PDA

Επιστροφή στο Forum : Συναντηση για καφεδακι-Οκτωβριος


KOLNIK
21-09-19, 10:47
Και επισημα,πλεον,να ευχηθω σε ολους καλο χειμωνα να εχουμε και καλες μαζωξεις!!
Το καλοκαιρι αποτελει παρελθον και ηρθε η ωρα να ξεκινησουμε να βρισκομαστε,να πιουμε τα καφεδακια μας και οτι αλλο μας κανει ορεξη,διαθεση να υπαρχει!!
Αφου λοιπον ο Σεπτεμβρης μας αφηνει σε λιγες μερες,ειπα να δρομολογησουμε μια συναντηση μεσα στον Οκτωβρη,ωστε να προγραμματισει ο καθενας τις δουλειες του απο νωρις και να μην παρουσιαστουν κολληματα...Αν θελετε την γνωμη μου,και μακαρι να μπορεσουμε,καλο θα ηταν να μαζευτουμε Βολο ως πρωτη συναντηση για τον χειμωνα!Για να μην πιεστουν ομως οι καταστασεις,επισης θα ηθελα να προτεινω ως ιδανικη περιπτωση ημερομηνιας το τριημερο 26-27-28(Δευτερα-παρελαση),οπου μπορουμε να ειμαστε πιο χαλαροι ακομα και Κυριακη να βρεθουμε!!
Υ.Γ.-Απο τελευταια ενημερωση που εχω,τοTOYOTA CH-R CLUB GREECE,ετοιμαζει πανελληνια συναντηση στην Μαγνησια,Βολο-Πηλιο,και πιθανη ημερομηνια ειναι στις 17-18 Νοεμβριου...Για το αν θα παμε να βρεθουμε με τα παιδια απο το "αδερφικο" club,θα το συζητησουμε στην συναντηση του Οκτωβριου!
Περιμενω να ποσταρετε ολοι προτασεις για μερη και μερες που βολευουν,να συντονιστουμε και να κανουμε μια συναντηση δυναμικη!!!:fierydevil

giannis gt
25-09-19, 10:35
ΚΑΛΗΜΈΡΑ και από μένα! Νίκο εγώ μέσα είμαι αλλά προβλέπω να είμαστε δύο μας....
Ας μην είμαστε μεμψιμοιροι όμως ας περιμένουμε......

Χρηστος
25-09-19, 11:39
kαλημερα και απο μενα και εγω μεσα απλα να πειτε ποτε, γιατι μεσα στον οκτωβρη θα λειψω ενα τριημερο

ltsantar
25-09-19, 22:29
Δεν γίνεται να είστε μόνοι σας. Σίγουρα θα με έχετε για παρέα. Για σκεφτείτε και για Λάρισα λόγω χμ.

giannis gt
26-09-19, 19:35
Λεωνίδα πες εσύ το οκ και κάτι θα γίνει....

ltsantar
27-09-19, 17:01
Ναι και από μένα, κατά προτίμηση Λάρισα. Σάββατο ή Κυριακή απόγευμα θα με βόλευε. Γράψτε πότε όσο πιο γρήγορα για να μην υπάρχουν υποχρεώσεις.

KOLNIK
28-09-19, 21:10
Μεσα και για Λαρισα παιδες...δεν υπαρχει θεμα,να βολευομαστε ολοι ειναι το καλυτερο!!Χρηστο εγω προτεινα προς το τελος του μηνα που θα ειναι και 3ημερο(Δευτερα αργια 28η)για να μην εχουμε τρεχαλες και αν μπορει να μας βολεψει η Κυριακη σαν μερα!!

giannis gt
28-09-19, 22:08
Για Κυριακή 27 εγώ είμαι μέσα.....

Χρηστος
28-09-19, 22:55
Καλυτερα κυριακη να δουμε και παρελαση τα παιδια μας

KOLNIK
29-09-19, 09:12
Κυριακη 27 μεσα και εγω...Οι υπολοιποι που ειναι απο Βολο??Εχθες στην ομαδα του facebook,βρηκα και 2 ακομα παιδια απο Λαρισα που εκαναν ποστ τα Corolla τους και τους ενημερωσα για την ομαδα μας...Αν κλεισει η ημερομηνια,θα ενημερωσω και το ποστ στην ομαδα του facebook,για οσους δεν το δουν εδω!

ltsantar
29-09-19, 15:11
Ναι και από εμένα για την Κυριακή 27.

nikcarina
01-10-19, 19:44
Καλησπέρα κύριοι, αν είναι για Λάρισα θα σας έρθω και εγώ με τη γριά μου!

Χρηστος
02-10-19, 13:01
Καλησπέρα κύριοι, αν είναι για Λάρισα θα σας έρθω και εγώ με τη γριά μου!

τωρα εδεσε το γλυκο,τα πιασαμε τα λεφτα μας, τι αλλο λεμε ...χαχαχ που εισαι ρε νικολα 20vαλβιδε?

KOLNIK
02-10-19, 19:07
Να κλεισει τοτε για 27 Οκτωβρη,Λαρισα,και παμε να κλεισουμε και ωρα...Πρωι η' απογευμα??

giannis gt
02-10-19, 22:45
Νομίζω κατά της 5 με 6 είναι καλά..... Δεν ξέρω τι λένε και οι υπόλοιποι.....

KOLNIK
03-10-19, 17:39
Πουμε για 5-5.30 οι Βολιωτες,για να ειμαστε κατα τις 6 Λαρισα...νυχτωνει και νωρις τωρα,οποτε τοτε σιγουρα 6 θα ειναι σχεδον νυχτα!

nikcarina
23-10-19, 15:29
Καλησπέρα κύριοι, τελικά τι ώρα και μέρος...;;;

ltsantar
24-10-19, 18:06
Εκτός του Νίκου, κανένας άλλος δεν ξαναέγραψε για την συνάντηση στις 27-10 Κυριακή στη Λάρισα.
Αν είναι να γίνει γράψτε το, η ημερομηνία σχεδόν έφτασε.
Για μένα να πω ότι θα είμαι Λάρισα από το πρωί μέχρι το μεσημέρι της Κυριακής για υποχρεώσεις. Οπότε κάπου στις 11.00 π.μ θα με βόλευε.
Για συντονιστείτε εκεί στον Βόλο.

KOLNIK
24-10-19, 23:23
Απο οτι φαινεται,δεν υπαρχει ενδιαφερον για να μαζευτουμε τοσοι ωστε να πουμε οτι αξιζουν τα χιλιομετρα...Ιδιαιτερα απο Βολο μερια,ειναι απογοητευτικη η εικονα...δεν ειδαμε και τα παιδια απο Λαρισα που ηταν στην τελευταια συναντηση να ενοχλουν,οποτε,ας το αφησουμε προς το παρων!!

Χρηστος
25-10-19, 22:05
παιδια απο πλευρας μου κατι προεκυψε και δεν θα μπορεσω να ερθω αν θελετε το κανονιζουμε για την αλλη βδομαδα και απο οτι μου ειπε και ο γιαννης χθες εχει και αυτος θεμα για την κυριακη

giannis gt
26-10-19, 23:30
Παιδιά sorry που δεν έγραψα πιο νωρίς.... Όπως είπε και ο Χρήστος δεν θα μπορέσω για αύριο λόγω μιας πολύ σημαντικής οικογενειακής υποχρέωσης....
Αν θέλετε για την άλλη Κυριακή είμαι μέσα, νομίζω και ο Χρήστος.
Επικοινωνησε και ο mitsos σήμερα μαζί μου, του είπα και μου είπε για την άλλη Κυριακή ότι είναι και αυτός μέσα....

Οπότε ας πάμε μια ανανεωση να δούμε αν υπάρχει ενδιαφέρον για την άλλη Κυριακή.....