PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2018


giannis gt
01-02-18, 23:36
Αν και αργησαμε ,καλιο αργα παρα ποτε ,μιας και περυσυ δεν καταφεραμε να κοψουμε πιτα,φετος ΘΕΛΩ και ΠΡΕΠΕΙ να βρεθουμε να κοψουμε την καθιερωμενη πιτα μας με οσα μελη θελουν και μπορουν φυσικα να παρευρεθουν!!!

Η ημερομηνια αλλα και το μερος το αφηνω free για να δουμε κατ'αρχην ενδιαφερον!!!!

Ελα παιδια παμε,θα φερω και την ωραια βασιλοπιτα απο του φουρνο που δουλευει η πεθερα μου ,μην την χασετε κριμα ειναι..........:banana :fierydevil



1.giannis gt
2.............
3............

neoklis
02-02-18, 05:19
άρε Γιάννη αξίζεις πολλά
μπράβο να μην έχεις Toyota και να κάνεις τόσα πολλά
η παρέα σας εκεί είναι το κάτι άλλο :shoothim :shoothim :shoothim :shoothim :shoothim :shoothim

Fanis
02-02-18, 09:13
μπραβο γιαννη !! λοιπον υπολογισε και εμενα μεσα και σιγουρα θα φερω και μερικους ακομα μαζι μου !!! απλα να το κανουμε σαββατο !!!

giannis gt
02-02-18, 22:22
Νεοκλη όπως έχω πει αρκετές φορές νιώθω πιο πολύ Toyotakias πάρα renakias καθώς εσείς από την πρώτη στιγμή με αγκαλιασατε και οφείλω να ανταποδίδω τουλάχιστον! Παρόλα αυτά σε ευχαριστώ και σε περιμένουμε για τσίπουρα.......

Φανη κανένα πρόβλημα με το Σάββατο..... Σας περιμένουμε με χαρά να σας φιλοξενήσουμε........

KOLNIK
03-02-18, 09:29
Γιαννη,απο εμενα ειναι ΟΚ,οπως παντα,και περιμενω ποστ για τα περαιτερω!!Καλη χρονια σε ολους,και μακαρι να μαζευτουμε φετος,εστω και για την πιτα...Για παμε!!!:uthere

μπραβο γιαννη !! λοιπον υπολογισε και εμενα μεσα και σιγουρα θα φερω και μερικους ακομα μαζι μου !!! απλα να το κανουμε σαββατο !!!Αντε ρε Φανη να σε δουμε και εμεις λιγακι εδω στα Κεντρικα!!Με το καλο να μας ερθεις και κανονιζω τα τσιπουρα εγω...εχω "ανθρωπο" δικο μου σε μαγαζι!!Μην ξεχασεις και κατι που σου ειχα ζητησει...:question

Fanis
03-02-18, 11:00
αντε κανονιστε να βρεθουμε .. θα εχω μαζι μου αυτοκολλητα και άλλα πραγματακια !!

Χρηστος
03-02-18, 13:56
ελα να μαζευομαστε οι θεσσαλοι,Μακατος,Ηρακλαρας Λεω,Τσαφτσουφ ..ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΜΕΣΑ ΕΓΩ, φανη σας περιμενουμε,στην ημερομηνια δεν εχω θεμα

bluechris
03-02-18, 21:43
μπραβο γιαννη !! λοιπον υπολογισε και εμενα μεσα και σιγουρα θα φερω και μερικους ακομα μαζι μου !!! απλα να το κανουμε σαββατο !!!

Εγώ ψήνομαι πλάκα πλάκα

Fanis
04-02-18, 09:14
ετσι μπραβο χρηστο !!

θα ειναι μια πολυ ωραια εκδρομη , και το ελαχιστο για αυτα τα παιδια που κατεβαινουν καθε χρονο σε εμας !!!!

MITSOS
04-02-18, 12:57
1.giannis gt
2.KOLNIK
3.χρηστος
4.MITSOS
5............:?
6............:?
7............:?

ltsantar
04-02-18, 16:08
Οπωσδήποτε θα έρθω, ας είναι Σάββατο, να δούμε και τους φίλους από Αθήνα.

KOLNIK
05-02-18, 17:41
1.giannis gt
2.KOLNIK
3.χρηστος
4.MITSOS
5.Itsantar
6.Fanis
7........:?:
8. ......:?:
9. ......:?:
10. .....:?:

giannis gt
05-02-18, 21:54
Αντε ωραία να μαζευόμαστε.......
Να αρχίσουν να πέφτουν και υποψήφια Σάββατα....
Φανη μιας που θα μας τιμήσεις από μακριά ποτε θα σε βόλευε καλύτερα;

Fanis
06-02-18, 12:42
για το σαββατο μετα την καθαρα δευτερα θα ηταν καλα , αν μπορειτε και εσεις ..

KOLNIK
07-02-18, 20:38
Εγω μεσα ειμαι παιδια,για οποιο Σαββατο θελετε,εννοειται οτι θα προσαρμοστουμε στο ποτε βολευει τους επισκεπτες,εμεις εδω ειμαστε!!

giannis gt
11-02-18, 01:03
Οποτε αν ειναι το Σαββατο μετα την καθαρα Δευτερα, οποτε λεμε για:
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ!!!!


Πολυ ωραια λοιπον αφου βλεπω παλι πιο πολλους απο Βολο ,θα κανει ενα κοπο ο φιλος μας Λεωνιδας απο τα Τρικαλα και οποιος αλλος φυσικα απο Θεσσαλια να ερθει Βολο!!!

Λεωνιδα μας την χρωστας τημ επισκεψη εξαλλου και ξερω δεν εχεις προβλημα......:rolleyes:


Τωρα Φανη μιας και θα ερθετε απο μακρια πειτε αν σας βολευει πρωινες ωρες π.χ 11-12 ή απογευματινες 6-8 .......παιζει φυσικα και το μεσημερι αλλα ουτως ή αλλως αν γινει 11-12 σε καφετερια η κοπη το πιτα ,μετα οποιος θελει και μπορει να ακολουθησει φαγητο σε ταβερνα ή τσιπουραδικο (το ιδανικο πιστευω για τους μη Βολιωτες) απλα πειτε μου να ξερω και ατομα......

Αυτα!

KOLNIK
11-02-18, 09:10
Να ρωτησω αν μπορουμε να τα κανουμε ολα σε ενα μαγαζι,μια και καλη,για να μην μετακινουμαστε,αν ειναι να παμε για τσιπουραδικο μετα το κοπη το πιτα,να παμε κατα τις 12 κατ'ευθειαν στο τσιπουραδικο,να κοψουμε την πιτα μας και να ακολουθησει μετα η φιεστα!!Αν μετα,καποιοι θελουμε και καφεδακι,παμε και για ενα καφεδακι το απογευμα μετα τα τσιπουρα....Εννοειται πως κανω προταση ετσι??Οσο για μαγαζι,προτεινω,οπως ειχα προαναφερει σε μνμ στον Φανη λογω δικου μου ανθρωπου στην κουζινα,εκει στην γειτονια του Γιαννη,το "ΜΕΖΕΚΛΙΚΙ",για να ξερουμε τι θα φαμε και τι θα πιουμε!Αυτα....

Fanis
11-02-18, 13:21
για μεσσημερι να υπολογιζετε , και καλυτερα σε καποιο μαγαζι για φαγητο , τωαρ αν εχετε και καποιο γνωστο ακομα καλυτερα ..

πιτα θα φερω εγω ..

bluechris
11-02-18, 23:47
για μεσσημερι να υπολογιζετε , και καλυτερα σε καποιο μαγαζι για φαγητο , τωαρ αν εχετε και καποιο γνωστο ακομα καλυτερα ..

πιτα θα φερω εγω ..

Ναι να φύγουμε κατά τις 7 το πρωί.. βάλε και ένα γεμάτο 5ωρο ή 6ωρο να φτάσουμε με κάνα σταμάτημα (είμαστε και μιας ηλικίας) ε κατά τις 12-13 θα είμαστε εκεί...

TmNemesis
12-02-18, 00:32
Ναι να φύγουμε κατά τις 7 το πρωί.. βάλε και ένα γεμάτο 5ωρο ή 6ωρο να φτάσουμε με κάνα σταμάτημα (είμαστε και μιας ηλικίας) ε κατά τις 12-13 θα είμαστε εκεί...

Ο Βόλος είναι περίπου 330km.
Βαριά βαριά με στάάάση είναι 4 ώρες.
Στο πολύ χαλαρόόό......
:jumpers

Fanis
12-02-18, 00:46
χρηστο με το Lexus θα παμε και οχι με το matiz !!! :jumpers :crazylol :crazylol :crazylol

KOLNIK
12-02-18, 15:04
για μεσσημερι να υπολογιζετε , και καλυτερα σε καποιο μαγαζι για φαγητο , τωαρ αν εχετε και καποιο γνωστο ακομα καλυτερα ..

πιτα θα φερω εγω ..Δεν θελω να σε στεναχωρησω,αλλα,ο Γιαννης παραδοσιακα φερνει την πιτα(απο τα χερακια της πεθερας του)και ειναι απιστευτη!!Επισκεπτης ανθρωπος,θα ερθεις τοσα χιλιομετρα να μας τιμησεις,ασε τις ετοιμασιες σε εμας....

Ναι να φύγουμε κατά τις 7 το πρωί.. βάλε και ένα γεμάτο 5ωρο ή 6ωρο να φτάσουμε με κάνα σταμάτημα (είμαστε και μιας ηλικίας) ε κατά τις 12-13 θα είμαστε εκεί...Ενα τετραωρο κανω εγω με το φορτηγο Βολο-Αθηνα με παραδρομο και σταθερα κατω απο 80χλμ...Πολυ εβαλες για ΙΧ!!

Ο Βόλος είναι περίπου 330km.
Βαριά βαριά με στάάάση είναι 4 ώρες.
Στο πολύ χαλαρόόό......
:jumpersΜην το σκεφτεσαι τοτε...ξεκινα και εσυ απο πανω,ραντεβου Βολο!!!Ολοι οι καλοι χωραμε!!!

TmNemesis
12-02-18, 17:16
Μην το σκεφτεσαι τοτε...ξεκινα και εσυ απο πανω,ραντεβου Βολο!!!Ολοι οι καλοι χωραμε!!!

Μπορεί να γίνω ο guest....! :D :D :D

Fanis
12-02-18, 19:54
ετσι ολοι οι καλοι χωρανε .. προς το παρον θα ειμαι εγω ο χρηστος με το ts και ο bluechriss

giannis gt
13-02-18, 19:41
Φανη δεν έχω θέμα με την πίτα, αλλά είναι πραγματικά καλή η βασιλόπιτα από τα φούρνο που εργάζεται η πεθερά μου! Θα έρθετε από τόσο δρόμο θα φέρετε εσείς την πίτα; δεν θέλω να σας προσβάλλω απλά πείτε μου ώστε να την παραγγείλω και φυσικά πόσοι θα είμαστε.......

Λεωνίδα θα έρθεις μόνος η με τον Δημήτρη;

KOLNIK
13-02-18, 21:09
Κλεισαμε παιδες για το Σαββατο 24 Φεβρουαριου??Ειναι τελικο??:uthere

Fanis
14-02-18, 08:52
απο εμενα ναι !!

giannis gt
15-02-18, 12:58
Ωραία οπότε να πούμε και 12 το μεσημέρι; Συνάντηση στο Parking ΣΚΛΑΒΕΝΊΤΗ πρώην CAREFOUR ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ στην Λαρίσης!!!!!
Φανη θα σου στείλω με ΠΜ το κινητό μου αν χρειαστείτε τίποτα πληροφοριες.
Τελικά θέλετε τσίπουρο η ταβέρνα για μετά τον καφέ;

KOLNIK
16-02-18, 20:53
Εγω εχω εκφρασει την αποψη μου σε προηγουμενο ποσταρισμα για το θεμα...

giannis gt
17-02-18, 13:56
Νίκο μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον Φάνη και τα παιδιά που θα έρθουν από μακριά και σεβομενοι την επιθυμία τους ότι δεν θέλουν να πιουν και ειδικά τσίπουρο, έτσι λέμε για ταβέρνα!
Οπότε μιλώντας και με τον Χρήστο σήμερα και έχοντας κάτι στο μυαλό μου θα το κανονίσω μέχρι την Δευτέρα και θα ενημερώσω!
Επειδή τα παιδιά θα έρθουν κατά της 1 με 1:30 θα πάμε κατευθείαν για φαγητό και μετά για καφέ!
Συνάντηση λοιπόν στον Σκλαβενίτη για την ώρα θα πούμε 13:00 και πάλι θα είμαστε σε επικοινωνία.....
Εννοείται ότι όποιος θέλει να φέρει και κάποιον μαζί εννοείται πως μπορεί απλά να ξέρουμε σήμερα αύριο για να κανονίσουμε για τα άτομα....
Αυτά!

bluechris
17-02-18, 21:13
Ο Βόλος είναι περίπου 330km.
Βαριά βαριά με στάάάση είναι 4 ώρες.
Στο πολύ χαλαρόόό......
:jumpers

χρηστο με το Lexus θα παμε και οχι με το matiz !!! :jumpers :crazylol :crazylol :crazylol

Δεν θελω να σε στεναχωρησω,αλλα,ο Γιαννης παραδοσιακα φερνει την πιτα(απο τα χερακια της πεθερας του)και ειναι απιστευτη!!Επισκεπτης ανθρωπος,θα ερθεις τοσα χιλιομετρα να μας τιμησεις,ασε τις ετοιμασιες σε εμας....

Ενα τετραωρο κανω εγω με το φορτηγο Βολο-Αθηνα με παραδρομο και σταθερα κατω απο 80χλμ...Πολυ εβαλες για ΙΧ!!

Μην το σκεφτεσαι τοτε...ξεκινα και εσυ απο πανω,ραντεβου Βολο!!!Ολοι οι καλοι χωραμε!!!


Ρε μη βαράτε... νόμιζα πως ήταν Θεσσαλονίκη χωρίς πλάκα.
Εδώ πήγα χτες στο Φάνη και τον έψηνα να μείνουμε το βράδυ εκεί για να γυρίσουμε χαλαροί :-)

KOLNIK
19-02-18, 08:51
Καλημερα και καλη Σαρακοστη σε ολους!!
Να ρωτησω μηπως θα ηταν καλο να ποσταρουμε το κοπη την πιτα και στην σελιδα του facebook,γιατι διαπιστωσα οτι υπαρχουν πολλα παιδια απο Βολο και Θεσσαλια που ποσταρουν αλλα δεν γνωριζουν για το Forum εδω,ωστε να μπουν να ενημερωθουν...Αν μπορει καποιος να κανει μια αναρτηση-ανακοινωση που γνωριζει τα κολπα,θα ηταν καλο!!

giannis gt
19-02-18, 11:23
Καλή σαρακοστή σε όλους!
Ναι Νίκο φυσικά.
Ας γράψει ο Φάνης η ο Χρήστος που είναι και στο fb εγώ δεν έχω!
Είπαμε η πρόσκληση είναι ανοικτή για όλους και όλες!

giannis gt
22-02-18, 01:35
Παιδια μετα απο επικοινωνια και με τον Χρηστο και σεβομενοι την επιλογη ταβερνας για τα παιδια που θα μας τιμησουν απο μακρια κλεισαμε στην ταβερνα
<ΒΕΓΓΕΡΑ>!!!

Ειναι εδω:
https://www.tripadvisor.com.gr/Restaurant_Review-g189507-d5029513-Reviews-Veggera_Restaurant-Volos_Magnesia_Region_Thessaly.html



H επιλογη του μαγαζιου εγινε με γνωμονα την σταθμευση αλλα ΚΥΡΙΩΣ οτι για Σαββατο μεσημερι πηραμε πανω απο 10 τηλεφωνα σε γνωστες ταβερνες του Βολου και ΔΕΝ ειναι καμια ανοικτη!!!!
Ατιμη κριση!!!

Το μαγαζι εχει καλες κριτικες ,καλο φαγητο εχουμε παει και θεωρω την καλυτερη ιδανικη λυση!
Δεν εχουμε κατι συγκεκριμενο σε μενου ειμαστε και μεταβιας 10 ατομα, μπορουμε να φαμε και να πιουμε οτι θελουμε!!!!

Αυτα για την αποφυγη παρεξηγησεων!!!

Λεπτομερειες οποιος θελει ας ζητησει εδω!
Το σημειο συναντησης παραμενει το parking του Σκλαβενιτη ,πρωην Μαρινοπουλο,στις 13:00!!!

Μετα και αναλογως διαθεσης ακολουθει και καφεδακι στην παραλια του Βολου.......

Αυτα !

Fanis
23-02-18, 18:01
πολυ ωραια !! πηρα και την πιτα 2 κιλα !! και ειμαστε και εμεις ετοιμοι ..

θα ερθουμε συνολο 4

εγω ο bluechriss ο χρηστος που ειχε το ts chrisgold και ο Νταννυς που εχω στο μαγαζι σαν βοηθο και τωρα εχει την 107 μου !!

στις 9 ξεκιναμε ..

KOLNIK
23-02-18, 18:18
Με το καλο να μας ερθετε παιδια και προσοχη στον δρομο,λογω κακοκαιριας περισσοτερο,ξερω οτι ειστε φρονιμοι!!Οσο για μενα,αν δεν παει κατι στραβα μεχρι το μεσημερι,θα σας υποδεχτω κανονικα,απλα αφηνω ενα ενδεχομενο να σας την κανω απο το μεσημεριανο και να τα πουμε μετα παλι στον καφε...ελπιζω να μην χρειαστει να φυγω και να μεινω στην παρεα κανονικα!!

giannis gt
23-02-18, 20:40
Ωραία Φανη σας περιμένουμε!
Καλό ταξίδι να έχετε!
Ο Λεωνίδας από τα Τρίκαλα δεν θα μπορέσει να έρθει, από εκεί και πέρα είμαστε εγώ, ο Χρήστος, ο Μήτσος και ο Νίκος από εδώ από τον Βόλο που έχω μιλήσει!

Εννοείται ότι όποιος θέλει άλλος μπορεί να έρθει η πρόσκληση είναι ανοικτή!
Έχω κλείσει για 10 άτομα και μακάρι να είμαστε και παραπάνω καθώς υπάρχει και προοπτική προσθήκης αν απαιτηθεί!
Τα λέμε αύριο λοιπόν στο μέρος που είπαμε!

Φανη όταν θα βγείτε από Εθνική και μπαίνετε Βόλο πάρε τηλ να σας κατατοπίσουμε πως θα βρεθούμε αν δεν ξέρετε το μερος!!!
ΥΓ:
Μίλησα και με το Κώστα τον Μακατο. Έχει φύγει απο Λάρισα και μένει πλέον Αθηνα! Δεν θα μπορέσει να παρευρεθεί!

MITSOS
25-02-18, 01:13
Καλή χρονιά σε όλους τους φίλους του club.

Σήμερα είχαμε μια ωραία μέρα στο Βόλο κι έτσι μπόρεσαμε όλοι μας
όχι μόνο να περάσουμε μερικές ευχάριστες ώρες κατά το κοινώς λεγόμενο
φαγοπότι καθώς και κόβοντας την πίτα ώστε να μας πάει καλά η χρονιά αλλά μπορέσαμε να απολαύσουμε και τις ομορφίες της παραλίας της πόλης μας.

Να πούμε ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ στον Φάνη και την υπόλοιπη παρέα που μας τίμησαν κάνοντας τόσα χιλιόμετρα ώστε να τα πούμε από κοντά.

Στο κύριο μέρος τώρα που ήταν η κοπή της πίτας να πούμε ότι ο φίλος giannisgt ήταν ο τυχερός της χρονιάς αφού έβαλε τα δυνατά του και του έπεσε το φλουρί (τα ντοκουμέντα θα ανέβουν από τον Φάνη)

Να είμαστε καλά λοιπόν και πάλι καλή χρονία σε όλους και να τα λέμε όσο το δυνατόν πιο τακτικά.

Φάνη, όπως βλέπεις παρακάτω το μπλουζάκι βρέθηκε μετά από λίγη ώρα στο φυσικό του χώρο, δηλαδή μέσα σε μια COROLLA!

Περιμένω σχόλια και πειράγματα:jumpers, ώστε να πάει καλά η χρονιά!

giannis gt
25-02-18, 14:07
Χαίρεται και απο εμένα!
Άλλη μια κοπή το πίτα έλαβε χώρα εδώ στον όμορφο μας Βόλο!
Κατ αρχήν να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά και ειδικά τον Φάνη και τα υπόλοιπα παιδιά που ήρθαν από την Αθήνα να μας τιμήσουν με την παρουσία τους!
Φαγητό,κουβεντα,πιτα,καφε,γλυκο όλα τα είχε η χθεσινή μέρα!!!!
Περάσαμε υπέροχα και χάρηκα που είδα παλιούς γνώριμους αλλά και άλλα παιδιά που έχουμε συναντηθεί για λίγο στην Αθήνα!
Ο τυχερός της μέρας ήμουν εγώ όπως είπε και ο Μήτσος και το δώρο μια κάμερα οπισθοπορειας για το νεοαποκτηθεν atos της γυναίκας μου που ήδη το χάρηκε με το που το είδε!
Να ευχαριστήσω προσωπικά τον Φάνη για το δώρο που έκανε προσφορά για τον νικητή του φλουρίου, αλλα και για την πίτα που επίσης είναι προσφορά του Φανη!
Όχι μόνο ήρθε από Αθήνα αλλά έφερε την πίτα,εφερε το δώρο, μας κέρασε και τα καφεδάκια.......
ΈΝΑ ΜΕΓΆΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΓΙΑ Ο Λ Α ΦΑΝΗ!!!!
Να είμαστε καλά και του χρόνου και να είμαστε ακόμα περισσότεροι!

ΦΏΤΟ απο τον Φάνη.........

Fanis
25-02-18, 15:32
ευχαριστω πολυ ολους εσας που ειμασταν εχτες μαζι και περασαμε τοσο ωραια!!

σας ευχαριστω και για τα καλα σας λογια !!

απιστευτη ημερα που ξεκινησε το πρωι με χαλαζι και τελειωσε με ενα απιστευτο δειλινο στο βολο !!

ολα τα παιδια ήταν τρομερα , γελασαμε , φαγαμε , παρα πολλα πειραγματα , και ειδαμε μια τοσο ωραια πολη με πολυ ομορφα και πεπιποιημενα μαγαζια και γενικα ηταν κατι αξεχαστο ..

δωσαμε ραντεβου για την επομενη χρονια να περασουμε να τους παρουμε και να παμε για κοπη πιτας στην θεσσαλονικη !!

Χρηστος
25-02-18, 22:01
οντως τα λενε ολα οι φωτογραφιες το πως περασαμε,τα λογια ειναι περιττα πιστευω αλλα θελω με την σειρα να ευχαριστησω τα παιδια που ανεβηκανε βολο για να κοψουμε την πιτα μαζι αυτη την χρονια!ολα καλα και ερχονται και καλυτερα meeting

corollapatra
27-02-18, 10:03
Μπράβο παιδιά, και του χρόνου να είστε και να είμαστε όλοι καλά, να κόψετε και πάλι τη πίτα σας.

neoklis
27-02-18, 10:14
και του χρόνου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
πρέπει να έρθω βόλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

giannis gt
01-03-18, 19:52
Ε αντε έλα ρε.....
Όλο αυτό λες και δεν έρχεσαι!!!!! Του χρόνου να είμαστε καλά έρχονται καλύτερα......

tsavman
02-03-18, 16:24
Συγχαρητήρια παιδιά, πάντα τέτοια!

KOLNIK
02-03-18, 22:19
Μπραβο σε ολους και του χρονου καλυτερα...Δυστηχως,ο καιρος στο Νοτιο Πηλιο δεν ηταν τοσο φιλικος απεναντι μας για να καταφερουμε να γυρισουμε εγκαιρα,οπως ειχα υπολογισει,οποτε εμεινα(για φετος τουλαχιστον)εκτος εκδηλωσης!!Περισσοτερο στεναχωρεθηκα που δεν ειδα και τα παιδια απο Αθηνα,τον "αδερφο" Φανη που εχω χρονια να δω,να γνωρισω και τους υπολοιπους φιλους....Ανασυγκροτηση λοιπον και στεκομαι στην κουβεντα του Χρηστου για να ξεκινησουμε και εμεις,σε τοπικο επιπεδο,τα μιτινγκ οπως τα υπολοιπα κλαμπ...Αναμενω με χαρα!!!