PDA

Επιστροφή στο Forum : Kαλο Μήνα και Καλές Διακοπές να εχουμε !!!


Fanis
01-08-14, 09:32
Kαλο Μήνα και Καλές Διακοπές σε ολους σας να προσεχετε στους δρομους γιατι οδηγανε σαν τρελοι ολοι και παραμιλανε !!:ouch :o

εγω θα βρισκομαι στην Επιδαυρο απο τις 8 του μηνα με το LEXUS αλλά και με το καινουργιο G6 Facelift που ετοιμαζω με CELICA μοτερακι 1ZZ.

σας ευχομαι να περνατε καλα και να τα ξαναπουμε ολοι μαζι τον σεπτεμβριο ...

ας βαλουμε εδω φωτο απο τις διακοπες μας ... οσοι παμε !!:crazylol :crazylol

χρηστος
01-08-14, 10:01
καλο μηνα και καλες διακοπες σε ολους.και οπως ακριβως ειπε και ο φανης ...οσοι παμε....τελοσπαντων και οσοι δεν παμε καλη ξεκουραση τις ημερες αδειας του καθενος με ηρεμια και καλη υγεια

pittoulis
01-08-14, 14:41
Καλο Μηνα και απο μενα για ολους παιδια,με το καλο οσοι φυγουν να επιστρεψουν ανανεωμενοι και με τις μπαταριες φορτισμενες...

SAM
03-08-14, 22:45
καλες διακοπες σε ολους εγω πηγα ηδη .πηγαμε ευβοια 5 μερες όλα ομορφα να πω και ότι εκανα 380κμ με φουλ a/c και εκαψα λιγοτερο από 35ε αεριο καλα να περασετε

panos sardanapalos
04-08-14, 13:07
Παιδια ευχομαι σε ολους σας καλες διακοπες να περασετε ολοι καλα. Να ειστε προσεχτικοι στα χιλιομετρα σας ... Χαρητε τις μερες αδειας σας και ξεκουραστειτε και σωματικα και πνευματικα γιατι ερχεται παλι ενας δυσκολος χειμωνας. ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ :D :D :D

endurasKE-30
05-08-14, 10:17
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!

Με πολυ προσοχη σε δρομους και θαλασσες.

giannis gt
06-08-14, 19:32
Παιδια εγω μολις γυρισα από Ζακυνθο οπου περασαμε ΤΕΛΕΙΑ με την γυναικα μου και τους κουμπάρους μου!!!

Η αδεια τελιωνει ευτυχως την Παρασκευη και παμε από Δευτερα 11 για δουλεια οποτε τα μπανακια συνεχιζονται εδώ στον ομορφο ,αλλα βροχερο για σημερα Βολο!!!

Καλα να περασετε ΟΛΟΙ και να γυρισετε σωοι και ετοιμοι για τον Χειμωνα!!!

Εγω μαζι με τις διακοπες εφερα και ένα δωρακι στο megane μου όπως ειχα γραψει και στο topic μου!!!
Σε λιγες μερες θα γραψω εξελιξεις!!!

Roy-D
13-08-14, 17:05
Corolla στο χωριό!

NikiforosGT
23-08-14, 11:36
Καλημέρα! Καλές διακοπές αν και λίγο καθυστερημένα! Εγώ είμαι σε άδεια και έχω λίγο χρόνο να γράψω. Θα πάω και σε νησάκι με την τουρμπορόλλα οπότε περισσότερα από Σεπτέμβριο. Καλά να περάσετε όλοι.

tryfonas
27-08-14, 17:53
Εγώ γύρναγα πιο πολύ όλο το καλοκαίρι και πιο πολύ Πόρτο Χέλι για αυτό και η φώτο απο το δρόμο προς Π.Χέλι. Σε 'οσσους γυρίσανε καλή επάνοδο στους υπόλοιπους καλό καλοκαίρι!!!!! :banana :banana
36840