PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ 2014


giannis gt
10-01-14, 21:34
Ανοιγω λοιπον το θεμα μετα από επικοινωνια που ειχα με ΜITSOS ,Χρηστος,Μακατο και Φανη για να κανονίσουμε την καθιερωμενη για άλλη μια χρονια <κοπη τη πιτα>!!!

Λοιπον πιθανες ημερομηνίες είναι το Σαββατο στις 18 Ιανουαριου για απόγευμα ή καλυτερα πιστευω για Κυριακη στις 19 Ιανουαριου κατά της 11:00-11:30!!!

Αφου αποφασισουμε ποιοι θα ειμαστε και ποτε να δουμε και το μερος!!!
Θεωρω καλυτερη περιοχη την Λαρισα ώστε να μπορεσει και ο Λεωνιδας από Τρίκαλα να μετριασει την αποσταση ,αν και φετος σειρα εχει ο Βολος!!!
Παρολα αυτά θα κανουμε μια εξαιρεση εφόσον φυσικα συμφωνει η πλειοψηφια!!!

Οποτε ακουω συμμετοχες με προτιμηση ημερομηνίας αλλα και πολης!!!

Ξεκινω:

1. giannis gt για Κυριακη στις 19 και πολη Λαρισα για τους λογους που εξηγησα!!!



Να πω ότι για φετος σας εχω μια ΕΚΠΛΗΞΗ, αν και την μαρτυρησα σε καποιους:hehe ,ότι το δωρο για τον νικητή του φλουριου είναι μια ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΣΗ του φιλου και μηχανικου Θεοδωρου Χονδρονίκου τον γνωστο σε αρκετους Θεσσαλούς και όχι ΜΟΝΟ ,ΤX TUNING ,στο καλο και αξιοπιστο δικο μας Βολιωτικο ΔΙΚΙΝΗΤΟ DYNOMET!!!!:banana

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ:
https://www.facebook.com/pages/TX-TUNING-xondronikos-motorsport/138413825893?sk=info


Λεπτομέρειες θα ανακοινωθουν στην ημερα κοπης της πιτας !!!!:uthere

ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΟΛΟΥΣ ΕΚΕΙ!!!

Φυσικα είναι δεκτος και οποιοσδηποτε από άλλο μερος της Ελλαδας επιθυμει να ερθει!!!!
ΘΕΛΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΤΩΡΑ!!!:roll:

Χρηστος
10-01-14, 21:45
2.και εγω,19 κυριακη πιστευω ειναι καλα.

ltsantar
10-01-14, 23:23
Θα έρθω σίγουρα όποια από τις δυο ημέρες τελικά επιλεγεί.Γιάννη ευχαριστώ που σκέφτεσαι για μένα τα παραπάνω χμ.Tώρα που το σκέφτομαι δε θα με χαλούσε μια δυναμομέτρηση για να δούμε και τα άλογα που βγάζει ο compressor στον 3zz.

MITSOS
11-01-14, 12:03
3. Κι εγώ για Κυριακή.
Και αν τυχόν κερδίσω τη δυναμομέτρηση θα
την κάνω δώρο σε κάποιον με ΤΟΥΟΤΑ.
Αν και εύχομαι το φλουρί να πέσει στον Μακατό
έρθει μια βόλτα από το dyno μας.

giannis gt
11-01-14, 18:52
Λεωνιδα μην αγχωνεσαι όλα θα γινουν!!!:rolleyes:
Ξερεις και εγω το εχω μεγαλη περιεργεια!!!
Θες μηπως να γινει Βολο την ιδια μερα να κανεις dyno???
Αλλα για Κυριακη χλωμο για dyno γιατι ο Θοδωρας πηγαινει Καρδιτσα στην κορη του που περασε εκει φετος ,οικογενειακως!!!!

Περιμενω να γραψει και ο Μακατος γιατι μιλησα στο τηλ.μαζι του!!!
Οποιος εχει το νέο κινητο του GEORGE N. ας του ριξει ένα τηλ.γιατι εγω εχω το παλιο νουμερο του.......

ΚΟLNIK εσυ???

Άλλος????
Tsaf tsouf????

Eλα να μαζευόμαστε Λ Ε Μ Ε !!!

Γιαννης20v
11-01-14, 21:01
μακαρι να μπορουσα ναρθω...
τον tsaftsouf καλυτερα να το παρει τηλ οποιος εχει τον αριθμο του γτ δε ξερω κατα ποσο μπαινει εδω.

GEORGE N.
11-01-14, 23:41
Με ψάχνεται πουλάκια μου?
Οσο αφορά την μέρα της κοπής της πίτας μπορώ μόνο Σάββατο μιας και Κυριακή πρωί έχω δρομολόγιο.
Απο εκεί και πέρα θα έρθω μέσα στην εβδομάδα Βόλο για κατι δουλειές οπότε θα πάρω τηλέφωνο.

Το τηλ μου είναι 6974510214.

toyota mania
12-01-14, 11:21
Σαββατο απογευμα φανταζομαι ετσι.

giannis gt
12-01-14, 21:54
Ελα ρε Ηρακλαρα που εισαι ρε φιλε???

Γιωργο εγω δεν εχω πρόβλημα και για Σαββατο!!!Εφόσον είναι να ερθεις και δεν εχουν πρόβλημα για την ημερα και οι λοιποι τοτε το κανουμε και Σαββατο απογευμα!!!

Ο Λεωνιδας δεν εχει πρόβλημα!!!Εγω όχι ,αν δεν εχει και ο Μητσος με τον Χρηστο τοτε το κανουμε Σαββατο κατά της 18:00 θα ελεγα εγω!!!Τι λετε?

Για μερος λεω στα Media εξω από την Λαρισα εκει που είχαμε παει και πριν 4 χρονια!!!Νομιζω ηταν Flocafe ,αν θυμαμαι καλα!!!

Περιμενουμε και Μακατο να γραψει!!!Γιωργο παρε τηλ.αν ερθεις Βολο και αν μιλησεις με τον Κωστα πες τον να μπει να γραψει αν μπορει για Σαββατο απόγευμα ώστε να οριστικοποιήσουμε και την ημερα!!!
Αντε ωραια μαζευόμαστε!!!

Γιαννη 20v στειλε μου λιγο το κινητο του Tsaf να τον παρω τηλ.αυριο κιολας!!!

KOLNIK
12-01-14, 22:10
Και εγω μεσα ειμαι παιδες!!Και Σαββατο βολευει ανετα...να μιλησουμε βεβαια και στο τηλεφωνο οι Βολιωτες,πριν το Σαββατο για τα διαδικαστικα,μεταβαση,ραντεβου και τετοια!Γιαννη σε ευχαριστω που με πηρες και με ενημερωσες,δεν θα ηθελα να το χασω με τιποτα...Καλη χρονια σε ολα τα παιδια και ελπιζω να τα πουμε με ολους απο κοντα!!
(οτιδηποτε αλλο χρειαστει,ενοχληστε με αφοβα!)

giannis gt
12-01-14, 22:19
Τιποτα Νικ,οτι άλλο τα ξαναλέμε από το τηλεφωνο!!!
Αντε να γινει μια ωραια Θεσσαλικη μαζωξη!!!
Ούτως ή αλλως Βολο ο νικητης του φλουριου θα ερθει για να μπει στα ραουλα ..........:banana :hehe :uthere

MITSOS
12-01-14, 23:55
No problem από εμένα και για Σάββατο και για Κυριακή.

Χρηστος
13-01-14, 04:29
και εγω κανενα προβλημα!
ελα ρε μιλησε ο ηρακλης!!!!!!!!!!!ολεεεεεεεεεεε!

Γιαννης20v
13-01-14, 09:02
Ηρακληηηηηηηηη που εισαι ρε??????????:uthere:uthere:uthereσταματα να ζηλευεις....:hehe:hehe:hehe
τωρα θαθελα ακομα περισσοτερο ναρθω που θασαι κ συ αλλα....


Γιανναρε σου στελνω μνμ το κιν του tsaf...

KOLNIK
13-01-14, 19:12
Τιποτα Νικ,οτι άλλο τα ξαναλέμε από το τηλεφωνο!!!
Αντε να γινει μια ωραια Θεσσαλικη μαζωξη!!!
Ούτως ή αλλως Βολο ο νικητης του φλουριου θα ερθει για να μπει στα ραουλα ..........:banana :hehe :uthere
Και οταν ερθει,εννοειται,θα ξαναμαζευτουμε να τα πουμε με ενα καφεδακι....Εγω παντως,το δηλωνω απο τωρα,αν το πετυχω,το δινω ευχαριστως σε οποιον πραγματικα θελει να καβαλησει ραουλα!!!

Χρηστος
13-01-14, 23:20
τελικα για μενα ειναι μονοδρομος η κυριακη 19 για συναντηση δηλαδη,λογω γιορτης της κορης στις 18(αγιου αθανασιου)
εαν δεν σας βολευει αυτη την βδομαδα μπορουμε να κανονισουμε για το αλλο ΣΚ

giannis gt
14-01-14, 06:12
Ω ρε συ Χρηστο είναι του Α.Αθανασιου ε?
Τι λετε για το άλλο ΣΚ ???
Γιωργο ολες τις Κυριακες δουλευεις?
Οι υπολοιποι?
Εγω δεν εχω πρόβλημα παντως!!!!
Το άλλο Σαββατο στις 25 δηλαδή...???

GEORGE N.
14-01-14, 20:02
Γιαννάρα δυστυχώς δουλεύω όλες τις Κυριακές.
Δεν υπάρχει θέμα μην μασάτε. Κανονίστε εσείς και το πολύ να κανονίσουμε και μια δεύτερη συνάντηση τον άλλον μήνα, να κόψουμε και δεύτερη πίτα να κερδίσω και το φλουρί ώστε να κάνω και μια δυναμομέτρηση.

Τι λέτε????:jumpers

giannis gt
14-01-14, 20:27
Λοιπον αν ολοι οι αλλοι που εχουν ηδη πει για Κυριακη ,δεν μπορουν άλλη μερα τοτε θα γινει την Κυριακη στις 19 και 11:00 το πρωι!!!!
Γιωργο μην αγχωνεσαι ρε φιλε ένα κομματι θα κρατησουμε και για σενα και αν είναι στο δικο σου κομματι το δωρο θα ισχυσει κανονικα!!!

Περιμενω λοιπον επιβεβαιωση και από τους αλλους ,Μητσο ,Λεωνιδα και Ηρακλή ,μιλαω και με τον Tsaf , ο ΚOLNIK δεν εχει θεμα επισης και ο Χρηστος ειπε ηδη για Κυρικη οποτε περιμενουμε και τον Μακατο και εκλεισε!!!

MITSOS
15-01-14, 00:06
Έχεις το ΟΚ από εμένα.

KOLNIK
15-01-14, 00:52
Απο εμενα εχετε το ΟΚ και για το επομενο Σαββατοκυριακο παντως...αν ειναι να ερθει και ο GEORGE!!Και καπου εδω,να μου θυμισω,οτι γιορταζει και ο μεγαλος μου γιος,Θανασης επισης....να τους χαιρομαστε,Θανασηδες,Αθανασιες,Αντωνηδες και Αντωνιες!!

tsaftsouf20V
15-01-14, 17:36
Κυριακη πρωι κ οποια ειναι ας ειναι. Αυτη η την αλλη...

KOLNIK
15-01-14, 19:57
GEORGE...μην στεναχωριεσαι ρε φιλε!!Επειδη δεν νομιζω να κοψουμε και δευτερη πιτα,εκτος αν ειναι απο τυροπιταδικο,αν μου πεσει το φλουρι,σου δινω το δωρο για να ερθεις και Βολο να πιουμε καφεδακι...και να τα πουμε!!:fierydevil

toyota mania
15-01-14, 20:08
Λοιπον αν ολοι οι αλλοι που εχουν ηδη πει για Κυριακη ,δεν μπορουν άλλη μερα τοτε θα γινει την Κυριακη στις 19 και 11:00 το πρωι!!!!
Γιωργο μην αγχωνεσαι ρε φιλε ένα κομματι θα κρατησουμε και για σενα και αν είναι στο δικο σου κομματι το δωρο θα ισχυσει κανονικα!!!

Περιμενω λοιπον επιβεβαιωση και από τους αλλους ,Μητσο ,Λεωνιδα και Ηρακλή ,μιλαω και με τον Tsaf , ο ΚOLNIK δεν εχει θεμα επισης και ο Χρηστος ειπε ηδη για Κυρικη οποτε περιμενουμε και τον Μακατο και εκλεισε!!!Πιο αργα ρε Γιαννη.Να αναψουμε και κανενα κερακι.
12.00 και μετα

giannis gt
16-01-14, 22:56
Εγινε Ηρακλαρα
12:00 λοιπον και ημερα Κυριακη στις 19 Ιανουριου!!!



Ο χωρος θα είναι το μερος στα MEDIA MARKT εκει που είμασταν και πριν 4 χρονια αν θυμαμαι καλα ,FLOCAFE είναι εκει???Ας με βοηθησει καποιος από Λαρισα που ξερει ή οποιος άλλος θυμαται......

Εναλλακτικη σε περιπτωση κωλυματoς ,επισης καλο μερος , είναι το Michel εξω από την Λαρισα ,εκει που επισης εχει ανετο χωρο Parking!!!


ΑΡΑ ειμαστε:
1.toyota mania
2.χρηστος
3.tsaftsouf
4.MITSOS
5.intsantar
5.KOLNIK
6.giannis gt
7.makatos????

Τα της πιτας τα εχω ηδη κανονισει θα είναι για 10 ατομα και <αντρικα>κομματια υπολογίζοντας και τον GEORGE μεσα!!!!

Αν εχει καποιος καμια παρατηρηση -επισημανση να την πει!!!

Τα λεμε!!!

KOLNIK
17-01-14, 14:14
Για πειτε τωρα για τους Βολιωτες...πως,ποτε και με τι θα φυγουμε??Ο καθενας με το δικο του??

giannis gt
17-01-14, 20:57
Νικο θα συναντηθούμε στις 11:00 ακριβως στην Λαρίσης στο υψος του Super Market Carfour Μαρινοπουλο!
Θα είναι ανοικτα τα μαγαζια την Κυριακη οποτε και το Parking θα είναι ανοικτο ώστε να παμε με 1 ή με 2 αμαξια Λαρισα!!!
Όχι ο καθενας μονος του ,τι ειμαστε μαλωμένοι?

Τsaf ελα εκει που είχαμε βρεθει λοιπον τις προαλλες μεσα στο carfour που ηταν και ο Γιαννης ο 20v !!!

Αν θες πες και το άλλο το παιδι δεν θυμαμαι το ονομα του που ηταν και τις προαλλες με την 101 την 20βαλβιδη του αδερφου σου νομιζω.......


Μιλησα και με τον Μακατο πριν λιγο οποτε η συμμετοχη του είναι εγκυρη!
Μητσο θα ερθω 10:50 να σε παρω από το σπιτι ,ξερεις εσυ,εμεις οι δυο παμε πακετο που ελεγε και η Σακελαριου!!!:)
Τα λεμε την Κυριακη λοιπον!!!

KOLNIK
17-01-14, 21:05
Ολα καλα για το ραντεβου λοιπον...οποτε ερχομαστε ολοι με τα ΙΧ μας στο Καρφουρ στην Λαρισης και απο εκει και περα βλεπουμε πως θα παμε?Επισης,πες μου τι αντιστοιχει στον καθενα μας οσο αφορα την πιτα...να ειμαστε ενισχυμενοι,οχι τιποτα αλλο!!

giannis gt
18-01-14, 16:36
Μην αγχωνεσαι ρε ουτε ενας καφες στο ατομο δεν κοστιζει......

ΟΛΑ ετοιμα!!Μολις παρελαβα και την ΠΙΤΑ μας!!!

KOLNIK
18-01-14, 19:02
Εσυ την εχεις την πιτα ε????Αμα μου δωσεις πληροφοριες για το φλουρι,σου υποσχομαι γερη μιζα!!!:crazylol

giannis gt
18-01-14, 19:36
NAI εγω την εχω!!!:banana
ΔΕΝ περνανε οι μιζες σε μενα.......:lol:
Αν παω για πολιτικος τα ξαναλέμε!!!:hehe

KOLNIK
19-01-14, 20:50
Και του χρονου παιδια,να ειμαστε καλα να την κοψουμε ολοι μαζι ξανα!!
Να ευχαριστησω απο μεριας μου,τον Χρηστο που μας πηγε και μας εφερε με ασφαλεια,τον Γιαννη για την νοστιμοτατη πιταρα(να ειναι καλα η πεθερα),τον Κωστα Μακατο για την ολιγολεπτη φιλοξενια του στο "εργοταξιο" του και ολα τα "εργαλεια" που φιλοξενει μεσα και τελος,Μητσο,Λεωνιδα,Ηρακλη(ο τυχερος του φλουριου) που δωσανε τον δικο τους τονο στην συναντηση με τον τροπο του ο καθενας!!!
Ελπιζω συντομα να τα πουμε και παλι απο κοντα,να ερθει και ο Ηρακλης να "εξαργυρωσει" το δωρο του στον Βολο....να ειστε ολοι καλα και παλι ευχαριστω!!

MITSOS
19-01-14, 22:04
Όλα κύλησαν και φέτος μια χαρά.
Να είμαστε καλά και καλή χρονιά!
Μετά την παράδοση παραλαβή της βαρύτιμης μπλούζας (σ’ ευχαριστώ
πολύ Φάνη) από τον Γιάννη και με τη συνδρομή της 20βάλβιδης carinaE
του Χρήστου βρεθήκαμε στο μαγαζί του Μακατού όπου και συγκεντρωθήκαμε
γι’ αρχή αλλά και είδαμε live όλες τις τελευταίες του δημιουργίες.
Η συνέχεια δώθηκε στο PLAZA όπου και κόπηκε η πίτα, το φλουρί
της οποίας έπεσε στον Ηρακλή, τον οποίο και χαρήκαμε που είδαμε μετά
από αρκετό καιρό.
Ακολούθησε κουβέντα για διάφορα μηχανολογικά θέματα αλλά και
για το αγωνιστικό ημερολόγιο της χρονιάς, όσον αφορά τους αγώνες
dragster μιας και είναι το αντικείμενο του Κώστα και όχι μόνο…..
Το επόμενο ραντεβού δώθηκε για μέσα στο Φεβρουάριο όπου θα
γίνει η εξαργύρωση του φλουριού από τον Λεωνίδα, μιας και ο
Ηρακλής χάρισε το δώρο σε αυτόν και μπορεί να γίνουν και άλλα,
ανάλογα με το τί νεα θα έχει ο giannisgt για το club μας.
Πιστεύω και εύχομαι να έχουμε και φέτος μια δραστήρια χρονιά,
στο βαθμό που μας παίρνει, μιας και οι καιροί δεν είναι και οι
καλύτεροι.

Υ.Γ. Γιάννη πες στο Θόδωρα να βρει κανένα τετρακίνητο
δυναμόμετρο για να μαζεύονται όσοι θέλουν μετρήσεις οι
ρυθμίσεις κι εμείς να κερδίζουμε από το να τους βλέπουμε
τακτικότερα.
Όπως καταλαβαίνουμε αυτοί που το έχουν απόλυτη ανάγκη
(το δυναμόμετρο) για να βελτιώσουν τους φοβερούς
χρόνους τους είναι 4Χ4.

giannis gt
19-01-14, 22:57
Όλα πηγαν πολύ καλα και φετος!!!
Οι συμμετοχες μπορω να πω κατι παραπανω από ικανοποιητικες μιας και από τα ενεργα μελη της Θεσσαλιας μονο ο GEORGE N. ελειπε που του κοψαμε όμως κομματι(Γιωργο πηγαινει από τον Μακατο εχει το κομματι σου...:) ) καθως και τον Tsaftsouf που μαλλον για καποιο λογο τελικα δεν μπορεσε να ερθει!!!Όμως επισης κοψαμε κομματι και για αυτόν (επισης στον Μακατο μιας και ως ο μοναδικος Λαρισαιος ειπα να μην φερνω πιτα πισω...:) ) !!!

Το φλουρι το κερδισε ο Ηρακλαρας που είχαμε καιρο να δουμε και χαρηκαμε και οψομεθα για συναντηση στον Βολο οπου και θα παρει το δωρο του ή θα το χαρισει στον φιλο Λεωνιδα!!!
Όπως και να εχει το Δυναμομετρο DYNOMET του Θεόδωρου Χονδρονίκου σας περιμενει παιδια να το γυρισετε.......

Σας ευχαριστω ολους οσους παρευρεθήκαμε ,εγω με τον Χρηστο τον Μητσο και τον Νικο από Βολο ,τον Ηρακλή από Καρδιτσα ,τον Λεωνιδα από Τρίκαλα και τον Μακατο από την Λαρισα!!!
Να ειμαστε ΟΛΟΙ καλα και του χρονου!!!

Ευχαριστούμε τον Χρηστο που μας πηγε και μας εφερε με ασφαλεια ,γρηγορα και ευτυχως ............αξιοπιστα.....
Χρησταρα πλακα κανω ρε!!!Μια χαρα τον 20βαλβιδο σου!!!:rolleyes:

Οι ΦΩΤΟ αν και λιγες αντικατοπτριζουν τα οσα εγιναν......

Σας περιμενουμε λοιπον στον Βολο και ελπιζω μαζι με το ΔΩΡΟ σας να κανουμε και κανα DYNODAY ,αν μας φερει και κανα θηριο ο Μακατος από την Λαρισα......
Ετοιμαζει πολλα και καλα πραγματα!!!

Mητσαρα τα τετρακίνητα μπορουν να μετρηθουν υπο προϋποθέσεις στο Βολιωτικο DYNO ,μονο ελαχιστα δεν γινεται και δυστυχως ένα από αυτά είναι και το καλο Corolla που φτιαχνει ο Κωστας και που εκανε 10.2!!!!
Κατά τα αλλα ο Θοδωρας εχει και την διαθεση αλλα και την ΤΡΕΛΛΑ να μετρησει 4κινητα με πατεντες μεν ,με ασφαλεια και σωστα νουμερα δε!!!

MITSOS
19-01-14, 23:15
Λίγες αλλά περιεκτικές Γιάννη!
Και......προσοχή στους Βαυαρούς που κυκλοφορούνε
στο Βόλο;-);-);-).......απ' ότι φαίνεται είναι KINDER έκπληξη!
χα χα χα!!!!

giannis gt
19-01-14, 23:22
Μητσο δεν βγαλαμε ΦΩΤΟ στα μαγαζι του Μακατου........:roll:
Αλλα μαλλον είναι UNDERCOVER και HARDCORE............:hehe

Χρηστος
20-01-14, 09:11
Ολα κυλισανε ομορφα και ομαλα οπως τα ειχαμε κανονισει για την κοπη,χαρηκα που ειδα ξανα τον ηρακλη μετα απο τοσο καιρο και φυσικα τον Κ. Μακατο με τον βαγγελη και τον Νικο,τον φιλο λεωνιδα τον μητσο και το γιαννη που τους βλεπω πιο συχνα,να ετοιμαζεστε για DYNODAY στο βολο μεσα στον φεβρουαριο και φυσικα ετοιμαστειτε για πολλες εκπληξεις.

γιαννη αλλη φορα να μου λες να κοψω,αφου με ξερεις ...χαχχα!!

giannis gt
20-01-14, 20:55
Χρησταρα αν σε ξερω λεει.........:rolleyes: :cool:

Ο Λεωνιδας μολις ετοιμαστεί από τα <νερα>του τον περιμενω Βολο και θα δουμε ποιος εχει/ειχε δικιο τελικα......:)

Λεωνιδα ότι καλυτερο ευχομαι και σας περιμενουμε Βολο με τον Ηρακλή.....
Εσυ θα μας πεις πότε.....

Μακατε ετοιμασου και εσυ για Βολο ε.....

neoklis
21-01-14, 04:43
πάντα τέτοια και του χρόνου με υγεία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιαννης20v
21-01-14, 14:41
εχω μια απορια ομως ρε σεις...αφου το φλουρι ηταν στημενο γτ κοψατε πιτα;;;οποιος κ να κερδιζε ο Λεωνιδας θανεβει στα ραουλα!!δε του το δινατε στο χερι που κανατε τοσα χλμ για ενα "κεικ";;;;:jumpers :crazylol:crazylol

κ του χρονου ρεεεε!ναστε ολοι καλα!!!

Χρηστος
21-01-14, 18:10
ναι ρε γιαννη αλλα τι κεικ!!!εκει ειναι ομως η γλυκα να κανουμε κανα χιλιομετρο να τα ξεμπουκωσουμε λιγο τα εργαλεια.

GEORGE N.
22-01-14, 16:31
Να ευχηθώ και εγώ να έχουμε μια Καλή Χρονιά με υγεία, ευτυχία και επιτυχίες σε όλους μας.
Ευχαριστώ τα παιδιά που έκοψαν και ένα κομμάτι για μένα και ελπίζω στην παραλαβή του δώρου απο τον Ηρακλή ή τον Λεωνίδα να καταφέρουμε να μαζευτούμε ολοι μαζί ,στον Βόλο για μερικές δυναμομετρήσεις.

KOLNIK
23-01-14, 15:02
ναι ρε γιαννη αλλα τι κεικ!!!εκει ειναι ομως η γλυκα να κανουμε κανα χιλιομετρο να τα ξεμπουκωσουμε λιγο τα εργαλεια.Και τι ξεμπουκωμα ομως εεεε???Για περισσοτερες πληροφοριες,παρακαλω επικοινωνειστε με το ασημι καμπριο ECLIPSE απο τον Βολο....ξερει αυτος!!!

toyota mania
23-01-14, 15:56
εχω μια απορια ομως ρε σεις...αφου το φλουρι ηταν στημενο γτ κοψατε πιτα;;;οποιος κ να κερδιζε ο Λεωνιδας θανεβει στα ραουλα!!δε του το δινατε στο χερι που κανατε τοσα χλμ για ενα "κεικ";;;;:jumpers :crazylol:crazylol

κ του χρονου ρεεεε!ναστε ολοι καλα!!!Στο δυναμομετρο θα ανεβει ο Λεω.Οποτε ειναι ετοιμος, θα το συνδυασουμε με βολτα και χαβαλε στον Βολο.
Ρε συ 20βαλβιδε, να δουμε την κανουνε το κοπρεσσορια.Εμεις οι αλλοι το ιδιο ειμαστε.
Εκτος απο το κεικ ειδαμε τις βαρκες του Κωστα, κατι SUPRA μοτερ και μερικα ωραια μωρα στο εμπορικο.
Ο Γιαννης μας ζαλησε με το παλιο Ρεναουλτ του και το συμπερασμα ηταν οτι ολοι θελουμε αλογα πολλα, χωρις ομως να καινε, να σπανε, να χαλανε και να κοστιζουνε λιγο.Αρα μενουμε στα ιδια προς το παρον, τουλαχιστον για εμενα.

Γιαννης20v
23-01-14, 19:31
Στο δυναμομετρο θα ανεβει ο Λεω.Οποτε ειναι ετοιμος, θα το συνδυασουμε με βολτα και χαβαλε στον Βολο.
Ρε συ 20βαλβιδε, να δουμε την κανουνε το κοπρεσσορια.Εμεις οι αλλοι το ιδιο ειμαστε.
Εκτος απο το κεικ ειδαμε τις βαρκες του Κωστα, κατι SUPRA μοτερ και μερικα ωραια μωρα στο εμπορικο.
Ο Γιαννης μας ζαλησε με το παλιο Ρεναουλτ του και το συμπερασμα ηταν οτι ολοι θελουμε αλογα πολλα, χωρις ομως να καινε, να σπανε, να χαλανε και να κοστιζουνε λιγο.Αρα μενουμε στα ιδια προς το παρον, τουλαχιστον για εμενα.μαρεσει που μου δινετε εξηγησεις λες κ το εννοουσα ρε σεις!χαχαχα ο Γιαννης τωρα που "τελειωσε" με το Πουντο (νατο!!)ειπε νασχοληθηκ με τη Ρενα του!!λεφτα υπαρχουν αλωστε...!!!!:crazylol:blowup

giannis gt
23-01-14, 20:16
μαρεσει που μου δινετε εξηγησεις λες κ το εννοουσα ρε σεις!χαχαχα ο Γιαννης τωρα που "τελειωσε" με το Πουντο (νατο!!)ειπε νασχοληθηκ με τη Ρενα του!!λεφτα υπαρχουν αλωστε...!!!!:crazylol:blowup

Γιαννη με το Punto μπορω να πω ότι <τελειωσα>και στην κυριολεξια και στην μεταφορα!!!:banana :hehe

Τωρα οσο αφορα τα λεφτα,αν υπηρχαν θα ηταν ηδη η Ρενα με 2871 και στο 1 bar θα ηταν 250 και θα εκανα πλακα μεγαλη!!!
Θελω 3χιλιαρικα και είμαι ετοιμος....
ΧΟΡΗΓΟΣ κανεις????:hehe

Ηρακλή σας ζαλισα με το Ρεναουλτ???Που να γινει και Project 2871 να δειτε τι θα παθετε......:crazylol :hehe

Γιωργο σε περιμενουμε Βολο!!!Ελπιζω ο Μακατος να στο εδωσε το κομματι σου .....:roll:

Ο Λεωνιδας θα ανεβει στα ραουλα ούτως ή αλλως ,αλλα το φλουρι εγινε με αξιοκρατικα κριτήρια......:blind :ANGEL

Χρηστο το παραξεμπουκωσες όμως και κατι κολαρα με νερα μου εφτασαν εδώ πανω στην Χιλιαδου!!!:hehe :hehe :hehe :hehe :hehe

Νεοκλή ευχαριστούμε ρε συ να σαι καλα!!!

Θα εχουμε Mini Dynoday όταν ερθει Βολο ο Λεωνιδας οποτε μεινετε συντονισμένοι!!!:uthere

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
24-01-14, 11:03
Όλα κύλησαν και φέτος μια χαρά.
Να είμαστε καλά και καλή χρονιά!
Μετά την παράδοση παραλαβή της βαρύτιμης μπλούζας (σΆ ευχαριστώ
πολύ Φάνη) από τον Γιάννη και με τη συνδρομή της 20βάλβιδης carinaE
του Χρήστου βρεθήκαμε στο μαγαζί του Μακατού όπου και συγκεντρωθήκαμε
γιΆ αρχή αλλά και είδαμε live όλες τις τελευταίες του δημιουργίες.
Η συνέχεια δώθηκε στο PLAZA όπου και κόπηκε η πίτα, το φλουρί
της οποίας έπεσε στον Ηρακλή, τον οποίο και χαρήκαμε που είδαμε μετά
από αρκετό καιρό.
Ακολούθησε κουβέντα για διάφορα μηχανολογικά θέματα αλλά και
για το αγωνιστικό ημερολόγιο της χρονιάς, όσον αφορά τους αγώνες
dragster μιας και είναι το αντικείμενο του Κώστα και όχι μόνο…..
Το επόμενο ραντεβού δώθηκε για μέσα στο Φεβρουάριο όπου θα
γίνει η εξαργύρωση του φλουριού από τον Λεωνίδα, μιας και ο
Ηρακλής χάρισε το δώρο σε αυτόν και μπορεί να γίνουν και άλλα,
ανάλογα με το τί νεα θα έχει ο giannisgt για το club μας.
Πιστεύω και εύχομαι να έχουμε και φέτος μια δραστήρια χρονιά,
στο βαθμό που μας παίρνει, μιας και οι καιροί δεν είναι και οι
καλύτεροι.

Υ.Γ. Γιάννη πες στο Θόδωρα να βρει κανένα τετρακίνητο
δυναμόμετρο για να μαζεύονται όσοι θέλουν μετρήσεις οι
ρυθμίσεις κι εμείς να κερδίζουμε από το να τους βλέπουμε
τακτικότερα.
Όπως καταλαβαίνουμε αυτοί που το έχουν απόλυτη ανάγκη
(το δυναμόμετρο) για να βελτιώσουν τους φοβερούς
χρόνους τους είναι 4Χ4.
Μπραβο παιδια παντα τετοια μακαρι να τα πουμε και απο κοντα καποια στιγμη αν ερθω Λαρισα.

giannis gt
24-01-14, 21:12
Ευχαριστούμε Παναγιωτη οποτε ανεβεις Λαρισα ,ενημερωσε μας!!!

MITSOS
25-01-14, 16:48
Μπραβο παιδια παντα τετοια μακαρι να τα πουμε και απο κοντα καποια στιγμη αν ερθω Λαρισα.

Η' εσύ θα έρθεις επάνω ή εγώ θα κατέβω κάτω (ή Αθήνα ή το καλοκαιράκι
στο νησί).
Ότι συμβεί γρηγορότερα.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
31-01-14, 08:57
Η' εσύ θα έρθεις επάνω ή εγώ θα κατέβω κάτω (ή Αθήνα ή το καλοκαιράκι
στο νησί).
Ότι συμβεί γρηγορότερα.
Μαλλον θα σε περιμενω στο νησι να τα πουμε και εχουμε παρα πολλα να πουμε :jumpers :jumpers :jumpers

MITSOS
01-02-14, 01:11
Μαλλον θα σε περιμενω στο νησι να τα πουμε και εχουμε παρα πολλα να πουμε :jumpers :jumpers :jumpers

Πολύ ευχαρίστως.
Έτσι κι αλλιώς θέλω να γνωρίσω τη Μυτιλήνη!
Πιστεύω ότι πέρα από το καλοκαίρι και την άνοιξη
με τις πρασινάδες και τη δροσούλα (λίγο μετά το Πάσχα)
θα είναι τέλεια.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
03-02-14, 13:18
Πολύ ευχαρίστως.
Έτσι κι αλλιώς θέλω να γνωρίσω τη Μυτιλήνη!
Πιστεύω ότι πέρα από το καλοκαίρι και την άνοιξη
με τις πρασινάδες και τη δροσούλα (λίγο μετά το Πάσχα)
θα είναι τέλεια.
εγω παντως σε περιμενω οπως και να χει :jumpers :jumpers :jumpers