PDA

Επιστροφή στο Forum : -Συναντηση για καφεδακι-


KOLNIK
11-08-20, 18:01
Μετα απο πολυυυυυυυ καιρο,καραντινες,μετρα και αντιμετρα,φτανοντας στο τελος του καλοκαιριου,πιστευω πως θα ηταν καλο να βρεθουμε να τα πουμε λιγακι,με ενα καφεδακι καπου ωραια και ηρεμα!!
Σιγουρα μετα την μεγαλη γιορτη της Παναγιας μας και οπωσδηποτε πριν το ξεκινημα της σχολικης και οχι μονο σεζον(αν δεν φαμε κανα κλειδωμα)να ορισουμε ημερομηνια και μερος για να κανουμε μια συναντησουλα...
Οσοι πιστοι προσελθετε λοιπον,δηλωστε το ενδιαφερον σας να δουμε ποσοι ειμαστε και απο που,ωστε να οριστει και το μερος συναντησης!
Ευχομαι καλη Παναγια σε ολους,καλο υπολοιπο καλοκαιριου και ευχομαι να τα πουμε απο κοντα!!:uthere :question

KOLNIK
13-08-20, 12:13
Για παμε ρε παιδες...να δουμε τι θα γινει τελικα?

Fanis
13-08-20, 12:49
προς το παρον εγω ειμαι μεσα σε οτι κανονισετε ..

ltsantar
13-08-20, 17:32
Κι εγώ μαζί σας στη συνάντηση.
Καλό Δεκαπενταύγουστο σε όλους μας.

KOLNIK
17-08-20, 19:04
Να πουμε για Λαρισα τοτε αν ειναι...απο οτι βλεπω και στο fb,οι πιο πολλοι ειναι προς τα εκει που εκδηλωσαν ενδιαφερον!Ακομα και απο Κοζανη υπαρχει μελος που θελει να ερθει...το θεμα ειναι οτι δεν μπαινουν και εδω να κανουν ενα ποστ,να συντονιστουμε λιγο!Για ημερομηνιες τι λετε?

giannis gt
18-08-20, 08:56
Καλημέρα και από εμένα....
Να γράφετε και εδώ για εμάς που δεν εχουμε fb.
Γράψτε ποτε να δουμε....
Λόγω της κατάστασης (τουρκικά)και λόγω δουλειάς ειμαι σε επιφυλακή....οποτε επιφυλάσσομαι....αλλά αν ειμαι free ειμαι μέσα.....