PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΔΩ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΟΤΙ ΑΣΧΕΤΟ


makatos3sgte
27-02-12, 22:04
Ανοιγω αυτο το θεμα για να γραφουμε οτι θελουμε να το διαβαζουν και οι υπολυποι χωρης να χαλαμε αλλα ποστ

MARMEL
27-02-12, 22:50
βατιλι απο τωρα ξερω τον πρωταγωνιστη εδω...:roll:

ranger
27-02-12, 23:05
εσύ θα είσαι ρε Πάνο και άσε το Βασίλη κατά μέρος...!

MARMEL
27-02-12, 23:09
κι ομως δε θα μαι γω ουτε εννοουσα εμενα. το βατιλι καταλαβε για ποιον λεω

giannis gt
27-02-12, 23:30
To Σαββατο περασα και την Puntara μου για αλλη μια φορα ΚΤΕΟ κανονικοτατα και εξεπλαγη ο ελεγκτης με τα μηδενικα καυσαερια..............
Τον ταλαιπωρησε λιγο ο συμπλεκτης(πηγε να του σβησει 2-3 φορες) και τα πισω αμορτισερ(που θελουν αλλαγμα οπωσδηποτε)αλλα τον ανταμειψαν τα φρενα μου που πλεον με NEW δισκοπλακες και τακακια ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ καθως και με σωληνακια ΥΨΗΛΗΣ ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ επισης της GOODRIDGE!!!!Μεγαλη διαφορα!!!
Με ρωτησε για τα σωληνακια υψηλης αν ειμαι ευχαριστημενος και αν σκληρυνε το πεταλ και του ειπα ειναι ολα ΟΚ!!!!

MARMEL
27-02-12, 23:40
μπαι δε γουαιη :)

και ο 215 ηταν ΜΗΔΕΝ στα καυσαερια....

wastegate
27-02-12, 23:41
κι ομως δε θα μαι γω ουτε εννοουσα εμενα. το βατιλι καταλαβε για ποιον λεω

Περιμενω το πρωτο ποστ!

To Σαββατο περασα και την Puntara μου για αλλη μια φορα ΚΤΕΟ κανονικοτατα και εξεπλαγη ο ελεγκτης με τα μηδενικα καυσαερια..............
Τον ταλαιπωρησε λιγο ο συμπλεκτης(πηγε να του σβησει 2-3 φορες) και τα πισω αμορτισερ(που θελουν αλλαγμα οπωσδηποτε)αλλα τον ανταμειψαν τα φρενα μου που πλεον με NEW δισκοπλακες και τακακια ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ καθως και με σωληνακια ΥΨΗΛΗΣ ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ επισης της GOODRIDGE!!!!Μεγαλη διαφορα!!!
Με ρωτησε για τα σωληνακια υψηλης αν ειμαι ευχαριστημενος και αν σκληρυνε το πεταλ και του ειπα ειναι ολα ΟΚ!!!!
Γιαννη στο ειπα φερτο εδω να το δουμε με τα ματια μας για τα καυσαερια να το κανουμε και ποστερ το πρωτο punto που ηρθε μονο του στα καυσαερια!

giannis gt
28-02-12, 00:16
Γιαννη στο ειπα φερτο εδω να το δουμε με τα ματια μας για τα καυσαερια να το κανουμε και ποστερ το πρωτο punto που ηρθε μονο του στα καυσαερια!

Ε παλι τα ιδια θα λεμε!Θα σκαναρω την μετρηση και θα στη φερω!!!!
Ο OVERLOAD εκανε καταπληκτικη δουλεια στον μαμα εγκεφαλο!!!
Αφου το Innovate σε ρελαντι δειχνει ζεστο απο 14.5 μεχρι 15 πως να εχω θεμα στα καυσαερια!Τοσο δειχνει και στο megane το Innovate που εχω!!!
Στο φουσκωμα ΟΚ αλλαζουν τα πραματα!!!!Κανει ενα 9.8 και ανεβαζει 11 και 12!!!!
Γιατι να πω ΨΕΜΜΑΤΑ!!!!:roll:

MARMEL
28-02-12, 00:18
μαγκες θα διορθωθει...
αναφερομουν να παμε στο ντριφτ την τεταρτη στο καρτοδρομο


http://autocarnet.blogspot.com/2012/02/drift-gp-tuning-2012-29.html

χαχαχαχαχα παντελη... ταιριαξε η ημερομηνια ρε 29 του μηνος γμτ

Pantelis
28-02-12, 00:26
ωραια φαση θα ηταν πανο...βασιλη τη φλατζα....