PDA

Επιστροφή στο Forum : Ηλιοροφη


burnass
21-02-16, 07:51
καλημερα!μετα απο βροχη ανακαλυψα οτι το αμαξι μπαζει ελαχιστες σταγονες απο την ηλιοροφη.εχω παρατηρησει οτι απο τον καιρο εχει κατσει.το ερωτημα μου ειναι το εξης .λαστιχο δινει η τoyoτa.ποιος μπορει να το περασει?ψαχνω καποιον ειδικο γιαυτο

neoklis
21-02-16, 17:04
καλημερα!μετα απο βροχη ανακαλυψα οτι το αμαξι μπαζει ελαχιστες σταγονες απο την ηλιοροφη.εχω παρατηρησει οτι απο τον καιρο εχει κατσει.το ερωτημα μου ειναι το εξης .λαστιχο δινει η τoyoτa.ποιος μπορει να το περασει?ψαχνω καποιον ειδικο γιαυτο

αν δε κανω λάθος πάει όλο μαζί με το τζάμι:banghead

burnass
21-02-16, 21:34
Οχι ρωτησα toyota και μονο στα corolla το δινει ξεχωριστα.το ζητημα ειναι ποιος το βαζει και το ρυθμιζει

georgezze12
21-02-16, 21:37
Προσοχη στα λαστιχακια των υδροροων μπορει να εχουν βουλωσει και να σου γυρναει τα νερα μεσα...αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να δεις απο που το περναει να ειναι ενας απεξω να ρειχνει με το λαστιχο νερο και ο αλλος να κοιταει.....παντως τα νερα ειναι σπαζοκεφαλια

neoklis
21-02-16, 22:24
Οχι ρωτησα toyota και μονο στα corolla το δινει ξεχωριστα.το ζητημα ειναι ποιος το βαζει και το ρυθμιζει

μάθε τιμή
ποιος τα βάζει? ΦΥΣΙΚΑ Η ΤΟΥΟΤΑ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ

burnass
22-02-16, 07:31
Τιμη μου ειπαν με εκπτωση το λαστιχο στα 22€.προχτες το βραδυ που εβρεχε ειδα ακριβως απο πανω μου στο πλαι καποιες σταγονες.αυτο που παρατηρω ειναι οτι πισω εχει κατσει λιγο η οροφη.

neoklis
22-02-16, 09:41
Τιμη μου ειπαν με εκπτωση το λαστιχο στα 22€.προχτες το βραδυ που εβρεχε ειδα ακριβως απο πανω μου στο πλαι καποιες σταγονες.αυτο που παρατηρω ειναι οτι πισω εχει κατσει λιγο η οροφη.

λεω να αλλάξω μετα από 12 χρόνια να βάλω καινούργιο
εκατσε?

burnass
22-02-16, 13:20
Ναι εκατσε.και μενα του 03 μοντελο και παρκαρισμενο στον ηλιο

neoklis
25-02-16, 07:47
Ναι εκατσε.και μενα του 03 μοντελο και παρκαρισμενο στον ηλιο

αν αλλάξεις πες μου γινεται όπως πριν ?
και το ΄συνολικό κόστος
αν μπορείς

burnass
25-02-16, 12:54
Το λαστιχο μου ηρθε.τωρα αναμονη για την τοποθετηση.ωστοσο μου ειπαν οτι ειναι δυσκολο.οταν ακουσω τιμη και ειναι προσιτη προχοραω

burnass
04-03-16, 07:48
Τοποθετηθηκε το λαστιχο με 17€ εργασια.ειναι ευκολη η αλλαγη την επομενη αν χρειαστει το κανω μονος.αξιζει τον κοπο της αλλαγης

burnass
04-03-16, 07:52
αν αλλάξεις πες μου γινεται όπως πριν ?
και το ΄συνολικό κόστος
αν μπορείς

Τιμουλα συνολικη 35€ και ναι ειναι οπως πριν.δεν πειραζει μηχανισμο.μονο το τζαμι βγαινει

neoklis
04-03-16, 09:47
Τιμουλα συνολικη 35€ και ναι ειναι οπως πριν.δεν πειραζει μηχανισμο.μονο το τζαμι βγαινει

τσέκαρε αν είναι οκ.
τριγμούς????????????????????????????

burnass
04-03-16, 20:38
Τσεκαρισα.ολα οκ.ωστοσο παταει και σωστα στο ουρανο