:

wastegate
04-04-05, 21:02
Πες και το αλλο ρε που μπηκες με χειροφρενο στην στροφη κατω απο το σπιτι τι σου φωναζαν

MARMEL
07-04-05, 20:35
Πες και το αλλο ρε που μπηκες με χειροφρενο στην στροφη κατω απο το σπιτι τι σου φωναζαν δεν ξερεις να φρεναρεις ρεεεεε δεν σταματανε ετσιιιιιιι. ετσι μου φωναζαν? χε χε :lol:

wastegate
08-04-05, 15:30
Που πας αφου δεν ξερεις να φρεναρεις ρεεεεεεε