PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΠΑΡΆΡΤΗΜΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2022


giannis gt
19-03-22, 06:57
Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος θα προσπαθήσουμε να κόψουμε όσοι πιο πολλοί μπορούμε εδώ στη Θεσσαλία την πίτα μας.... Το αργήσαμε λίγο λόγω των περιορισμών που έχουν επιβληθεί σε εσωτερικούς χώρους,(μόνο εμβολιασμενοι) για να ανοίξει ο καιρός ώστε να κάτσουμε έξω.... Τώρα το μέρος θα οριστεί μόλις δούμε συμμετοχες μελών και αναλόγως ορίζουμε και την πόλη.... Μια καλή ημερομηνια θα έλεγα ότι είναι το ΣΚ 2-3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ με εναλλακτικό το ΣΚ 9-10ΑΠΡΙΛΙΟΥ.Περιμενω λοιπόν συμμετοχες και προτάσεις..!!!! :uthere

ltsantar
19-03-22, 20:13
Συμφωνώ Γιάννη. Με βολεύουν και τα 2 Σαββατοκύριακα. Την πόλη την ορίζουμε μόλις δούμε τις συμμετοχές. Θα έρθω οπωσδήποτε, έχουμε καιρό να τα πούμε.

Χρηστος
21-03-22, 17:10
και εγω μεσα ειμαι εκτος απροόπτου βεβαια

giannis gt
04-04-22, 00:34
Βλέπω μέχρι στιγμής είμαστε μόνο 3....Ο Λεωνίδας ο Χρηστος και εγώ.... Επειδή αυτό το ΣΚ πέρασε αν βολεύει για την Κυριακή 10 Απριλη και με δεδομενο ότι είμαστε 2 από Βόλο και ένας από Τρίκαλα να γίνει Βόλο... Λεωνίδα τι λες;; Πρωινή ώρα η απόγευμα σε βολεύει; Οποιος άλλος επιθυμει παρακαλώ μέχρι Πέμπτη για να δοθει η παραγγελία για την πίτα... Ευχαριστώ....

ltsantar
04-04-22, 21:26
Θα έρθω στον Βόλο, ας είμαστε μόνο τρεις. Το πρωί της Κυριακής κατά τις 10.30 με 11.00 θα με βόλευε. Σκεφτείτε τα θετικά των τριών μόνο ατόμων, μεγαλύτερο κομμάτι πίτα, περισσότερες πιθανότητες στον καθένα για το φλουρί. Γιάννη γράψε για το μέρος που θα βρεθούμε.

giannis gt
05-04-22, 16:14
Λεωνίδα εγώ είμαι μέσα.... Για την ώρα και την ημέρα.... Τώρα για το μέρος αν θέλεις θάλασσα προς παραλία.... Εχει άπειρα μαγαζιά και λόγω των ατόμων θα βρούμε όπου θέλουμε.... Αν είναι οκ και ο Χρήστος κάνω αύριο την παραγγελία για μια πίτα 3 ατόμων με προοπτική για τις γυναίκες μας(πακέτο σπίτι.....:hehe,) :uthere

ltsantar
05-04-22, 21:10
Γιάννη να βρεθούμε κάπου στην είσοδο του Βόλου και να πάμε σε καφέ δίπλα στη θάλασσα.

giannis gt
05-04-22, 23:20
Ότι θέλεις Λεωνίδα.... Κατά της 11 είναι καλα; Στην είσοδο της πόλης στο Μάρκετ Σκλαβενίτη;Εχουμε ξανασυναντηθει εκεί.... Θα μιλήσουμε και στο τηλ.

KOLNIK
06-04-22, 15:03
Αν και καθυστερημενα πολυ,δηλωνω το "ΠΑΡΩΝ",και μπαινω δυνατα στην διεκδικηση του...φλουριου!!
Ευτυχως που με "ξυπνησε" ο Γιαννης με μηνυμα και εμαθα για την πιτα,δυστηχως προσωπικοι λογοι με κρατανε απασχολημενο με πραγματα που ευχομαι κανεις να μην περασει....
Αναμενω με χαρα την συγκεντρωση,να ξεφυγουμε λιγακι με τα της καθημερινοτητας!!
Τα λεμε στο ραντεβου,ευχαριστω και παλι Γιαννη!!:mrgreen:

giannis gt
06-04-22, 15:13
Ωραία, Νίκο σε περιμένουμε.... Μήτσο λείπεις... Κανεις αλλος από Λάρισα; Αντε παιδιά προλαβαίνεται....

ltsantar
06-04-22, 17:43
Εντάξει Γιάννη για το μέρος που θα βρεθούμε. Για την ώρα ας πούμε στις 10.30 π.μ. γιατί υπάρχει και η επιστροφή.

giannis gt
07-04-22, 14:38
Εντάξει Λεωνίδα 10.30 μπροστά στον Σκλαβενίτη....:uthere

KOLNIK
07-04-22, 20:55
Ενταξει και απο εμενα!Θα ειμαι και εγω εκει...

giannis gt
10-04-22, 14:54
Άλλη μια συνάντηση έφτασε στο τέλος.... Δυστυχώς λείπουν κάποια μέλη, αλλά έχουμε και νέο αίμα τον γιο του Νικου( KOLNIK)... Να ευχαριστησω τον Λεωνίδα που έκανε τον κόπο να μας τιμήσει με την παρουσία του ΜΟΝΟΣ του από τα Τρίκαλα και μιλησαμε
για όσα συνεβησαν αλλά και σε όσα πρόκειται να συμβούν... Να ευχαριστησω και τον Χρήστο που ήρθε και τον Νίκο με τον γιο του Άγγελο το νέο αίμα.... Παιδιά και του χρόνου να είμαστε καλά και περισσότεροι... Πολλές απουσίες και πάλι, αν και παραλίγο θα κόβαμε τσουρέκι και όχι βασιλόπιτα... Για την ιστορία το φλουρί έμεινε στα κομμάτια του club μαζί με τους απόντες Μητσο και Γιάννη (Τσαφ Τσουφ) Θα ανέβουν και φώτο στο fb.

KOLNIK
10-04-22, 21:24
Και του χρονου με υγεια για ολους!!
Να ειμαστε καλα,να ειναι και οι συνθηκες σωστες,να ειμαστε πολλοι παραπανω με τα Τογιοτα μας παρεα...
Ευχαριστω και εγω με την σειρα μου,τον Γιαννη για την,οπως παντα,νοστιμοτατη πιτα και πανω απ'ολα που με "ξυπνησε" και μπορεσα να παρευρεθω,την μεγαλη μου χαρα και τιμη που καθησαμε μετα απο πολυ καιρο παρεα με τον Λεωνιδα και το ταξιδι που εκανε απο τα Τρικαλα να ερθει και τον Χρηστο που παντα βρισκεται διπλα μας στις συναντησεις και μας στηριζει!!
Ευχαριστω και εκ μερους του Αγγελου,δεν εμεινε ψιχουλο!!
Τα λεμε συντομα,εχουμε να κανονισουμε...εκδρομουλα!!

ltsantar
11-04-22, 11:12
Γιάννη, Νίκο, Χρήστο -αν είναι δυνατόν 120χμ. απόστασης και μάλιστα μετά από πολύ μεγάλο διάστημα που είχαμε να βρεθούμε, να μας στερήσουν την συνάντηση.
Αρνητικό το ότι ήμασταν μόνο 4 (τέσσερις). Την άλλη φορά περισσότεροι.
Νίκο, κρύβε λόγια, προς το παρόν, για την εκδρομή που θέλουμε να κάνουμε.
Θα είναι όμορφη έκπληξη.

Fanis
11-04-22, 20:46
μπραβο σε ολους σας .. αν ειναι για θεσσαλονικη ειμαι και εγω μεσα

corollapatra
12-04-22, 15:04
Μπράβο παιδιά, και του χρόνου να είστε όλοι καλά και να κόψετε ξανά τη πίτα σας.