PDA

Επιστροφή στο Forum : Κοπη τη πιτα Θεσσαλιας-2019


KOLNIK
13-01-19, 11:48
Καλη χρονια και χρονια πολλα!!Ευχομαι σε ολους,μελη και μη,να εχουν μια χρονια καλυτερη απο την προηγουμενη,γεματη υγεια και ασφαλη χιλιομετρα!!
Θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει περιπτωση να κοψουμε φετος την πιτα μας, να μαζευτουμε,να πιουμε και το καφεδακι μας....??Σιγουρα θα εχουμε πολλα να πουμε μιας και ολο το χρονο δεν βρισκομαστε,ειναι και οι αποστασεις,η δουλεια,οποτε αν μπορουμε να το οργανωσουμε...Τι λετε ρε παιδια??:uthere

giannis gt
13-01-19, 20:34
Εγώ Νίκο δεν έχω πρόβλημα, αλλά στο dynoday και γενικά όλο αυτό τον καιρό βλέπω <νεκρα>στο παράρτημα Θεσσαλίας και για αυτό δεν είχα το θάρρος να ανοίξω topic για φέτος........ Φυσικά εαν υπάρχει ενδιαφέρον πέρα από σένα και από μένα γιατί να μην μαζευτούμε; εγώ είμαι μέσα.......

Αριστοτέλης
17-01-19, 06:31
Καλημέρα και από εμένα..και εγώ είμαι μέσα αρκεί αν γίνει κάποια εκδήλωση να το γνωρίζουμε λίγο πιο νωρίς για να κανονίσουμε με τις δουλειές μας..θα είναι πολύ ωραία πιστεύω αν καταφέρουμε και μαζευτούμε!

giannis gt
17-01-19, 16:45
Γειά σου Αριστοτέλη, βλέπω είναι το πρώτο μήνυμα σου οπότε πες μας λίγα λόγια για σένα, από που είσαι, τι αμάξι έχεις και γενικά ότι θέλεις να μας πεις!
Όταν διοργανωνεται ένα οποιοδήποτε event γίνεται πάντα έγκυρη ενημέρωση και ως προς την ημερομηνια διεξαγωγής αλλά και το μέρος και τα άτομα που δύναται να συμμετάσχουν οπότε μην αγχώνεσαι αν μπαίνεις συχνά εδώ στο forum θα ενημερώνεσαι για τα πάντα έγκυρα και έγκαιρα!
Καλώς μας όρισες!

KOLNIK
17-01-19, 20:08
Εγώ Νίκο δεν έχω πρόβλημα, αλλά στο dynoday και γενικά όλο αυτό τον καιρό βλέπω <νεκρα>στο παράρτημα Θεσσαλίας και για αυτό δεν είχα το θάρρος να ανοίξω topic για φέτος........ Φυσικά εαν υπάρχει ενδιαφέρον πέρα από σένα και από μένα γιατί να μην μαζευτούμε; εγώ είμαι μέσα.......Ωραια τοτε!!Ενταχθηκε στην δυναμη μας και ο Αριστοτελης,με τον οποιο ειμαστε φιλοι καιρο στο fb και ειναι και μελος του club στο fb,οποτε ειμαστε ηδη 3 ατομα που συμμετεχουμε για κοπη πιτας!Εσυ Γιαννη μπορεις και τους ξεσηκωνεις,πιστευω με το ποσταρισμα που εκανες θα ενεργοποιηθουν και οι υπολοιποι....Αντε να δουμε!!:uthere

giannis gt
17-01-19, 23:56
Το ελπίζω Νίκο, αλλά και μετά το ποσταρισμα μου, πάλι <νεκρα> βλέπω.....
Ας περιμένουμε λοιπόν και ας μας πει και ο Αριστοτέλης 2 λόγια...... και ας ελπίσουμε να τα πούμε και από κοντα.....

KOLNIK
20-01-19, 10:39
Το ελπίζω Νίκο, αλλά και μετά το ποσταρισμα μου, πάλι <νεκρα> βλέπω.....
Ας περιμένουμε λοιπόν και ας μας πει και ο Αριστοτέλης 2 λόγια...... και ας ελπίσουμε να τα πούμε και από κοντα.....Δεν πειραζει Γιαννη!Αλλωστε,αν θυμασαι τοτε στην παραλια που καναμε την κοπη,ημασταν 4 ατομα...Οποτε με ακομα εναν,πιανουμε το οριο κοπης πιτας!!:crazylol Απλα θα ειναι λιγο μικρη η πιτα...Ο Μητσος αν ακουει να ποσταρει παρακαλω!!

GEORGE N.
20-01-19, 13:28
Καλημέρα σε όλους και Καλή Χρονιά. Μόλις διάβασα το ποστ και έχω να πω ότι πραγματικά θα ήθελα πολύ να βρεθούμε να τα πούμε από κοντά. Εγώ θα είμαι Λάρισα στις 15 Φεβρουαρίου. Αν καταφέρουμε και βρεθούμε θα χαρώ πολύ να σας δω!!

giannis gt
20-01-19, 15:53
ΓΙΩΡΓΑΡΑ καλή χρονιά φίλε!
Θα χαρούμε πολύ να σε έχουμε κοντά μας και αν είναι να σε περιμένουμε και να σε υπολογίσουμε στην κοπη το πίτα αλλά να μας πεις εσύ ημερομηνία που θα σε βόλευε έτσι ώστε αν μπορούν και οι άλλοι να βρεθούμε.....
Νίκο ο Μήτσος εχει ψιλό χαθεί τελευταία...... Ελπίζω να μην αλλαξοπιστησε..... Και απλά να έχει άλλα...... Καλά εύχομαι μπλεξίματα!!!! Νίκο εγώ δεν έχω πρόβλημα και 4 και 5 να είμαστε αλλά να είμαστε......

GEORGE N.
20-01-19, 16:40
Μόλις μάθω ακριβή ημερομηνία που θα έρθω, θα σας ενημερώσω. Απλά δεν θέλω να σας δεσμευσω με το πότε θα έρθω εγώ. Κάντε την κοπή της πίτας και έρχομαι να πιούμε ένα καφέ Βόλο.

giannis gt
20-01-19, 20:47
Γιώργο δεν θα μας δεσμεύσεις..... Εξάλλου όπως βλέπεις δεν μαζευόμαστε και πολλοί, ούτε ΤΑΧΙ δεν γεμίζουμε και το λέω πιο πολύ με πίκρα πάρα με ειρωνεία!

KOLNIK
21-01-19, 22:10
Μόλις μάθω ακριβή ημερομηνία που θα έρθω, θα σας ενημερώσω. Απλά δεν θέλω να σας δεσμευσω με το πότε θα έρθω εγώ. Κάντε την κοπή της πίτας και έρχομαι να πιούμε ένα καφέ Βόλο.Που'σαι ρε Γιωργο!!Αντε με το καλο να ερθεις προς τα πανω να τα πουμε..Οσο αφορα την ημερομηνια,οπως εξηγησε και ο Γιαννης,δεν αγχωνομαστε για να το πιεσουμε,αλλωστε μεχρι να τρεξει το θεμα και να το δουν αρκετοι που να θελησουν να ερθουν,εχουμε καιρο...και σιγουρα θα σε υπολογισουμε στην παρεα!!Εγω εκανα και σχετικο ποστ στην σελιδα του κλαμπ στο facebook,γιατι σιγουρα πολλοι απο Θεσσαλια,κινουνται περισσοτερο εκει!Ο καιρος θα δειξει.....

Αριστοτέλης
23-01-19, 21:20
Παιδιά καλησπέρα..είμαι 20 χρονών από Βόλο..εγώ αυτή τη στιγμή δεν έχω δικό μου αυτοκίνητο..το αυτοκίνητο που έχουμε στην οικογένεια είναι ένα corolla e12 του 2006 αλλά είναι πολύ προσεγμένο..και με αφορμή το ότι είμαι μέλος στην ομάδα του φβ ήθελα να γίνει κάποιο event να γνωριστούμε πρώτα από όλα και έπειτα να ανταλλάξουμε απόψεις σχετικά με τα αυτοκίνητα μας!

giannis gt
24-01-19, 14:26
Ωραία Αριστοτέλη θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε από κοντά!!!! Τι του μπαμπά τι δικό σου αφού είναι της οικογένειας η 12αρα μια χαρά...... Έρωτας ανεκπλήρωτος!!!!!
Θα ενημερώσουμε για συνάντηση.....

ltsantar
29-01-19, 16:11
Έχουμε πολύ καιρό να τα πούμε από κοντά. Πιστεύω πως θα τα καταφέρω να έρθω. Βάλτε όσο πιο γρήγορα γίνεται την ημερομηνία, ώστε να βρεθεί ο απαιτούμενος χρόνος για την κοπή της πίτας.

giannis gt
29-01-19, 19:30
Λεωνίδα τώρα που μεγαλώνει η παρέα κάτι θα κάνουμε..... ΑΝΤΕ ΝΑ μαζευόμαστε......

KOLNIK
11-02-19, 19:58
Επιτελους!!!Μετα απο πολυ καιρο,καταφερα να μπω στο φορουμ...Να ορισουμε ημερομηνια παιδες,πως βολευει να ειναι και ο Γιωργος που θα ερθει απο Κω,να δουμε τι γινεται!!

ltsantar
14-02-19, 19:13
Γιάννη, Νίκο μιλήστε με το Γιώργο και ορίστε ημερομηνία. Ο Γιώργος είχε γράψει πως θα μπορέσει στις 15 Φεβρουαρίου, έφτασε η ημερομηνία αυτή. Μην το αφήνετε για τελευταία στιγμή. Υπάρχουν δουλειές και πρέπει να προγραμματιστούν.

giannis gt
14-02-19, 20:55
Λεωνίδα εγώ δεν έχω θέμα, τον Γιώργο περιμένουμε να γράψει..... Έχω χάσει το κινητό του, οπότε περίμενω να γράψει εδώ..... Μέχρι στιγμής είμαστε ο Νίκος, εσύ, εγώ και ο Αριστοτέλης το νέο μέλος....
Αν κρίνεις ως παλιότερος να μαζευτούμε μόνο εμείς το κανουμε και το άλλο ΣΚ......
Απλα περιμένω τον Γιώργο, να επικοινωνήσω και με τον Χρήστο και Μήτσο τηλεφωνικώς γιατί έχουν πάνω από 3 μήνες να γράψουν εδώ μέσα οπότε αν τους βρω στο τηλέφωνο θα τους ενημερώσω και θα σας το ανακοινώσω......
Αλλα Λεωνίδα βλέπεις δεν υπάρχει ενδιαφέρον.... Αν κρίνεις ότι είμαστε οκ οι 4, αν είμαστε και οι 4 δεν έχω θέμα...... Πραγματικά!

KOLNIK
16-02-19, 09:58
Την καλημερα μου σε ολους!!Εχω και ενα παλικαρι ακομα που θελει να ερθει στην πιτα,ειναι κατοχος Κορολλα και αυτος,απλα δεν θα μπορει το επομενο Σ/Κ...Αν θελετε το κανουμε τελος του μηνα,να γινει και ο προγραμματισμος του καθενα και να κανονισει τις δουλειες του??Εγω,προσωπικα,απο Σαββατο μεσημερι και μετα ειμαι ελευθερος υποχρεωσεων,εβδομαδιαιως εννοω!Τωρα αν τυχουν εκτακτα περιστατικα,δεν μπορεις να κανεις και πολλα τελευταια ωρα,ανθρωποι ειμαστε...Το θεμα ειναι αν θα ειναι εδω ο Γιωργος μεχρι τοτε,αλλα και παλι,το κανουμε νωριτερα,δεν υπαρχει προβλημα!

ltsantar
17-02-19, 13:59
Ωραία, προγραμματίστε το για το Σαββατοκύριακο 2-3 Μάρτη.

Γιάννη εσύ επικοινώνησε με τον Μήτσο και τον Χρήστο.
Θα τα πούμε από κοντά έστω και λίγοι.

giannis gt
17-02-19, 21:24
Λεωνίδα δεν έχω θέμα λοιπόν αν είναι να το κάνουμε την Κυριακή πρωί 11- 11.30 η και 12 αν θέλετε..... Μίλησα με τον Χρήστο είναι μέσα , δεν μπορούσε να μπει μου είπε αλλά είπε οκ, τον Μήτσο δεν μπορώ να τον βρω......
Λεωνίδα θα έρθεις μόνος η με τον φίλο σου τον μάστορα; για να ξέρω για την πίτα....
Για βολο φαντάζομαι......
Αν βλέπει ο GEORGE N ας γράψει, γιατί Γιώργο έχω χάσει το τηλέφωνο σου.....
Αυτά....

KOLNIK
18-02-19, 14:20
Μεσα για 3 Μαρτιου-Κυριακη,κανενα προβλημα,απλα πειτε ωρα και μερος...Απλα να μην ειναι εστιατοριο...Αν θελετε παραλιακα,και το επιτρεπει ο καιρος,εκτος αν θελετε να ρωτησω στο Ολυμπικο καφε στην Α.Αννα πισω απο το Μετρο στην Λαρισης,μηπως βολευτουμε εκει,εκτος κεντρου...σε ολα μεσα!!

ltsantar
18-02-19, 15:10
Επανέρχομαι γιατί την Κυριακή στις 3 Μαρτίου προέκυψε δουλειά.
Αν είναι δυνατόν να γίνει ή το Σάββατο απόγευμα 2 Μαρτίου ή το Σαββατοκύριακο που έρχεται 23-24 Φεβρουαρίου.
Χίλια συγνώμη για αυτήν την αλλαγή.

KOLNIK
18-02-19, 19:24
Εγω ειμαι μεσα και για Σαββατο απογευματακι που λεει ο Λεωνιδας...κανενα προβλημα!!

GEORGE N.
18-02-19, 19:24
Καλησπέρα σε όλους. Μίλησα πριν από λίγο με τον Γιάννη και τον Νίκο και το γράφω και εδώ ώστε να οργανωθουμε εγώ μπορώ το Σάββατο. Κυριακή έχω υπηρεσία. Οπότε οπότε θέλετε για Σάββατο είμαι μέσα...

Αριστοτέλης
18-02-19, 19:56
Καλησπέρα παιδιά..και εγώ για Σάββατο απόγευμα είμαι μέσα..θελετε να βρεθούμε για φαγητό ή για καφεδάκι?Αν βγούμε για φαγητό μπορώ να κλείσω πάντως στο μαγαζί που δουλεύω χωρίς να δυσκολευτούμε καθολου..και υπάρχει και ένα πάρκινγκ για τα αυτοκίνητα..εγώ απλά ειπα την γνώμη μου..απλά αν γίνει θα ήθελα να ήξερα ποσά άτομα θα περίπου θα είμαστε..

giannis gt
18-02-19, 20:13
Πολύ ωραία μαζευόμαστε σιγά σιγά, οπότε από ότι βλέπω το Σάββατο το απόγευμα είναι μια ημέρα που όλοι μπορουμε οπότε:
ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2019 ΤΟ ΣΆΒΒΑΤΟ ΣΤΙΣ 2 ΜΑΡΤΊΟΥ ΤΟ ΑΠΌΓΕΥΜΑ ΣΤΟΝ ΒΌΛΟ!
Αφήνω την ώρα για διαβούλευση και το μέρος για καφέ-κοπή πίτας......
Απλά να μου πείτε και τα άτομα που θα είναι η θα φέρει ο καθένας για να κανονίσω για πίτα, η οποία θα είναι η κλασική πολύ ωραία..... από τον φούρνο που εργάζεται η πεθερά μου.....
1.giannis gt
2.χρηστος
3.........

KOLNIK
18-02-19, 21:25
Πολύ ωραία μαζευόμαστε σιγά σιγά, οπότε από ότι βλέπω το Σάββατο το απόγευμα είναι μια ημέρα που όλοι μπορουμε οπότε:
ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2019 ΤΟ ΣΆΒΒΑΤΟ ΣΤΙΣ 2 ΜΑΡΤΊΟΥ ΤΟ ΑΠΌΓΕΥΜΑ ΣΤΟΝ ΒΌΛΟ!
Αφήνω την ώρα για διαβούλευση και το μέρος για καφέ-κοπή πίτας......
Απλά να μου πείτε και τα άτομα που θα είναι η θα φέρει ο καθένας για να κανονίσω για πίτα, η οποία θα είναι η κλασική πολύ ωραία..... από τον φούρνο που εργάζεται η πεθερά μου.....
1.giannis gt
2.χρηστος
3.KOLNIK
4.Αριστοτελης

ltsantar
18-02-19, 23:43
Κι εγώ για τις 2 Μαρτίου Σάββατο απόγευμα.
Θα έρθω μόνος μου.

giannis gt
19-02-19, 07:34
Άρα είμαστε 6 μαζί με τον Λεωνίδα και τον Γιώργο!
Οπότε αν είναι να πούμε κατά της 17:00-18:00;
Φανταζομαι η ώρα είναι για καφέ...... Υπάρχουν πολλέςεπιλογες από παραλία με θέα την θάλασσα, αλλά με λίγο θέμα στο Parking είτε κάπου έξω στα πολλά καφέ που έχουν ανοίξει τώρα τελευταία, που είναι της μοδος τώρα τελευταία, με άπειρο Parking μπροστά από τα μαγαζιά......
Χρόνος υπάρχει αλλά μέχρι τέλους της βδομάδας να έχουμε τελεσιδικησει για να ξέρουν όλοι.....

Τώρα για το δώρο του φλουριου, δεν έχω κάτι υπόψιν μου, αλλά αν υπάρχει καμία ιδέα, η κάποιος να έχει κάποιον χορηγό για κάτι, όλα αποδεκτά!
Εξάλλου ο σκοπός της μάζωξης είναι να βρεθούμε να τα ξαναπούμε γιατί έχουμε καιρό να βρεθούμε......

Αριστοτέλης
19-02-19, 17:53
Παιδιά στο Βόλο υπάρχει ένα parking στο κέντρο με 1,5€ την ώρα..το αναφέρω γιατί το Σάββατο το βράδυ το parking στο Βόλο είναι πρόβλημα και μάλιστα εκείνη την ώρα..

KOLNIK
19-02-19, 22:20
Απο εμενα,παιζει να ειναι ακομα ενα φιλαρακι,κορολλακιας και αυτος,μαζι με την κοπελα του ισως...βαλε +2 ακομα και βλεπουμε!

KOLNIK
19-02-19, 22:29
Μπορω να προτεινω,εφ'οσον μιλαμε για καφε,το καινουριο Bruno στην Ιωλκου,το Detox τερμα Πολυμερη,το State στον Περιφερειακο(δυσκολο ομως) και μετα στην Λαρισης,Giusto,Station και προς κυκλικο κομβο κοντα...σε ολα μεσα,αρκει να μας επιτρεπουν...

GEORGE N.
20-02-19, 10:41
Κύριοι εγώ δεν έχω θέμα για την ώρα και το μέρος. Οργανώστε το όπως θέλετε.... Ααα ευχαριστούμε και για το κέρασμα που θα μας κάνετε.... 😂😂

Αριστοτέλης
20-02-19, 17:39
Νίκο επειδή μένω κοντά στο giusto το σαββατο το βραδυ δεν υπάρχει σχεδόν κανένας εκεί..είναι σαν άδειο το μαγαζί..θα έλεγα κάπου με λίγο περισσότερο κόσμο..ωραίες οι ιδέες σου πάντως

giannis gt
20-02-19, 20:06
Παιδιά αν θέλουμε παραλία και μπορούμε να βρεθούμε κατά της 17:00 το Parking δεν είναι πρόβλημα..... Θα τα βάλουμε μέσα στο λιμάνι, υπάρχει χωρος και δεν είναι μεγάλο το κόστος.....
Αυτά για τους φιλοξενουμενους....
Λέω τέτοια ώρα για να <δουμε> θάλασσα...... Να είναι μέρα!
Αν δεν θέλουν θάλασσα, μετά ένα από τα καφέ της Λαρίσης θα είναι η επιλογή μας.....
Δεν υπάρχει θέμα.....

KOLNIK
20-02-19, 22:20
Παιδιά αν θέλουμε παραλία και μπορούμε να βρεθούμε κατά της 17:00 το Parking δεν είναι πρόβλημα..... Θα τα βάλουμε μέσα στο λιμάνι, υπάρχει χωρος και δεν είναι μεγάλο το κόστος.....
Αυτά για τους φιλοξενουμενους....
Λέω τέτοια ώρα για να <δουμε> θάλασσα...... Να είναι μέρα!
Αν δεν θέλουν θάλασσα, μετά ένα από τα καφέ της Λαρίσης θα είναι η επιλογή μας.....
Δεν υπάρχει θέμα.....Συμφωνω και για παραλια,διπλα στην θαλασσα,καλα θα ηταν στο Pleasures η' Haagen Dazs,που προσφερουν και συνοδευτικο με τον καφε!Απλα θα πρεπει να μαθουμε αν θα μας επιτρεψουν να κοψουμε την πιτα μας και να την φαμε επι τοπου,γιατι πολλα μαγαζια εχουν θεμα...οπως ειχαμε σε παλιοτερη κοπη σε γνωστο καφε στην Λαρισα,που επρεπε να παρουν αδεια απο τον ιδιοκτητη πρωτα,γιατι ειχαν θεμα με το να υπαρχει στο τραπεζι καποιο γλυκο που δεν το προσφερει το μαγαζι!

giannis gt
21-02-19, 19:57
Νίκο έχουμε ξανακοψει στην παραλία και δεν είχαμε θέμα! Στη Λάρισα ήμασταν στο flocafe γνωστό για τις ιδιαιτεροτητες που είχε για αυτό και έκλεισε στον Βόλο και αν δεν έκλεισε στη Λάρισα, σύντομα θα κλείσει.......
Δεν έχουμε θέμα!
Τώρα χρόνος υπάρχει για αυτό και οι προτάσεις από τα άλλα παιδιά κυρίως ως προς το μέρος μιας και ημερομηνία βρέθηκε και ώρα λέω κατά της 17:00 αν δεν έχει κάποιος πρόβλημα να έχουμε και μερα μπροστά μας.....
Ούτως ή άλλως δεν χρειαζόμαστε να κάνουμε κάποια κράτηση για τα καφέ......

KOLNIK
23-02-19, 19:28
Οποτε παιδες εγω προτεινω το Pleasures η' Haagen Dazs!!Αναλογως που θα βρουμε να ειμαστε πιο ανετα...για πειτε και οι αλλοι?
Επισης,να δηλωσω και επισημα,την παρουσια του καινουριου μελους,Γιωργου Δημου,που θα ειναι στην παρεα μας,μαζι με την αρραβωνιαστικια του,οπως εχω ενημερωθει!!

giannis gt
23-02-19, 19:47
Και εγώ Νίκο για Pleasures σκεφτόμουν για παραλία!
Ναι με χαρά να γνωρίσουμε και το νέο μέλος με την αραβωνιαστικια του, αλλά να της πείτε της γυναίκας ότι θα είναι η μόνη γυναίκα στην παρέα, εκτός και αν ευχαρίστως υπάρξουν και άλλες......
Η δικιά μου θα κανει babysitting ας πούμε!

Ώρα να πούμε κατά της 17:00 να προλάβουμε και λίγο ημέρα!

Για τα παιδιά που θα μας τιμήσουν από μακριά Λεωνίδα και Γιώργο, αν θέλουν τους συναντώ εγώ στον μάρκετ του Σκλαβενίτη στην είσοδο του Βόλου στην Λαρίσης κατά της 16:30-16:45 εάν φυσικά το επιθυμούν αν και τα ξέρουν τα κατατόπια, παραλία θα παρκάρουμε.....
Αυτά!

Άρα η πίτα να είναι για 6-8 άτομα!!!!

KOLNIK
24-02-19, 10:31
Ας πουμε τοτε για PLΕASURES να το κλεισουμε,και ωρα 17.00!!Παρκιν στην παραλια,να βγαλουμε και καμια φωτο μαζι με τα εργαλεια μας με φοντο την πιτα,εγω γυναικα δεν θα εχω μαζι,αλλα δεν νομιζω να εχει θεμα η κοπελα απο οτι μου ειπε ο Γιωργος!!Προσπαθει να κανει και εγγραφη εδω,αλλα δεν τα αταφερνει,αλλιως θα ειχε ποσταρει εδω και μερες...
Οποτε**ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ,2 Μαρτιου 2019,17:00μμ,PLEASURES Cafe-Παραλια Βολου**(συναντηση στο παρκιν της παραλιας)

giannis gt
24-02-19, 14:17
ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ,2 Μαρτιου 2019,17:00μμ,PLEASURES Cafe-Παραλια Βολου**(συναντηση στο παρκιν της παραλιας)

ΑΝΑΝΈΩΣΗ ΟΡΙΣΤΙΚΉ!!!!

George42
25-02-19, 13:59
μολις εκανα κι εγω λογαριαμο!ειμαι μεσα κι εγω για το σαββατο με την κοπελα μου..Ευχαριστω τον Νικο θα τα πουμε το Σαββατο!!!1

KOLNIK
25-02-19, 18:45
Καλως ηρθες και επισημα Γιωργο!!Ευχαριστω που εκανες εγγραφη στο φορουμ και πλεον θα τα πουμε και απο κοντα το Σαββατο στην πιτα!!:fierydevil
Γιαννη,κανε πλεον και την καταμετρηση για να φτασει η πιτα...καλυτερα να περισσεψει αν ειναι,αλλωστε,ΠΑΝΤΑ την τσακιζουμε και θελουμε κι'αλλο!!

giannis gt
25-02-19, 19:40
Γιώργο καλώς όρισες στην παρεα μας και χαιρόμαστε να σε γνωρίσουμε σε από κοντά το Σάββατο!
Απλά πες μας λίγα λόγια για σένα και το αμάξι έχεις.....

Νίκο μην αγχώνεσαι φίλε εχω κάνει πρόβλεψη...... Μέχρι 12 άτομα θα φάμε όλοι βασιλόπιτα!:lol: :hehe :uthere

Αριστοτέλης
25-02-19, 21:49
Παιδιά έχω και εγώ σίγουρα ένα φίλο που θα έρθει..απλά είναι και άλλοι 2 οι οποίοι ακόμη δεν ξέρουν αν μπορούν..απλά το λέω για να ξέρει το παιδί που θα φέρει την πίτα..Ευχαριστώ

KOLNIK
25-02-19, 22:16
Γιώργο καλώς όρισες στην παρεα μας και χαιρόμαστε να σε γνωρίσουμε σε από κοντά το Σάββατο!
Απλά πες μας λίγα λόγια για σένα και το αμάξι έχεις.....

Νίκο μην αγχώνεσαι φίλε εχω κάνει πρόβλεψη...... Μέχρι 12 άτομα θα φάμε όλοι βασιλόπιτα!:lol: :hehe :uthere
Πειναω ηδη...τι εχει να γινει αμα περισσεψει!!!Ερχεται και Celica με(ισως) δυο Yaris,φιλαρακια του Αριστοτελη...κανε κουμαντο!!

KOLNIK
27-02-19, 22:18
Ειμαι σε θεση να ανακοινωσω οτι εχω δωρο-προσφορα για τον νικητη του φλουριου το Σαββατο,απο το πρατηριο καυσιμων της SHELL-Ιωλκου με Ιατριδη,20 ευρω σε καυσιμα!!Ελπιζω να μπορεσω να παρω και κατι ακομα...ιδωμεν!!!

giannis gt
28-02-19, 16:27
Ωραία Νίκο ότι χορηγία Δεκτή!!!!
Απλά παιδιά η πίτα είναι κιλού και ειναι έως 12 άτομα....
Φυσικά οποιος θέλει έρχεται, απλά αν το ξέρω τελευταία στιγμή δεν μπορώ να αλλάξω την παραγγελία.....
Θέλω μέχρι το βράδυ να ξέρω σίγουρα γιατί αύριο το πρωί θα δοθεί η οριστική παραγγελία......
Ευχαριστώ!!!!

KOLNIK
28-02-19, 20:24
Εκτος απο την προσφορα των 20 ευρω σε καυσιμα SHELL,πριν λιγο,προστεθηκε και ακομα ενα δωρο για τον τυχερο του φλουριου το Σαββατο!
Απο την εταιρεια ΔΟΡΥ ΕΠΕ-Διακομης Νικολαος-Λαρισης 160 στον Βολο,εχουμε ενα 4lt 10W-40 MAGMA x100,της CYCLON!!Ελπιζω να μπορεσω και κατι ακομα αυριο,ωστε ο νικητης να φυγει με γεματα χερια!!

giannis gt
01-03-19, 00:18
Μια χαρά Νίκο!

ltsantar
01-03-19, 19:17
Από 5.00 ως 5.15 θα είμαι στο πάρκινγκ του λιμανιού. Γιάννη κάνε τον κόπο να είσαι εκεί για να μου δείξεις την καφετέρια που θα μαζευτούμε.
Σε ευχαριστώ.

KOLNIK
01-03-19, 22:20
Θα ειμαστε ολοι εκει στο παρκιν του λιμανιου!!Ο Γιωργος θα ερθει απο Λαρισα κατα τις 17.30 μου ειπε...Εγω με τον Αριστοτελη εχουμε ραντεβου στις 17.00 μπροστα στην Νομαρχια να κατεβουμε παρεα...Θα μιλησω και με τον Γιωργο να μας βρει αν ειναι και αυτος!!

giannis gt
02-03-19, 01:21
Εντάξει Λεωνίδα θα είμαι εκεί..... Θα σε πάρω και τηλ αύριο....
Εντάξει Νίκο θα βρεθούμε όλοι στο λιμάνι......
Καλό βράδυ!

KOLNIK
03-03-19, 10:10
Μας αξιωσε ο Θεος και φετος να κοψουμε την πιτα μας για το 2019!!Με παλια,αλλα και νεα μελη φετος,για πρωτη φορα και γυναικεια παρουσια στην παρεα μας,η οποια εσπασε το ροδι και κερδισε το φλουρι,μαζι και τα 2 δωρα που μας προσεφεραν το πρατηριο SHELL-Ιωλκου κ' Ιατριδη στον Βολο και το 4lt 10W-40 Max100 της CYCLON απο την ΔΟΡΥ ΕΠΕ-Διακομης Νικος-Λαρισης 160 στον Βολο!!Ηταν ενα πολυ ευχαριστο απογευμα,ειπαμε πολλα,μετα απο πολυ καιρο,με τον GeorgeN.,ο παντα "σοφος"(οπως αποδειχτηκε στην κοπη)Itsantar,o "προεδρος" Χρηστος,ο συντονιστης μας Γιαννης με την(οπως παντα)νοστιμοτατη πιτα,και τα νεα μελη πλεον απο εδω και περα,Αριστοτελη με την καταλευκη 12αρα και τον Γιωργο με την(τυχερη) Ελενη,και την αγρια 11αρα του!!Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου,σε ολους,να ειναι παντα καλα,να περνατε καλυτερα και η χθεσινη μερα,να ειναι η ΑΡΧΗ για κατι καλυτερο στο CLUB,με τακτικοτερα καφεδακια και συναντησεις φετος!!Μια ευχη για του χρονου,να ειμαστε περισσοτεροι και να φερει ο Γιαννης...2 πιτες!!!:hangry :hangry

giannis gt
03-03-19, 12:09
Όπως ξεκίνησε και ο Νίκος είχαμε ακόμα μια κοπή το πίτα, με απουσίες αλλά και με νέα μέλη, που "μας" πήραν και το φλουρί.......
Πάντα καλότυχη Ελένη!
Φωτο ελπίζω να ανεβάσει ο Χρήστος και ο Νίκος που έβγαλαν.......
Να ευχαριστήσω τον Λεωνίδα που ήρθε από τα Τρίκαλα και τον Γιώργο από την Λάρισα μόνο και μόνο για να παρευρεθούν στην καθιερωμένη πλέον κοπή το πίτα παράρτημα Θεσσαλίας 2019!
Να ευχαριστήσω και όλους όσους ήρθαν και να ελπίσουμε ότι του χρόνου θα γίνουμε περισσότεροι απο παλιούς αλλά και από νέα μέλη!
Τέλος θέλω να ευχαριστήσω τον Νίκο για την εύρεση χορηγών για τον νικητή του φλουριου, που αν και οι καιροί είναι δύσκολοι, κατάφερε και βρήκε 2 πολύ καλούς χορηγούς, δεδομένης της δυναμικής μας με καύσιμα Shell 20 ευρω και 4λιτρο λάδι από τον Διακομη, ανάλογης η και παραπάνω αξίας........

Εύχομαι του χρόνου Νικόλα να βρούμε παραπάνω χορηγούς - δώρα, να είμαστε περισσότεροι και εγώ θα παραγγείλω όσες βασιλόπιτες θελετε που σας άρεσε......
Να είμαστε όλοι και όλες καλά!
ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ....!!!!

KOLNIK
03-03-19, 21:36
Κοπη πιτας Θεσσαλιας-2/3/19-Παραλια Βολου,PLEASURES Cafe

dimitrise111
04-03-19, 17:35
Μπραβο σε ολα τα παιδια που ηταν παρων και στηριζουν το club στην Θεσσαλια............να ειστε ολοι γεροί και δυνατοι και του χρονου με υγεια και πολλα και ασφαλη χιλιομετρα........χιλια ΜΠΡΑΒΟ...............

KOLNIK
04-03-19, 20:25
Μπραβο σε ολα τα παιδια που ηταν παρων και στηριζουν το club στην Θεσσαλια............να ειστε ολοι γεροί και δυνατοι και του χρονου με υγεια και πολλα και ασφαλη χιλιομετρα........χιλια ΜΠΡΑΒΟ...............Να εισαι καλα Δημητρη!!Κανουμε οτι μπορουμε,και τωρα με 2 καινουρια μελη,πιο νεα και με αρκετη ορεξη,ευελπιστουμε να μεγαλωσουμε κι'αλλο την "οικογενεια" μας!!Υγεια ευχομαι να εχουμε ολοι μας,να ειμαστε καλα,και γιατι οχι,μια Πανελληνια εδω στα μερη μας,θα ηταν οτι καλυτερο για φετος!!

giannis gt
04-03-19, 22:18
Δημήτρη όπως είπε και ο Νίκος κάνουμε ότι μπορούμε.....
Να βρισκόμαστε με τους παλιούς, αν και έχουμε απουσίες, αλλά το θετικό ότι έχουμε νέο κόσμο με "παλιά" corolla που έχουν όρεξη!
Κατι ψιθυριζε ο Αριστοτέλης για υπερκυβισμο..........

Όπως και να έχει συνεχίζουμε.......