PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΠΕΤΕΙΑΚΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΣΗΣ 2016


dimitrise111
29-11-15, 13:23
Παιδια μιλησα με τον Φανη και μου ειπε ο ανθρωπος οτι,τα μπλουζακια θα στοιχισουν 7Ε και θα εχει μαζι 1 μπρελοκ και 2 αυτοκολλητα...........Για να μην δημιουργηθει μπαχαλο και παρεξηγησεις,κανω αυτην την ανακοινωση για να ενημερωθειτε ολοι ωστε στη συναντηση,αυτοι που θελουν να εχουν τα λεφτα μαζι τους και να τα παραγγειλουμε,αν καποιοι δεν μπορουν να μπουν στο forum ας ενημερωθουν απο αλλους ή ας στειλουν π.μ. σε μενα στο fb............τα λεφτα θα δωθουν,εφοσον υπαρχει ζητηση,αφου παραλαβουμε τα μπλουζακια,απλα θα μαζευτουν απο πριν γιατι την εχω πατησει στο παρελθον απο καποιους που παρηγγειλαν αλλα δεν εμφανιστηκαν ποτε.........Ακουω γνωμες,αποριες και προτασεις..........

JohnnyLam
29-11-15, 13:47
Καλησπερα και απο μενα!!
Συμφωνω στο έπακρον με το θεμα του οτι πρεπει πρωτα να μαζευτούν τα χρήματα και μετα να δωθούν οι παραγγελίες κατι το οποιο το θεωρώ απολύτως σωστο..
Εχουμε μια εβδομαδα ακομα μπροστα μας οποτε δεν νομιζω να ευσταθεί η δικαιολογία της " τελευταίας στιγμής"
Το ποσο ειναι αστείο για 3 πραγματα( μπλουζα, μπρελόκ και 2 αυτοκόλλητα)
Οποιος ενδιαφέρεται δίνει τα χρήματα στην συνάντηση ειτε παρευρισκόμενος ειτε μεσω φίλου..εαν τωρα χρειαζεται μεσω αυτου του post να εχουμε μια αποψη περι της ποσότητας , εγω ζητάω 2 μπλουζες..

Fanis
29-11-15, 13:50
απλα να βαζετε και το μεγεθος..

dimitrise111
29-11-15, 13:52
Αυτα περι μεγεθους,αν καταληξουμε καπου θα μας πουν τα παιδια στη συναντηση......

agapiou
29-11-15, 15:29
Επομένως, στη συνάντηση θα βγει η απόφαση για τα μπλουζάκια και τα μεγέθη, και γίνεται η παραγγελία στο Φάνη. Να μη τρενάρουμε γιατί θα χάσουμε χρόνο. Εγώ δυστυχώς δε θα μπορέσω να παρευρεθώ λόγω γενεθλίων της βαφτιστήρας, εντούτοις όμως θα έχω δώσει σε άλλο παιδί τα λεφτά. Να θυμήσω σε αυτό το σημείο, ότι θα πρέπει να συζητηθεί και το θέμα των ημερολογίων, αν και αυτοί που μπήκαμε πέρσυ θα μπούμε και στο φετινό, καθώς και η κοπή της πίτας μας...

XRTC
29-11-15, 21:53
Φυσικα και εγω μεσα για μπλουζοαυτοκολλητα και μπρελοκακι .
Ουτως η αλλως θα βρεθουμε και στην συναντηση.

dim
29-11-15, 22:01
Είμαι μέσα εννοείται για το μπλουζάκι

dimitrise111
29-11-15, 22:18
Ολα παιδια στη συναντηση,μαζευω τα χρηματα στη συναντηση και παραγγελνουμε...........τα λεφτα δινονται με την παραλαβη απο τον Φανη και αν ακυρωθει κατι τα επιστρεφω σε εσας............

TmNemesis
29-11-15, 22:21
Παίδες υπολογίστε και εμένα.:mrgreen:

Χάρης
29-11-15, 23:40
Για μπλουζάκι είμαι και εγώ μέσα!

dimitrise111
29-11-15, 23:42
Απαραιτητο ειναι να ειστε στη συναντηση για συννενοηση οπως προαναφερθηκα.....

philippos
29-11-15, 23:43
μεσα και εγω :olala

dimitrise111
29-11-15, 23:54
Φιλιππε καλησπερα,το προβλημα με εσας που δεν ειστε αμεσα εδω ειναι ενα θεμα.......να δουμε αν θα μπορεσουμε να εξυπηρετυσουμε κι εσας απο μακρυα......εκει στη Καβαλα δεν μαζευεστε απο Θρακη για παραγγελια οπως λεμε να κανουμε κι εμεις;

agapiou
30-11-15, 00:06
Αυτό είναι και πιο σωστό γιατί θα μπερδευτούμε...Οι Θεσ/νικείς να κάνουμε μια παραγγελία, και τα παιδιά από πάνω μιά άλλη, γιατί αν τα πάρουμε όλα εμείς, θα πρέπει να μπούμε στη διαδικασία κάπως να τα στείλουμε πάνω με επιπλεόν κόστος...

dimitrise111
30-11-15, 00:34
Και οπως ειπα στο 1ο ποστ,στη συναντηση οσοι θελουν θα προπληρωθουν οι μπλουζες για να μην εχουμε παρεξηγησεις και παρατραγουδα.....

Edessaios
30-11-15, 00:35
Δεν πληρώνω τιποτα φιλαρακι.....:D

dimitrise111
30-11-15, 00:40
Εσενα προσωπικα θα στην κανω εγω δωρο..........χαχαχαχαχαχαχα...... Λεμε και καμια μ@λ@κι@ να περναει η ωρα....χαχαχαχαχαχαχα

Edessaios
30-11-15, 00:43
Οι μαλακίες πληρώνονται φιλαράκι.....περιμένω το δωράκι σου.....χαχαχαχαχα!!!!!

dimitrise111
30-11-15, 00:53
Θα κανω ερανο εκτος απο εμενα και για τον Εδεσσαιο.......χαχαχαχαχαχαχα

Edessaios
01-12-15, 00:00
Μήτσο βγάλε δίσκο εκεί εξω από το μαγαζί, θα μαζέψεις πολυ πράμα......είναι για καλό σκοπό γράψε......:crazylol :crazylol :crazylol

dimitrise111
01-12-15, 14:48
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα................παιδια επειδη εχω τηλεφωνηματα και π.μ. και επειδη εξυπηρετηση κανω και διευκολυνση και δεν θελω να παρεξηγηθω και θελω να ειμαι με ολους φιλος,οποιος δεν φερει χρηματα για τα μπλουζακια και μου πει να απο Δευτερα και τετοια θα παρακαλεσω μετα,να παρει ενα τηλεφωνο στον Φανη να παραγγειλει μονος του...........και μαλλον το ιδιο θα γινει και με τα ημερολογια,οσα και οταν γινουν........χωρις παρεξηγηση προς ολους.........

agapiou
01-12-15, 23:04
Και αυτό είναι το σωστό. Εμείς κάνουμε μία κίνηση για τα παιδιά που βρισκόμαστε εδώ, να μη μπουν στο κοπό αυτοί, να κάνουμε εμείς τη συνεννόηση με το Φάνη και να τα μοιράσουμε στη κοπή της πίτας που υπολογίζουμε. Από εκεί και έπειτα, επειδή δε θέλουμε να κάνουμε διακρίσεις, όποιος δε μπορέσει για διάφορους λόγους να προ-πληρώσει το μπλουζάκι του, θα πρέπει να μπει στο διαδικασία να ψαχτει μόνος του.
Και αυτό γίνεται, για να είμαστε καθαροί απέναντι σε όλους.

agapiou
08-12-15, 11:05
Λοιπόν, το θέμα με την ομαδική παραγγελία για τις μπλούζες έχει αλλάξει. Και εξηγούμαστε για να μην παρεξηγούμαστε. Μιλάμε για τις μπλούζες που μοιράστηκαν στη δυναμομέτρηση στην Αθήνα. Μετά από επικοινωνία που είχαμε με το Φάνη, μας ενημέρωσε ότι λόγω θέματος που έχει με τη μακέτα δε μπορεί να μας φτιάξει αυτά που θα θέλαμε. Εν τούτοις, μας έχει στείλει μπλουζάκια μπρελόκ και αυτοκόλλητα, τα οποία κατά δήλωση και επιθυμία του, θέλει να δωθούν στα μέλη της Θες/νίκης τα οποία εμφανίζονται στις συναντήσεις μας, δωρεάν, χωρίς να πληρώσουμε τα 7 ευρώ που είχαμε πει εξ αρχής. Κίνηση την οποία πρέπει να σεβαστούμε, καθότι ο Φάνης στο παρελθόν μας έχει υποστηρίξει με τέτοιες δωρεάν παροχές. Κάνοντας ένα μέτρημα τα μπλουζάκια σε σχέση με τα μέλη, είδαμε ότι βγαίνουν ακριβώς, χωρίς να περισσεύει κάποιο. Με το Δημήτρη, θα κάνουμε ότι είναι δυνατό, ώστε τα μπλουζάκια να ταιριάξουν και στο μέγεθος για το καθένα, τα οποία και θα δωθούν στο άμεσο μέλλον.
Για όποιον επιθυμεί να πάρει το γενικό μπλουζάκι του club, με το λογότυπο, μπορεί να συνεννοηθεί με το www.epigrafix.com (http://www.epigrafix.com) (με το Μάριο) και να ζητήσει αυτά που θέλει, με το ανάλογο κόστος φυσικά.

GiannisHerbalife
09-12-15, 05:02
Καλησπέρα παιδιά. Επειδή είμαι καινούριος και κάτι είδα για μια συνάντηση...
Τι συνάντηση λέτε ακριβώς και που θα λάβει μέρος και πότε; Επειδή θέλω να συμμετέχω με τα 7€ για μπλουζάκι και τα λοιπά...

corollapatra
09-12-15, 09:35
Νομίζω ότι το αμέσως προηγούμενο post του agapiou είναι κατατοπιστικότατο...

dimitrise111
09-12-15, 11:40
Για πληροφοριες συναντησεων ενημερωσου απο το παραρτημα Β.Ελλαδος του forum στις συναντησεις....