PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΠΑΡΆΡΤΗΜΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2024


giannis gt
04-02-24, 23:56
Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος θα κόψουμε την πίτα μας.... Σε μια πρόχειρη συζήτηση λόγω ατόμων καταλήξαμε για Βόλο.... Πιθανή ημερομηνία η Κυριακή 18 Φεβρουαρίου και ώρα 11.00!Τα διαδικαστικά θα τα κανονίσω, πίτα και μερος.... Θέλω να δω συμμετοχές... :uthere

Χρηστος
06-02-24, 01:02
εννοειται oti ειμαι μεσα και αργησαμε john

ltsantar
06-02-24, 07:48
Κι εγώ μέσα για την πίτα.

corollapatra
06-02-24, 10:41
Μπράβο σας παιδιά, για άλλη μία χρονιά είστε παρόντες.

Η σχετική δημόσια εκδήλωση εδώ: https://fb.me/e/xPCWOOmc3

KOLNIK
13-02-24, 20:16
Εμεις,παραδοσιακα,παροντες με τον μικρο οπως παντα να ακολουθει....
Εχω και προταση για μερος αν θελετε κατι σε φαγητο με κρασι η τσιπουρακι..
Εκτος αν εχει ηδη κανονιστει,οποτε ακολουθουμε οτι πει η ομαδα!

giannis gt
15-02-24, 21:42
Εμεις,παραδοσιακα,παροντες με τον μικρο οπως παντα να ακολουθει....
Εχω και προταση για μερος αν θελετε κατι σε φαγητο με κρασι η τσιπουρακι..
Εκτος αν εχει ηδη κανονιστει,οποτε ακολουθουμε οτι πει η ομαδα!

Νίκο δεν έχει κανονιστεί κάτι για φαγητό.... Ας βρεθούμε με το καλό, να πιούμε τον καφέ μας, να κόψουμε την πίτα μας, να γνωριστούμε και με τα παιδιά που θα μας τιμήσουν από Καρδίτσα και βλέπουμε.....

giannis gt
18-02-24, 21:34
Ακόμα μια χρονιά κοψαμε την πίτα μας.... Φέτος μας τίμησαν εδώ στο Βόλο παιδιά από Καρδίτσα και από Λάρισα.... Βέβαια δεν γράφουν εδώ πάρα μονο στο fb! Εμείς οι παλιοί λοιπόν, Λεωνίδας, Χρήστος, Μήτσος Νίκος που γράφουμε εδώ τους καλοσωρισαμε στον Βόλο και δεσμευτηκαμε για συναντηση στην Καρδιτσα.... Ο τυχερός της ημέρας ο γιος του Νίκου.... Πάντα καλότυχος να είναι.... Φώτο έχουν ανέβει στο fb! Να σημειώσω ότι σπάσαμε ρεκόρ συμμετοχων φέτος για το Παράρτημα της Θεσσαλίας με 15 συμμετοχές... Μπραβο σε νέους και παλιούς.... Και του χρόνου...

ltsantar
19-02-24, 08:56
Περάσαμε όμορφα, με περισσότερες παρουσίες που πρέπει να συνεχιστούν, γιατί είναι πιο νέοι από εμάς.
'Αξιος ο γιος του φίλου Νίκου που βρήκε το φλουρί.
Άντε τώρα να πάμε στην Καρδίτσα, από όπου ήταν και τα περισσότερα παιδιά.
Γιάννη νομίζω ότι οι φωτο πρέπει να μπουν κι εδώ και όχι μόνο στο fb.

Fanis
19-02-24, 09:09
μπραβο σε ολους σας και παντα ζηλευουμε , αν πανε ολα καλα πριν το πασχα θα βρεθουμε ολοι μαζι

corollapatra
19-02-24, 09:11
Ακόμα μια χρονιά κοψαμε την πίτα μας.... Φέτος μας τίμησαν εδώ στο Βόλο παιδιά από Καρδίτσα και από Λάρισα.... Βέβαια δεν γράφουν εδώ πάρα μονο στο fb! Εμείς οι παλιοί λοιπόν, Λεωνίδας, Χρήστος, Μήτσος Νίκος που γράφουμε εδώ τους καλοσωρισαμε στον Βόλο και δεσμευτηκαμε για συναντηση στην Καρδιτσα.... Ο τυχερός της ημέρας ο γιος του Νίκου.... Πάντα καλότυχος να είναι.... Φώτο έχουν ανέβει στο fb! Να σημειώσω ότι σπάσαμε ρεκόρ συμμετοχων φέτος για το Παράρτημα της Θεσσαλίας με 15 συμμετοχές... Μπραβο σε νέους και παλιούς.... Και του χρόνου...
Και του χρόνου παιδιά, να είστε όλοι καλά και να κόψετε και τη πίτα του 2025. Με τις νέες παρουσίες νομίζω ότι είναι καιρός να οργανώσετε και κάποιες συναντήσεις μέσα στο έτος. Μπράβο σε όλους.